wrestling wwe tna aew


Zdecydowanie przypadło Wam do gustu ponowne wprowadzenie mistrzostwa świata wagi ciężkiej WWE. Oto wyniki.
SONDA
Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:
Dobrą (1488) 93%
Złą (112) 7%
Łącznie oddano
1600 głosów

Nową Sondę poświęcimy galom premium WWE, czyli dawnym PPV. Jak wiadomo, ich kolejność jest co pewien czas zmieniana. Choć pewne pozostają niezmienne, niektóre wędrują z marca na wrzesień itp. Tak więc, stą pytanie. Czy Waszym zdaniem to dobry, zły, czy może nie mający znaczenia pomysł? Zapraszamy do głosowania.


24 sierpnia w wieku zaledwie 36 lat zmarł gwiazdor WWE, Bray Wyatt. Do jego przedwczesnej śmierci przyczyniły się problemy z sercem, które pogłębiły się po tym jak na początku tego roku, Wyatt zachorował z powikłaniami na COVID-19. Bray odszedł po tym jak w trakcie snu doznał rozległego zawału serca.

Świat wrestlingu pożegnał wielką legendę w osobie Terry'ego Funka, który zmarł w wieku 79 lat. Jego odejście nie było niespodziewane, ponieważ Funk od lat miał poważne problemy zdrowotne, zmagając się m.in. z chorobą Parkinsona czy demencją. Legenda Hardcore wrestlingu została uhonorowana przez wszystkie wiodące federacje, na czele z WWE.

AEW All In na Wembley w Londynie zakończyło się ogromnym sukcesem. Gala ustanowiła nowy wrestlingowy rekord jeżeli chodzi o frekwencję wśród fanów, którzy zapłacili za bilety, których pojawiło się ponad 81 tysięcy. AEW pobiło tym samym dotychczasowy rekord WWE z WrestleManii 32. AEW potwierdziło jednocześnie, że 25 sierpnia 2024 roku odbędzie się kolejna edycja All In, także na brytyjskim Wembley.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Payback 2023
Premiera:

Środa
11. października 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Problemy zdrowotne Wendy Choo, No Holds Barred Match na AEW Revolution, Oglądalność AEW Dynamite, Matt Hardy o statusie Jeffa, Oglądalność Impact Wrestling, Informacje z tygodniówek IW i ROH
Dodano: 03-03-2023, 10:19
„F4WOnline” twierdzi, że Wendy Choo zmaga się z jakimiś prawdziwymi problemami zdrowotnymi, ale w tej chwili nie wiemy jeszcze co jej dolega. Ostatnio WWE zorganizowało angle z atakiem na Choo na parkingu, co ma ją wypisać na jakiś czas z telewizji. Bryan Alvarez twierdzi, że nie ma sygnałów by była to poważna kontuzja, ale Choo może czekać pewna pauza od występów.

Jak się okazuje karta AEW Revolution nie jest jeszcze zamknięta. Kilkanaście godzin po samym Dynamite, AEW ogłosiło w mediach społecznościowych, że na PPV odbędzie się dodatkowo No Holds Barred Match w którym zmierzą się Christian Cage i „Jungle Boy” Jack Perry.


Oglądalność najnowszego AEW Dynamite wyniosła tymczasem 833 tysiące widzów, odnotowując spory spadek względem 1.028 miliona oglądających sprzed tygodnia. Wyraźnie spadł też rating w grupie wiekowej 18-49, bo z poziomu 0.35 do 0.27.

Podczas najnowszego odcinka „The Extreme Life of Matt Hardy” ten potwierdził, że Jeff Hardy ukończył już leczenie odwykowe, którego wymagało od niego AEW. Matt stwierdził, że Jeff przebywał 90 dni w zamkniętym ośrodku, a potem przez kilka miesięcy był jeszcze na terapii otwartej, w ramach której meldował się na specjalnych, cotygodniowych spotkaniach i kontrolach. Matt wyraził nadzieję, że tym razem sytuacja naprawdę się odwróci i jego brat upora się definitywnie z wszelkimi używkami.
Hardy wypowiedział się szerzej o ostatnich problemach Jeffa z używkami i powiedział, że tym razem chodziło szczególnie o alkohol. Matt twierdzi, że po przyjściu do AEW, Jeff przez wiele tygodni w ogóle nie pił, ale gdy tylko pozwalał sobie na alkohol w małej ilości, szybko przeradzało się to znów w nałogowe picie. Hardy zaznaczył do tego, że na razie nie był jeszcze podejmowany temat powrotu Jeffa do pracy w AEW i w tej chwili nie wiadomo czy do tego dojdzie.

Napłynęły dopiero dane dotyczące oglądalności ubiegłotygodniowego odcinka Impact Wrestling, która wyniosła 87 tysięcy widzów przy ratingu 0.01 w grupie wiekowej 18-49, odnotowując spadki w porównaniu do 92 tysięcy oglądających i ratingu 0.02 z poprzedniego odcinka.

Uwaga na spoilery z Impact Wrestling i tygodniówki ROH.
|
|
|
|
|
Tymczasem ważne wydarzenia przyniosła najnowsza tygodniówka IW, podczas której Ace Austin i Chris Bey pokonali Motor City Machine Guns, przejmując tym samym Impact Tag Team Championship. Panowanie MCMG zakończyło się po 78 dniach.

Z kolei w dywizji Knockouts, Jordynne Grace zdobyła prawo do walki o Impact Knockouts Championship na gali Sacrifice, która odbędzie się 24 marca. O tym kto będzie rywalką Grace przekonamy się w przyszłym tygodniu, gdy Mickie James stanie w obronie tytułu przeciwko Gisele Shaw.


W nocy z czwartku na piątek ukazał się pierwszy odcinek ROH TV na Honor Club, po powrocie tygodniówki ROH. Podczas gali Zack Sabre Jr. pokonał Blake’a Christiana w obronie NJPW World TV Championship.

Zgodnie z zapowiedziami na gali nie zabrakło Eddiego Kingstona, który wyzwał Claudio Castagnoli’ego do walki o ROH World Championship. Doszło do tego po tym jak Claudio skutecznie bronił tytułu w starciu z AR Foxem. Przypomnę, że po ostatnim odcinku AEW Dynamite zasugerowano przy okazji, iż od teraz Kingston być może będzie pracował tylko przy ROH, nie zaliczając dalszych występów w AEW, ale nie jest to jeszcze przesądzone.


------------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

Dodano: 06-01-2023, 00:15
Host: ip-31-0-127-125.multi.internet.cyfrowypolsat.pl, IP: 31.0.127.125

Co sie stalo z newsami xdd

autor: Savage

<<< newsboard WrestleFans >>>

Zmiana kolejności gal premium WWE to pomysł:

dobry, bo wprowadza coś nowego.
niemający w ogóle znaczenia.
zły, bo wprowadza zamęt.7. października 2023


1. października 20232. września 2023


3. września 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.