wrestling wwe tna aew


Oto, jak postrzegacie zmianę kolejności gal premiurm WWE przez WWE w ciągu kolejnych lat.
SONDA
Zmiana kolejności gal premiu WWE to pomysł:
dobry, bo wprowadza coś nowego. (172) 27%
niemający w ogóle znaczenia. (313) 50%
zły, bo wprowadza zamęt. (144) 23%
Łącznie oddano
629 głosów

Nie często kontynuujemy temat, ale zrobimy tak bym razem pozostając przy galach Premium.Tym razem chodzi jednak o zwiększającą się ilość tych gal w Europie.


Survivor Series przyniosło wyczekiwany powrót Randy'ego Ortona, natomiast dużą niespodzianką okazał się powrót do WWE CM Punka. Zawodnik zwolniony w tym roku z AEW, podpisał kilkuletni kontrakt z WWE, wiążąc się tym samym z federacją na dłuższy czas.

AEW zakontraktowało Rica Flaira, który ma towarzyszyć Stingowi w ostatnich miesiącach jego kariery. Oznacza to, że Flair będzie obecny w telewizji przynajmniej do marca przyszłego roku. Wkrótce pojawiły się natomiast doniesienia, że WWE Hall of Famer podpisał ostatecznie kilkuletni kontrakt z AEW, więc może tam pozostać na zdecydowanie dłużej.

WWE idzie mocno w kierunku eksploracji rynku europejskiego pod swoje gale Premium Live Event. Federacja potwierdziła wcześniej galę Bash in Berlin w Niemczech, ale okazuje się, że w przyszłym roku w sobotę 4 maja odbędzie się Backlash w LDLC Arenie w Lyonie we Francji.

WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


NXT Deadline 2023
Premiera:

piątek
15. grudnia 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Tony Khan o Mercedes Mone i Kennym Omedze, Nowe informacje w sprawie incydentu z młodym fanem na Revolution, Nowa walka na MLW War Chamber, Zapowiedź RAW
Dodano: 06-03-2023, 18:46
Podczas konferencji prasowej po Revolution, Tony Khan został zapytany o kilka pobocznych tematów, niekoniecznie powiązanych z samym PPV. Jednym z nich było to czy AEW jest zainteresowane angażem Mercedes Mone. Tony stwierdził, że ma wobec niej wielki szacunek, bo to świetna zawodniczka. Khan powiedział jednak, że nie chce dyskutować publicznie o ewentualnych rozmowach z osobami bez kontraktów, szczególnie gdy mowa o osobie, która jest teraz mistrzynią u jednego z partnerów AEW. Khan przyznał jednak, że mowa o wspaniałej zawodniczce, którą każda federacja chciałaby mieć u siebie.
Inną poruszoną kwestią była przyszłość Kenny’ego Omegi w AEW. Khan zaczął tu głównie chwalić liczne osiągnięcia Omegi i jego wspaniałe jego zdaniem walki Kenny’ego w 2023 roku. Khan spuentował mówiąc, że dla Omegi nie ma rzeczy nieosiągalnych i jest jednym z najlepszych zawodników na całym świecie, więc ma nadzieję, iż Kenny zostanie u nich jeszcze przez długi czas.

Bryan Alvarez potwierdził w „Wrestling Observer Radio”, że sytuacja w której MJF oblał dziecko napojem na trybunach AEW Revolution nie była planowana. Reporter przekazał też nowe szczegóły, które rzucają inne światło na to dlaczego cała sprawa okazała się dość skomplikowana. Okazuje się, że w kubeczku nie była woda tylko drink z mocnym alkoholem, przez co oblane dziecko miało się zmagać z dużym pieczeniem oczu, co tak zdenerwowało samego młodego fana, jak i jego matkę. Oczywiście MJF nie wiedział czym oblewa dziecko. Ponoć w pierwszej kolejności zareagowali sami fani w otoczeniu dziecka, którzy próbowali go pocieszyć, nawet oddając mu jakieś wrestlingowe gadżety. Wkrótce w imieniu AEW pojawiła się Amanda Huber, która siedziała z młodym fanem, a potem zabrała go na zaplecze. Tam chłopczyk, jak się okazało imieniem Titus, spotkał się z gwiazdami AEW. Do tego, jak już wspominałem, wraz z rodziną otrzymali darmowe bilety na środowe Dynamite.

MLW ogłosiło, że John Hennigan i Jacob Fatu zmierzą się o National Openweight Championship na MLW War Chamber. Wydarzenie odbędzie się 6 kwietnia w Melrose Ballroom w Nowym Jorku.

Zapowiedź RAW:
- Kevin Owens zmierzy się z Solo Sikoą
- Johnny Gargano kontra Finn Balor
- Bianca Belair stanie do rywalizacji z Carmellą
- Seth Rollins zaprosi Logana Paula do konfrontacji twarzą w twarz
- Jimmy Uso chce zakończyć sprawę z Samim Zaynem
- John Cena powróci na RAW.


-------------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!


Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

Dodano: 06-01-2023, 00:15
Host: ip-31-0-127-125.multi.internet.cyfrowypolsat.pl, IP: 31.0.127.125

Co sie stalo z newsami xdd

autor: Savage

<<< newsboard WrestleFans >>>

Więcej gal WWE Premium w Europie:

poprawi ich widowiskowość.
nie wniesie nic nowego.
pogorszy produkt.9. grudnia 2023


30. grudnia 20234. listopada 2023


18. listopada 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.