wrestling wwe tna aew


Oto, jak postrzegacie zmianę kolejności gal premiurm WWE przez WWE w ciągu kolejnych lat.
SONDA
Zmiana kolejności gal premiu WWE to pomysł:
dobry, bo wprowadza coś nowego. (172) 27%
niemający w ogóle znaczenia. (313) 50%
zły, bo wprowadza zamęt. (144) 23%
Łącznie oddano
629 głosów

Nie często kontynuujemy temat, ale zrobimy tak bym razem pozostając przy galach Premium.Tym razem chodzi jednak o zwiększającą się ilość tych gal w Europie.


Survivor Series przyniosło wyczekiwany powrót Randy'ego Ortona, natomiast dużą niespodzianką okazał się powrót do WWE CM Punka. Zawodnik zwolniony w tym roku z AEW, podpisał kilkuletni kontrakt z WWE, wiążąc się tym samym z federacją na dłuższy czas.

AEW zakontraktowało Rica Flaira, który ma towarzyszyć Stingowi w ostatnich miesiącach jego kariery. Oznacza to, że Flair będzie obecny w telewizji przynajmniej do marca przyszłego roku. Wkrótce pojawiły się natomiast doniesienia, że WWE Hall of Famer podpisał ostatecznie kilkuletni kontrakt z AEW, więc może tam pozostać na zdecydowanie dłużej.

WWE idzie mocno w kierunku eksploracji rynku europejskiego pod swoje gale Premium Live Event. Federacja potwierdziła wcześniej galę Bash in Berlin w Niemczech, ale okazuje się, że w przyszłym roku w sobotę 4 maja odbędzie się Backlash w LDLC Arenie w Lyonie we Francji.

WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


NXT Deadline 2023
Premiera:

piątek
15. grudnia 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Thunder Rosa gotowa do akcji?, Oglądalność RAW, General Adnan nie żyje, Becky Lynch nie wystąpi w Indiach, Sonny Kiss zadebiutuje w House of Glory, Omówienie wydarzeń z AEW Dynamite + atrakcje na Rampage i przyszłotygodniowe Dynamite
Dodano: 07-09-2023, 12:00
„Fightful Select” donosi, że z AEW dochodzą głosy, iż Thunder Rosa jest już w pełni zdrowa i gotowa do powrotu na ring. Zawodniczka może się zatem pojawić w programach w zasadzie w każdym momencie, ale nie wiemy czy AEW ma już opracowane jakieś plany kreatywne na jej osobę.

Oglądalność pierwszego RAW po Payback wyniosła 1.704 miliona widzów przy ratingu 0.52 w grupie wiekowej 18-49, odnotowując delikatne wzrosty względem 1.677 miliona oglądających i ratingu 0.51 z poprzedniego odcinka.

W wieku 84 lat zmarł Adnan bin Abdul Kareem Ahmed Alkaissy El Farthie, kojarzony jako Adnan Al-Kaissie, znany natomiast najlepiej ze swojego okresu występów w WWF jako General Adnan. W tej chwili nie wiemy jaka była przyczyna śmierci.

Becky Lynch poinformowała, że ze względów paszportowych nie może polecieć do Indii, przez co zabraknie jej na piątkowej gali WWE Superstar Spectacle w tym kraju.

Po odejściu z AEW, Sonny Kiss zadebiutuje w połowie września w federacji House of Glory, na ich gali Fallout.

Uwaga na spoilery z AEW Dynamite.
|
|
|
|
AEW przedstawiło drabinkę turnieju Grand Slam World Title Eliminator. Od razu odbyły się dwie walki ćwierćfinałowe, w których Roderick Strong pokonał Trenta Berettę, a w walce wieczoru Darby Allin okazał się lepszy od Nicka Wayne’a. Strong i Allin zmierzą się w pierwszym z półfinałów. Pozostałe dwa ćwierćfinały nagrano na najbliższe AEW Rampage, a półfinały turnieju odbędą się już w sobotę podczas AEW Collision.


Samo Dynamite otworzył Orange Cassidy, który zapowiedział, że z tytułem czy bez – dalej planuje występować tutaj co tydzień. Po chwili Jon Moxley stanął natomiast w obronie zdobytego ostatnio AEW International Championship i pokonał AR Foxa.

Kris Statlander zaliczyła tymczasem udaną obronę tytułu AEW TBS, po tym jak poradziła sobie z Emi Sakurą.

Chris Jericho i Sammy Guevara pokonali Aussie Open, ale w toku walki doszło do dalszych nieporozumień w tej ekipie, przez co po walce Sammy odmówił wspólnego świętowania z Jericho i go opuścił.

Zobaczymy czy będzie to spoiler dotyczący zwycięzcy turnieju AEW World Title Eliminator, ale podczas gali doszło do konfrontacji na linii MJF-Samoa Joe, która z wymiany słownej, przerodziła się w bójkę. W tej Joe był górą nad mistrzem AEW, którego musiał ratować Adam Cole.

Na piątkowe AEW Rampage nagrano:
- ćwierćfinał turnieju Grand Slam World Title Eliminator: Penta El Zero M vs. Jay Lethal
- Britt Baker, Hikaru Shida & Skye Blue vs. Taya Valkyrie, The Bunny & Anna Jay
- Young Bucks vs. Matt Menard & Angelo Parker
- ćwierćfinał turnieju Grand Slam World Title Eliminator: Samoa Joe vs. Jeff Hardy.


Na przyszłotygodniowe AEW Dynamite potwierdzono:
- Don Callis ujawni dalsze plany
- Brian Cage vs. Hangman Page
- finał turnieju Grand Slam World Title Eliminator
- Grand Slam Women’s Title Eliminator Match: Britt Baker vs. Toni Storm vs. Nyla Rose vs. Hikaru Shida.


---------

Kontakt:
E-mail: sabinq@onet.eu
Facebook


Profil WrestleFans.pl na Facebooku


Autor:
Piotr GilewskiDodano: 07-09-2023, 15:52
Host: public-gprs568266.centertel.pl, IP: 37.225.83.11

Chłop będzie bił baby ale fajnie. Z innych tematów na Smackdown jest the OC,Lwo,brawling brutes,czy teraz nowa grupa bobby lashleya i żadna nie wyzywa bloodline to poco im te grupy jak nawet przy ringu nie stoją.

autor: Stajnie dla kobyły

Dodano: 07-09-2023, 19:57
Host: 89-64-32-148.dynamic.chello.pl, IP: 89.64.32.148

Równouprawnienie płci. Niech się cieszą, że to udawane walki, bo jakby były w realu to Nyla Rose by miała Womans Championship od 4 lat i TNT Championship też od powstania pasa xD Ale w sumie chciałbym zobaczyć np jak Paige, albo Kris Statlander ogłaszają open challenge, a w tedy wychodzi Goldberg w peruce i sukience na ramiączka i ją squaszuje spearem, a potem ona po walce zawierającej jedną akcję wraca do formy przez 18 miesięcy.

autor: rambo

Dodano: 07-09-2023, 19:59
Host: 89-64-32-148.dynamic.chello.pl, IP: 89.64.32.148

Albo jakby Iyo Sky zrobiła open czelendż, a tam Undertejker w gimmicku nauczycielki od chemii wychodzi i jej zaku@wia toombstone piledriver i przejmuje pas.

autor: rambo

Dodano: 07-09-2023, 21:48
Host: cgn-14-157.fiberway.pl, IP: 185.157.14.157

To już lepiej jakby klaun Rhodes się przebrał za swoją seksi a$$ wife, wtedy w końcu by zdobył jakieś world title którego jest wart XD

autor: Paweł jumper

<<< newsboard WrestleFans >>>

Więcej gal WWE Premium w Europie:

poprawi ich widowiskowość.
nie wniesie nic nowego.
pogorszy produkt.9. grudnia 2023


30. grudnia 20234. listopada 2023


18. listopada 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.