wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


WrestleMania 36 będzie finalnie 2-dniowym eventem i odbędzie się w sobotę 4 kwietnia oraz niedzielę 5 kwietnia. Gospodarzem wydarzenia ma być Rob Gronkowski. Całość odbędzie się nie tylko w WWE Performance Center, ale też innych obiektach.

"The British Bulldog" Davey Boy Smith i Jushin "Thunder" Liger uzupełnili stawkę 2020 WWE Hall of Fame. Wcześniej w tegorocznej klasie znajdowali się już nWo, Batista, The Bella Twins i JBL. Po odwołaniu wydarzeń z weekendu WrestleManii 36 w Tampie, ceremonia odbędzie się prawdopodobnie później w tym roku. Spekuluje się o gali HoF w dniach przed SummerSlam.

Rob Gronkowski związał się kontraktem z WWE. Ma on być zawodnikiem i będzie zaliczał sporadyczne występy w ramach roli part-timera. 30-latek ma polskie korzenie ze strony ojca. Gronkowski do 2019 roku występował w NFL, gdzie mógł się pochwalić trzema triumfami w Super Bowl. Obecnie pracuje też jako analityk dla Fox Sports.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Elimination Chamber
Środa 11.03.2020
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Chris Jericho wstawia się za WrestleCon w sprawie z hotelem, Wejściówka Becky Lynch z RAW nawiązywała do planowanego wejścia na WrestleManię, Mixed Tag Team Match na WM?, WWE Hall of Fame 2020 prawdopodobnie latem, Specjalne środki bezpieczeństwa w WWE Performance Center, Kolejna teoria względem przesunięcia WrestleManii
Dodano: 17-03-2020, 21:33
Jak wspominałem, po odwołaniu wydarzeń z weekendu WrestleManii 36, WrestleCon przekazało, że niestety sieć Marriott dalej domaga się od nich pokrycia przynajmniej 80% rezerwacji hotelowej, co oznaczałoby około 115 tysięcy dolarów. Nagłośnienie tej sprawy szybko spotkało się z krytyką firmy w mediach społecznościowych i reakcjami dość ważnych dla wrestlingu postaci. O uregulowanie tej sytuacji zaapelował choćby Chris Jericho, sugerując też WrestleCon, że jeśli hotel nie cofnie roszczeń, to powinni skierować sprawę do sądu, a biorąc pod uwagę obecne okoliczności, każdy sędzia z pewnością unieważni te żądania.

PWInsider informuje, że pojazd którym Becky Lynch przyjechała pod Performance Center na wczorajsze RAW, był oryginalnie pomyślany w kontekście jej wejściówki na WrestleManię 36, oczywiście na etapie, gdy gala miała się jeszcze odbyć na stadionie.

„WrestleVotes” donosi, że w planach na WrestleManię był Mixed Tag Team Match: Heavy Machinery & Mandy Rose vs. Dolph Ziggler, Robert Roode & Sonya Deville. Nie wiadomo czy wciąż wchodzi to w grę, bo w przypadku WrestleManii w Performance Center karta zostanie prawdopodobnie skrócona, więc część oryginalnie planowanych pojedynków może nie dojść do skutku. W zasadzie przesądzone jest, że na WrestleManii w PC nie zobaczymy Battle Royal Matchów, gdyż WWE nie zamierza sprowadzać takiej liczby osób do ośrodka.

Georgia Smith, a więc córka „British Bulldoga” Davey Boy Smitha, który jest członkiem tegorocznej klasy WWE Hall of Fame, poinformowała, że z wstępnych informacji od WWE wynika, iż ceremonia zostanie przesunięta na weekend SummerSlam.

WWE ma za sobą trzy tygodniówki w Performance Center (dwie bez udziału publiczności), a odbędą się tam także najbliższe odcinki NXT, SmackDown i RAW. Federacja mocno dba na miejscu o bezpieczeństwo wszystkich pracowników, gdyż wejście do PC uwarunkowane jest przejściem testu na obecność koronawirusa. WWE maksymalnie ogranicza też liczbę osób pracujących na miejscu, względem wielkiej ekipy, która pracuje zwykle nad galami.

Pojawiły się plotki, że przesunięcie WrestleManii do Performance Center miałoby być działaniem głównie pod kątem ubezpieczycieli, a nie prawdziwym planem WWE. Takie spekulacje wywołały wpisy na koncie „Fight Oracle” na Twitterze, które w przeszłości rzeczywiście podawało z wyprzedzeniem pewne przecieki z zaplecza WWE, które w dużej mierze się sprawdzały, choć oczywiście nie zawsze. Z tego względu należy odbierać te rewelacje z przymrużeniem oka i dużym dystansem.
Nie mniej według tego źródła, WWE ma zapis w kontraktach ubezpieczeniowych, który zobowiązuje ich do starania się do doprowadzenia gali do odbycia się zgodnie z planem. Obejmuje to choćby zmianę obiektu, jeśli event nie może się odbyć w pierwotnym miejscu. Wedle tych plotek WWE celowo przesunęło zatem WM do Performance Center, żeby dowieść, iż robią co mogą, gdyż to byłaby wystarczająca podstawa i ubezpieczyciel musiałby wypłacić środki z polisy. Oczywiście jest to uwarunkowane tym, że WrestleMania w PC ostatecznie nie doszłaby do skutku – zgodnie z tymi spekulacjami WWE liczy, iż przy obecnych zaleceniach dotyczących ograniczania zgromadzeń, na dniach lokalne władze wymuszą odwołanie WrestleManii także w takiej formie. Wtedy WrestleMania mogłaby być przełożona na inny termin, a WWE dostałoby odszkodowanie. Z wpisów wynika, że WM mogłaby się wtedy odbyć w czerwcu w Madison Square Garden, o ile sytuacja się unormuje. Choć samo źródło teoretycznie jest w miarę wiarygodne, to cała historia wydaje się być mocno naciągana, więc polecam podchodzić do tych rewelacji z dystansem.

----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr GilewskiNie odnaleziono bazy komentarzy dla wybranego newsa!

[ skomentuj ]
5. kwietnia 2020Mistrzostwo WWE
Brock Lesnar
vs
Drew McIntyre

Mistrzostwo Universal
Goldberg
vs
Roman Reigns

Mistrzostwo Kobiet RAW
Becky Lynch
vs
Shayna Baszler

Mistrzostwo Kobiet NXT
Rhea Ripley
vs
Charlotte Flair

Undertaker
vs
AJ Styles

John Cena
vs
"The Fiend" Bray Wyatt

Kevin Owens
vs
Seth Rollins
8. marca 2020


Elimination Chamber
o miano pretendentki do mistrzostwa kobiet RAW
Shayna Baszler
pokonała
Natalyę
Liv Morgan
Asukę
Ruby Riott
Sarę Logan

Elimination Chamber o mistrzostwo tag teamów SmackDown
Miz i Morrison
pokonali
The New Day
The Usos
Heavy Machinery
Lucha House Party
Dolpha Zigglera
i Roberta Roode'a

Mistrzostwo Tag Teamów RAW
Street Profits
pokonali
Setha Rollinsa i Murphy'ego

Mistrzostwo Interkontynentalne
Handicap Match 3-1

Sami Zayn
w drużynie z
Shinsuke Nakamurą
i Cesaro
pokonał
Brauna Strowmana

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Andrade
pokonał
Humberto Carillo

No Disqualification Match
Aleister Black
pokonał
AJ Stylesa

Tag Team Match
Kick-off

The Viking Raiders
pokonali
Curta Hawkinsa
i Zacka Rydera
1. marca 2020


AEW World Championship 
John Moxley
pokonał
Chrisa Jericho

AEW Tag Team Championship 
Kenny Omega
i Adam Page
pokonali
The Young Bucks

AEW Women's Championship 
Nyla Rose
pokonała
Kris Statlander


Pac
pokonał
Cassidy'ego


MJF
pokonał
Cody'ego

Darby Allin
pokonał
Sammy'ego Guevarę

Jake Hager
pokonał
Dustina Rhodesa

Tag Team Match
Dark Order
pokonali
SCU


Tag Team Match
Pre-show

Dr. Britt Baker D.M.D.
i Penelope Ford
pokonały Riho i Yukę Sakazaki
Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.