wrestling wwe tna aew


Ostatnia Sonda poświęcona była pojedynkowi Brocka Lesnara z Bobbym Lashleyem na WWE Crown Jewel. Oto wyniki:
SONDA
Walka Brocka Lesnara z Bobbym Lashleyem na WWE Crown Jewel zakończy się:
zwycięstwem Brocka Lesnara. (145) 64%
zwycięstwem Bobby'ego Lashleya. (55) 24%
remisem. (26) 12%

Łącznie oddano 226 głosów

Tym razem przeprowadzamy błyskawiczną sondę na temat WarGames mężczyzn na Survivor Series glosując, czy Waszym zdaniem wygra Bloodline, czy może ekipa Brawling Brutes?


W mediach pojawiło się mnóstwo spekulacji jakoby WWE zwróciło się do Steve'a Austina z propozycją walki na WrestleManii 39. W gronie ewentualnych rywali dla "Stone Colda" mają się znajdować: Baron Corbin, Austin Theory, John Cena i Brock Lesnar.

Po dłuższej przerwie Kenny Omega na powrócić do NJPW. Podczas NJPW x STARDOM Historic X-Over wyemitowano promo w którym Omega wyzwał Willa Ospreay'a do walki na styczniowym Wrestle Kingdom 17. W listopadzie Omega i Young Bucks powrócili już do akcji w AEW po okresie zawieszenia za incydent z CM Punkiem.

Według aktualnych informacji WWE SummerSlam 2023 odbędzie się prawdopodobnie w Detroit w Michigan. Faworytem do organizacji wydarzenia będzie położony w tym mieście stadion Ford Field Mniejsze wydarzenia z weekendu SummerSlam mogłyby się wtedy odbyć w Little Caesars Arenie.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Survivor Series
WarGames
Premiera:

Środa
30. listopada 2022
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 14:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Impact Wrestling przystało na rozwiązanie kontraktu Lady Frost, Valerie Loureda zadebiutowała na live evencie NXT, Thunder Rosa o stanie zdrowia, Kalisto pomagał WWE, CM Punk wrócił do komentowania MMA, Plany WWE odnośnie King of the Ring, AEW odwiedzi Wielką Brytanię, Oglądalność AEW Dynamite, Taryn Terrell zakończyła karierę, Nowa klasa adeptów w WWE Performance Center
Dodano: 13-11-2022, 20:31
„Fightful Select” donosi, że po trwającym parę miesięcy impasie, Impact Wrestling zgodziło się w końcu na rozwiązanie kontraktu Lady Frost. Zawodniczka złożyła taki wniosek już latem, lecz wcześniej był on odrzucony przez IW.

Podczas sobotniego live eventu NXT w Orlando, swoją pierwszą walkę w WWE stoczyła Valerie Loureda. Zawodniczka wzięła udział w mieszanej walce drużynowej, w której wraz z Bronco Nimą i Xyonem Quinnem zmierzyli się z Andre Chasem, Dukiem Hudsonem i Theą Hail.
Loureda to była młoda gwiazda federacji Bellator, która dość niespodziewanie już w wieku 23 lat zrezygnowała z dalszych występów w MMA (stoczyła pięć walk, z czego cztery wygrane) i podpisała kontrakt z WWE z myślą o karierze w tej federacji. W ostatnich miesiącach Valerie trenowała regularnie w Performance Center w Orlando, a teraz najwyraźniej będzie już pomału wdrażana do akcji w ringu. WWE wiąże z nią ponoć spore nadzieje na przyszłość.


W wypowiedzi dla „Wrestling Perspective Podcast” Thunder Rosa przekazała dość optymistyczne wieści odnośnie swojej kontuzji, jednocześnie tonując jednak trochę nastroje wywołane plotkami o jej rychłym powrocie na ring. Rosa stwierdziła, że w tym tygodniu doszło do przełomu, bo po raz pierwszy od trzech miesięcy mogła pobiegać. W dalszym ciągu nie może jednak podnosić jakichkolwiek ciężarów i nie ma też mowy o akcji w ringu, więc idą do przodu, ale przed nią wciąż jeszcze długa druga. Rosa wspomniała, że natura urazu (kontuzja pleców) jest bardzo uciążliwa, ponieważ rehabilitacja musi być powolna i dokładna, gdyż przesadzając można szybko odnowić uraz i wrócić do punktu wyjścia. Tym razem nie spieszy się zatem i dochodzi do zdrowia zgodnie z zaleceniami lekarzy i rehabilitantów, a przy okazji pracuje nad tym, żeby powrócić na ring nie tylko w pełni zdrowia, ale i mocniejsza pod względem mentalnym, bo to był dla niej dotychczas pewien mankament.

Już 26 listopada Samuray del Sol (Kalisto) zawalczy w Warszawie na gali Kinguin Prime Time Wrestling, tymczasem „Fightful Select” podaje, że zawodnik pojawił się w ostatnim czasie w WWE Performance Center jako gościnny trener, a co więcej przepracował parę live eventów NXT w roli producenta, pomagając przy walkach z dywizji kobiet. W tej chwili nie wiemy czy może to zwiastować jego powrót na stałe do WWE, choć być może w nieco innej roli niż czysto zawodnicza.

CM Punk powrócił do komentowania MMA dla Cage Fury Fighting Championship i wydawał się być w dobrej kondycji oraz nastroju. Punk zażartował nawet pośrednio ze swojej sytuacji w AEW, gdy wspomniał, że stęsknił się za bójkami, ale dzisiaj nie weźmie w żadnej udziału. Punk komentuje dla CFFC od 2018 roku, gdy dał sobie spokój ze swoimi występami w MMA, więc jego praca w tym charakterze nie jest niczym nowym. W dalszym ciągu nie wiemy jaka będzie jego przyszłość w AEW, choć w tej chwili niewiele wskazuje na to, żeby Punk miał powrócić do akcji w tej federacji.


„WrestleVotes” potwierdza, że WWE planuje przywrócenie w 2023 roku oddzielnej gali King of the Ring. Co więcej w związku z tym federacja przymierza się oprócz tego do powrotu do rozwiązań z okolic lat 80., gdy wszystkie walki turniejowe odbywały się tego samego dnia. Ponoć aktualny plan zakłada właśnie, że cały turniej rozegra się jednego wieczoru.

AEW potwierdziło podczas Dynamite, że w 2023 roku federacja wybierze się po raz pierwszy w historii do Wielkiej Brytanii. Szczegółowe ogłoszenie dotyczące planowanego wydarzenia ma się pojawić w przyszłym tygodniu.

Oglądalność ostatniego AEW Dynamite wyniosła 930 tysięcy widzów, odnotowując wzrost względem 911 tysięcy oglądających sprzed tygodnia. Wzrósł też rating w grupie wiekowej 18-49, który wyniósł 0.32, podczas gdy tydzień temu było to 0.29.

W minioną środę Taryn Terrell ogłosiła oficjalnie zakończenie kariery. Po długiej przerwie Terrell powróciła na ring w ubiegłym roku, zaliczając jeszcze serię występów w NWA. W trakcie swojej kariery Taryn występowała w WWE jako Tiffany, lecz największe sukcesy święciła w TNA/Impact Wrestling, gdzie sięgnęła nawet raz po tytuł mistrzowski Knockouts.

WWE ogłosiło w czwartek nową klasę adeptów, którzy rozpoczęli treningi w Performance Center z myślą o przyszłej karierze w WWE. Znalazło się w niej piętnaście osób:
+ Beau Morris – zawodnik futbolu na poziomie uniwersyteckim
+ Kevin Ventura-Cortes - zawodnik futbolu na poziomie uniwersyteckim
+ Hayden Pittman - zawodnik futbolu na poziomie uniwersyteckim
+ Alivia Ash – zajmowała się lekkoatletyką, w 2022 roku wygrała zawody w skoku wzwyż w uniwersyteckich rozgrywkach ACC
+ Skylor Clinton - zawodnik futbolu na poziomie uniwersyteckim
+ Franki Strefling – była zawodowa siatkarka
+ Chukwusom Enekwechi – rywalizował w pchnięciu kulą na poziomie uniwersyteckim
+ Harleigh White - zajmowała się lekkoatletyką, w 2022 roku wygrała zawody w trójskoku w uniwersyteckich rozgrywkach ACC
+ Rickssen Opon – były zawodnik lekkoatletyki, rywalizował w pchnięciu kulą
+ Lea Mitchell – gimnastyczka na poziomie uniwersyteckim
+ Anna Keefer – zawodniczka lekkoatletyki na poziomie uniwersyteckim
+ Kennedy Cummins – cheerleaderka z University of Minnesota
+ Breanna Ruggiero – akrobatka z Sacramento State University
+ Jade Gentile – piłkarka z Islandii
+ Monika Klisara – reprezentowała Kanadę w zawodach karate.


----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 19-09-2022, 20:12
Host: 84.201.214.126, IP: 84.201.214.126

Raw vs SD nie mogą zrobić bo Reigns ma dwa pasy... dzięki romek -_-

autor: wwe

Dodano: 19-09-2022, 20:13
Host: 217.96.195.214.ipv4.supernova.orange.pl, IP: 217.96.195.214

No i dobrze, że w tym roku nie będzie Smackdown vs Raw, bo i tak nikogo już te wojny nie interesują. Z każdym kolejnym rokiem ten podział na brandy ma mniejsE znaczenie

Poza tym, co do uja walka Rollinsa z Lashleyem robi na Raw? To powinno być na jakimś PPV jako nawet potencjalny main event, skoro Reignsa nie ma

autor: Smutne

Dodano: 19-09-2022, 21:29
Host: p57abac57.dip0.t-ipconnect.de, IP: 87.171.172.87

Nie płacz.. ta walka będzie zapewne widowiskowa a u Arabów bobby walczy z Lesnarem o pas USA..

autor: Brock Lesnar

Dodano: 19-09-2022, 22:02
Host: ip-37-248-155-155.multi.internet.cyfrowypolsat.pl, IP: 37.248.155.155

Zdecydowanie jestem na tak, że nie będzie rywalizacji brandów, ale z drugiej strony... po co te War Games? Chciałem powrotu sensownych walk eliminacyjnych 5 na 5, które są moim zdaniem najbardziej emocjonujące w całym kalendarzu WWE, po tym jak od kilku lat mamy po prostu Raw vs SD, a teraz zamiast najlepszego rodzaju walki dostajemy War Games, które jest walką bez żadnego sensu? No bo jaki jest sens w obijaniu się bez możliwości pinowania dopóki wszyscy nie wejdą do klatki? Jakby wszyscy zaczęli od razu to jeszcze, ale po cholerę walczą wcześniej? Nie ma to sensu w ogóle, dlatego nie lubię tej stypulacji i jak dla mnie całe SS idzie do kosza.
Co do tematu krwi to tu popieram Tryplaka. Nie jest ona zupełnie potrzebna.

autor: Broski

Dodano: 19-09-2022, 22:23
Host: 89-64-39-161.dynamic.chello.pl, IP: 89.64.39.161

@Broski

A jaki sens ma niby walka 5vs5 między brandami? Co niby zyskują na tym te brandy? Niestety dużo stypulacji ma jakieś rzeczy pozbawione sensu, ale to akceptujemy. Bo czemu niby zawodnicy od razu wchodzą do ringu podczas Royal Rumble jak poza ringiem są bezpieczni?Czemu Steel Cage mecze można wygrać poprzez ucieczkę z klatki, gdzie stypulacja głównie służy w feudach, gdzie jedna osoba ucieka od drugiej? Mi tam koncept War Games odpowiada, bo jakbyśmy mieli od razu 8-10 osób walczących na raz to by było zbyt duże zamieszanie.

autor: Queue13

Dodano: 19-09-2022, 23:10
Host: ip-37-248-155-155.multi.internet.cyfrowypolsat.pl, IP: 37.248.155.155

Czytaj ze zrozumieniem. Napisałem, że wreszcie koniec z walkami Raw vs SD, bo to bez sensu, ale zamiast przywrócić walki 5 vs 5 w feudach to zamiast tego robią War Games, które ma durne zasady.

autor: Broski

Dodano: 20-09-2022, 10:14
Host: gateway.nfz-krakow.pl, IP: 62.148.86.130

Niechaj WWE nie iedzie w strone celebryci vs romek o tytuły, logan czy fury to zła droga.

Survivor Series: mówie, że bedzie team bloodline vs team wwe

autor: spinek

Dodano: 20-09-2022, 11:46
Host: 46.174.231.33, IP: 46.174.231.33

Ciężko wygenerować takie walki skoro zatarli podział między brandami.
Ogólnie War Games w ogóle nie pasuje do konceptu gali Survivor Series. Już prędzej HiaC ppv. Aczkolwiek dla mnie WG to nadal bardziej typowy spotfest w klatce niż EC czy klasyczny cage match kończący feudy brutalnym rozlewem krwi. Miły dodatek, mający niewielką wartość dla całości produktu.

autor: Sauberg

Dodano: 20-09-2022, 16:15
Host: 79.163.182.14.ipv4.supernova.orange.pl, IP: 79.163.182.14

Niewątpliwie zatarcie się granic między RAW a Smackdown jest jakimś problemem. Luźne przechodzenie sprawia, że np. Draft nie ma sensu. Przynależność do danego brandu z niczym się nie wiąże.

Jedyne co mi przychodzi do głowy, i jest możliwe do zrealizowania, to podzielenia rosterów na tych większych zawodników jak np. Roman, Lashley, Drew, Strawman, Orton itd. a w drugim Seth, Cody, AJ, Owens, czy Balor i zawodnicy po 170 cm. Po co? Po to, aby wszystkie pasy nie były obsadzane przez wielkoludów, aby niżsi zawodnicy też mieli szansę na zdobycie pasa. Co można tłumaczyć podziałem na dywizję siłową i techniczną.

autor: Wildness

Dodano: 20-09-2022, 18:57
Host: ns565315.ip-54-39-133.net, IP: 54.39.133.108

przypomne ze chocby na Survivor Series w 2002 odbyl sie pierwszy w historii Elimination Chamber match i to glownie na tej walce opierala sie tamta gala gdzie podzial brandow sie nie liczyl tylko zgrabnie skonstruowany feud z owczesnym mistrzem i pretendentami. tutaj mamy nawiazanie wlasnie do tamtej historycznej edycji SS. a tu niechodzi tyle o SSeries 5 na 5 matche a poprostu o elementy "eliminacji" w danej stypulacji to wtedy itak jest to pasujace do tego PPV.

autor: logan

Dodano: 08-10-2022, 23:15
Host: user-5-173-6-170.play-internet.pl, IP: 5.173.6.170

Hh

autor: Prawa ręka Grinsa

<<< newsboard WrestleFans >>>

WarGames zwycięży:

Bloodline
Brawling Brutes26. listopada 2022


WarGames Mężczyzn
Brawling Brutes
vs
Bloodline

WarGames Kobiet
Bianca Belair
Alexa Bliss
Asuka
Mia Yim
???
vs
Damage CTRL,
Nikki Cross
Rhea Ripley

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Ronda Rousey
vs
Shotzi

Mistrzostwo WWE Stanów Zjednoczonych
Triple Threat Match
Seth Rollins
vs
Bobby Lashley
vs
Austin Theory

AJ Styles
vs
Finn Balor

19. listopada 2022


Mistrzostwo Świata AEW
MJF
pokonał
Jona Moxleya

Mistrzostwo Świata Tag Teamów AEW
The Acclaimed
pokonali
Swerve In Our Glory

Mistrzostwo Świata Kobiet AEW

Jamie Hayter
pokonała
Toni Storm

No-DQ Tag Team Match

Sting i Darby Allin
pokonali
Jeffa Jarretta i Jaya Lethala

Mistrzostwo AEW TNT
Three-Way Match

Samoa Joe
pokonał
Wardlowa
i Powerhouse Hobbsa

Saraya
pokonała
Dr. Britt Baker

Mistrzostwo Świata RoH
Four Way Match

Chris Jericho
pokonał
Bryana Danielsona
Claudio Castagnolliego
i Sammy'ego Guevarę

Mistrzostwo AEW TBS
Jade Cargill
pokonała
Nylę Rose

Mistrzostwo Świata Trios AEW
Death Triangle
pokonali
The Elite
i Young Bucks

Steel Cage Match
"Jungle Boy" Jack Perry
pokonał
Luchasaurusa

Pre-show
Eddie Kingston
pokonał
Juna Akiyamę

Półfinał Turnieju o Mistrzostwo Świata AEW
Pre-show

Ricky Starks
pokonał
Briana Cage'a

10-Man Tag Team Match
Pre-show

Best Friends
pokonali
The Factory
5. listopada 2022


Mistrzostwo WWE Universal
Roman Reigns
pokonał
Logana Paula

Mistrzostwo Kobiet RAW
Last Woman Standing

Bianca Belair
pokonała
Bayley

Mistrzostwo Tag Teamowe WWE
Usos
pokonali
Brawling Brutes

Mistrzostwo Tag Teamowe Kobiet WWE

Damage CTRL
pokonały
Alexę Bliss i Asukę

Brock Lesnar
pokonał
Bobby'ego Lashleya

Steel Cage Match

Drew McIntyre
pokonał
Karriona Krossa

Six-man Tag Team Match
Judgment Day
pokonało
The O.C.

Braun Strowman
pokonał
OmosaDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.