wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


WrestleMania 36 będzie finalnie 2-dniowym eventem i odbędzie się w sobotę 4 kwietnia oraz niedzielę 5 kwietnia. Gospodarzem wydarzenia ma być Rob Gronkowski. Całość odbędzie się nie tylko w WWE Performance Center, ale też innych obiektach.

"The British Bulldog" Davey Boy Smith i Jushin "Thunder" Liger uzupełnili stawkę 2020 WWE Hall of Fame. Wcześniej w tegorocznej klasie znajdowali się już nWo, Batista, The Bella Twins i JBL. Po odwołaniu wydarzeń z weekendu WrestleManii 36 w Tampie, ceremonia odbędzie się prawdopodobnie później w tym roku. Spekuluje się o gali HoF w dniach przed SummerSlam.

Rob Gronkowski związał się kontraktem z WWE. Ma on być zawodnikiem i będzie zaliczał sporadyczne występy w ramach roli part-timera. 30-latek ma polskie korzenie ze strony ojca. Gronkowski do 2019 roku występował w NFL, gdzie mógł się pochwalić trzema triumfami w Super Bowl. Obecnie pracuje też jako analityk dla Fox Sports.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Elimination Chamber
Środa 11.03.2020
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Oglądalność AEW Dynamite i NXT, Więcej o statusie walki Blood & Guts, Ring of Honor ma w planach tygodniówkę potencjalnie pokazywaną na żywo, Edge o obecnej sytuacji i tym czemu warto podtrzymać organizację WrestleManii
Dodano: 20-03-2020, 07:34
Tak jak się można było spodziewać, dzięki nowej akcji w ringu, AEW Dynamite osiągnęło w tym tygodniu jeszcze większą przewagę pod względem oglądalności nad NXT, które postawiło w tym tygodniu na odcinek złożony z materiałów promocyjnych i wywiadów. Show AEW oglądało 932 tysiące osób, podczas gdy NXT 542 tysiące. AEW odnotowało tym samym wzrost z 766 tysięcy widzów sprzed tygodnia, a NXT spadek względem 697 tysięcy osób z poprzedniego odcinka.

Pojawiają się sprzeczne informacje dotyczące tego kiedy AEW będzie chciało zorganizować Blood & Guts Match. Jeszcze wczoraj pojawiały się doniesienia, że AEW może przełożyć walkę na późniejszy termin, a z kolei PWInsider podaje jednak, iż AEW będzie chciało zorganizować ten pojedynek jak najszybciej, w obawie, że rozwój epidemii w Stanach Zjednoczonych może doprowadzić do jeszcze większego zastoju. Trudno zatem powiedzieć jak to się finalnie potoczy i trzeba po prostu poczekać kiedy naprawdę zobaczymy ten pojedynek. Aktualnie AEW planuje przyszłotygodniowe Dynamite w podobnej formie jak w tym tygodniu, lecz federacja wciąż monitoruje decyzje ze strony władz i odpowiednich instytucji, gdyż w każdej chwili może dojść do zakazu organizowania takich wydarzeń, nawet w gronie samego personelu.

W rozmowie z „Wrestling Inc” COO Ring of Honor, Joe Koff, przekazał, że ROH przymierza się do wprowadzenia bardziej standardowej tygodniówki i to być może w formacie na żywo. Taki program mógłby się pojawić jeszcze w tym roku, gdyż są to stosunkowo konkretne plany. Koff podkreślił jednak, że trzeba też zobaczyć jak obecna sytuacja z koronawirusem wpłynie na cały biznes i czy w dłuższej perspektywie nie zweryfikuje pewnych założeń, lecz na pewno mają taki ruch w planach.

W rozmowie z „Metro UK” Edge wypowiedział się ciekawie o tym, że WWE próbuje podtrzymać WrestleManię 36, nawet w takiej formie. „Rated R Superstar” stwierdził, że obecna epidemia postawiła świat w sytuacji, w której najnowsze pokolenia jeszcze się nie znajdowały i na pewno trzeba się wspierać, żeby przez to wszystko przejść. Podkreślił jednak, że mimo takiej sytuacji ludzie być może jeszcze bardziej niż kiedykolwiek potrzebują rozrywki i oderwania się od tego wszystkiego, żeby nie zagubić swoich normalnych, ludzkich reakcji.
Co do podtrzymania WrestleManii, Edge stwierdził, że tak długo jak wszystko jest organizowane w odpowiedzialny i bezpieczny sposób, a tak działają obecnie, w jego odczuciu mogą próbować. Robią to nie tyle dla siebie, co dla ludzi, którzy desperacko szukają teraz sposobu na oderwanie się od przykrej rzeczywistości. Jeśli mogą dać fanom tych kilka godzin, dzięki którym uda się osiągnąć taki cel, a więc dać ludziom rozrywkę i pozwolić im na chwilę zapomnieć o całej sytuacji, to na pewno warto to robić. Edge podkreślił, że nie ukrywa, iż jako zawodnicy odczuwają presję związaną z tą sytuacją, lecz jego zdaniem jest to naprawdę ważne i dadzą z siebie wszystko, by stanąć na wysokości zadania.

----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr GilewskiNie odnaleziono bazy komentarzy dla wybranego newsa!

[ skomentuj ]
5. kwietnia 2020Mistrzostwo WWE
Brock Lesnar
vs
Drew McIntyre

Mistrzostwo Universal
Goldberg
vs
Roman Reigns

Mistrzostwo Kobiet RAW
Becky Lynch
vs
Shayna Baszler

Mistrzostwo Kobiet NXT
Rhea Ripley
vs
Charlotte Flair

Undertaker
vs
AJ Styles

John Cena
vs
"The Fiend" Bray Wyatt

Kevin Owens
vs
Seth Rollins
8. marca 2020


Elimination Chamber
o miano pretendentki do mistrzostwa kobiet RAW
Shayna Baszler
pokonała
Natalyę
Liv Morgan
Asukę
Ruby Riott
Sarę Logan

Elimination Chamber o mistrzostwo tag teamów SmackDown
Miz i Morrison
pokonali
The New Day
The Usos
Heavy Machinery
Lucha House Party
Dolpha Zigglera
i Roberta Roode'a

Mistrzostwo Tag Teamów RAW
Street Profits
pokonali
Setha Rollinsa i Murphy'ego

Mistrzostwo Interkontynentalne
Handicap Match 3-1

Sami Zayn
w drużynie z
Shinsuke Nakamurą
i Cesaro
pokonał
Brauna Strowmana

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Andrade
pokonał
Humberto Carillo

No Disqualification Match
Aleister Black
pokonał
AJ Stylesa

Tag Team Match
Kick-off

The Viking Raiders
pokonali
Curta Hawkinsa
i Zacka Rydera
1. marca 2020


AEW World Championship 
John Moxley
pokonał
Chrisa Jericho

AEW Tag Team Championship 
Kenny Omega
i Adam Page
pokonali
The Young Bucks

AEW Women's Championship 
Nyla Rose
pokonała
Kris Statlander


Pac
pokonał
Cassidy'ego


MJF
pokonał
Cody'ego

Darby Allin
pokonał
Sammy'ego Guevarę

Jake Hager
pokonał
Dustina Rhodesa

Tag Team Match
Dark Order
pokonali
SCU


Tag Team Match
Pre-show

Dr. Britt Baker D.M.D.
i Penelope Ford
pokonały Riho i Yukę Sakazaki
Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.