wrestling wwe tna ecw


Wygląda na to, że Money in the Bank także Was nie zaskoczyło, bowiem zdecydowana większość oddała głos właśnie na niego. Tak prezentują się wyniki:
SONDA
Kontrakt Money in the Bank zgarnie:
Bobby Roode (35) 3%
Braun Strowman (347) 27%
Finn Bálor (148) 12%
Kevin Owens (48) 4%
Rusev (214) 17%
The Miz (162) 13%
The New Day (121) 10%
Samoa Joe (190) 15%
Łącznie oddano
1265 głosów

Jako, że rywalizacja o mistrzostwo Universal pozostaje nadal otwartą księgą, skupimy się na mistrzostwie WWE. Zaczynamy głosowanie, kto Waszym zdaniem zwycięży na Extreme Rules. AJ Styles, czy Kevin Owens?


Fandango doznał kontuzji ramienia, która wymagała poddania się przez tego zawodnika operacji. Jego rozbrat z ringiem potrwa przynajmniej kilka miesięcy i możliwe, że Fandango zobaczymy ponownie w akcji już w 2019 roku.

Po wydarzeniach z UFC 226 pewne jest już, że w niedalekiej przyszłości Brock Lesnar powróci do oktagonu i zmierzy się z Danielem Cormierem. Pod coraz większym znakiem zapytania stoi z kolei status mistrza Universal w WWE i jeśli zawodnik nie wystąpi na SummerSlam, to federacja prawdopodobnie zwakuje ostatecznie tytuł.

W wieku 63 lat zmarł Leon White, znany z występów w ringu jako Vader. Były zawodnik WWE od lat zmagał się z problemami z sercem i choć w ubiegłym roku jego stan uległ delikatnej poprawie, to w tym roku problemy zdrowotne ponownie dały o sobie znać, a ich kulminacja nastąpiła po powikłaniach przy operacji serca. 



WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Extreme Rules
Środa 18.07.2018
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00





WWE wpłynęło na odwołanie planowanej gali ROH w Madison Square Garden, Oglądalność Total Bellas, Powrót zawodnika 205 Live, Zmiana mistrzów podczas nagrań WWE UK (uwaga na otwarty spoiler!), Dokładny terminarz tegorocznego G1 Climax
Dodano: 20-06-2018, 09:55
Okazuje się, że interwencja WWE okazała się skuteczna i Madison Square Garden wycofało się z planowanej współpracy z Ring of Honor. Poinformował o tym Joe Koff, który potwierdził, że ROH miało z MSG ustaloną datę w 2019 roku, jednak ostatnio arena wysłała informację, iż muszą odwołać galę w związku z komunikacją z WWE.

Oglądalność „Total Bellas” utrzymała się na bardzo dobrym poziomie, bowiem ostatni odcinek obejrzało 726 tysięcy widzów, czyli jedynie 8 tysięcy mniej niż przed tygodniem.

Podczas gal WWE UK, które były nagrywane w poniedziałek i wtorek, do akcji powrócił zawodnik dywizji 205 Live – Noam Dar. Zawodnik pauzował od listopada, gdy kontuzja mięśniowa zmusiła go do operacji.

Na nagraniach WWE UK w Royal Albertl Hall doszło do sporej niespodzianki, bowiem Moustache Mountain pokonali Undisputed Era i odebrali im tytuły mistrzowskie tag teamów NXT. Transmisja tego wydarzenia i innych nagranych materiałów będzie miała miejsce na początku przyszłego tygodnia, oczywiście na WWE Network.


NJPW opublikowało już dokładny terminarz G1 Climax 28:

14 lipca
* A Block Match: Hiroshi Tanahashi vs. Minoru Suzuki
* A Block Match: Togi Makabe vs. YOSHI-HASHI
* A Block Match: Michael Elgin vs. EVIL
* A Block Match: Kazuchika Okada vs. Jay White
* A Block Match: Bad Luck Fale vs. Hangman Page

15 lipca
* B Block Match: Juice Robinson vs. Tama Tonga
* B Block Match: Hirooki Goto vs. SANADA
* B Block Match: Tomohiro Ishii vs. Toru Yano
* B Block Match: Kenny Omega vs. Tetsuya Naito
* B Block Match: Kota Ibushi vs. Zack Sabre Jr.

16 lipca
* A Block Match: Hiroshi Tanahashi vs. Jay Whit
* A Block Match: Togi Makabe vs. Minoru Suzuki
* A Block Match: Michael Elgin vs. Hangman Page
* A Block Match: Kazuchika Okada vs. Bad Luck Fale
* A Block Match: YOSHI-HASHI vs. EVIL

19 lipca
* B Block Match: Juice Robinson vs. Kota Ibushi
* B Block Match: Hirooki Goto vs. Kenny Omega
* B Block Match: Tomohiro Ishii vs. Tetsuya Naito
* B Block Match: Toru Yano vs. Zack Sabre Jr.
* B Block Match: SANADA vs. Tama Tonga

20 lipca
* A Block Match: Hiroshi Tanahashi vs. Bad Luck Fale
* A Block Match: Togi Makabe vs. EVIL
* A Block Match: Michael Elgin vs. Jay White
* A Block Match: Kazuchika Okada vs. Hangman Page
* A Block Match: YOSHI-HASHI vs. Minoru Suzuki

21 lipca
* B Block Match: Juice Robinson vs. Tetsuya Naito
* B Block Match: Hirooki Goto vs. Tomohiro Ishii
* B Block Match: Toru Yano vs. Kota Ibushi
* B Block Match: Kenny Omega vs. Tama Tonga
* B Block Match: SANADA vs. Zack Sabre Jr.

22 lipca
* A Block Match: Hiroshi Tanahashi vs. Hangman Page
* A Block Match: Togi Makabe vs. Kazuchika Okada
* A Block Match: Michael Elgin vs. YOSHI-HASHI
* A Block Match: Jay White vs. Minoru Suzuki
* A Block Match: EVIL vs. Bad Luck Fale

26 lipca
* B Block Match: Juice Robinson vs. Kenny Omega
* B Block Match: Hirooki Goto vs. Toru Yano
* B Block Match: Tomohiro Ishii vs. Zack Sabre Jr.
* B Block Match: Tetsuya Naito vs. Tama Tonga
* B Block Match: SANADA vs. Kota Ibushi

27 lipca
* A Block Match: Hiroshi Tanahashi vs. Togi Makabe
* A Block Match: Michael Elgin vs. Minoru Suzuki
* A Block Match: Kazuchika Okada vs. YOSHI-HASHI
* A Block Match: Jay White vs. Bad Luck Fale
* A Block Match: EVIL vs. Hangman Page

28 lipca
* B Block Match: Juice Robinson vs. Toru Yano
* B Block Match: Hirooki Goto vs. Tetsuya Naito
* B Block Match: Tomohiro Ishii vs. Kota Ibushi
* B Block Match: Kenny Omega vs. SANADA
* B Block Match: Tama Tonga vs. Zack Sabre Jr.

30 lipca
* A Block Match: Hiroshi Tanahashi vs. YOSHI-HASHI
* A Block Match: Togi Makabe vs. Bad Luck Fale
* A Block Match: Michael Elgin vs. Kazuchika Okada
* A Block Match: Jay White vs. Hangman Page
* A Block Match: EVIL vs. Minoru Suzuki

1 sierpnia
* B Block Match: Juice Robinson vs. SANADA
* B Block Match: Hirooki Goto vs. Kota Ibushi
* B Block Match: Tomohiro Ishii vs. Tama Tonga
* B Block Match: Toru Yano vs. Tetsuya Naito
* B Block Match: Kenny Omega vs. Zack Sabre Jr.

2 sierpnia
* A Block Match: Hiroshi Tanahashi vs. EVIL
* A Block Match: Togi Makabe vs. Hangman Page
* A Block Match: Michael Elgin vs. Bad Luck Fale
* A Block Match: Kazuchika Okada vs. Minoru Suzuki
* A Block Match: Jay White vs. YOSHI-HASHI

4 sierpnia
* B Block Match: Juice Robinson vs. Zack Sabre Jr.
* B Block Match: Hirooki Goto vs. Tama Tonga
* B Block Match: Tomohiro Ishii vs. Kenny Omega
* B Block Match: Toru Yano vs. SANADA
* B Block Match: Tetsuya Naito vs. Kota Ibushi

5 sierpnia
* A Block Match: Hiroshi Tanahashi vs. Michael Elgin
* A Block Match: Togi Makabe vs. Jay White
* A Block Match: Kazuchika Okada vs. EVIL
* A Block Match: YOSHI-HASHI vs. Bad Luck Fale
* A Block Match: Hangman Page vs. Minoru Suzuki

8 sierpnia
* B Block Match: Juice Robinson vs. Tomohiro Ishii
* B Block Match: Hirooki Goto vs. Zack Sabre Jr.
* B Block Match: Toru Yano vs. Kenny Omega
* B Block Match: Kota Ibushi vs. Tama Tonga
* B Block Match: Tetsuya Naito vs. SANADA

10 sierpnia
* A Block Match: Hiroshi Tanahashi vs. Kazuchika Okada
* A Block Match: Togi Makabe vs. Michael Elgin
* A Block Match: Jay White vs. EVIL
* A Block Match: YOSHI-HASHI vs. Hangman Page
* A Block Match: Bad Luck Fale vs. Minoru Suzuki

11 sierpnia
* B Block Match: Juice Robinson vs. Hirooki Goto
* B Block Match: Tomohiro Ishii vs. SANADA
* B Block Match: Toru Yano vs. Tama Tonga
* B Block Match: Kenny Omega vs. Kota Ibushi
* B Block Match: Tetsuya Naito vs. Zack Sabre Jr.

12 sierpnia
finał

--------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski



Nie odnaleziono bazy komentarzy dla wybranego newsa!

[ skomentuj ]


Mistrzostwo WWE na Extreme Rules zwycięży:

AJ Styles
Rusev



15. lipca 2018


Mistrzostwo WWE
AJ Styles
vs
Rusev

Miano pretendenta do mistrzostwa Universal
Roman Reigns
vs
Bobby Lashley

Mistrzostwo Interkontynentalne WWE
30-minute Iron Man Match

Dolph Ziggler
vs
Seth Rollins

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych WWE
Jeff Hardy
vs
Shinsuke Nakamura

Mistrzostwo Tag Teamów RAW
Deleters of Worlds
vs
B-Team

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
The Bludeon Brothers
vs
Team Hell No

Mistrzostwo Kobiet RAW
Extreme Rules Match
Alexa Bliss
vs
Nia Jax

Mistrzostwo Kobiet SmackDown

Carmella
vs
Asuka
(James Ellsworth zawieszony nad ringiem w klatce)

Steel Cage Match
Braun Strowman
vs
Kevin Owens

Finn Balor
vs
Baron Corbin

Tables Match
Pre-show

The New Day
vs
Sanity




17. czerwca 2018


Money in the Bank
Ladder Match
Bobby Roode
vs
Braun Strowman
vs
Finn Bálor
vs
Kevin Owens
vs
Rusev
vs
The Miz
vs
The New Day
vs
Samoa Joe

Money in the Bank
Ladder Match

Alexa Bliss
vs
Becky Lynch
vs
Charlotte Flair
vs
Ember Moon
vs
Lana
vs
Natalya
vs
Naomi
vs
Sasha Banks

Mistrzostwo WWE
Last Man Standing
AJ Styles
vs
Shinsuke Nakamura

Mistrzostwo Interkontynentalne WWE
Seth Rollins
vs
Elias

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
The Bludgeon Brothers
vs
The Good Brothers

Mistrzostwo Kobiet RAW
Nia Jax
vs
Ronda Rousey

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Carmella
vs
Asuka

Roman Reigns
vs
Jinder Mahal

Bobby Lashley
vs
Sami Zayn

Daniel Bryan
vs
Big Cass




Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.