wrestling wwe tna aew


Oto, jak postrzegacie zmianę kolejności gal premiurm WWE przez WWE w ciągu kolejnych lat.
SONDA
Zmiana kolejności gal premiu WWE to pomysł:
dobry, bo wprowadza coś nowego. (172) 27%
niemający w ogóle znaczenia. (313) 50%
zły, bo wprowadza zamęt. (144) 23%
Łącznie oddano
629 głosów

Nie często kontynuujemy temat, ale zrobimy tak bym razem pozostając przy galach Premium.Tym razem chodzi jednak o zwiększającą się ilość tych gal w Europie.


Survivor Series przyniosło wyczekiwany powrót Randy'ego Ortona, natomiast dużą niespodzianką okazał się powrót do WWE CM Punka. Zawodnik zwolniony w tym roku z AEW, podpisał kilkuletni kontrakt z WWE, wiążąc się tym samym z federacją na dłuższy czas.

AEW zakontraktowało Rica Flaira, który ma towarzyszyć Stingowi w ostatnich miesiącach jego kariery. Oznacza to, że Flair będzie obecny w telewizji przynajmniej do marca przyszłego roku. Wkrótce pojawiły się natomiast doniesienia, że WWE Hall of Famer podpisał ostatecznie kilkuletni kontrakt z AEW, więc może tam pozostać na zdecydowanie dłużej.

WWE idzie mocno w kierunku eksploracji rynku europejskiego pod swoje gale Premium Live Event. Federacja potwierdziła wcześniej galę Bash in Berlin w Niemczech, ale okazuje się, że w przyszłym roku w sobotę 4 maja odbędzie się Backlash w LDLC Arenie w Lyonie we Francji.

WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


NXT Deadline 2023
Premiera:

piątek
15. grudnia 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00SmackDown od października przyszłego roku na USA Network, Ile otrzyma WWE w ramach nowej umowy?, Potencjalna przyszłość RAW oraz NXT
Dodano: 21-09-2023, 21:08
WWE ogłosiło podpisanie nowej umowy telewizyjnej dla SmackDown, które od października przyszłego roku przeniesie się na antenę USA Network. Oznacza to, że za kilkanaście dni rozpoczniemy ostatni już rok w którym SmackDown będzie się ukazywało na FOX. USA Network zapewniło sobie prawa do emisji SmackDown przez 5-letni okres. Dodatkowy zapis w umowie zakłada również, że od sezonu 2024/2025, WWE będzie produkowało cztery gale specjalne rocznie dla NBCUniversal, które będą emitowane w godzinach najwyższej oglądalności ich stacji.

„The Wall Street Journal” podaje, że umowa WWE z NBCUniversal na mocy której SmackDown będzie emitowane na USA Network w okresie od października 2024 do października 2029 roku, opiewa na sumę 1,4 miliarda dolarów. Oznacza to wzrost o 40% względem tego co FOX płaci w ramach trwającej jeszcze umowy, która też była podpisana na pięć lat i warta miliard dolarów.

„The Hollywood Reporter” podaje tymczasem, że przenosiny SmackDown z FOX na USA Network nie oznaczają, że wszystkie tygodniówki WWE wylądują na tej stacji, bo po podpisaniu kontraktu na nowe show, USA Network zrezygnuje z dalszej emisji RAW i NXT, które znikną z ich anteny w październiku przyszłego roku. WWE szuka obecnie chętnych na prawa do RAW i ponoć nie brakuje zainteresowanych podmiotów. Zobaczymy jak będzie ostatecznie z NXT – WWE chciałoby dołączyć je do umowy na RAW, ale przekonamy się czy inne podmioty będą zainteresowane rozwiązaniem, które przyjęło w swoim czasie USA Network.

Autor:
Piotr GilewskiNie odnaleziono bazy komentarzy dla wybranego newsa!

[ skomentuj ]

Więcej gal WWE Premium w Europie:

poprawi ich widowiskowość.
nie wniesie nic nowego.
pogorszy produkt.9. grudnia 2023


30. grudnia 20234. listopada 2023


18. listopada 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.