wrestling wwe tna aew


Oto, jak postrzegacie zmianę kolejności gal premiurm WWE przez WWE w ciągu kolejnych lat.
SONDA
Zmiana kolejności gal premiu WWE to pomysł:
dobry, bo wprowadza coś nowego. (172) 27%
niemający w ogóle znaczenia. (313) 50%
zły, bo wprowadza zamęt. (144) 23%
Łącznie oddano
629 głosów

Nie często kontynuujemy temat, ale zrobimy tak bym razem pozostając przy galach Premium.Tym razem chodzi jednak o zwiększającą się ilość tych gal w Europie.


Survivor Series przyniosło wyczekiwany powrót Randy'ego Ortona, natomiast dużą niespodzianką okazał się powrót do WWE CM Punka. Zawodnik zwolniony w tym roku z AEW, podpisał kilkuletni kontrakt z WWE, wiążąc się tym samym z federacją na dłuższy czas.

AEW zakontraktowało Rica Flaira, który ma towarzyszyć Stingowi w ostatnich miesiącach jego kariery. Oznacza to, że Flair będzie obecny w telewizji przynajmniej do marca przyszłego roku. Wkrótce pojawiły się natomiast doniesienia, że WWE Hall of Famer podpisał ostatecznie kilkuletni kontrakt z AEW, więc może tam pozostać na zdecydowanie dłużej.

WWE idzie mocno w kierunku eksploracji rynku europejskiego pod swoje gale Premium Live Event. Federacja potwierdziła wcześniej galę Bash in Berlin w Niemczech, ale okazuje się, że w przyszłym roku w sobotę 4 maja odbędzie się Backlash w LDLC Arenie w Lyonie we Francji.

WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


NXT Deadline 2023
Premiera:

piątek
15. grudnia 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Status zdrowotny Adama Cole’a i Jona Moxley’a, Oglądalność AEW Dynamite Grand Slam, D-Von Dudley o umowie z WWE, Zdementowane pogłoski o Tegan Nox, Kulisy zwolnienia Dolpha Zigglera, Klauzule kontraktowe zwolnionych osób, Ujawniono zawartość walizek "Feast or Fired", Pierwsze walki na Bound For Glory 2023
Dodano: 22-09-2023, 09:12
„Fightful Select” ma aktualne wieści o stanie zdrowia Adama Cole’a i Jona Moxley’a, którzy ucierpieli na AEW Dynamite. Cole po programie trafił do szpitala, który opuścił o kulach. Wiadomo, że doznał on urazu kostki, ale dalej nie wiemy czy chodzi o zwichnięcie, czy może złamanie, choć raczej to pierwsze.
Moxley doznał tymczasem wstrząśnienia mózgu, ale potem na zapleczu czuł się już lepiej, dlatego sztab medyczny pozwolił mu na samodzielne opuszczenie hali i powrót do domu. Warto odnotować, że uraz Jona miał wpłynąć na nieplanowaną zmianę mistrzowską. Oryginalnie Moxley miał zachować tytuł International. W toku walki Moxley czuł się na tyle źle, iż miał zasygnalizować rywalowi oraz sędziemu, że improwizują nowe zakończenie z wygraną Rey’a Fenixa.

Oglądalność AEW Dynamite Grand Slam wyniosła tymczasem 984 tysiące widzów przy ratingu 0.36 w grupie wiekowej 18-49, odnotowując wzrosty względem 888 tysięcy oglądających i ratingu 0.31 z poprzedniego Dynamite. Program uzyskał najwyższą widownię od 22 lutego bieżącego roku, gdy ostatni raz udało się pokonać barierę miliona widzów. Show oglądało nieco mniej osób niż ubiegłoroczną, drugą edycję Grand Slam, którą śledziło wtedy w telewizji 1.039 miliona widzów. Co ciekawe tegoroczne Grand Slam uzyskało za to lepszy wynik ratingowy w grupie wiekowej 18-49, bo przed rokiem wyniósł on 0.35, a teraz było to 0.36.

Na łamach „PWInisder Elite” D-Von Dudley przyznał, że Dudley Boyz podpisali kontrakty legend z WWE już kilka miesięcy temu i był zaskoczony, iż informacja wypłynęła dopiero niedawno. D-Von wspomniał natomiast, że w ich umowach chodzi głównie o udostępnienie znaków towarowych do gier wideo, figurek i innych gadżetów, natomiast nie ma w planach powrotu do WWE w roli zawodniczej ani zakulisowej.

Mark Henry zasugerował na łamach „Busted Open Radio”, że Tegan Nox znalazła się w gronie osób zwolnionych wczoraj z WWE, ale potem skorygował swoje doniesienia. Według ustaleń „Wrestling Inc” Tegan nie została zwolniona i pozostaje w WWE.

„Fightful Select” sugeruje, że WWE zdecydowało się na uwzględnienie Dolpha Zigglera w gronie zwolnionych osób, ponieważ jego odejście i tak było już raczej kwestią czasu. Kontrakt zawodnika miał wygasnąć latem przyszłego roku i nie zanosiło się na przedłużenie umowy. Przypomnę, że sam Ziggler był bliski odejścia z WWE już kilka lat temu, ale wtedy ostatecznie przekonano go do pozostania i podpisania kolejnego kontraktu.

Sean Ross Sapp donosi, że większość osób zwolnionych z głównych rosterów WWE wkroczy teraz w 90-dniowy okres klauzuli po zwolnieniu, w trakcie którego wciąż otrzymują wynagrodzenie, ale nie mogą pracować na galach telewizyjnych i PPV innych federacji w Stanach Zjednoczonych. Oznacza to, że te osoby mogą zadebiutować w innych miejscach dopiero od 20 grudnia. Jeśli chodzi o osoby z NXT to zwykle klauzula jest krótsza i trwa 30 dni.

Uwaga na spoilery z Impact Wrestling.
|
|
|
Podczas wczorajszego odcinka ujawniono zawartość walizek, zdobytych podczas walki „Feast or Fired” z tysięcznego epizodu tygodniówki Impact Wrestling. Ich zdobywcy trafili na:
+ Moose otrzyma walkę o Impact World Championship
+ Chris Bey zyskał szansę na Impact Tag Team Championship
+ Crazzy Steve otrzyma walkę o Impact Digital Media Championship
+ Yuya Uemura został zwolniony i musi opuścić Impact Wrestling.

Impact Wrestling potwierdziło dwie pierwsze walki na swoją galę Bound For Glory PPV, która odbędzie się 21 października w Chicago. Po pierwsze Will Ospreay zmierzy się z Mikiem Bailey’em. Alex Shelley stanie z kolei w obronie Impact World Championship w starciu z Joshem Alexandrem.
-------

Kontakt:
E-mail: sabinq@onet.eu
Facebook


Profil WrestleFans.pl na Facebooku


Autor:
Piotr GilewskiDodano: 22-09-2023, 10:37
Host: host-46-243-157-25.wtvk.pl, IP: 46.243.157.25

Patrząc na zakończenie walki Fenix - Moxley, ta improwizacja niezbyt im wyszła, sam sędzia nie wiedział co robić. Grunt, że z Moxleyem już lepiej, zdrowie zawodników najważniejsze

autor: PGpark

Dodano: 22-09-2023, 11:04
Host: 46.174.231.33, IP: 46.174.231.33

Właśnie dlatego od zawsze uważałem, że śmiechy, hihi z TK jako bookera (Byli dużo gorsi i lepsi w historii. Khan niczym nie wyróżnia się ani na minus ani na plus.) są szkodliwą głupotą, bo odwracają uwagę od największego problemu jakim od zawsze były kadry kierownicze AEW.
Ok, nagle nie wybudujesz PC, ale może najwyższy czas wziąć wzór z NJPW i pod tym względem?
Podobnie z marketingiem. Po kilku latach przypomnieli sobie dlaczego charyzmatyczni wrestlerzy muszą być wysyłani do mediów, żeby ludzie wiedzieli o mniejszych galach w danym miejscu. Normalnie szok...

autor: Sauberg

Dodano: 22-09-2023, 16:19
Host: adqc235.neoplus.adsl.tpnet.pl, IP: 79.185.136.235

Nawet na kanale AEW nie wrzucili skrótu walki Moxa z Fenixem. Dlatego wiadomo że coś tam faktycznie się działo nieprzewidzianego.
Impact 1000 i 1001 bardzo przyjemne jak ktoś jest sentymentalny i lubi powspominać. Zabrakło tam jednak kilku ludzi. Mogli ściągnąć takiego Ravena przykładowo

autor: jak tu pięknie

<<< newsboard WrestleFans >>>

Więcej gal WWE Premium w Europie:

poprawi ich widowiskowość.
nie wniesie nic nowego.
pogorszy produkt.9. grudnia 2023


30. grudnia 20234. listopada 2023


18. listopada 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.