wrestling wwe tna aew


Ostatnia Sonda poświęcona była pojedynkowi Brocka Lesnara z Bobbym Lashleyem na WWE Crown Jewel. Oto wyniki:
SONDA
Walka Brocka Lesnara z Bobbym Lashleyem na WWE Crown Jewel zakończy się:
zwycięstwem Brocka Lesnara. (145) 64%
zwycięstwem Bobby'ego Lashleya. (55) 24%
remisem. (26) 12%

Łącznie oddano 226 głosów

Tym razem przeprowadzamy błyskawiczną sondę na temat WarGames mężczyzn na Survivor Series glosując, czy Waszym zdaniem wygra Bloodline, czy może ekipa Brawling Brutes?


W mediach pojawiło się mnóstwo spekulacji jakoby WWE zwróciło się do Steve'a Austina z propozycją walki na WrestleManii 39. W gronie ewentualnych rywali dla "Stone Colda" mają się znajdować: Baron Corbin, Austin Theory, John Cena i Brock Lesnar.

Po dłuższej przerwie Kenny Omega na powrócić do NJPW. Podczas NJPW x STARDOM Historic X-Over wyemitowano promo w którym Omega wyzwał Willa Ospreay'a do walki na styczniowym Wrestle Kingdom 17. W listopadzie Omega i Young Bucks powrócili już do akcji w AEW po okresie zawieszenia za incydent z CM Punkiem.

Według aktualnych informacji WWE SummerSlam 2023 odbędzie się prawdopodobnie w Detroit w Michigan. Faworytem do organizacji wydarzenia będzie położony w tym mieście stadion Ford Field Mniejsze wydarzenia z weekendu SummerSlam mogłyby się wtedy odbyć w Little Caesars Arenie.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Survivor Series
WarGames
Premiera:

Środa
30. listopada 2022
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 14:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Od Chorzowa do Warszawy, czyli jak rozwija się Kinguin Prime Time Wrestling
Dodano: 17-11-2022, 18:07
Jeszcze kilka lat temu, gdy w środowisku wrestlingowym zadawaliśmy sobie pytanie czy w naszym kraju może się pojawić polska federacja, która utrzyma regularny harmonogram gal i zaprosi do występów naprawdę znane nazwiska, większość z nas zgodnie odpowiedziałaby, że nie. Na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat były już oczywiście różne mniej lub bardziej udane próby. Były (i są) również mniejsze federacje, którym udało się utrzymać pewną regularność, lecz z czasem większość tych projektów trafia na swój sufit, którego nie potrafi przebić. Apetyty wrestlingowych fanów rozbudziło tymczasem WWE, które kilkoma live eventami w naszym kraju zachęciło sympatyków tej dyscypliny do zobaczenia akcji na żywo. Teraz jest taka okazja, ponieważ na mapie polskiego pro wrestlingu rozgościło się na dobre Kinguin Prime Time Wrestling.

9 października 2021 roku miała miejsce pierwsza gala federacji Arkadiusza Pawłowskiego i Marcina Rzeźniczka. W Chorzowie odbyła się REVOLUCJA, która zaintrygowała wszystkich fanów wrestlingu w szczególności naprawdę wysokim poziomem produkcyjnym. Oprawa na poziomie godnym wybranych amerykańskich federacji wrestlingu z pewnością zrobiła wrażenie, a w akcji można było zobaczyć m.in. Axela Tischera, Joe E Legenda, Jonny’ego Storma czy Santino Marellę. W dwóch końcowych walkach naprzeciw krajowych reprezentantów, Roberta Stara i Gracjana Korpo, stanęli z kolei odpowiednio Chris Masters i Nick Aldis. Choć nie obyło się bez mankamentów, pierwsza gala PTW wywołała duże zainteresowanie w środowisku, lecz rodziło się pytanie – czy będzie to tylko jednorazowa próba, czy PTW rzeczywiście będzie w stanie regularnie prezentować swój produkt fanom?

Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać, ponieważ już 19 lutego 2022 roku w Chorzowie odbyła się druga duża gala Kinguin PTW – BLACKOUT. I tym razem okazało się, że karta gali mogła zrobić na fanach jeszcze większe wrażenie. W końcu w akcji znalazł się doskonale znany z największych amerykańskich federacji Matt Sydal, a w walce wieczoru spotkało się dwóch zawodników, których nie trzeba było nikomu przedstawiać – Chris Masters i Nick Aldis. W Chorzowie zobaczyliśmy też wtedy występy Marty’ego Scurlla i Joe Hendry’ego czy historyczną walkę o GFW World Championship, gdy zmierzyli się Axel Tischer i Bad Bones. Już kilka miesięcy po pierwszej gali, PTW dało fanom sygnał, że pozostanie tu na dłużej i to z coraz lepszym produktem.

31 lipca 2022 roku miało miejsce wyjątkowe wydarzenie, które na pewno zapisało się w historii PTW, które po raz pierwszy wyszło poza swoją chorzowską strefę, korzystając z okazji do zaprezentowania się w ramach festiwalu kultury i popkultury japońskiej RyuCon. Gala na wspaniałej Tauron Arenie w Krakowie była dużym i ważnym krokiem, także pod względem promocyjnym. To wydarzenie, które odbiło się sporym echem choćby w lokalnych mediach, a osobom śledzącym rozwój PTW dało sygnał, że federacja nie zamyka się tylko na Chorzów i będzie też odwiedzać inne lokalizacje.

Skoro mowa o Chorzowie, jest to baza Kinguin Prime Time Wrestling, która gościła w międzyczasie cykl mniejszych gal. Choć najwięcej mówiło się o wspomnianych dużych galach, nie można zapominać, że przez ostatni rok miało miejsce aż 9 edycji wydarzeń zatytułowanych Underground. Przy tej okazji PTW wyrobiło sobie również oddaną publikę wśród lokalnej społeczności, która z entuzjazmem przyjmuje wszelkie kolejne wydarzenia. Z każdym kolejnym Undergroundem widać było postęp także w zakresie tych gal. Zaczęły się na nich pojawiać ciekawe nazwiska z zagranicy, ale ważnym aspektem jest to, że na Undergroundach można również zobaczyć w akcji absolwentów czy adeptów Akademii PTW. Pokazuje to ważny aspekt – poza dużymi, zagranicznymi nazwiskami, które oglądaliśmy już na galach PTW i zobaczymy w Warszawie, federacja nie zapomina o tym, żeby w jej produkcie coraz większą rolę odgrywali Polacy.

O części rodaków występujących w PTW można już mówić jako o naprawdę ugruntowanych wrestlerach, gotowych do pokazywania dużej jakości. Robert Star czy Justin Joy to zawodnicy sprawdzeni w bojach i to nie tylko na lokalnej scenie, ponieważ w ciągu ostatnich lat zdążyli już zebrać sporo szlifów walcząc na galach poza granicami kraju. Z podobnych okazji korzysta obiecująca zawodniczka PTW, Diana Strong, która ma już na koncie występy na galach duńskiego BODYSLAM!, austriackiego Rings Of Europe, fińskiego SLAM Americana czy niemieckiego wXw Wrestling Academy. W kolejce znajdują się do tego osoby, które ostro trenują i z miesiąca na miesiąc wykazują duży progres. W tym gronie znajduje się choćby Dawid „Puncher” Seńko, czyli pięściarz, który postawił teraz na wrestlingowy ring, mocno się w to angażując i coraz lepiej odnajdując się właśnie w tej branży. PTW już teraz ma też w zanadrzu naprawdę obiecujących adeptów, którzy wkrótce z pewnością będą dużo znaczyć w produkcie tej federacji. Po tym jak miałem okazję zobaczyć na żywo try-outy w Chorzowie i przyjrzeć się treningom, z pewnością mogę powiedzieć, że warto zapamiętać i śledzić losy takich osób jak Wiktor Longman czy Spartan, bo są to zawodnicy, których fani wkrótce będą chcieli oglądać równie chętnie jak zagraniczne gwiazdy.

Już 26 listopada Kinguin Prime Time Wrestling zrobi kolejny krok i zawita do Warszawy. To okazja, żeby zobaczyć na żywo polskie i zagraniczne gwiazdy, gdy w akcji znajdą się m.in. Justin Joy, Trent Seven, Robert Star, Joe Hendry, Diana Strong, Xia Brookside, Primate czy Marty Scurll. W walce wieczoru spotkają się Samuray Del Sol i Matt Sydal, którzy zaprezentują polskim fanom wrestlingu zupełnie inny styl niż największe gwiazdy poprzednich dużych gal PTW. Podczas gdy Nick Aldis czy Chris Masters dali pokaz siły i starej szkoły, w Main Evencie gali LEGENDS zobaczymy coś zupełnie odmiennego, czyli szybkie tempo, popisy techniczne i wysokie loty.

Nadchodząca gala pokazuje, że Kinguin Prime Time Wrestling jest na dobrej drodze i się nie zatrzymuje. Po ponad roku PTW ma się bardzo dobrze, serwuje coraz lepszy produkt i jest w przededniu swojego największego dotychczas wydarzenia i jednocześnie pierwszego w stolicy. Federacja dba o duże nazwiska, ale na co dzień pamięta o jakże ważnym szkoleniu i trenowaniu kolejnych adeptów, którzy już wkrótce mogą stanowić o sile PTW. Tymczasem już 26 listopada w Warszawie zobaczymy kolejne grzmoty, a fani wrestlingu wreszcie mogą patrzeć z optymizmem w przyszłość, nastawiając się na to, że mogą regularnie i na żywo oglądać wrestling w naszym kraju.-------------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Już 26 listopada w Warszawie odbędzie się duża gala wrestlingu polskiej federacji Kinguin Prime Time Wrestling. To gala na której nie może zabraknąć żadnego sympatyka wrestlingu! W akcji m.in. Samuray Del Sol (Kalisto), Matt Sydal, Trent Seven, Diana Strong, Robert Star czy Justin Joy i wielu wielu innych!
Bilety na Kinguin PTW #3: Legends znajdziecie tutaj!

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 25-09-2022, 12:16
Host: 79.79.84.231, IP: 79.79.84.231

ameby umysłowe z wrestlefans... ACKNOWLEDGE ME!!! :)

autor: Fenomenalny Tribal Chief

Dodano: 25-09-2022, 12:37
Host: p57abac57.dip0.t-ipconnect.de, IP: 87.171.172.87

Zamknij w końcu gębe przygłupie.

Veer Mahaan tak szedł i szedł że zatoczył koło i wrócił do Nxt .. I tyle z jego pushu 😆
A gdzie powdziewa sie Mahal ? .

autor: Brock Lesnar

Dodano: 25-09-2022, 12:53
Host: ip-37-248-157-57.multi.internet.cyfrowypolsat.pl, IP: 37.248.157.57

To Shanky i Sanga to ta sama osoba? Czego to się człowiek może dowiedzieć. Zwłaszcza, że Shanky jak tańczył to strasznie irytował, a Sanga był nawet spoko w NXT.

autor: Broski

Dodano: 25-09-2022, 12:55
Host: ip-37-248-157-57.multi.internet.cyfrowypolsat.pl, IP: 37.248.157.57

I swoją drogą zgadzam się z MJF'em. Też nie rozumiem jarania się NJPW i walkami takich samych zawodników, o takich samych move setach i bez gimmicków, tą parodią mma.

autor: Broski

Dodano: 25-09-2022, 13:00
Host: ip-37-248-157-57.multi.internet.cyfrowypolsat.pl, IP: 37.248.157.57

Chyba jednak jest błąd w artykule, bo sprawdziłem na pro wrestling wiki i Sanga i Shanky to dwaj różni zawodnicy, a nie jeden pod różnymi ring name'ami.

autor: Broski

Dodano: 25-09-2022, 13:04
Host: public-gprs527865.centertel.pl, IP: 31.61.181.58

Ładnie MJF powiedział o Japońcach

autor: Gryt

Dodano: 25-09-2022, 13:52
Host: blr143.neoplus.adsl.tpnet.pl, IP: 83.28.211.143

@Broski

Tak, pomerdało mi się ^^

autor: Sabinq

Dodano: 25-09-2022, 14:36
Host: user-5-173-248-232.play-internet.pl, IP: 5.173.248.232

Ja jeszcze dodam od siebie fakt iż podobno Cole poszedł do Tonego, powiedział mu o tym co Fish im proponował Tony się wkurzył i to miał być ważny punkt czemu nie dostał nowej umowy.

autor: End of Days

Dodano: 25-09-2022, 14:38
Host: 27.host-194-42-118.cyfrotel.pl, IP: 194.42.118.27

Sauberg kiedyś pisał - "złap je wszystkie" trypkak chce zagarnąć co lepsze i mieć u siebie w pokeballu

autor: fan

Dodano: 25-09-2022, 14:50
Host: 83.8.66.8.ipv4.supernova.orange.pl, IP: 83.8.66.8

Ludzie generalnie są dziwni, w WWE walczył sobie taki Hideo Itami, nikogo nie interesował, nikogo nie obchodził. Po prostu był sobie nieciekawy Japończyk.

Wrócił do Japonii.

Pojawił się w AEW i ludzie dostają spazmów, wwooo Kenta xd

autor: Wildness

Dodano: 25-09-2022, 15:11
Host: 46.174.231.33, IP: 46.174.231.33

Fan
Po tym jak zmarnowali Nakamurę i Asukę nie złapią nawet połowy. Zresztą Meksyk też będzie dla nich trudniejszym terenem niż 5-10 lat temu.

autor: Sauberg

Dodano: 25-09-2022, 15:16
Host: 095160159070.dynamic-2-waw-k-4-3-0.vectranet.pl, IP: 95.160.159.70

Zawsze żałowałem, że Undisputed Era nie zaliczyła choć jednego programu w głównym rosterze w WWE. Przy obecnych zmianach gdyby wciąż byli w WWE, awans byłby natychmiastowy. Szkoda

autor: atlas

Dodano: 25-09-2022, 17:13
Host: 77-253-199-225.adsl.inetia.pl, IP: 77.253.199.225

CM Punk wraca do WWE!!!

autor: cmpunk

Dodano: 25-09-2022, 17:36
Host: static-68-235-60-198.cust.tzulo.com, IP: 68.235.60.198

Sauberg - WWE mozna zarzucic zmarnowanie wielu japonskich zawodnikow ale napewno nie Nakamure i Asuke. oboje mieli do tej pory naprawde dobre runy w glownym rosterze czego nawet ja sie niespodziewalem, zwlaszcza ze kierowal tym Vince. ta dwojka japoncow moze sie poszczycic wygranymi w RR ktore to itak wygrywaja tylko nieliczni, waznymi walkami o glowne tytuly na WM itd.

autor: logan

Dodano: 25-09-2022, 17:38
Host: eu8-ovh.nux.net, IP: 176.31.227.198

...to jak sobie radzili u Vince'a naprawde robi wrazenie a wiadomo ze wiekszosc japoncow by niemiala nawet w polowie tak dobrych runow. mysle ze podobnie jak Nakamura z NJPW dobrze poradzilby sobie tez Tetsuya Naito ktory zawsze tam sie wyroznial osobowoscia a nie tylko ring skillem jak reszta tamtejszym main eventerow, o niego smialo moglby sie postarac HHH. jako jedyny z NJPW by sie nadawal do WWE.

autor: logan

Dodano: 25-09-2022, 17:40
Host: 217.96.195.214.ipv4.supernova.orange.pl, IP: 217.96.195.214

W przypadku MJF'a najtrudniej jest rozróżnić jego prawdziwą opinię od kayfabe'u, ale akurat w tym przypadku jestem pewny że on tak naprawdę uważa. I ciężko mu się dziwić. Chociaż gdyby NJPW rzeczywiście byli mu w stanie zapłacić fortunę, to myślę że i tak by tam poszedł

autor: Smutne

Dodano: 25-09-2022, 18:00
Host: 46.174.231.33, IP: 46.174.231.33

Od strasznej Kany i shootowych walk z Suzukim po karykaturę japońskiej wrestlerki. Od ''Rookie of the Year'' rywalizującego z młodym dzikiem Lesnarem w sportowym prime o IWGP title , 3 muszkietera i dominację CHAOS po rockstara, który przestał zbierać jakąkolwiek reakcję. Taa, fantastyczne runy... Fakty są takie, że McMahonowie nigdy nie potrafili wykorzystać ani uszanować potencjału japońskiego wrestlingu, nawet pojawienie się na amerykańskiej scenie Inokiego zostało zmarnowane w koncertowy sposób przez dawne WWF.

autor: Sauberg

Dodano: 25-09-2022, 18:17
Host: cgn-14-157.fiberway.pl, IP: 185.157.14.157

Przecież Kenta to nudny cienias i zawsze taki był

autor: Paweł jumper

Dodano: 25-09-2022, 18:21
Host: 79.191.113.77.ipv4.supernova.orange.pl, IP: 79.191.113.77

Bo wiecie, w amerykańskim wrestlingu trzeba jeszcze mówić, a z tym Japońce mają problem. Nawet jak Paige była menadżerka Japonek to i tak to średnio wyglądało.
Dlatego najlepszą Azjatką we wrestlingu była i póki co będzie Gail Kim - azjatycki ring skill i dobry mic skill (bo to oficjalnie Kanadyjka), takich Azjatów z chęcią bym we wrestlingu oglądał.

autor: Gryt

Dodano: 25-09-2022, 18:42
Host: p57abac57.dip0.t-ipconnect.de, IP: 87.171.172.87

Jak informuje Wrestling Observer Newsletter, gwiazdy które w ostatnim czasie brały czynny udział w rywalizacji o tytuł 24/7 uzupełnią teraz dywizję NXT, a wśród nich znajdą się m.in. Tamina, Dana Brooke, R-truth, Akira Tozawa i Drew Gulak.
Ciekawi mnie czy tytuł 24/7 zostanie usunięty czy również zostanie przeniesiony do NXT 🤔.

autor: Brock Lesnar

Dodano: 25-09-2022, 18:52
Host: 213.134.190.30, IP: 213.134.190.30

Zapewne tytuł zostanie zlikwidowany, ewentualnie Triple H, zmieni jego nazwę na Dla Frajerów Championship.

Swoją drogą NWA ma lepsze main eventy niż WWE. Jak za dawnych lat.

autor: rambo

Dodano: 25-09-2022, 18:55
Host: ip-158-255-89-42.nette.pl, IP: 158.255.89.42

R-Truth w NXT? No tego to nie grali...

autor: Camuflash

Dodano: 25-09-2022, 18:57
Host: 213.134.190.30, IP: 213.134.190.30

@Gryt

Nawet jak jakiś wrestler z japonii mówił płynnie po angielsku to Wąs mu zabraniał bo "wiecie to japończyk, i wiecie, oni nie mówią po angielsku tylko tak śmiesznie i nie wiadomo o co im chodzi". Takie było podejście Wąsa.

autor: rambo

Dodano: 25-09-2022, 19:33
Host: user-5-173-200-45.play-internet.pl, IP: 5.173.200.45

Przyczasem Nakamura nie mówi w miarę dobrze po angielsku? A idiote z niego robili że nie umie

autor: Elytarny

Dodano: 25-09-2022, 20:00
Host: public-gprs527865.centertel.pl, IP: 31.61.181.58

Nie zapomnij jeszcze o głupich minach Nakamury, które też robią z niego głupka

autor: Gryt

Dodano: 25-09-2022, 21:34
Host: p57abac57.dip0.t-ipconnect.de, IP: 87.171.172.87

RAMBO-BAMBO
Ty tam wiesz jakie było podejście Vinca .. gadałeś z nim o tym czy mówił Ci w łóżku jak spać szliście ? 😆

Rozwalają mnie takie gadanie ..

autor: Brock Lesnar

<<< newsboard WrestleFans >>>

WarGames zwycięży:

Bloodline
Brawling Brutes26. listopada 2022


WarGames Mężczyzn
Brawling Brutes
vs
Bloodline

WarGames Kobiet
Bianca Belair
Alexa Bliss
Asuka
Mia Yim
???
vs
Damage CTRL,
Nikki Cross
Rhea Ripley

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Ronda Rousey
vs
Shotzi

Mistrzostwo WWE Stanów Zjednoczonych
Triple Threat Match
Seth Rollins
vs
Bobby Lashley
vs
Austin Theory

AJ Styles
vs
Finn Balor

19. listopada 2022


Mistrzostwo Świata AEW
MJF
pokonał
Jona Moxleya

Mistrzostwo Świata Tag Teamów AEW
The Acclaimed
pokonali
Swerve In Our Glory

Mistrzostwo Świata Kobiet AEW

Jamie Hayter
pokonała
Toni Storm

No-DQ Tag Team Match

Sting i Darby Allin
pokonali
Jeffa Jarretta i Jaya Lethala

Mistrzostwo AEW TNT
Three-Way Match

Samoa Joe
pokonał
Wardlowa
i Powerhouse Hobbsa

Saraya
pokonała
Dr. Britt Baker

Mistrzostwo Świata RoH
Four Way Match

Chris Jericho
pokonał
Bryana Danielsona
Claudio Castagnolliego
i Sammy'ego Guevarę

Mistrzostwo AEW TBS
Jade Cargill
pokonała
Nylę Rose

Mistrzostwo Świata Trios AEW
Death Triangle
pokonali
The Elite
i Young Bucks

Steel Cage Match
"Jungle Boy" Jack Perry
pokonał
Luchasaurusa

Pre-show
Eddie Kingston
pokonał
Juna Akiyamę

Półfinał Turnieju o Mistrzostwo Świata AEW
Pre-show

Ricky Starks
pokonał
Briana Cage'a

10-Man Tag Team Match
Pre-show

Best Friends
pokonali
The Factory
5. listopada 2022


Mistrzostwo WWE Universal
Roman Reigns
pokonał
Logana Paula

Mistrzostwo Kobiet RAW
Last Woman Standing

Bianca Belair
pokonała
Bayley

Mistrzostwo Tag Teamowe WWE
Usos
pokonali
Brawling Brutes

Mistrzostwo Tag Teamowe Kobiet WWE

Damage CTRL
pokonały
Alexę Bliss i Asukę

Brock Lesnar
pokonał
Bobby'ego Lashleya

Steel Cage Match

Drew McIntyre
pokonał
Karriona Krossa

Six-man Tag Team Match
Judgment Day
pokonało
The O.C.

Braun Strowman
pokonał
OmosaDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.