wrestling wwe tna ecw


Celowo z głosowaniem odnośnie frywolnego zachowania pana McMahona przeczekaliśmy do wydarzeń z Fastlane, aby móc w pełni ocenić, czy uatrakcyjniają storyline'y, czy je psują. Odnośnie tego można się spierać, natomiast Wy głosowaliście następująco:
SONDA
Ingerencje Vince'a McMahona w kandydatów na pretendentów do tytułów mistrzowskich są:
pozytywne, uatrakcyjniają show (221) 26%
kompletnie nieistotne, nie zmieniają nic (100) 12%
negatywne bezzasadną zmianą zasad (529) 62%
Łącznie oddano
850 głosów

Oczywiście tematem przewodnim kolejnej sondy musi być WrestleMania, a skoro w ostatnim czasie dużo się mówi na temat dywizji kobiet, także i my skoncentrujemy się na tej kwestii. Obieramy za cel Triple Threat Match o mistrzostwo kobiet RAW oraz tą, którą typujecie na zwyciężczynię. Rondę, Becky, czy może Charlotte?


WWE podało do wiadomości, że przyszłoroczna WrestleMania odbędzie się w Tampie na Florydzie. Obiekt, który ugości WWE, Raymond James Stadium, mieści ponad 70 tysięcy widzów. Gala odbędzie się 5. kwietnia 2020 r.

Dana White potwierdził po UFC 235, że mimo wcześniejszych wątpliwości, Brock Lesnar będzie kolejnym rywalem Daniela Cormiera w oktagonie. White przyznał, że nie wie jeszcze kiedy dokładnie odbędzie się ten pojedynek, lecz wkrótce zostanie to ustalone.

Tommaso Ciampa przeszedł operację szyi, po której czeka go dłuższa przerwa w rywalizacji. Może ona potrwać od trzech do sześciu miesięcy. Na tę chwilę wycofany został ze wszystkich najbliższych gal, a w tym z Takeover: New York, gdzie miała się ostatecznie zakończyć jego historia z Johnnym Gargano.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE WrestleMania 35
Środa 10.04.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 14:00
Sobota godz. 9:00
Niedziela godz. 18:00

Więcej o problemach Tommaso Ciampy, Ronda Rousey przesadziła w Twitterowych wymianach z Becky Lynch?, Kiepski stan zdrowia Howarda Finkela, Mustafa Ali blisko powrotu, Więcej o projekcie Starrcast z Undertakerem, Czemu Alexa Bliss trzyma się poza ringiem?, Dana Warrior w CT WWE, Debiut Karen Q na live evencie NXT, Charly Caruso w Total Divas
Dodano: 01-03-2019, 12:05
Według najnowszych wieści Tommaso Ciampa ma jakieś problemy z szyją i nie jest to nowy uraz, tylko coś co doskwiera mu już od kilku tygodni, lecz w tym tygodniu ból miał się nasilić, a w poniedziałek sztab medyczny WWE nie wydał mu zgody na występy. Z tego względu rzutem na taśmę ze skryptu ostatnich odcinków RAW i SmackDown zniknęli Ciampa oraz Johnny Gargano.

Choć Ronda Rousey i Becky Lynch celowo podgrzewają atmosferę ostrymi wymianami zdań na Twitterze, to być może WWE ograniczy nieco ten kanał promocji ich potencjalnej walki, bowiem federacji nie spodobało się to, iż Rousey na pewnym etapie dyskusji zaczęła używać przekleństw.

Niestety dobiegają niezbyt optymistyczne wieści odnośnie Howarda Finkela, który od czasu zawału z lipca ubiegłego roku ma ponoć cały czas duże problemy ze zdrowiem. Z tego co wiadomo obecna sytuacja zdrowotna Finkela nie wygląda zbyt ciekawie. WWE Hall of Famerowi pozostaje życzyć sił i powrotu do zdrowia.

Mustafa Ali przygotowuje się już do powrotu na ring i ponoć lada moment może dostać zielone światło od lekarzy. Na razie nie wiadomo czy WWE ma dla niego przygotowaną obecnie jakąś historię na SmackDown i czy Ali znajduje się w planach na WrestleManię 35.

Wspominałem niedawno, że Starrcast zarejestrowało nazwę „Dead Man Talking”, ale według najnowszych wieści nie chodzi o podcast, lecz o specjalny tour z rozmowami z legendą WWE. Na razie nie wiadomo kiedy taki tour mógłby się odbyć i nic nie zostało jeszcze zatwierdzone.

Choć Alexa Bliss ma już zielone światło na występy w ringu i sama cały czas trenuje, pozostając w formie, to WWE ogranicza obecnie jej walki i dlatego zawodniczka prowadzi głównie swoje segmenty „Moment of Bliss”. WWE uznało, że skoro główne historie są przygotowane i nie ma większych planów ringowych dla Bliss to można w dalszym ciągu oszczędzać jej zdrowie i dlatego Alexa dalej rzadko pokazuje się w ringu.

Co ciekawe Dana Warrior dołączyła ponoć do Creative Teamu WWE. Taki ruch został na razie poczyniony na próbę, by zobaczyć jak Dana będzie się czuła w takiej roli i jak będzie dawała sobie radę. Oczywiście Warrior nie angażuje się aż tak bardzo w same kwestie kreatywne i pełni w zasadzie rolę konsultanta. WWE chce bowiem by niektóre storyline’y były zawczasu konsultowane „z perspektywy kobiety”.

Podczas czwartkowego live eventu NXT w Tampie swój debiut dla tego brandu zaliczyła Karen Q, która związała się niedawno kontraktem z WWE. Była zawodniczka ROH miała swój try-out do WWE jeszcze w 2017 roku, a potem skorzystała z okazji by wystąpić w 2018 Mae Young Classic.

Charly Caruso potwierdziła, że także znajdzie się w obsadzie nadchodzącego sezonu „Total Divas”. Przypomnę, że w programie nie będą już brały udziału Bella Twins, a w skład obsady wejdą poza tym Ronda Rousey, Sonya Deville, Carmella, Natalya, Naomi i Nia Jax. Nagrania trwają już od pewnego czasu i prawdopodobnie zakończą się w weekend WrestleManii.

Autor:
Piotr GilewskiNie odnaleziono bazy komentarzy dla wybranego newsa!

[ skomentuj ]


Triple Threat Match o mistrzostwo kobiet RAW wygra na WrestleManii:

Ronda Rousey
Becky Lynch
Charlotte Flair7. kwietnia 2019


Mistrzostwo Universal
Brock Lesnar
vs
Seth Rollins

Mistrzostwo Kobiet RAW
Triple Threat Match

Ronda Rousey
vs
Charlotte
vs
Becky Lynch

Mistrzostwo Cruiserweight
Buddy Murphy
vs
zwycięzca turnieju
o miano pretendenta

No Holds Barred Match
Triple H
vs
Batista

Walka pożegnalna
Kurt Angle
vs
Baron Corbin

Shane McMahon
vs
Miz

AJ Styles
vs
Randy Orton

Andre The Giant Memorial Battle Royal

10. marca 2019


Mistrzostwo WWE
Triple Threat Match
Daniel Bryan
pokonał
Kevina Owensa
i Mustafę Aliego

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Samoa Joe
pokonał
Andrade
Reya Mysterio
i R-Trutha

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Asuka
pokonała
Mandy Rose

Mistrzostwo Tag Teamów RAW
The Revival
pokonali
Aleistera Blacka i Ricocheta
oraz
Chada Gable'a i Bobby'ego Roode'a

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
The Usos
pokonali
Miza i Shane'a McMahona

Mistrzostwo Tag Teamów Kobiet WWE
The Boss'n'Hug Connection
pokonały
Nię Jax i Taminę

Walka o miano pretendentki do mistrzostwa kobiet RAW dla Becky Lych na WrestleManii 35
Becky Lynch
pokonała (DQ)
Charlotte

6 Man Tag Team Match
The Shield
pokonali
Barona Corbina
Drew McIntyre'a
i Bobby'ego Lashley'ego

Handicap Match
The Bar
pokonali
Kofiego Kingstona

Kick-off
The New Day
pokonali
Ruseva
i Shinsuke Nakamurę

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.