wrestling wwe tna ecw


SummerSlam daleko za nami, więc czasu na ocenę Summerslam było pod dostatkiem. Największą imprezę lata WWE oceniliście następująco:
SONDA
Tegoroczne WWE SummerSlam było:
bardzo dobre (88) 12%  
dobre (272) 37%  
średnie (239) 33%  
słabe (79) 11%  
bardzo słabe (53) 7%  
Łącznie oddano
731 głosów

Przed nami szereg dużych wydarzeń WWE, które odbędą się aż na trzech kontynentach. Tym razem wskazujecie, które PPV Waszym zdaniem wydaje się najciekawsze.

Podczas występu na gali Crown Jewel, Triple H nabawił się kontuzji mięśni klatki piersiowej. Przerwa Huntera potrwa przynajmniej kilka miesięcy i na ten moment wątpliwy jest jego występ na WrestleManii 35. W związku z tym WWE porzuciło też plany na walkę Triple H vs. Batista.
Brock Lesnar mimo przygotowań do powrotu do UFC kontynuuje występy w WWE i taki stan rzeczy może się utrzymać w 2019 roku. Spekuluje się, że Lesnar podejdzie do walki o UFC Heavyweight Championship z Danielem Cormierem jako WWE Universal Champion. Oficjele WWE uważają bowiem, że ewentualne zwycięstwo Lesnara, byłoby prestiżowe dla samej federacji.
Roman Reigns zrzekł się tytułu mistrzowskiego Universal informując fanów, że spowodowane to jest nawrotem białaczki. Zaznaczy, że nie żegna się, a powróci jeszcze silniejszy, kiedy po raz kolejny pokona tę chorobę.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Survivor Series 2018
Środa 21.11.2018
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Sukces książki Johna Ceny, Były mistrz NXT powrócił do telewizji, Półfinały Mae Young Classic 2018, Wsparcie Triple H'a dla Tegan Nox, W jakich okolicznościach Mia Yim dowiedziała się o kontrakcie z WWE?, Najnowsze nagrania NXT, Absencja Mauro Ranallo, Debiuty podczas tapingów, Walka wieczoru NXT TakeOver: WarGames 2018 (spoiler z tapingów!)
Dodano: 18-10-2018, 14:10
Paczka zawiera wiadomości z wczorajszych odcinków NXT i Mae Young Classic, a także informacje z tapingów NXT (z oddzielonym dużym spoilerem).

Niespodziewany sukces osiągnął John Cena, którego książka dla dzieci „Elbow Grease” została na ten moment numerem jeden sprzedaży według New York Timesa. Cena podziękował na Twitterze wszystkim, którzy pomogli mu w wydaniu publikacji i przyznał, iż zupełnie nie spodziewał się takiego zainteresowania.

Podczas emitowanego wczoraj odcinka NXT powrócił Aleister Black, który powraca na stałe do telewizji, bowiem wziął też udział w nagraniach odcinków na najbliższe tygodnie.

Za tydzień ostatni epizod Mae Young Classic, w którym zobaczymy dwa półfinały: Meiko Satomura vs. Toni Storm oraz Io Shirai vs. Rhea Ripley. Zwyciężczynie zmierzą się w wielkim finale, który odbędzie się już na żywo podczas WWE Evolution – 28 października.

Prawdziwy dramat przeżyła Tegan Nox, której raz jeszcze plany pokrzyżowały problemy zdrowotne. WWE zamieściło na YouTube wideo w którym widać jak wsparcie zawodniczce udzielał między innymi Triple H, bowiem Nox po dotarciu na zaplecze mocno się załamała. Filmik możecie zobaczyć tutaj: link.

Na tym tym wideo możecie z kolei zobaczyć w jakich okolicznościach Mia Yim dowiedziała się o otrzymaniu kontraktu z WWE. Otóż Triple H wysłuchał fanów, którzy po tapingach Mae Young Classic zaintonowali na trybunach „Please sign Mia” i jeszcze tego samego wieczoru zaproponował zawodniczce kontrakt.

W Full Sail Univeristy odbyły się wczoraj nagrania najbliższych epizodów NXT, które mocno nabrały już tempa w kontekście promocji NXT TakeOver z weekendu Survivor Series. Przed rozpoczęciem nagrań w ringu NXT nagrano jeszcze segment na poczet kanału Xaviera Woodsa na YouTube. Było to starcie drużyny z głównego rosteru i drużyny NXT w grę League of Legends.

Na nagraniach zabrakło tym razem Mauro Ranallo, którego u boku Percy’ego Watsona i Nigela McGuinnessa zastąpił Vic Joseph. Nie wiemy na razie czemu Ranallo nie mógł przepracować tapingów.

Podczas nagrań mieliśmy dwa telewizyjne debiuty w NXT, bowiem swoje pierwsze występy w NXT TV zaliczyli Mia Yim oraz Matt Riddle. Debiut Yim zostanie pokazany w odcinku z przyszłego tygodnia, a pierwsza walka Riddle’a prawdopodobnie w odcinku z 31 października.

Uwaga na duży spoiler dotyczący walki wieczoru kolejnego NXT TakeOver.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Podobnie jak przed rokiem tematem przewodnim NXT TakeOver z weekendu Survivor Series będzie WarGames. Podczas wczorajszych nagrań zapowiedziana została tytułowa walka wieczoru tej gali, w której zmierzą się Undisputed Era (w pełnym składzie: Adam Cole, Kyle O’Reilly, Bobby Fish & Roderick Strong) oraz zespół złożony z War Raiders, Pete’a Dunne’a i Ricocheta. Gala odbędzie się 17 listopada.

--------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr GilewskiNie odnaleziono bazy komentarzy dla wybranego newsa!

[ skomentuj ]


Najciekawsze aktualne WWE PPV to:

Super Show-Down
Evolution
Crown Jewel18. listopada 2018


Mistrz Universal
Brock Lesnar
vs
Mistrz WWE
AJ Styles

Mistrz Interkontynentalny
Seth Rollins
vs
Mistrz Stanów Zjednoczonych
Shinsuke Nakamura

Mistrzyni Kobiet RAW
Ronda Rousey
vs
Mistrzyni Kobiet SmackDown
Becky Lynch

Mistrzowie Tag Teamów RAW
Authors of Pain
vs
Mistrzowie Tag Teamów
SmackDown

The Bar

5-on-5 Survivor Series
Tag Team Match
Team RAW
vs
Team SmackDown

5-on-5 Survivor Series Woman Tag Team Match
Team RAW
vs
Team SmackDown

10-on-10 Survivor Series Woman Tag Team Division Match
Team RAW
vs
Team SmackDown


Mistrzostwo Cruiserweight
Buddy Murphy
vs
Mustafa Ali
2. listopada 2018


Mistrzostwo Universal
Brock Lesnar
pokonał
Brauna Strowmana

Mistrzostwo WWE
AJ Styles
pokonał
Samoa Joe

Final Pucharu Świata WWE
Shane McMahon
pokonał
Dolpha Zigglera


Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
The Bar
pokonali
The New Day

Tag Team Match
D-generation X
pokonali
Brothers of Destruction

Mistrzostwo WWE
Stanów Zjednoczonych
Pre-show

Shinsuke Nakamura
pokonał
Rusev
a
Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.