wrestling wwe tna ecw


SummerSlam daleko za nami, więc czasu na ocenę Summerslam było pod dostatkiem. Największą imprezę lata WWE oceniliście następująco:
SONDA
Tegoroczne WWE SummerSlam było:
bardzo dobre (88) 12%  
dobre (272) 37%  
średnie (239) 33%  
słabe (79) 11%  
bardzo słabe (53) 7%  
Łącznie oddano
731 głosów

Przed nami szereg dużych wydarzeń WWE, które odbędą się aż na trzech kontynentach. Tym razem wskazujecie, które PPV Waszym zdaniem wydaje się najciekawsze.

Podczas występu na gali Crown Jewel, Triple H nabawił się kontuzji mięśni klatki piersiowej. Przerwa Huntera potrwa przynajmniej kilka miesięcy i na ten moment wątpliwy jest jego występ na WrestleManii 35. W związku z tym WWE porzuciło też plany na walkę Triple H vs. Batista.
Brock Lesnar mimo przygotowań do powrotu do UFC kontynuuje występy w WWE i taki stan rzeczy może się utrzymać w 2019 roku. Spekuluje się, że Lesnar podejdzie do walki o UFC Heavyweight Championship z Danielem Cormierem jako WWE Universal Champion. Oficjele WWE uważają bowiem, że ewentualne zwycięstwo Lesnara, byłoby prestiżowe dla samej federacji.
Roman Reigns zrzekł się tytułu mistrzowskiego Universal informując fanów, że spowodowane to jest nawrotem białaczki. Zaznaczy, że nie żegna się, a powróci jeszcze silniejszy, kiedy po raz kolejny pokona tę chorobę.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Survivor Series 2018
Środa 21.11.2018
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Spekulacje dotyczące walki wieczoru WrestleManii 35, Ile WWE mogłoby stracić na zakończeniu współpracy z Arabią Saudyjską?, Dick Slater nie żyje, Grupa najnowszych nabytków WWE, Trzy osoby z systemu rozwojowego zostały zwolnione, Powód absencji Mauro Ranallo na tapingach, WWE zainwestuje w niemiecki wrestling?, Walka o Impact World Title i zmiana godziny emisji od przyszłotygodniowego Impact Wrestling
Dodano: 19-10-2018, 10:19
Zbliżamy się pomału do końca roku, a tymczasem WWE wciąż nie zatwierdziło ponoć walki wieczoru przyszłorocznej WrestleManii. Jedynym pojedynkiem, który ma być niemal pewny jest starcie Shawna Michaelsa z AJ Stylesem, ale choć będzie to jedno z czołowych starć WM to raczej nie zamknie show. Jak wiadomo WWE marzy się by w walce wieczoru doszło do starcia Romana Reignsa z The Rockiem, jednak szanse na to wydają się coraz mniejsze patrząc choćby na fakt, iż WWE mimo najszczerszych chęci nie udało się sprowadzić Rocka na tysięczne SmackDown. W związku z odkładanym rozbiciem The Shield pojawiają się głosy, że planem awaryjnym na WrestleManię może być Triple Threat Match między członkami tej grupy, lecz w oczach oficjeli WWE nie byłby to już taki pewniak do zamknięcia show. Poważnie rozważane ma być umieszczenie w walce wieczoru WrestleManii pojedynku Rondy Rousey z Charlotte.

David Hayes z „Deadline” informuje, że w przypadku zerwania umowy z Arabią Saudyjską, WWE nie będzie mogło liczyć na mniej więcej 12-16 milionów szacowanego zysku z tego tytułu w 2019 roku.

W wieku 67 lat zmarł były zawodnik WCW i WWF – Dick Slater.

WWE potwierdziło oficjalnie najnowszą grupę nabytków, którzy zameldowali się ostatnimi czasy na treningach w Performance Center. Są to: Matt Riddle, Mia Yim, Chelsea Green, Humberto Carrillo (Ultimo Ninja), Luis Martinez (Punishment Martinez), Daniel Vidot i Jordan Omogbehin.


Tymczasem rozwiązane zostały umowy z trójką adeptów, którzy nie spełniali oczekiwań: Tian Bingiem, Jasonem Chengiem i Gabrielem Ealy. Bing był pierwszym Chińczykiem zakontraktowanym przez WWE, Cheng dołączył do WWE w 2016 wraz z grupą sześciu innych rekrutów. Gabriel z kolei dołączył niejako do swojego brata Uriela, który został zwolniony przez WWE już w czerwcu. Panowie zaliczyli parę występów w NXT jako Ealy Brothers, ale nie pokazali się ze zbyt dobrej strony.

Okazuje się, że Mauro Ranallo opuścił nagrania NXT, ponieważ był w Nowym Jorku, gdzie odbierał nagrodę za działania na rzecz ludzi z problemami mentalnymi.

Ponoć Niemcy to jeden z głównych kierunków w którym chciałoby się teraz rozwijać NXT, odpowiednio do tego jak powstał odłam tego brandu w Wielkiej Brytanii. WWE chciałoby nawiązać bliską współpracę z wXw, wzorem tego jak federacja współpracuje obecnie z PROGRESS Wrestling w Anglii.

Na przyszłotygodniowe Impact Wrestling ustalono walkę Johnny’ego Impacta z Fenixem, o główny tytuł tej federacji. Potwierdzono przy okazji zeszłotygodniowe doniesienia o zmianie godziny emisji programu.
---------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr GilewskiNie odnaleziono bazy komentarzy dla wybranego newsa!

[ skomentuj ]


Najciekawsze aktualne WWE PPV to:

Super Show-Down
Evolution
Crown Jewel18. listopada 2018


Mistrz Universal
Brock Lesnar
vs
Mistrz WWE
AJ Styles

Mistrz Interkontynentalny
Seth Rollins
vs
Mistrz Stanów Zjednoczonych
Shinsuke Nakamura

Mistrzyni Kobiet RAW
Ronda Rousey
vs
Mistrzyni Kobiet SmackDown
Becky Lynch

Mistrzowie Tag Teamów RAW
Authors of Pain
vs
Mistrzowie Tag Teamów
SmackDown

The Bar

5-on-5 Survivor Series
Tag Team Match
Team RAW
vs
Team SmackDown

5-on-5 Survivor Series Woman Tag Team Match
Team RAW
vs
Team SmackDown

10-on-10 Survivor Series Woman Tag Team Division Match
Team RAW
vs
Team SmackDown


Mistrzostwo Cruiserweight
Buddy Murphy
vs
Mustafa Ali
2. listopada 2018


Mistrzostwo Universal
Brock Lesnar
pokonał
Brauna Strowmana

Mistrzostwo WWE
AJ Styles
pokonał
Samoa Joe

Final Pucharu Świata WWE
Shane McMahon
pokonał
Dolpha Zigglera


Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
The Bar
pokonali
The New Day

Tag Team Match
D-generation X
pokonali
Brothers of Destruction

Mistrzostwo WWE
Stanów Zjednoczonych
Pre-show

Shinsuke Nakamura
pokonał
Rusev
a
Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.