wrestling wwe tna ecw


Celowo z głosowaniem odnośnie frywolnego zachowania pana McMahona przeczekaliśmy do wydarzeń z Fastlane, aby móc w pełni ocenić, czy uatrakcyjniają storyline'y, czy je psują. Odnośnie tego można się spierać, natomiast Wy głosowaliście następująco:
SONDA
Ingerencje Vince'a McMahona w kandydatów na pretendentów do tytułów mistrzowskich są:
pozytywne, uatrakcyjniają show (221) 26%
kompletnie nieistotne, nie zmieniają nic (100) 12%
negatywne bezzasadną zmianą zasad (529) 62%
Łącznie oddano
850 głosów

Oczywiście tematem przewodnim kolejnej sondy musi być WrestleMania, a skoro w ostatnim czasie dużo się mówi na temat dywizji kobiet, także i my skoncentrujemy się na tej kwestii. Obieramy za cel Triple Threat Match o mistrzostwo kobiet RAW oraz tą, którą typujecie na zwyciężczynię. Rondę, Becky, czy może Charlotte?


WWE podało do wiadomości, że przyszłoroczna WrestleMania odbędzie się w Tampie na Florydzie. Obiekt, który ugości WWE, Raymond James Stadium, mieści ponad 70 tysięcy widzów. Gala odbędzie się 5. kwietnia 2020 r.

Dana White potwierdził po UFC 235, że mimo wcześniejszych wątpliwości, Brock Lesnar będzie kolejnym rywalem Daniela Cormiera w oktagonie. White przyznał, że nie wie jeszcze kiedy dokładnie odbędzie się ten pojedynek, lecz wkrótce zostanie to ustalone.

Tommaso Ciampa przeszedł operację szyi, po której czeka go dłuższa przerwa w rywalizacji. Może ona potrwać od trzech do sześciu miesięcy. Na tę chwilę wycofany został ze wszystkich najbliższych gal, a w tym z Takeover: New York, gdzie miała się ostatecznie zakończyć jego historia z Johnnym Gargano.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE WrestleMania 35
Środa 10.04.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 14:00
Sobota godz. 9:00
Niedziela godz. 18:00

Omówienie wydarzeń z WWE Fastlane 2019 PPV
Dodano: 11-03-2019, 09:50
Paczka zawiera wiadomości, a co za tym idzie otwarte spoilery z wczorajszej gali WWE Fastlane 2019.

Z Kick-Offu wczorajszego PPV wycofano ostatecznie walkę Reya Mysterio z Andrade, bowiem panowie zostali dodani do Fatal 4-Way Matchu o United States Championship, gdzie mieli rywalizować z R-Truthem i oczywiście Samoa Joe. Starcie to trafiło jednak do głównej karty, więc podczas godzinnego wstępu do PPV zobaczyliśmy ostatecznie tylko jeden pojedynek, w którym Big E i Xavier Woods pokonali Shinsuke Nakamurę oraz Ruseva.

Główna karta rozpoczęła się od pojedynku o SmackDown Tag Team Championship, które to tytuły The Usos obronili, pokonując The Miza i Shane’a McMahona. Po walce Shane przeszedł heel turn, atakując brutalnie bohatera lokalnej publiczności, bowiem gala odbywała się w rodzinnym mieście Miza – Cleveland. Wszystko działo się też na oczach siedzącego w pierwszym rzędzie ojca Mizanina.W walce o SmackDown Women’s Championship, Sonya Deville usilnie próbowała pomóc Mandy Rose, a ostatecznie przyczyniła się do jej porażki. Rose poślizgnęła się bowiem na płachcie odciągniętej wcześniej przez Sonyę i została znokautowana przez Asukę, która obroniła tym samym tytuł.

Jeszcze podczas Kick-Offu ogłoszono, że McMahonowie wezwali Kofiego Kingstona do siebie w sprawie walki o mistrzostwo WWE. Rozwój tej sytuacji zobaczyliśmy w trakcie transmisji, gdy Vince postanowił dodać Kingstona do tej walki, która miała się odbyć jako kolejna. Okazała się to jednak kolejna podpucha, bo gdy Kofi dotarł na ring to umieszczono go nie w walce mistrzowskiej, a w Handicap Matchu przeciwko The Bar. Po jakimś czasie Big E i Xavier Woods mimo zakazu szefa WWE spróbowali pomóc koledze, lecz zaatakowali ich Shinsuke Nakamura oraz Rusev. Osamotniony Kingston nie miał szans przeciwko dwóm przeciwnikom.

Jak na starcie trzech zespołów przystało pojedynek o RAW Tag Team Championship obfitował w chaotyczne momenty, z których wyłoniło się jednak cwaniactwo The Revival, którzy obronili tytuły odliczając Chada Gable’a. Po walce doszło jeszcze do ponownej bójki między zespołami, którą ostatni na nogach ukończyli Ricochet oraz Aleister Black.

We wspomnianej już dodanej w ostatniej chwili walce o WWE United States Championship, Samoa Joe obronił tytuł, posyłając na koniec spać Reya Mysterio.

Sasha Banks i Bayley przetrwały swoją pierwszą obronę WWE Women’s Tag Team Championship, pokonując Nię Jax i Taminę. Po walce zdenerwowane porażką pretendentki zaatakowały mistrzynie, a potem oberwało się też Beth Phoenix, która pełniła rolę gościnnego komentatora tej walki. Z pomocą dla Beth zjawiła się jeszcze Natalya, ale i ona oberwała. Sytuacja wskazuje, że Phoenix i Natalya mogą wystąpić na WrestleManii, być może w roli o której wcześniej mówiło się w kontekście Lity oraz Trish Stratus.

Walka o mistrzostwo WWE okazała się ostatecznie Triple Threat Matchem, bowiem do Daniela Bryana i Kevina Owensa dodano Mustafę Aliego. Tak czy siak Bryan obronił tytuł, po tym jak na koniec odliczył właśnie Aliego.

Bez specjalnych niespodzianek w walce Charlotte Flair z Becky Lynch, w której ingerowała Ronda Rousey. Ta celowo uderzyła Becky dając jej zwycięstwo przez dyskwalifikację i przepustkę do Triple Threat Matchu o RAW Women’s Championship na WrestleManii.

Podczas Fastlane widzieliśmy parę krótkich segmentów muzycznych Eliasa, lecz ostatni z nich zakończył Randy Orton, wykonując mu RKO. Tym razem na samego Ortona także czekała jednak niespodzianka, bowiem wpadł on na Phenomenal Forearm od AJ Stylesa. Zgodnie z zapowiedziami jest to sygnał o rozwoju konfliktu Styles-Orton, który ma ich doprowadzić do walki na WrestleManii.

Show zakończyliśmy walką The Shield, która reklamowana była jako ostatnia wspólna walka tej grupy, oczywiście w związku z zapowiadanym odejściem Deana Ambrose’a. Shield zwyciężyli ten emocjonujący pojedynek i po walce rzeczywiście wydawali się być przejęci, wykonując swoją wspólną pozę na zakończenie tego PPV.

----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu
Autor:
Piotr GilewskiNie odnaleziono bazy komentarzy dla wybranego newsa!

[ skomentuj ]


Triple Threat Match o mistrzostwo kobiet RAW wygra na WrestleManii:

Ronda Rousey
Becky Lynch
Charlotte Flair7. kwietnia 2019


Mistrzostwo Universal
Brock Lesnar
vs
Seth Rollins

Mistrzostwo Kobiet RAW
Triple Threat Match

Ronda Rousey
vs
Charlotte
vs
Becky Lynch

Mistrzostwo Cruiserweight
Buddy Murphy
vs
zwycięzca turnieju
o miano pretendenta

No Holds Barred Match
Triple H
vs
Batista

Walka pożegnalna
Kurt Angle
vs
Baron Corbin

Shane McMahon
vs
Miz

AJ Styles
vs
Randy Orton

Andre The Giant Memorial Battle Royal

10. marca 2019


Mistrzostwo WWE
Triple Threat Match
Daniel Bryan
pokonał
Kevina Owensa
i Mustafę Aliego

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Samoa Joe
pokonał
Andrade
Reya Mysterio
i R-Trutha

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Asuka
pokonała
Mandy Rose

Mistrzostwo Tag Teamów RAW
The Revival
pokonali
Aleistera Blacka i Ricocheta
oraz
Chada Gable'a i Bobby'ego Roode'a

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
The Usos
pokonali
Miza i Shane'a McMahona

Mistrzostwo Tag Teamów Kobiet WWE
The Boss'n'Hug Connection
pokonały
Nię Jax i Taminę

Walka o miano pretendentki do mistrzostwa kobiet RAW dla Becky Lych na WrestleManii 35
Becky Lynch
pokonała (DQ)
Charlotte

6 Man Tag Team Match
The Shield
pokonali
Barona Corbina
Drew McIntyre'a
i Bobby'ego Lashley'ego

Handicap Match
The Bar
pokonali
Kofiego Kingstona

Kick-off
The New Day
pokonali
Ruseva
i Shinsuke Nakamurę

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.