|

Ostatnia sonda zdezaktualizowana, więc czas brać się za nową, choć specjalnie tematu nie zmieniamy. Pozostajemy bowiem przy mistrzostwie wagi ciężkiej SmackDown. Tymczasem oto, jak zakończyło się ostatnie głosowanie.
SONDA |
O który tytuł mistrzowski zawalczy Edge na WrestleManii 37? |
Mistrzostwo WWE (156) |
24% |
|
Mistrzostwo Universal (407) |
63% |
|
Mistrzostwo NXT (78) |
12% |
|
Łącznie oddano
641
głosów
|
|
Edge, jako zwycięzca tegorocznego Royal Rumble, wyzwał Romana Reignsa do walki o mistrzostwo Universal na WrestleManii. Rozpoczynamy głosowanie, który z nich wyjdzie Waszym zdaniem zwycięsko z tej konfrontacji.


Batista był awizowany jako członek klasy 2020 WWE Hall of Fame, która zostanie ostatecznie uhonorowana w tym roku. Ze względu na napięty grafik Batista nie może jednak przybyć na nagrania ceremonii. W związku z tym WWE poinformowało, że Batista zostanie złączony do Hall of Fame w przyszłości, ale został wycofany ze wspomnianej klasy.

WWE przystało ostatecznie na prośbę Andrade i rozwiązało umowę z 31-letnim zawodnikiem. Były mistrz NXT wkrótce może zameldować się w innej federacji, gdyż ponoć nie będzie go obowiązywała standardowa 3-miesięczna klauzula zakazująca występów po odejściu z WWE.

Począwszy od 12 kwietnia gale głównych rosterów WWE będą się odbywały w Yuengling Center w Tampie. Utrzymana zostanie oprawa WWE ThunderDome, która będzie przeniesiona z Tropicana Field na nowy obiekt. Oznacza to, że z wyjątkiem WrestleManii 37, gale WWE nie będą się jeszcze odbywały z bezpośrednim udziałem fanów




WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:
Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Fastlane 2021
Premiera:
Środa 24.03.2021
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:30
Sobota godz. 11:30
Niedziela godz. 18:00

|
|
|
Cathy Kelley wróci do WWE?, Kto zagra patriotyczne utwory na rozpoczęcie NXT TakeOver: Stand & Deliver i WrestleManii 37?, Zawodniczka otrzyma muzykę na żywo przy swoim wejściu na WM37, Uwaga na spoilery z RAW: zmiana w jednej z walk z pierwszego dnia WrestleManii 37, Dwie nowe walki na WM i aktualna karta tej 2-dniowej gali
|
Dodano: 06-04-2021, 09:45 |
|
Pojawiły się spekulacje o powrocie Cathy Kelley do WWE. Była reporterka opuściła federację w ubiegłym roku, chcąc skupić się na innych projektach. Ostatnio Kelley zamieściła jednak na Twitterze wpis „Do zobaczenia wkrótce”, na który odpowiedział choćby oficjalny profil „WWE on Fox”, zatem fani przewidują, iż Kelley podjęła decyzję o powrocie do WWE.
WWE potwierdziło, że rozpoczęcie WrestleManii 37 uświetni tradycyjne „America The Beautiful”, które wykona Bebe Rexha. Tymczasem Triple H przekazał na Twitterze, że NXT TakeOver: Stand & Deliver rozpocznie się od hymnu Stanów Zjednoczonych, który zagra dobrze znana ze współpracy z NXT, Nita Strauss.
Ash Costello z New Years Day poinformowała, że zjawi się na WrestleManii 37 w celu zagrania na żywo „Brutality”, a więc theme songu przy którym pojawia się Rhea Ripley. Ripley otrzyma zatem wejściówkę z muzyką na żywo przy swojej walce z Asuką o RAW Women’s Championship.
Uwaga na spoilery z RAW.
|
|
|
|
WWE zmieniło solową walkę The Miza i Bad Bunny’ego na starcie tag teamowe. Na WrestleManii 37 zobaczymy zatem pojedynek zespołowy: The Miz & John Morrison vs. Bad Bunny & Damian Priest. WWE wróciło tym samym do oryginalnych planów. Przypomnę, że z nieoficjalnych wieści wynikało, iż Morrison i Priest narzekali w ostatnim czasie na problemy zdrowotne i ich występ na WM nie był pewny, dlatego WWE wolało na początku zapowiedzieć solową potyczkę Miza i Bad Bunny’ego.
Na pierwszy dzień WrestleManii 37 został zapowiedziany Tag Team Turmoil Match kobiet, którego stawką będzie miano pretendentek do WWE Women’s Tag Team Championship. Wygrane zmierzą się z Shayną Baszler i Nią Jax o wspomniane tytuły drugiego dnia WM37. Na RAW podano, że w walce wezmą udział: Lana & Naomi, Liv Morgan & Ruby Riott, Natalya & Tamina oraz Dana Brooke & Mandy Rose. Co ciekawe na grafice zamieszczonej m.in. na Twitterze, pojawiły się także Carmella i Billie Kay, o których nie wspomniano jednak na RAW. Z mediów społecznościowych szybko usunięto także grafikę z Carmellą i Kay. Zagraniczne portale sugerują, że mogła to być pomyłka zawierająca spoiler ze SmackDown – możliwe, że podczas najbliższego odcinka niebieskiej tygodniówki, WWE dorzuci Carmellę i Kay do tego zestawienia.
Aktualna karta odbywającej się w nadchodzący weekend WrestleManii 37 znajduje się poniżej.
WrestleMania 37 – dzień pierwszy, sobota 10 kwietnia:
Steel Cage Match
Braun Strowman vs. Shane McMahon
Tag Team Turmoil Match
Lana & Naomi vs. Liv Morgan & Ruby Riott vs. Natalya & Tamina vs. Dana Brooke & Mandy Rose
Cesaro vs. Seth Rollins
RAW Tag Team Championship
The New Day vs. AJ Styles & Omos
Bad Bunny & Damian Priest vs. The Miz & John Morrison
SmackDown Women’s Championship
Sasha Banks vs. Bianca Belair
WWE Championship
Bobby Lashley vs. Drew McIntyre
WrestleMania 37 – dzień drugi, niedziela 11 kwietnia:
WWE United States Championship
Riddle vs. Sheamus
WWE Women’s Tag Team Championship
Shayna Baszler & Nia Jax vs. zwyciężczynie Tag Team Turmoil
Nigerian Drum Fight
WWE Intercontinental Championship
Big E vs. Apollo Crews
Kevin Owens vs. Sami Zayn
RAW Women’s Championship
Asuka vs. Rhea Ripley
“The Fiend” vs. Randy Orton
Triple Threat Match
WWE Universal Championship
Roman Reigns vs. Edge vs. Daniel Bryan
------------
Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.
Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu
|
|
|
|
|
|


10. kwietnia 2021

Mistrzostwo WWE
Bobby Lashley
vs
Drew McIntyre
Mistrzostwo Kobiet Smackdown
Sasha Banks
vs
Bianca Belair
Mistrzostwo Tag Teamów RAW
The New Day
vs
AJ Styles i Omos
Steel Cage Match
Braun Strowman
vs
Shane McMahon
Tag Team Turmoil Matcho miano pretendentek do Mistrzostwa Tag Teamów Kobiet WWE
Lana i Naomi
vs
Liv Morgan i Ruby Riott
vs
Natalya i Tamina
vs
Dana Brooke i Mandy Rose
Tag Team Turmoil Match
Bad Bunny i Damian Priest
vs
The Miz i John Morrison

11. kwietnia 2021

Mistrzostwo Universal
Triple Threat Match
Roman Reigns
vs
Edge
Mistrzostwo Kobiet RAW
Asuka
vs
Rhea Ripley
Mistrzostwo Interkontynentalne WWE
Nigerian Drum Fight
Big E
vs
Apollo Crews
Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych WWE
Riddle
vs
Sheamus
Mistrzostwo Tag Teamowe Kobiet WWE
Shayna Baszler & Nia Jax
vs
zwyciężczynie Tag Team Turmoil
The Fiend
vs
Randy Orton
Kevin Owens
vs
Sami Zayn


21. marca 2021

Mistrzostwo Universal
Roman Reigns
pokonał
Daniela Bryana
Mistrzostwo Interkontynentalne
Big E
pokonał
Apollo Crewsa
Mistrzostwo Tag Teamów Kobiet WWE
Shayna Baszler i Nia Jax
pokonały
Sashę Banks i Biancę Belair
Intergender Match
Alexa Bliss
pokonała
Randy'ego Ortona
No Holds Barred Match
Drew McIntyre
pokonał
Sheamusa
Braun Strowman
pokonał
Eliasa
Kick-off
Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Riddle
pokonał
Mustafę Aliego


7. marca 2021

AEW World Championship
Exploding Barbed Wire Deathmatch
Kenny Omega
pokonał
Jona Moxleya
AEW Tag Team Championship
Young Bucks
pokonali
Chrisa Jericho i MJF
AEW Women's Championship
Hikaru Shida
pokonała
Ryo Mizunami
Street Fight
Sting i Darby Allin
pokonali
Team Taz
Wygrany otrzyma zarobki przegranego z pierwszego kwartału 2021 roku
Hangman Page
pokonał
Matta Hardy'ego
Buy-In Match
Thunder Rosa i Riho
vs
Britt Baker i Reba
#1 Contender's Ladder Match for AEW TNT Championship
Scorpio Sky
pokonał
Cody'ego Rhodesa
Pentę El Zero M
Lance'a Archera
Maxa Castera
Ethana Page'a
Casino Tag Team
Battle Royale
Zwycięzcy:
The Young Bucks
Tag Team Match
Miro i Kip Sabian
pokonali
Orange Cassidy'ego
i Chucka Taylora
Pre-show
Tag Team Match
Dr Britt Baker D.M.D.
i Maki Itoh
pokonały
Riho i Thunder Rosę

|