wrestling wwe tna ecw


WWE Survivor Series już za nami. W ostatniej Sondzie Waszym zdaniem miało zwyciężyć SmackDown. Głosowaliście następująco:
SONDA
Tegoroczne WWE Survivor Series zwycięży:
RAW (247) 48%
SmackDown (265) 52%
Łącznie oddano
512 głosów

W najbliższym czasie skupimy się na osobie The Miza oraz posiadanym przez niego kontrakcie Money in the Bank. Głosujecie, jak Waszym zdaniem dalej potoczą się jego losy.


WWE startuje z większym projektem w Indiach, który docelowo ma prowadzić do nowego brandu NXT w tym kraju, wzorem tego brytyjskiego. W przedsięwzięcie zaangażowany jest Jeff Jarrett, a początkiem projektu ma być gala WWE Superstar Spectacle, która zostanie wyemitowana pod koniec stycznia w tamtejszej telewizji oraz na WWE Network.

Jay White może wkrótce opuścić NJPW i rozpocząć występy w Stanach Zjednoczonych. Jego dotychczasowa umowa wygaśnie pod koniec stycznia i White nie jest przekonany do podpisania nowego kontraktu. O zawodnika bardzo mocno zabiega WWE i w tej chwili wszystko wskazuje na to, że White wybierze między NJPW i WWE.

Sean "X-Pac" Waltman podda się operacjom więzadła krzyżowego przedniego oraz łąkotki, które mają pomóc w zaleczeniu doskwierających mu od dawna urazów. Zabiegi mają też przygotować WWE Hall of Famera do powrotu na ring, gdyż X-Pac chce w 2021 roku wznowić karierę. W grę wchodzą tutaj raczej występy na scenie niezależnej.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

Uwaga!
Dni i godziny emisji ulegają obecnie zmianie w związku z premierami zaległych gal.
Program znajdziecie tutaj.

Terminy przesłuchań Sonyi Deville i Mandy Rose, Kolejne wideo WWE upamiętniające Jona Hubera, FTR zmieniają nazwę swojego finishera na cześć Jona Hubera, Marty Scurll oficjalnie poza Ring of Honor, Były zawodnik ECW planuje wrócić na ring, Uwaga na spoilery z RAW: kolejni uczestnicy pojedynków Royal Rumble, storyline z udziałem Rica Flaira, zmiana mistrza, duże wyzwanie dla mistrza WWE
Dodano: 05-01-2021, 10:06
PWInsider informuje, że sprawa Sonyi Deville przeciwko jej stalkerowi, Phillipowi A. Thomasowi, idzie pomału do przodu. Poza samą Deville, w sądzie będzie zeznawać Mandy Rose, która była u Deville dnia w którym Thomas wtargnął do jej domu. Przesłuchanie Rose odbędzie się 3 lutego, a Deville jest ustalone na 13 lutego – w związku z sytuacją epidemiologiczną, przesłuchania odbędą się w sposób zdalny, poprzez połączenia na Zoomie. Thomasowi postawiono kilka zarzutów, od prześladowania, przez włamanie z bronią, po próbę porwania.

WWE wypuściło kolejne wideo upamiętniające Jona Hubera, w którym wypowiadają się tym razem choćby Drew McIntyre, Big E, Daniel Bryan czy Cesaro. Wideo możecie zobaczyć tutaj.

FTR wykorzystują w AEW swój chwyt kończący z czasów The Revival w WWE – wtedy znany był jako Shatter Machine, a w AEW nazywali go The Goodnight Express. Dax Harwood przekazał natomiast, że w porozumieniu z Amandą Huber, zmieniają nazwę swojej akcji kończącej na „Big Rig”, co ma stanowić upamiętnienie Jona Hubera.

Marty Scurll oficjalnie pożegnał się z Ring of Honor. O fakcie poinformowała sama federacja, w jednozdaniowym komunikacie o tym, iż umowa została rozwiązana za porozumieniem stron. Żadna ze stron nie rozwinęła tematu.
Do rozstania doszło po burzliwym dla Scurlla 2020 roku. Na jego początku podpisał on kontrakt z ROH, na mocy którego miał być nie tylko zawodnikiem, ale i szefem sztabu kreatywnego. Jego pierwszą galą w nowej roli miało być marcowe Anniversary Show, które zostało odwołane po wybuchu pandemii. W czerwcu przy okazji akcji #SpeakingOut wyszły na jaw oskarżenia wobec Scurlla o wykorzystanie na tle seksualnym nietrzeźwej 16-latki, do czego miało dojść w Wielkiej Brytanii. Scurll nie wypierał się tego stosunku, lecz twierdził, że odbyło się to za jej przyzwoleniem i w zgodzie z brytyjskim prawem, jeżeli chodzi o dopuszczalny wiek, który wynosi w UK właśnie 16 lat. Jednocześnie stwierdził, że dziewczyna ma pełne prawo nagłośnić sprawę, jeżeli uważa się pokrzywdzona. Ring of Honor wydało wkrótce oświadczenie o tym, że federacja przeprowadzi własne dochodzenie w tej sprawie. W październiku profil Scurlla zniknął ze strony ROH i federacja nie korzystała z jego usług po wznowieniu działalności, więc rozstanie Marty’ego z ROH było oczywiste już od pewnego czasu.

Były zawodnik ECW, CW Anderson, poinformował o planach wznowienia wrestlingowej kariery. Anderson pożegnał się z ringiem w czerwcu ubiegłego roku, ale teraz nazwał to „najgorszym błędem swojego życia” i stwierdził, że jego postanowieniem noworocznym jest właśnie powrót na ring.

Uwaga na spoilery z RAW.
|
|
|
|
Charlotte Flair zadeklarowała swój udział w Women’s Royal Rumble Matchu. Z kolei w Royal Rumble Matchu mężczyzn mają wziąć udział AJ Styles i Randy Orton.

Podczas RAW doszło do walki Lacey Evans i Peyton Royce z Charlotte Flair i Asuką. Był to Non-Title Match, lecz może być początkiem programu o WWE Women’s Tag Team Championship. Charlotte towarzyszył przy ringu Ric Flair, którego w trakcie pojedynku kilkukrotnie podrywała Lacey Evans. To denerwowało Charlotte, a sam zdeprymowany Flair przez przypadek przyczynił się do zwycięstwa Evans i Royce. Możliwe, że WWE będzie kontynuowało storyline, co przy okazji może nas doprowadzić do walki już o tytuły zespołowe kobiet, na gali Royal Rumble lub którymś RAW przed tym PPV.

W trakcie RAW R-Truth odzyskał WWE 24/7 Championship z rąk Angela Garzy.

Pod koniec RAW, po tym jak Drew McIntyre obronił WWE Championship, pokonując Keitha Lee, z mistrzem skonfrontował się Goldberg. Ten rzucił wyzwanie w kontekście walki mistrzowskiej i choć starcie nie trafiło jeszcze oficjalnie do karty PPV, wszystko wskazuje na to, że na Royal Rumble 2021, Drew McIntyre zmierzy się z Goldbergiem o mistrzostwo WWE.

----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

Czy uważasz, że The Miz zrealizuje kontrakt z walizki Money In The Bank przed WrestleManią 37?

Tak, zdobędzie mistrzostwo WWE
Tak, zdobędzie mistrzostwo Universal
Tak, ale przegra walkę mistrzowską
Nie, zaczeka do okresu po WrestleManii.
Utraci walizkę.


31. stycznia 2021Royal Rumble Match
Mężczyzn

Royal Rumble Match
Kobiet
20. grudnia 2020Mistrzostwo WWE
Triple Theat TLC Match
Drew McIntyre
pokonał
AJ Stylesa
i Johna Morrisona

Mistrzostwo Universal
Roman Reigns
pokonał
Kevina Owensa

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Sasha Banks
pokonała
Carmellę

Mistrzostwo Tag Teamów RAW
Hurt Business
pokonali
New Day

Mistrzostwo Tag Teamów Kobiet WWE
Asuka i Charlotte Flair
pokonały
Shaynę Baszler i Nię Jax

Firefly Inferno Match
Randy Orton
pokonał
"Fienda" Braya Wyatta

8 Man Tag Team Match
Big E, Daniel Bryan,
Chad Gable i Otis
pokonali
Kinga Corbina,
Samiego Zaynz, Cesaro
i Shinsuke Nakamurę7. listopada 2020"I quit" match
o Mistrzostwo Świata AEW

Jon Moxley
pokonał
Eddiego Kingstona

Walka o członkowstwo MJF w Inner Circle
MJF
pokonał
Chrisa Jericho

The Elite Deletion match
Matt Hardy
pokonał
Sammy'ego Guevarę

Mistrzostwo Tag Teamów AEW
The Young Bucks
pokonali
FTR

Mistrzostwo Kobiet AEW
Hikaru Shida
pokonała
Nylę Rose

Mistrzostwo AEW TNT
Darby Allin
pokonał
Cody'egp Rhodesa

Orange Cassidy
pokonał
Johna Silvera

Mistrzostwo Świata AEW Eliminator
Finał Turnieju
Kenny Omega
pokonał
"Hangmana" Adama Page'a

Mistrzostwo Kobiet NWA
Pre-show

Serena Deeb
pokonała
Allysin KayDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.