wrestling wwe tna ecw


Celowo z głosowaniem odnośnie frywolnego zachowania pana McMahona przeczekaliśmy do wydarzeń z Fastlane, aby móc w pełni ocenić, czy uatrakcyjniają storyline'y, czy je psują. Odnośnie tego można się spierać, natomiast Wy głosowaliście następująco:
SONDA
Ingerencje Vince'a McMahona w kandydatów na pretendentów do tytułów mistrzowskich są:
pozytywne, uatrakcyjniają show (221) 26%
kompletnie nieistotne, nie zmieniają nic (100) 12%
negatywne bezzasadną zmianą zasad (529) 62%
Łącznie oddano
850 głosów

Oczywiście tematem przewodnim kolejnej sondy musi być WrestleMania, a skoro w ostatnim czasie dużo się mówi na temat dywizji kobiet, także i my skoncentrujemy się na tej kwestii. Obieramy za cel Triple Threat Match o mistrzostwo kobiet RAW oraz tą, którą typujecie na zwyciężczynię. Rondę, Becky, czy może Charlotte?


WWE podało do wiadomości, że przyszłoroczna WrestleMania odbędzie się w Tampie na Florydzie. Obiekt, który ugości WWE, Raymond James Stadium, mieści ponad 70 tysięcy widzów. Gala odbędzie się 5. kwietnia 2020 r.

Dana White potwierdził po UFC 235, że mimo wcześniejszych wątpliwości, Brock Lesnar będzie kolejnym rywalem Daniela Cormiera w oktagonie. White przyznał, że nie wie jeszcze kiedy dokładnie odbędzie się ten pojedynek, lecz wkrótce zostanie to ustalone.

Tommaso Ciampa przeszedł operację szyi, po której czeka go dłuższa przerwa w rywalizacji. Może ona potrwać od trzech do sześciu miesięcy. Na tę chwilę wycofany został ze wszystkich najbliższych gal, a w tym z Takeover: New York, gdzie miała się ostatecznie zakończyć jego historia z Johnnym Gargano.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE WrestleMania 35
Środa 10.04.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 14:00
Sobota godz. 9:00
Niedziela godz. 18:00

Walki kandydujące do zamknięcia WrestleManii 35, Brak paru ważnych gwiazd na materiałach promocyjnych SummerSlam, Marty Scurll powalczy o ROH World Championship na G1 Supercard, Oglądalność SmackDown, Roman Reigns dodany do WrestleMania Axxess, Jake i Dave Crist podpisali nowe umowy z Impact Wrestling, Pojedynek na przyszłotygodniowe NXT, Walka o NXT Women's Championship oficjalnie w karcie NXT TakeOver: New York, Oddzielone spoilery z wczorajszych nagrań NXT: status mistrzostwa NXT i pełna karta nadchodzącego TakeOvera
Dodano: 14-03-2019, 08:07
Według kilku źródeł WWE nie zatwierdziło jeszcze definitywnie, która walka zakończy WrestleManię 35. W telewizji dużo mówiono na razie, że walka o RAW Women’s Championship będzie Main Eventem i wciąż jest to najbardziej prawdopodobny scenariusz, lecz osoby decyzyjne wciąż się wahają. Reakcje na ten program nie są aż tak mocne jak jeszcze kilka tygodni temu, a WWE ma w karcie kilka pojedynków, które można uznać za równorzędne, jak na przykład Brock Lesnar vs. Seth Rollins czy Batista vs. Triple H. Najlepsze reakcje zdaje się obecnie zbierać Kofi Kingston, więc jeśli dostanie on walkę o mistrzostwo WWE to też może być to brane pod uwagę, więc ścisły Main Event WrestleManii 35 zostanie prawdopodobnie wybrany spośród tych czterech pojedynków. W tym roku WWE miało też podjąć decyzję o równym promowaniu kilku najważniejszych walk WrestleManii, bez wystawiania na piedestał żadnego z pojedynków.

WWE przygotowało wstępne materiały promocyjne SummerSlam 2019 i co bardzo wymowne – nie znaleźli się w nich Dean Ambrose, Ronda Rousey oraz Brock Lesnar. Jak wiemy Ambrose ma odejść w kwietniu, a w kontekście Rousey mówi się o przerwie po WrestleManii. Z kolei w przypadku Brocka pojawia się coraz więcej konkretów w sprawie jego powrotu do UFC, więc nawet jeśli pozostanie w WWE to prawdopodobnie odpuści sobie dalsze występy w wrestlingowym ringu przynajmniej przez kilka miesięcy. Co ciekawe na mini-plakacie jest uwzględniony AJ Styles, więc może to być sygnał, że podpisał on już nową umowę lub WWE jest po prostu przekonane, iż wkrótce to zrobi.

Podczas konferencji prasowej przed ROH 17th Anniversary, Marty Scurll zapowiedział, że wykorzysta szansę należną mu za 2018 Survival of the Fittest i powalczy o ROH World Championship na G1 Supercard w Madison Square Garden. Jego rywalem będzie Jay Lethal lub Matt Taven, zależnie od tego kto opuści piątkowe PPV z tytułem.

Oglądalność ostatniego SmackDown wyniosła 2.198 miliona widzów, a więc nieco więcej niż przed tygodniem, gdy było to 2.115 miliona.

W związku z powrotem Romana Reignsa, WWE dodało go także do poniedziałkowej sesji WrestleMania Axxess podczas weekendu WM35. Spotkanie z Reignsem będzie możliwe w ramach opcji Premium VIP, a bilety wejdą do sprzedaży już jutro.

Jake i Dave Crist zdecydowali się na podpisanie nowych umów z Impact Wrestling, które są prawdopodobnie 2-3 letnimi kontraktami.

Na przyszłotygodniowe NXT zapowiedziane zostało starcie Keitha Lee z Dominikiem Dijakovicem.

Tymczasem podczas emitowanego wczoraj odcinka NXT oficjalnie potwierdzono, że na TakeOver: New York odbędzie się Fatal 4-Way Match o NXT Women’s Championship: Shayna Baszler vs. Io Shirai vs. Bianca Belair vs. Kairi Sane.

SPOILERY! W Full Sail University odbyły się wczoraj nagrania materiałów NXT aż do NXT TakeOver: New York. Poniższe wiadomości zawierają duże spoilery dotyczące wydarzeń z tych nagrań i pełną kartę nadchodzącego TakeOvera.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Wczorajsze nagrania otworzył Triple H, który przyznał, że miał zapowiedzieć walkę Tommaso Ciampy z Johnnym Gargano na NXT TakeOver: New York, lecz nie będzie to możliwe z uwagi na uraz mistrza NXT. Z tego względu na TakeOver poznamy nowego mistrza. Hunter poinformował, że Gargano pozostaje w tej walce i zmierzy się ze zwycięzcą wieloosobowej walki między Ricochetem, Adamem Colem, Aleisterem Blackiem, Velveteen Dreamem i Mattem Riddlem. Rzeczony pojedynek nagrano potem i wygrał go Adam Cole, zatem na TakeOver zobaczymy starcie Gargano z Colem o mistrzostwo NXT.

Pełna karta nadchodzącego TakeOvera, uwzględniająca spoilery z wczorajszych tapingów, będzie wyglądać następująco:

WWE UK Championship
Pete Dunne vs. Walter

NXT North American Championship
Velveteen Dream vs. Matt Riddle

NXT Tag Team Championship
War Raiders vs. Aleister Black & Ricochet

NXT Women’s Championship
Shayna Baszler vs. Io Shirai vs. Bianca Belair vs. Kairi Sane

NXT Championship
Johnny Gargano vs. Adam Cole

--------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>


Triple Threat Match o mistrzostwo kobiet RAW wygra na WrestleManii:

Ronda Rousey
Becky Lynch
Charlotte Flair7. kwietnia 2019


Mistrzostwo Universal
Brock Lesnar
vs
Seth Rollins

Mistrzostwo Kobiet RAW
Triple Threat Match

Ronda Rousey
vs
Charlotte
vs
Becky Lynch

Mistrzostwo Cruiserweight
Buddy Murphy
vs
zwycięzca turnieju
o miano pretendenta

No Holds Barred Match
Triple H
vs
Batista

Walka pożegnalna
Kurt Angle
vs
Baron Corbin

Shane McMahon
vs
Miz

AJ Styles
vs
Randy Orton

Andre The Giant Memorial Battle Royal

10. marca 2019


Mistrzostwo WWE
Triple Threat Match
Daniel Bryan
pokonał
Kevina Owensa
i Mustafę Aliego

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Samoa Joe
pokonał
Andrade
Reya Mysterio
i R-Trutha

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Asuka
pokonała
Mandy Rose

Mistrzostwo Tag Teamów RAW
The Revival
pokonali
Aleistera Blacka i Ricocheta
oraz
Chada Gable'a i Bobby'ego Roode'a

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
The Usos
pokonali
Miza i Shane'a McMahona

Mistrzostwo Tag Teamów Kobiet WWE
The Boss'n'Hug Connection
pokonały
Nię Jax i Taminę

Walka o miano pretendentki do mistrzostwa kobiet RAW dla Becky Lych na WrestleManii 35
Becky Lynch
pokonała (DQ)
Charlotte

6 Man Tag Team Match
The Shield
pokonali
Barona Corbina
Drew McIntyre'a
i Bobby'ego Lashley'ego

Handicap Match
The Bar
pokonali
Kofiego Kingstona

Kick-off
The New Day
pokonali
Ruseva
i Shinsuke Nakamurę

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.