wrestling wwe tna ecw


SummerSlam daleko za nami, więc czasu na ocenę Summerslam było pod dostatkiem. Największą imprezę lata WWE oceniliście następująco:
SONDA
Tegoroczne WWE SummerSlam było:
bardzo dobre (88) 12%  
dobre (272) 37%  
średnie (239) 33%  
słabe (79) 11%  
bardzo słabe (53) 7%  
Łącznie oddano
731 głosów

Przed nami szereg dużych wydarzeń WWE, które odbędą się aż na trzech kontynentach. Tym razem wskazujecie, które PPV Waszym zdaniem wydaje się najciekawsze.

Podczas występu na gali Crown Jewel, Triple H nabawił się kontuzji mięśni klatki piersiowej. Przerwa Huntera potrwa przynajmniej kilka miesięcy i na ten moment wątpliwy jest jego występ na WrestleManii 35. W związku z tym WWE porzuciło też plany na walkę Triple H vs. Batista.
Brock Lesnar mimo przygotowań do powrotu do UFC kontynuuje występy w WWE i taki stan rzeczy może się utrzymać w 2019 roku. Spekuluje się, że Lesnar podejdzie do walki o UFC Heavyweight Championship z Danielem Cormierem jako WWE Universal Champion. Oficjele WWE uważają bowiem, że ewentualne zwycięstwo Lesnara, byłoby prestiżowe dla samej federacji.
Roman Reigns zrzekł się tytułu mistrzowskiego Universal informując fanów, że spowodowane to jest nawrotem białaczki. Zaznaczy, że nie żegna się, a powróci jeszcze silniejszy, kiedy po raz kolejny pokona tę chorobę.



WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Survivor Series 2018
Środa 21.11.2018
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00





Vince McMahon nie pojawia się już na zapleczu SmackDown, Big Cass na galach House of Hardcore, Dwie nowe walki na SmackDown, John Cena i Daniel Bryan odmówią występu w Arabii Saudyjskiej?, Uraz Alexy Bliss - walka z WWE Evolution zagrożona, Walka o mistrzostwo Universal na Crown Jewel, Ważne wydarzenia z końcówki RAW
Dodano: 23-10-2018, 12:06
„Wrestling Observer” informuje, że od dłuższego czasu Vince McMahon odpuszcza już sobie przyjeżdżanie na zaplecze SmackDown (wyjątkiem był oczywiście tysięczny epizod), więc z tak zwanej pozycji „Gorilla” nadzoruje tylko gale PPV i Monday Night RAW. Po poniedziałkowym RAW udaje się do domu lub do siedziby WWE, skąd konsultuje sprawy dotyczące niebieskiej tygodniówki poprzez telekonferencje. McMahon dalej akceptuje i nanosi poprawki na skrypt, mając decydujący głos w kwestii ostatecznego kształtu programu, lecz z uwagi na wiek odpuszcza już sobie przebywanie w trasie w większym wymiarze czasowym. Stąd też swego rodzaju różnica pomiędzy komentatorami RAW i SmackDown, bowiem na czerwonej tygodniówce komentatorzy mają na słuchawkach Vince’a, a na SmackDown presja nie jest ponoć tak duża.

Były zawodnik WWE, Big Cass, został zapowiedziany na grudniowe gale House of Hardcore. Eventy odbędą się 1 i 8 grudnia.

Na dzisiejsze SmackDown została zapowiedziana rewanżowa walka Daniela Bryana i AJ Stylesa z The Usos, a także potyczka Naomi z Mandy Rose. Przypomnę, że już wcześniej potwierdzono walkę Ruseva z Aidenem Englishem oraz MizTV z udziałem Reya Mysterio.

Na Twitterze pojawiły się sugestie dziennikarzy jakoby Daniel Bryan i John Cena mieli się w ostatnich dniach sprzeciwić wobec gali w Arabii Saudyjskiej i odmówić przepracowania Crown Jewel, jeśli gala odbędzie się w tym kraju. Oczywiście ciężko to w jakikolwiek sposób zweryfikować. Przypomnę, że Bryan ma się zmierzyć z AJ Stylesem o mistrzostwo WWE, a John Cena zapowiedziany jest do turnieju o puchar świata.

Alexa Bliss opuściła niedzielny live event w Bostonie, po tym jak w sobotę miała się nabawić prawdopodobnie wstrząśnienia mózgu. Zawodniczki nie było na RAW i jej występ na WWE Evolution ma stać pod znakiem zapytania. Przypomnę, że Bliss w zespole z Mickie James mają się zmierzyć z Litą oraz Trish Stratus.

W związku z chorobą Romana Reignsa wiemy już, że na Crown Jewel poznamy nowego mistrza Universal. Na nadchodzącym PPV o tytuł powalczą Brock Lesnar i Braun Strowman, którzy oryginalnie mieli wziąć udział w Triple Threat Matchu z Reignsem.

W walce wieczoru wczorajszego RAW, Dean Ambrose i Seth Rollins pokonali Drew McIntyre’a oraz Dolpha Zigglera sięgając po mistrzostwa tag teamowe RAW. Do niespodziewanego obrotu spraw doszło jednak po walce, gdy zamiast świętowania zobaczyliśmy… atak Ambrose’a na Rollinsa. Dean solidnie poobijał Setha i na koniec wykonał mu jeszcze Dirty Deeds na betonową podłogę.





-----

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>


Najciekawsze aktualne WWE PPV to:

Super Show-Down
Evolution
Crown Jewel



18. listopada 2018


Mistrz Universal
Brock Lesnar
vs
Mistrz WWE
AJ Styles

Mistrz Interkontynentalny
Seth Rollins
vs
Mistrz Stanów Zjednoczonych
Shinsuke Nakamura

Mistrzyni Kobiet RAW
Ronda Rousey
vs
Mistrzyni Kobiet SmackDown
Becky Lynch

Mistrzowie Tag Teamów RAW
Authors of Pain
vs
Mistrzowie Tag Teamów
SmackDown

The Bar

5-on-5 Survivor Series
Tag Team Match
Team RAW
vs
Team SmackDown

5-on-5 Survivor Series Woman Tag Team Match
Team RAW
vs
Team SmackDown

10-on-10 Survivor Series Woman Tag Team Division Match
Team RAW
vs
Team SmackDown


Mistrzostwo Cruiserweight
Buddy Murphy
vs
Mustafa Ali




2. listopada 2018


Mistrzostwo Universal
Brock Lesnar
pokonał
Brauna Strowmana

Mistrzostwo WWE
AJ Styles
pokonał
Samoa Joe

Final Pucharu Świata WWE
Shane McMahon
pokonał
Dolpha Zigglera


Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
The Bar
pokonali
The New Day

Tag Team Match
D-generation X
pokonali
Brothers of Destruction

Mistrzostwo WWE
Stanów Zjednoczonych
Pre-show

Shinsuke Nakamura
pokonał
Rusev
a




Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.