wrestling wwe tna ecw


WWE Survivor Series już za nami. W ostatniej Sondzie Waszym zdaniem miało zwyciężyć SmackDown. Głosowaliście następująco:
SONDA
Tegoroczne WWE Survivor Series zwycięży:
RAW (247) 48%
SmackDown (265) 52%
Łącznie oddano
512 głosów

W najbliższym czasie skupimy się na osobie The Miza oraz posiadanym przez niego kontrakcie Money in the Bank. Głosujecie, jak Waszym zdaniem dalej potoczą się jego losy.


WWE startuje z większym projektem w Indiach, który docelowo ma prowadzić do nowego brandu NXT w tym kraju, wzorem tego brytyjskiego. W przedsięwzięcie zaangażowany jest Jeff Jarrett, a początkiem projektu ma być gala WWE Superstar Spectacle, która zostanie wyemitowana pod koniec stycznia w tamtejszej telewizji oraz na WWE Network.

Jay White może wkrótce opuścić NJPW i rozpocząć występy w Stanach Zjednoczonych. Jego dotychczasowa umowa wygaśnie pod koniec stycznia i White nie jest przekonany do podpisania nowego kontraktu. O zawodnika bardzo mocno zabiega WWE i w tej chwili wszystko wskazuje na to, że White wybierze między NJPW i WWE.

Sean "X-Pac" Waltman podda się operacjom więzadła krzyżowego przedniego oraz łąkotki, które mają pomóc w zaleczeniu doskwierających mu od dawna urazów. Zabiegi mają też przygotować WWE Hall of Famera do powrotu na ring, gdyż X-Pac chce w 2021 roku wznowić karierę. W grę wchodzą tutaj raczej występy na scenie niezależnej.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

Uwaga!
Dni i godziny emisji ulegają obecnie zmianie w związku z premierami zaległych gal.
Program znajdziecie tutaj.

Uraz Nicka Jacksona z ostatniego Dynamite, Dwie osoby z NXT mają awansować na RAW lub SmackDown, Storyline z kontuzją Timothy'ego Thatchera, Ojciec Septimo Dragona o stanie zdrowia syna, Bobby Fulton z koronawirusem, Bateman z nową umową z ROH, Oglądalność Impact Wrestling, Royal Rumble 2021 bez fanów na żywo
Dodano: 07-01-2021, 21:11
„Wrestling Observer” informuje, że Nick Jackson doznał urazu nogi podczas ostatniego AEW Dynamite. Doszło do tego, gdy nadstawił nogi kontrując lot Jacka Evansa. Nick dokończył swoją walkę, natomiast pod koniec show w segmencie z Good Brothers i Kennym Omegą, Superkick dla Varsity Blondes wykonał już tylko Matt, a Nick się oszczędzał, gdyż doskwierał mu mocny ból. Zobaczymy jak poważny okaże się uraz zawodnika.

Kilka źródeł potwierdza, że Damian Priest i Rhea Ripley mają lada moment zamienić NXT na RAW lub SmackDown. Z tego względu przegrali oni swoje pojedynki podczas NXT New Year’s Evil, gdyż nie ma już dla nich dalszych planów w złotym brandzie. O transferze Priesta wspominałem już wczoraj – wiele wskazuje na to, że trafi on na SmackDown. Miałby tam być wsparciem dla Kevina Owensa w rywalizacji z Romanem Reignsem i Jey’em Uso. Nie wiemy na razie co planowane jest dla Ripley.

PWInsider podaje, że rzekoma kontuzja Timothy’ego Thatchera jest storyline’owa i WWE chciało po prostu przesunąć nieco w czasie Fight Pit Match pomiędzy Thatcherem i Tommaso Ciampą. Do walki powinno jednak dojść na przestrzeni paru najbliższych tygodni.

Ojciec Septimo Dragona wypowiedział się nieco szerzej o aktualnym stanie syna, po tym jak zawodnik przeszedł trzy operacje, po wzięciu udziału w wypadku na motocyklu. Ojciec Dragona wspomniał, że kluczowa była pierwsza operacja i są wdzięczni sztabowi medycznemu placówki w której znajduje się jego syn. Stan Septimo wciąż nie jest najlepszy, lecz zaczął otwierać oczy, poruszać głową, rękoma i w mniejszym zakresie nogami, więc te oznaki w końcu nieco uspokoiły rodzinę i dodały im nadziei. Jednocześnie choć stan zawodnika jest już stabilny, to będzie on potrzebował jeszcze czwartego zabiegu.

Bobby Fulton poinformował na Twitterze, że otrzymał pozytywny wynik testu na COVID-19. Przy okazji skrytykował ludzi, którzy nie noszą masek lub noszą je w niewłaściwy sposób, obwiniając ich za to, że zarażają osoby, które przestrzegają zasad bezpieczeństwa. Fultonowi pozostaje życzyć zdrowia i przejścia choroby bez powikłań. Przypomnę, że ledwie latem ubiegłego roku Fulton ogłosił, iż wygrał walkę z chorobą nowotworową.

Ring of Honor poinformowało o podpisaniu nowej umowy z Batemanem. Dołączył on do grupy osób, które w ostatnich dniach przedłużyły kontrakty z ROH – są to oprócz niego Amy Rose, Bandido czy Mark Haskins.

Oglądalność pierwszego Impact Wrestling w 2021 roku wyniosła 148 tysięcy widzów, z ratingiem 0.04 w grupie wiekowej 18-49. Show podniosło się po gorszych wynikach z dwóch ostatnich odcinków w 2020 roku, które były epizodami „Best of”.

Według aktualnych informacji WWE definitywnie zrezygnowało z próby zorganizowania Royal Rumble 2021 z udziałem fanów, gdyż aktualna sytuacja pandemiczna nie pozwoli na wpuszczenie ludzi na Tropicana Field. Gala odbędzie się zatem na wspomnianym obiekcie, ale tylko w dotychczasowej formie oprawy ThunderDome, a fanów zobaczymy jedynie na ekranach LED.

----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

Czy uważasz, że The Miz zrealizuje kontrakt z walizki Money In The Bank przed WrestleManią 37?

Tak, zdobędzie mistrzostwo WWE
Tak, zdobędzie mistrzostwo Universal
Tak, ale przegra walkę mistrzowską
Nie, zaczeka do okresu po WrestleManii.
Utraci walizkę.


31. stycznia 2021Royal Rumble Match
Mężczyzn

Royal Rumble Match
Kobiet
20. grudnia 2020Mistrzostwo WWE
Triple Theat TLC Match
Drew McIntyre
pokonał
AJ Stylesa
i Johna Morrisona

Mistrzostwo Universal
Roman Reigns
pokonał
Kevina Owensa

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Sasha Banks
pokonała
Carmellę

Mistrzostwo Tag Teamów RAW
Hurt Business
pokonali
New Day

Mistrzostwo Tag Teamów Kobiet WWE
Asuka i Charlotte Flair
pokonały
Shaynę Baszler i Nię Jax

Firefly Inferno Match
Randy Orton
pokonał
"Fienda" Braya Wyatta

8 Man Tag Team Match
Big E, Daniel Bryan,
Chad Gable i Otis
pokonali
Kinga Corbina,
Samiego Zaynz, Cesaro
i Shinsuke Nakamurę7. listopada 2020"I quit" match
o Mistrzostwo Świata AEW

Jon Moxley
pokonał
Eddiego Kingstona

Walka o członkowstwo MJF w Inner Circle
MJF
pokonał
Chrisa Jericho

The Elite Deletion match
Matt Hardy
pokonał
Sammy'ego Guevarę

Mistrzostwo Tag Teamów AEW
The Young Bucks
pokonali
FTR

Mistrzostwo Kobiet AEW
Hikaru Shida
pokonała
Nylę Rose

Mistrzostwo AEW TNT
Darby Allin
pokonał
Cody'egp Rhodesa

Orange Cassidy
pokonał
Johna Silvera

Mistrzostwo Świata AEW Eliminator
Finał Turnieju
Kenny Omega
pokonał
"Hangmana" Adama Page'a

Mistrzostwo Kobiet NWA
Pre-show

Serena Deeb
pokonała
Allysin KayDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.