wrestling wwe tna ecw


Celowo z głosowaniem odnośnie frywolnego zachowania pana McMahona przeczekaliśmy do wydarzeń z Fastlane, aby móc w pełni ocenić, czy uatrakcyjniają storyline'y, czy je psują. Odnośnie tego można się spierać, natomiast Wy głosowaliście następująco:
SONDA
Ingerencje Vince'a McMahona w kandydatów na pretendentów do tytułów mistrzowskich są:
pozytywne, uatrakcyjniają show (221) 26%
kompletnie nieistotne, nie zmieniają nic (100) 12%
negatywne bezzasadną zmianą zasad (529) 62%
Łącznie oddano
850 głosów

Oczywiście tematem przewodnim kolejnej sondy musi być WrestleMania, a skoro w ostatnim czasie dużo się mówi na temat dywizji kobiet, także i my skoncentrujemy się na tej kwestii. Obieramy za cel Triple Threat Match o mistrzostwo kobiet RAW oraz tą, którą typujecie na zwyciężczynię. Rondę, Becky, czy może Charlotte?


WWE podało do wiadomości, że przyszłoroczna WrestleMania odbędzie się w Tampie na Florydzie. Obiekt, który ugości WWE, Raymond James Stadium, mieści ponad 70 tysięcy widzów. Gala odbędzie się 5. kwietnia 2020 r.

Dana White potwierdził po UFC 235, że mimo wcześniejszych wątpliwości, Brock Lesnar będzie kolejnym rywalem Daniela Cormiera w oktagonie. White przyznał, że nie wie jeszcze kiedy dokładnie odbędzie się ten pojedynek, lecz wkrótce zostanie to ustalone.

Tommaso Ciampa przeszedł operację szyi, po której czeka go dłuższa przerwa w rywalizacji. Może ona potrwać od trzech do sześciu miesięcy. Na tę chwilę wycofany został ze wszystkich najbliższych gal, a w tym z Takeover: New York, gdzie miała się ostatecznie zakończyć jego historia z Johnnym Gargano.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE WrestleMania 35
Środa 10.04.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 14:00
Sobota godz. 9:00
Niedziela godz. 18:00

Gauntlet Match otworzy SmackDown, Rekordowa długość WrestleManii?, Sprzedaż biletów na gale NJPW w Dallas i Londynie, Nowe wieści w sprawie sytuacji z Arnem Andersonem, Czołowe gwiazdy dostały wolny weekend, Sukces Moustache Mountain, Hardy Boyz wracają w trasę, Kyle O'Reilly powalczy o główny tytuł EVOLVE, Kenny Omega i Chris Jericho wystąpią w Meksyku, Young Bucks zdobyli tytuły tag teamowe AAA, Spoilery z nagrań telewizyjnych ROH: zmiana mistrzów, walka o ROH World Title na G1 Supercard
Dodano: 17-03-2019, 11:52
WWE ogłosiło, że Gauntlet Match w którym Kofi Kingston zmierzy się z The Bar, Randym Ortonem, Samoa Joe oraz Rowanem, otworzy najbliższy epizod SmackDown.

„Forbes” sugeruje, że w karcie tegorocznej WrestleManii (łącznie z Kick-Offem) może się znaleźć aż siedemnaście walk, co sprawiłoby zapewne, iż będzie to najdłuższa WM w historii. W zeszłym roku razem z Kick-Offem było czternaście walk i gala trwała 314 minut. Rok wcześniej było to 305 minut, a w roku 2017 z kolei 286 minut.

Ponoć słabo idzie sprzedaż biletów na gale NJPW G1 Climax w Stanach Zjednoczonych. Tegoroczny Climax wystartuje 6 lipca w Dallas, lecz na ten event sprzedano póki co tylko 1800 biletów. Większość rozeszła się od razu po starcie sprzedaży i w kolejnych dniach licznik ma prawie stać w miejscu.
Lepiej wygląda kwestia gali NJPW w Londynie, bowiem na Royal Quest sprzedano już blisko 5000 biletów. NJPW jest z tego bardzo zadowolone, natomiast na razie panuje spore rozczarowanie eventem w Dallas i część oficjeli NJPW ma zrzucać to na karb tego, iż w federacji nie ma już Kenny’ego Omegi, który był sporym wabikiem na amerykańskich fanów.

„Wrestling Observer” rzuca nowe światło na sprawę z Arnem Andersonem informując, że ponoć nie wiedział on o tym, iż Alicia Fox była pod wpływem alkoholu. Zawodniczka miała się zachowywać raczej normalnie i dlatego Anderson nie widział przeciwwskazań by dopuścić ją na ring. Innego zdania był potem Vince McMahon, lecz było to prawdopodobnie szukanie pretekstu do zwolnienia Andersona, a większość szatni miała się w tej sprawie opowiedzieć po stronie Arna. Sporo osób uważa też, że do zwolnienia nie doszłoby, gdyby w szatni WWE był jeszcze John Cena, bowiem ten zawsze bronił Andersona i w przeszłości miał się już za nim wstawiać, gdy Vince myślał o pozbyciu się go z federacji.

WWE stara się odpuścić nieco swoim gwiazdom przed najgorętszym okresem WrestleManii i czołowe gwiazdy otrzymują obecnie sporo wolnego. W ten weekend z gal wycofani zostali Seth Rollins, Daniel Bryan, The Miz i Rey Mysterio. Tylko u Rollinsa ma to mieć delikatne podłoże zdrowotne, natomiast reszta dostała po prostu wolny weekend.

Podczas Scrappermanii 5, Trent Seven i Tyler Bate, a więc zespół znany jako Moustache Mountain, sięgnął po tytuły tag teamowe federacji Over The Top Wrestling.

The Hardy Boyz wracają tymczasowo w pełną trasę. Dotychczas szczególnie Matt pracował na bardzo ograniczonym grafiku, występując głównie na galach telewizyjnych.

Na galę EVOLVE 125, która odbędzie się w weekend WrestleManii (4 kwietnia) zapowiedziano obecność gwiazdy NXT, Kyle’a O’Reilly’ego. Co więcej zmierzy się on z Austinem Theory o główny tytuł mistrzowski EVOLVE.

Cody Rhodes pokazał się na gali AAA King of Kings w Meksyku i zapowiedział, że w ramach współpracy AAA z AEW, planują by Chris Jericho oraz Kenny Omega wystąpili w przyszłości w Meksyku.

Tymczasem podczas wspomnianej gali doszło do zmiany mistrzów tag teamowych AAA, gdy Young Bucks strącili z tronu zespół Lucha Bros, złożony z Fenixa i Pentagona Jr. Można zakładać, że pasy znajdą się znów na szali 25 maja na AEW Double or Nothing, gdzie zapowiedziano już wcześniej potyczkę obu zespołów.

Uwaga na spoilery z tapingów telewizyjnych ROH.
|
|
|
|
|
Podczas nagrań telewizyjnych ROH w Las Vegas doszło do zmiany mistrzów ROH Six-Man Tag, bowiem Villain Enterprises (Marty Scurll, PCO i Brody King) pokonali The Kingdom (Matt Taven, TK O’Ryan i Vnny Marseglia), sięgając po pasy.

Innym istotnym wydarzeniem z tapingów było ogłoszenie walki o ROH World Title na ROH/NJPW G1 Supercard w Madison Square Garden, podczas weekendu WrestleManii. Jay Lethal będzie bronił tytułu w Triple Threat Matchu przeciwko Marty’emu Scurllowi i Mattowi Tavenowi, lecz nie będzie to zwykła walka, a Ladder Match.

------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>


Triple Threat Match o mistrzostwo kobiet RAW wygra na WrestleManii:

Ronda Rousey
Becky Lynch
Charlotte Flair7. kwietnia 2019


Mistrzostwo Universal
Brock Lesnar
vs
Seth Rollins

Mistrzostwo Kobiet RAW
Triple Threat Match

Ronda Rousey
vs
Charlotte
vs
Becky Lynch

Mistrzostwo Cruiserweight
Buddy Murphy
vs
zwycięzca turnieju
o miano pretendenta

No Holds Barred Match
Triple H
vs
Batista

Walka pożegnalna
Kurt Angle
vs
Baron Corbin

Shane McMahon
vs
Miz

AJ Styles
vs
Randy Orton

Andre The Giant Memorial Battle Royal

10. marca 2019


Mistrzostwo WWE
Triple Threat Match
Daniel Bryan
pokonał
Kevina Owensa
i Mustafę Aliego

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Samoa Joe
pokonał
Andrade
Reya Mysterio
i R-Trutha

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Asuka
pokonała
Mandy Rose

Mistrzostwo Tag Teamów RAW
The Revival
pokonali
Aleistera Blacka i Ricocheta
oraz
Chada Gable'a i Bobby'ego Roode'a

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
The Usos
pokonali
Miza i Shane'a McMahona

Mistrzostwo Tag Teamów Kobiet WWE
The Boss'n'Hug Connection
pokonały
Nię Jax i Taminę

Walka o miano pretendentki do mistrzostwa kobiet RAW dla Becky Lych na WrestleManii 35
Becky Lynch
pokonała (DQ)
Charlotte

6 Man Tag Team Match
The Shield
pokonali
Barona Corbina
Drew McIntyre'a
i Bobby'ego Lashley'ego

Handicap Match
The Bar
pokonali
Kofiego Kingstona

Kick-off
The New Day
pokonali
Ruseva
i Shinsuke Nakamurę

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.