wrestling wwe tna ecw


WWE Survivor Series już za nami. W ostatniej Sondzie Waszym zdaniem miało zwyciężyć SmackDown. Głosowaliście następująco:
SONDA
Tegoroczne WWE Survivor Series zwycięży:
RAW (247) 48%
SmackDown (265) 52%
Łącznie oddano
512 głosów

W najbliższym czasie skupimy się na osobie The Miza oraz posiadanym przez niego kontrakcie Money in the Bank. Głosujecie, jak Waszym zdaniem dalej potoczą się jego losy.


WWE startuje z większym projektem w Indiach, który docelowo ma prowadzić do nowego brandu NXT w tym kraju, wzorem tego brytyjskiego. W przedsięwzięcie zaangażowany jest Jeff Jarrett, a początkiem projektu ma być gala WWE Superstar Spectacle, która zostanie wyemitowana pod koniec stycznia w tamtejszej telewizji oraz na WWE Network.

Jay White może wkrótce opuścić NJPW i rozpocząć występy w Stanach Zjednoczonych. Jego dotychczasowa umowa wygaśnie pod koniec stycznia i White nie jest przekonany do podpisania nowego kontraktu. O zawodnika bardzo mocno zabiega WWE i w tej chwili wszystko wskazuje na to, że White wybierze między NJPW i WWE.

Sean "X-Pac" Waltman podda się operacjom więzadła krzyżowego przedniego oraz łąkotki, które mają pomóc w zaleczeniu doskwierających mu od dawna urazów. Zabiegi mają też przygotować WWE Hall of Famera do powrotu na ring, gdyż X-Pac chce w 2021 roku wznowić karierę. W grę wchodzą tutaj raczej występy na scenie niezależnej.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

Uwaga!
Dni i godziny emisji ulegają obecnie zmianie w związku z premierami zaległych gal.
Program znajdziecie tutaj.

Tracy Williams kolejną osobą z nowym kontraktem ROH, Cody Rhodes o największym błędzie w dotychczasowej działalności AEW, Czy w 2021 roku odbędzie się Starrcast?, Daniel Bryan o osobach z którymi chciałby jeszcze zawalczyć w ringu WWE
Dodano: 11-01-2021, 10:25
Tracy Williams jest kolejną z osób, która otrzymała nową umowę z Ring of Honor. Zawodnik debiutował w ROH w 2018 roku podczas Survival of the Fittest, wkrótce potem podpisując swój pierwszy kontrakt z federacją. Niedawno brał udział w finale turnieju o Pure Championship, ostatecznie przegrywając finałową potyczkę z Jonathanem Greshamem.

Cody Rhodes był gościem „Talk Is Jericho”, gdzie wypowiedział się o tym jak odbiera dotychczasową działalność All Elite Wrestling. Cody stwierdził, że byłaby to najwyższa ocena, choć zawsze pozostaje jeszcze pole do pewnej poprawy i doprowadzenia wszystkiego do doskonałości. Przechodząc do konkretów Cody powiedział, że wolność kreatywna, którą dają zawodnikom AEW, okazała się zarówno atutem, jak i delikatnym przekleństwem, bo popełnili przez to trochę błędów. Przede wszystkim chodzi mu o to, że przez tak dużą swobodę w ubiegłym roku dochodziło do powtarzających się sytuacji, gdy niektóre storyline’y czy nawet segmenty w trakcie konkretnych programów, były do siebie bardzo podobne, co nie wychodzi potem korzystnie w oczach widza. Rhodes stwierdził zatem, że poczucie wolności jest atutem AEW, lecz jednocześnie być może docelowo będą musieli nieco zdyscyplinować wszystkich, a przynajmniej mieć większą kontrolę, żeby uniknąć tego ich największego błędu z dotychczasowej działalności, a więc powtarzających się historii i motywów.

Conrad Thompson wypowiedział się o tym czy w 2021 roku zorganizowane będzie Starrcast. Thompson podkreślił, że w tej chwili nie chce składać wiążących deklaracji, bo sytuacja z pandemią wciąż jest niepewna i muszą poczekać na rozwój sytuacji. W normalnych okolicznościach lubią zapowiadać wszystko z dużym wyprzedzeniem, ale tym razem nie jest to możliwe. Conrad wspomniał natomiast, że organizując w 2019 roku Starrcast w Chicago mieli porozumienie na dwa kolejne lata i mimo okoliczności to na swój sposób obowiązuje. Mają zatem zarezerwowane miejsce na rok 2021, lecz oczywiście nie wiadomo obecnie jak będzie to wyglądało i czy do sierpnia uda się powrócić do normalności na tyle, żeby zorganizować takie wydarzenie. Na wszelkie decyzje trzeba zatem poczekać i przede wszystkim wszystko zależy od tego jak szczepionka wpłynie na opanowanie epidemii i w jakich ramach czasowych będzie się to odbywać.

W rozmowie z „BT Sports” Daniel Bryan omówił walki jakie chciałby jeszcze stoczyć w WWE przed końcem swojej kariery. Bryan wspomniał, że na pewno chciałby przepracować jakieś walki z Ricochetem oraz Apollo Crewsem. Daniel dodał, że w kontekście dłuższego i bardziej rozbudowanego programu, koniecznie chciałby wziąć udział w takim storylinie z Shinsuke Nakamurą. Jeżeli chodzi o inne duże gwiazdy z którymi mógłby jeszcze stoczyć większe pojedynki to na pewno byliby to Seth Rollins oraz Rey Mysterio – przy okazji Bryan stwierdził, że z chęcią popracowałby oprócz tego z synem Rey’a, Dominikiem.

----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

Czy uważasz, że The Miz zrealizuje kontrakt z walizki Money In The Bank przed WrestleManią 37?

Tak, zdobędzie mistrzostwo WWE
Tak, zdobędzie mistrzostwo Universal
Tak, ale przegra walkę mistrzowską
Nie, zaczeka do okresu po WrestleManii.
Utraci walizkę.


31. stycznia 2021Royal Rumble Match
Mężczyzn

Royal Rumble Match
Kobiet
20. grudnia 2020Mistrzostwo WWE
Triple Theat TLC Match
Drew McIntyre
pokonał
AJ Stylesa
i Johna Morrisona

Mistrzostwo Universal
Roman Reigns
pokonał
Kevina Owensa

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Sasha Banks
pokonała
Carmellę

Mistrzostwo Tag Teamów RAW
Hurt Business
pokonali
New Day

Mistrzostwo Tag Teamów Kobiet WWE
Asuka i Charlotte Flair
pokonały
Shaynę Baszler i Nię Jax

Firefly Inferno Match
Randy Orton
pokonał
"Fienda" Braya Wyatta

8 Man Tag Team Match
Big E, Daniel Bryan,
Chad Gable i Otis
pokonali
Kinga Corbina,
Samiego Zaynz, Cesaro
i Shinsuke Nakamurę7. listopada 2020"I quit" match
o Mistrzostwo Świata AEW

Jon Moxley
pokonał
Eddiego Kingstona

Walka o członkowstwo MJF w Inner Circle
MJF
pokonał
Chrisa Jericho

The Elite Deletion match
Matt Hardy
pokonał
Sammy'ego Guevarę

Mistrzostwo Tag Teamów AEW
The Young Bucks
pokonali
FTR

Mistrzostwo Kobiet AEW
Hikaru Shida
pokonała
Nylę Rose

Mistrzostwo AEW TNT
Darby Allin
pokonał
Cody'egp Rhodesa

Orange Cassidy
pokonał
Johna Silvera

Mistrzostwo Świata AEW Eliminator
Finał Turnieju
Kenny Omega
pokonał
"Hangmana" Adama Page'a

Mistrzostwo Kobiet NWA
Pre-show

Serena Deeb
pokonała
Allysin KayDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.