wrestling wwe tna ecw


Celowo z głosowaniem odnośnie frywolnego zachowania pana McMahona przeczekaliśmy do wydarzeń z Fastlane, aby móc w pełni ocenić, czy uatrakcyjniają storyline'y, czy je psują. Odnośnie tego można się spierać, natomiast Wy głosowaliście następująco:
SONDA
Ingerencje Vince'a McMahona w kandydatów na pretendentów do tytułów mistrzowskich są:
pozytywne, uatrakcyjniają show (221) 26%
kompletnie nieistotne, nie zmieniają nic (100) 12%
negatywne bezzasadną zmianą zasad (529) 62%
Łącznie oddano
850 głosów

Oczywiście tematem przewodnim kolejnej sondy musi być WrestleMania, a skoro w ostatnim czasie dużo się mówi na temat dywizji kobiet, także i my skoncentrujemy się na tej kwestii. Obieramy za cel Triple Threat Match o mistrzostwo kobiet RAW oraz tą, którą typujecie na zwyciężczynię. Rondę, Becky, czy może Charlotte?


WWE podało do wiadomości, że przyszłoroczna WrestleMania odbędzie się w Tampie na Florydzie. Obiekt, który ugości WWE, Raymond James Stadium, mieści ponad 70 tysięcy widzów. Gala odbędzie się 5. kwietnia 2020 r.

Dana White potwierdził po UFC 235, że mimo wcześniejszych wątpliwości, Brock Lesnar będzie kolejnym rywalem Daniela Cormiera w oktagonie. White przyznał, że nie wie jeszcze kiedy dokładnie odbędzie się ten pojedynek, lecz wkrótce zostanie to ustalone.

Tommaso Ciampa przeszedł operację szyi, po której czeka go dłuższa przerwa w rywalizacji. Może ona potrwać od trzech do sześciu miesięcy. Na tę chwilę wycofany został ze wszystkich najbliższych gal, a w tym z Takeover: New York, gdzie miała się ostatecznie zakończyć jego historia z Johnnym Gargano.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE WrestleMania 35
Środa 10.04.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 14:00
Sobota godz. 9:00
Niedziela godz. 18:00

Nikki Bella także ogłosiła zakończenie kariery, Minimalne szanse na zgodę WWE na powrót Stinga na ring, Rob Gronkowski żegna się z NFL - spróbuje sił w wrestlingu?, WWE nie jest zainteresowane Alberto El Patronem, Zwycięzca New Japan Cup i walka na G1 Supercard, Ostatnia walka Kurta Angle'a na SmackDown, CM Punk spróbuje jeszcze sił w formule MMA?
Dodano: 25-03-2019, 06:50
Nikki Bella poszła w ślady siostry i także ogłosiła zakończenie ringowej kariery. Kulisy tej decyzji były pokazane w najnowszym odcinku „Total Bellas”, który był też finałem sezonu. Nikki poinformowała o tym najpierw swoją rodzinę, tłumacząc, że występy podczas touru WWE po Europie w końcówce 2018 roku dały jej do myślenia. Mocno odczuła wtedy zarówno podróże, jak i występy, zdając sobie sprawę, że to już nie dla niej i jest gotowa zawiesić buty na kołku. W zastępstwie wrestlingowych przeżyć siostry Bella postanowiły natomiast ruszyć z własnym podcastem.

Dave Meltzer informuje, że mimo różnych spekulacji WWE musiałoby mocno zaskoczyć, gdyby dopuściło jeszcze Stinga na ring. Po kontuzji w walce z Sethem Rollinsem na Night of Champions zawodnikowi powiedziano, że jeśli podda się operacji karku to być może dostanie jeszcze zielone światło, lecz wciąż będzie to wątpliwe. Jak wiadomo zawodnik nie zdecydował się ostatecznie na zabieg, więc tym bardziej ciężko uwierzyć w jakiekolwiek szanse na jego kolejny występ w ringu. WWE bardzo ostrożnie podchodzi obecnie do występów starszych zawodników, po tym co swego czasu przydarzyło się z Jerrym Lawlerem.

Rob Gronkowski zapowiedział koniec swojej kariery w NFL. Wywołało to oczywiście szybko plotki, iż jego kolejnym krokiem może być WWE, które w przeszłości wyrażało już zainteresowanie jego osobą. Sam Gronkowski jest wieloletnim fanem WWE i pokazał się już kiedyś na WrestleManii 33. Na początku roku pojawiały się jednak doniesienia, że Rob nie postawi raczej na wrestling, a karierę aktorską – zobaczymy zatem jaką podejmie ostatecznie decyzję.

Choć Alberto El Patron wspomniał ostatnio, że ewentualnie może powrócić do WWE, to ponoć sama federacja nie jest tym zainteresowana. Chodzi nie tyle o umiejętności zawodnika co jego kontrowersyjną postawę w przeszłości, a także były związek z Paige. Ta mimo zakończenia ringowej kariery ma wciąż mocną pozycję w WWE, zwłaszcza po promocji filmu „Fighting With My Family”. Federacja liczy, że Paige pozostanie w WWE na dłużej, pełniąc różne okazyjne role. Była zawodniczka nie zgłaszała żadnego sprzeciwu, lecz czołowe osoby w federacji uważają, iż sprowadzenie Patrona mogłoby negatywnie wpłynąć na jej sytuację, a Paige po wielu perturbacjach wreszcie uspokoiła się pod względem zachowania.

Po rozstrzygnięciu New Japan Cup wiemy już, że na ROH/NJPW G1 Supercard dojdzie do walki Kazuchika Okady z Jayem Whitem o IWGP Heavyweight Championship.

Tymczasem WWE zapowiedziało na najbliższe SmackDown ciekawy pojedynek Kurta Angle’a z AJ Stylesem. Angle przywiązany jest co prawda do RAW, lecz są to ostatnie dni kariery zawodnika i będzie to jego pożegnalna walka ze SmackDown.

Choć wydawało się, że CM Punk pozostawia już zawodniczą karierę w MMA za sobą, to zawodnik UFC – Anthony Pettis, potwierdził, że Punk wciąż jest w treningu. Pettis pracuje pod okiem Duke’a Roufusa, który jest też trenerem Punka i ten wciąż szkoli swoje umiejętności. Zaznaczył, że nie wie czy oznacza to jego kolejną walkę w UFC. Przypomnę, że sam Dana White powiedział po drugiej przegranej Punka, iż nie dopuszczą go już raczej do następnej walki w ich oktagonie. Punk podjął od tamtego czasu pracę komentatora dla Cage Fury Fighting Championship.

------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>


Triple Threat Match o mistrzostwo kobiet RAW wygra na WrestleManii:

Ronda Rousey
Becky Lynch
Charlotte Flair7. kwietnia 2019


Mistrzostwo Universal
Brock Lesnar
vs
Seth Rollins

Mistrzostwo Kobiet RAW
Triple Threat Match

Ronda Rousey
vs
Charlotte
vs
Becky Lynch

Mistrzostwo Cruiserweight
Buddy Murphy
vs
zwycięzca turnieju
o miano pretendenta

No Holds Barred Match
Triple H
vs
Batista

Walka pożegnalna
Kurt Angle
vs
Baron Corbin

Shane McMahon
vs
Miz

AJ Styles
vs
Randy Orton

Andre The Giant Memorial Battle Royal

10. marca 2019


Mistrzostwo WWE
Triple Threat Match
Daniel Bryan
pokonał
Kevina Owensa
i Mustafę Aliego

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Samoa Joe
pokonał
Andrade
Reya Mysterio
i R-Trutha

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Asuka
pokonała
Mandy Rose

Mistrzostwo Tag Teamów RAW
The Revival
pokonali
Aleistera Blacka i Ricocheta
oraz
Chada Gable'a i Bobby'ego Roode'a

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
The Usos
pokonali
Miza i Shane'a McMahona

Mistrzostwo Tag Teamów Kobiet WWE
The Boss'n'Hug Connection
pokonały
Nię Jax i Taminę

Walka o miano pretendentki do mistrzostwa kobiet RAW dla Becky Lych na WrestleManii 35
Becky Lynch
pokonała (DQ)
Charlotte

6 Man Tag Team Match
The Shield
pokonali
Barona Corbina
Drew McIntyre'a
i Bobby'ego Lashley'ego

Handicap Match
The Bar
pokonali
Kofiego Kingstona

Kick-off
The New Day
pokonali
Ruseva
i Shinsuke Nakamurę

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.