wrestling wwe tna aew


Zdecydowanie przypadło Wam do gustu ponowne wprowadzenie mistrzostwa świata wagi ciężkiej WWE. Oto wyniki.
SONDA
Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:
Dobrą (1488) 93%
Złą (112) 7%
Łącznie oddano
1600 głosów

Nową Sondę poświęcimy galom premium WWE, czyli dawnym PPV. Jak wiadomo, ich kolejność jest co pewien czas zmieniana. Choć pewne pozostają niezmienne, niektóre wędrują z marca na wrzesień itp. Tak więc, stą pytanie. Czy Waszym zdaniem to dobry, zły, czy może nie mający znaczenia pomysł? Zapraszamy do głosowania.


24 sierpnia w wieku zaledwie 36 lat zmarł gwiazdor WWE, Bray Wyatt. Do jego przedwczesnej śmierci przyczyniły się problemy z sercem, które pogłębiły się po tym jak na początku tego roku, Wyatt zachorował z powikłaniami na COVID-19. Bray odszedł po tym jak w trakcie snu doznał rozległego zawału serca.

Świat wrestlingu pożegnał wielką legendę w osobie Terry'ego Funka, który zmarł w wieku 79 lat. Jego odejście nie było niespodziewane, ponieważ Funk od lat miał poważne problemy zdrowotne, zmagając się m.in. z chorobą Parkinsona czy demencją. Legenda Hardcore wrestlingu została uhonorowana przez wszystkie wiodące federacje, na czele z WWE.

AEW All In na Wembley w Londynie zakończyło się ogromnym sukcesem. Gala ustanowiła nowy wrestlingowy rekord jeżeli chodzi o frekwencję wśród fanów, którzy zapłacili za bilety, których pojawiło się ponad 81 tysięcy. AEW pobiło tym samym dotychczasowy rekord WWE z WrestleManii 32. AEW potwierdziło jednocześnie, że 25 sierpnia 2024 roku odbędzie się kolejna edycja All In, także na brytyjskim Wembley.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Payback 2023
Premiera:

Środa
11. października 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Nowa sonda, Status Miro i Scorpio Sky w AEW, Sytuacja zdrowotna dwóch kontuzjowanych zawodniczek AEW, Zapowiedź SmackDown i AEW Rampage
Dodano: 03-03-2023, 16:29
Na stronie widnieje już nowa sonda, w której możecie typować kto będzie górą na WrestleManii: Roman Reigns czy Cody Rhodes. Zapraszamy do głosowania!

„Fightful Select” informuje, że status Miro w AEW pozostaje w zasadzie bez zmian. Zawodnik cały czas jest zdrowy i gotowy do akcji, ale AEW nie potrafi znaleźć dla niego planów kreatywnych. Zawodnik nie ukrywa frustracji takim statusem i ostatnio doszło ponoć nawet do oficjalnego spotkania Miro z przedstawicielami AEW, ale nie przyniosło ono żadnego przełomu. Sytuacja jest patowa, bo w ubiegłym roku Miro przedłużył kontrakt o cztery lata, a pomimo braku planów, AEW nie bierze ponoć pod uwagę rozwiązania umowy.
W podobnej sytuacji znalazł się obecnie Scorpio Sky. Zawodnik jest zdrowy od listopada ubiegłego roku, ale AEW nie ma pomysłu na wykorzystanie go w programach. Ponoć Sky przestał już nawet pojawiać się na zapleczu gal AEW, a co ciekawe ostatnio był na zapleczu Impact No Surrender. Sprawa jest jednak o tyle problematyczna, że Sky podpisał w 2021 roku, aż pięcioletnie przedłużenie umowy z AEW – musiałby się zatem porozumieć z federacją w sprawie ewentualnych występów w innym miejscu, a obecnie nic takiego nie miało miejsca.

Wspomniane źródło podało też aktualne wieści dotyczące statusu dwóch kontuzjowanych zawodniczek. Leyla Hirsch kontynuuje rehabilitację po operacji więzadła krzyżowego przedniego, której poddała się w maju ubiegłego roku. Ponoć sprawa wygląda stosunkowo dobrze i Leyla „zmierza powoli do przodu”. Niedawno wznowiła podstawowe treningi w ringu.
Pewien progres ma być widoczny u Kris Statlander, która podobnie jak Leyla, uszkodziła więzadło krzyżowe przednie w kolanie w sierpniu minionego roku. Pauza zawodniczki może potrwać jeszcze parę miesięcy, ale ostatnimi czasy Statlander pojawiła się na zapleczu dwóch nagrań AEW, co jest odbierane jako pozytywny sygnał.

Zapowiedź SmackDown:
- Liv Morgan zmierzy się z Rheą Ripley
- Roman Reigns i Cody Rhodes spotkają się na drodze do WrestleManii.


W dzisiejszym AEW Rampage:
- Keith Lee & Dustin Rhodes vs. Swerve Strickland & Parker Boudreaux
- Top Flight vs. Aussie Open vs. John Silver & Alex Reynolds vs. Claudio Castagnoli & Wheeler Yuta.

----------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>

Zmiana kolejności gal premium WWE to pomysł:

dobry, bo wprowadza coś nowego.
niemający w ogóle znaczenia.
zły, bo wprowadza zamęt.7. października 2023


1. października 20232. września 2023


3. września 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.