wrestling wwe tna aew


Zdecydowanie przypadło Wam do gustu ponowne wprowadzenie mistrzostwa świata wagi ciężkiej WWE. Oto wyniki.
SONDA
Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:
Dobrą (1488) 93%
Złą (112) 7%
Łącznie oddano
1600 głosów

Nową Sondę poświęcimy galom premium WWE, czyli dawnym PPV. Jak wiadomo, ich kolejność jest co pewien czas zmieniana. Choć pewne pozostają niezmienne, niektóre wędrują z marca na wrzesień itp. Tak więc, stą pytanie. Czy Waszym zdaniem to dobry, zły, czy może nie mający znaczenia pomysł? Zapraszamy do głosowania.


24 sierpnia w wieku zaledwie 36 lat zmarł gwiazdor WWE, Bray Wyatt. Do jego przedwczesnej śmierci przyczyniły się problemy z sercem, które pogłębiły się po tym jak na początku tego roku, Wyatt zachorował z powikłaniami na COVID-19. Bray odszedł po tym jak w trakcie snu doznał rozległego zawału serca.

Świat wrestlingu pożegnał wielką legendę w osobie Terry'ego Funka, który zmarł w wieku 79 lat. Jego odejście nie było niespodziewane, ponieważ Funk od lat miał poważne problemy zdrowotne, zmagając się m.in. z chorobą Parkinsona czy demencją. Legenda Hardcore wrestlingu została uhonorowana przez wszystkie wiodące federacje, na czele z WWE.

AEW All In na Wembley w Londynie zakończyło się ogromnym sukcesem. Gala ustanowiła nowy wrestlingowy rekord jeżeli chodzi o frekwencję wśród fanów, którzy zapłacili za bilety, których pojawiło się ponad 81 tysięcy. AEW pobiło tym samym dotychczasowy rekord WWE z WrestleManii 32. AEW potwierdziło jednocześnie, że 25 sierpnia 2024 roku odbędzie się kolejna edycja All In, także na brytyjskim Wembley.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Payback 2023
Premiera:

Środa
11. października 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Więcej informacji o zwolnieniu Mandy Rose z WWE, Kulisy przejęcia tytułu przez Roxanne Perez, Spoilery z AEW Dynamite: Winter is Coming, Atrakcje na kolejne Rampage i Dynamite
Dodano: 15-12-2022, 16:19
Jak już wiemy Mandy Rose została zwolniona z WWE, nieoficjalnie w związku z treściami o podtekście dosadnie erotycznym, które wrzucała na swojej stronie FanTime, gdzie zainteresowani takim contentem fani mogli się do niego dostać wykupując subskrypcję. Dave Meltzer zaznaczył w „Wrestling Observer Radio”, że WWE było oczywiście świadome, iż Mandy korzysta z serwisu, ale nie zamierzało początkowo robić z tym problemów. Potem jednak Mandy zaczęła wrzucać coraz śmielsze materiały, widząc jakie przynosi to pieniądze, dochodząc do coraz bardziej kontrowersyjnych zdjęć i filmów, na których pojawiała się już całkowicie nago. Według Meltzera na tym etapie w WWE uznano, że Mandy przekroczyła wyznaczone granice i stąd taka, a nie inna decyzja.
Co ważne z ustaleń „Fightful” wynika, że Mandy Rose miała pełną świadomość tego, iż zaczęła działać z pewnym naruszeniem zapisów kontraktowych w WWE, co mogło skutkować jednostronnym rozwiązaniem umowy. Mandy nie zamierzała jednak rezygnować ze swojej strony, prawdopodobnie ze względu na wysokie dochody z tego tytułu. Bryan Alvarez z „Wrestling Observera” zasugerował, że ostatnimi czasy Mandy zaczęła uzyskiwać z serwisu „FanTime” nawet więcej pieniędzy niż gwarantował jej obecny kontrakt w WWE. Wiązało się to jednak z publikowaniem coraz „odważniejszych” treści, co skończyło się zwolnieniem w WWE. Z aktualnych doniesień wynika jednak, że nie była to decyzja wzięta z powietrza, a Rose od miesięcy miała się liczyć z takim ryzykiem swojej pobocznej działalności.

Według „Wrestling Observera” cała sprawa nie wpłynęła jakoś bardzo znacząco na plany kreatywne WWE w NXT, a w praktyce po prostu je przyspieszyła. Ponoć oryginalna koncepcja zakładała, że Roxanne Perez pokona Mandy Rose w styczniu na New Year’s Evil i wtedy odbierze jej tytuł. Po tym jak do kierownictwa WWE dotarły już informacje na jakie treści odważyła się Mandy w swoim serwisie, zapadła decyzja o błyskawicznym rozstaniu i pozbawieniu Mandy pasa już teraz.

Uwaga na spoilery z AEW Dynamite: Winter is Coming.
|
|
|
|
|
Death Triangle pokonali The Elite, wychodząc tym samym na prowadzenie 3 do 1 w rywalizacji Best of 7 Series. Oznacza to, że od wygranej w całej rywalizacji dzieli ich już tylko jedno zwycięskie starcie. AEW ogłosiło tymczasem, że piąta walka między drużynami, która odbędzie się 21 grudnia, będzie starciem bez dyskwalifikacji. Co więcej AEW zastrzegło, że jeżeli dojdzie do walk numer 6 i 7 to również będą one urozmaicone i 28 grudnia zobaczymy Falls Count Anywhere Match, a 11 stycznia Escalara de la Muerta, czyli Ladder Match.


Po porażce z Final Battle, Chris Jericho stwierdził, że w tym odcinku wyładuje się na jakimś „jobberze”. Jego przeciwnikiem był Action Andretti, którzy wywodzi się z MCW Pro Wrestling, a w tym roku miał się okazję zaprezentować w walkach w CZW. Dynamite przyniosło nam szokujący rezultat, ponieważ Andretti… pokonał Jericho. Tony Khan ogłosił po gali, że zawodnik podpisał kontrakt z AEW.


MJF pokonał Ricky’ego Starksa broniąc AEW World Championship. MJF wykorzystał do tego nieuwagę sędziego, za jego plecami uderzając rywala poniżej pasa i odliczając go po Roll Upie. Po walce MJF został natomiast pogoniony przez Bryana Danielsona.


Na piątkowym AEW Rampage zobaczymy:
- Wardlow vs. ???
- Orange Cassidy, Trent Beretta, Chuck Taylor & Dustin Rhodes vs. The Butcher, The Blade, Trent Seven & Kip Sabian
- Britt Baker vs. Skye Blue
- Jon Moxley vs. Sammy Guevara.

Tymczasem na przyszłotygodniowe AEW Dynamite zapowiedziano:
- FTR vs. The Gunns
- Best of 7 Series, No DQ Match: The Elite vs. Death Triangle
- AEW Women’s Championship: Jamie Hayter vs. Hikaru Shida.


-------------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>

Zmiana kolejności gal premium WWE to pomysł:

dobry, bo wprowadza coś nowego.
niemający w ogóle znaczenia.
zły, bo wprowadza zamęt.7. października 2023


1. października 20232. września 2023


3. września 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.