wrestling wwe tna aew


Zdecydowanie przypadło Wam do gustu ponowne wprowadzenie mistrzostwa świata wagi ciężkiej WWE. Oto wyniki.
SONDA
Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:
Dobrą (1488) 93%
Złą (112) 7%
Łącznie oddano
1600 głosów

Nową Sondę poświęcimy galom premium WWE, czyli dawnym PPV. Jak wiadomo, ich kolejność jest co pewien czas zmieniana. Choć pewne pozostają niezmienne, niektóre wędrują z marca na wrzesień itp. Tak więc, stą pytanie. Czy Waszym zdaniem to dobry, zły, czy może nie mający znaczenia pomysł? Zapraszamy do głosowania.


24 sierpnia w wieku zaledwie 36 lat zmarł gwiazdor WWE, Bray Wyatt. Do jego przedwczesnej śmierci przyczyniły się problemy z sercem, które pogłębiły się po tym jak na początku tego roku, Wyatt zachorował z powikłaniami na COVID-19. Bray odszedł po tym jak w trakcie snu doznał rozległego zawału serca.

Świat wrestlingu pożegnał wielką legendę w osobie Terry'ego Funka, który zmarł w wieku 79 lat. Jego odejście nie było niespodziewane, ponieważ Funk od lat miał poważne problemy zdrowotne, zmagając się m.in. z chorobą Parkinsona czy demencją. Legenda Hardcore wrestlingu została uhonorowana przez wszystkie wiodące federacje, na czele z WWE.

AEW All In na Wembley w Londynie zakończyło się ogromnym sukcesem. Gala ustanowiła nowy wrestlingowy rekord jeżeli chodzi o frekwencję wśród fanów, którzy zapłacili za bilety, których pojawiło się ponad 81 tysięcy. AEW pobiło tym samym dotychczasowy rekord WWE z WrestleManii 32. AEW potwierdziło jednocześnie, że 25 sierpnia 2024 roku odbędzie się kolejna edycja All In, także na brytyjskim Wembley.




WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Payback 2023
Premiera:

Środa
11. października 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00



Goldberg wolnym agentem, Walka o X-Division Championship na Sacrifice, Miro w Bułgarii, Oglądalność SmackDown i AEW Rampage, Nowa walka na Dynamite, Walka tag teamowa na WrestleManię 39, Najbliższe nagrania AEW Dark, Uwaga na spoilery z RAW: walka o tytuły tag teamowe na WrestleManii, Edge z informacją dla Finna Balora, Dominik Mysterio pojawi się na SmackDown, segment na kolejne RAW
Dodano: 21-03-2023, 10:28
Goldberg wypełnił swoje zobowiązania dotyczące walk w WWE już jakiś czas temu, ale wciąż pozostawał pod kontraktem federacji. „Fightful Select” informuje jednak, że jego umowa dobiegła już końca i zawodnik jest obecnie oficjalnie wolnym agentem. W tej chwili nie wiemy co czeka go dalej. Nie ma żadnych informacji jakoby WWE podjęło z nim temat nowego kontraktu. Nie jest tajemnicą, że AEW było zainteresowane Goldbergiem już w 2019 roku, więc być może Tony Khan skorzysta obecnie z okazji i spróbuje zaangażować zawodnika w swojej federacji.

Impact Wrestling awizowało już wcześniej walkę o Impact X-Division Championship na Sacrifice, ale teraz potwierdziło już, że rywalem Trey’a Miguela będzie Lince Dorado.


„Fightful Select” informuje, że w związku z przedłużającym się brakiem planów na jego osobę w AEW, Miro spędził ponad miesiąc w Bułgarii, gdzie przez część tego czasu dołączyła do niego również żona, CJ Perry.

Oglądalność ostatniego SmackDown wyniosła 2.258 miliona widzów przy ratingu 0.59 w grupie wiekowej 18-49, odnotowując spadki względem 2.32 miliona oglądających i ratingu 0.63 sprzed tygodnia.

Tymczasem ostatnie AEW Rampage miało zmienioną godzinę emisji z powodu transmisji NCAA. Program ukazał się później niż zwykle, ale obejrzało go 474 tysięcy osób przy ratingu 0.18 w grupie wiekowej 18-49 i były to lepsze liczby niż przed tygodniem, gdy po show sięgnęło 447 tysięcy osób przy ratingu 0.15.

AEW dodało do karty środowego Dynamite 6-osobową walkę tag teamową: The Butcher, The Blade & Kip Sabian vs. Darby Allin, Orange Cassidy & Sting.

Zgodnie z zapowiedziami na WrestleManii 39 dojdzie też do walki „WrestleMania Showcase” w dywizji mężczyzn. Chodzi o walkę tag teamową pomiędzy czterema drużynami. Federacja podała od razu pełny skład tej walki: The Street Profits vs. Alpha Academy vs. The Viking Raiders vs. Braun Strowman & Ricochet.


AEW zaplanowało na najbliższy piątek nagrania Dark w Universal Studios w Orlando.

Uwaga na spoilery z RAW.
|
|
|
|
Po ostatnich wydarzeniach do karty WrestleManii 39 trafiła w końcu walka o Undisputed WWE Tag Team Championship pomiędzy The Usos i Samim Zaynem oraz Kevinem Owensem.


Była to jedyna formalna zmiana w karcie WrestleManii, natomiast warto wspomnieć o pewnym wydarzeniu w kontekście zapowiedzianego już wcześniej Hell in a Cell Matchu. W tym zmierzą się Edge i Finn Balor, a Edge stwierdził w swoim promo na RAW, że chce aby Balor pojawił się na WM w wydaniu „Demona”.

Dominik Mysterio uciął promo o swoim ojcu i stwierdził, że pojawi się na najbliższym SmackDown, żeby poprosić swoją matkę o pozwolenie na walkę z Rey’em na WrestleManii. Dominik stwierdził, że na najbliższym SD ma być cała jego rodzina, a skoro Rey odmawia wciąż walki, poprosi o to matkę, która może wpłynąć na decyzję ojca.

Na przyszłotygodniowe RAW zapowiedziano ważenie Brocka Lesnara i Omosa przed ich walką na WrestleManii.


-----------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>

Zmiana kolejności gal premium WWE to pomysł:

dobry, bo wprowadza coś nowego.
niemający w ogóle znaczenia.
zły, bo wprowadza zamęt.



7. października 2023


1. października 2023



2. września 2023


3. września 2023




WWE Universal



WWE Świata Wagi Ciężkiej



AEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.