wrestling wwe tna aew


Zdecydowanie przypadło Wam do gustu ponowne wprowadzenie mistrzostwa świata wagi ciężkiej WWE. Oto wyniki.
SONDA
Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:
Dobrą (1488) 93%
Złą (112) 7%
Łącznie oddano
1600 głosów

Nową Sondę poświęcimy galom premium WWE, czyli dawnym PPV. Jak wiadomo, ich kolejność jest co pewien czas zmieniana. Choć pewne pozostają niezmienne, niektóre wędrują z marca na wrzesień itp. Tak więc, stą pytanie. Czy Waszym zdaniem to dobry, zły, czy może nie mający znaczenia pomysł? Zapraszamy do głosowania.


24 sierpnia w wieku zaledwie 36 lat zmarł gwiazdor WWE, Bray Wyatt. Do jego przedwczesnej śmierci przyczyniły się problemy z sercem, które pogłębiły się po tym jak na początku tego roku, Wyatt zachorował z powikłaniami na COVID-19. Bray odszedł po tym jak w trakcie snu doznał rozległego zawału serca.

Świat wrestlingu pożegnał wielką legendę w osobie Terry'ego Funka, który zmarł w wieku 79 lat. Jego odejście nie było niespodziewane, ponieważ Funk od lat miał poważne problemy zdrowotne, zmagając się m.in. z chorobą Parkinsona czy demencją. Legenda Hardcore wrestlingu została uhonorowana przez wszystkie wiodące federacje, na czele z WWE.

AEW All In na Wembley w Londynie zakończyło się ogromnym sukcesem. Gala ustanowiła nowy wrestlingowy rekord jeżeli chodzi o frekwencję wśród fanów, którzy zapłacili za bilety, których pojawiło się ponad 81 tysięcy. AEW pobiło tym samym dotychczasowy rekord WWE z WrestleManii 32. AEW potwierdziło jednocześnie, że 25 sierpnia 2024 roku odbędzie się kolejna edycja All In, także na brytyjskim Wembley.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Payback 2023
Premiera:

Środa
11. października 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Status Rondy Rousey, WWE planowało pojawienie się kontuzjowanej gwiazdy na WrestleManii, Jaka będzie przyszłość Brocka Lesnara?, Bray Wyatt raczej nie wróci na czas WrestleManii, Zapowiedź SmackDown
Dodano: 24-03-2023, 19:42
Ronda Rousey pojawiła się wcześniej w tym miesiącu w WWE TV z ręką w temblaku i od dłuższego nie stoczyła żadnej walki. Jak się okazuje nie ma w tym przypadku, gdyż Rousey zdradziła teraz, że niedawno złamała kość promieniową w ręce. Rousey wspomniała, że przez to wciąż nie ma zgody lekarzy na akcję w ringu. W tej chwili nie wiemy czy Ronda zdąży się wyleczyć na czas WrestleManii – jeśli dostanie zielone światło, wraz z Shayną Baszler powinny wziąć udział w starciu czterech tag teamów.

„Wrestling Observer Newsletter” donosi, że WWE planowało, żeby na WrestleManii pojawił się Big E, który miałby wspierać swoich kolegów z New Day. Nie było przy tym mowy o jakiejkolwiek akcji, gdyż E dalej nie ma zgody na powrót na ring. W związku z kontuzją Kofi’ego Kingstona można się domyślać, że obecnie plany te zostaną całkowicie anulowane.

Według tego samego źródła status Brocka Lesnara jest obecnie owiany na zapleczu dużą tajemnicą. Nieoficjalnie spekulowało się o tym, że Lesnar miał mówić niektórym osobom na zapleczu, iż odchodzi z WWE po WrestleManii. Zobaczymy czy rzeczywiście tak będzie. Możliwe, że powtórzy się sytuacja z roku 2020, gdy Brock odszedł po WrestleManii 36 i powrócił dopiero po długiej, półtorarocznej przerwie. Z drugiej strony sporo mówi się o tym, że WWE snuje plany dotyczące Brocka na WrestleManię 40, co mogłoby sugerować, że przerwa będzie krótsza albo Lesnar pozostanie jednak w ogóle w federacji.

„PWI Elite” informuje, że Bray Wyatt i Uncle Howdy nie są przewidziani na dzisiejsze SmackDown, co w zasadzie zdaje się przekreślać szansę na walkę Wyatta z Bobbym Lashley’em na WrestleManii. Przypomnę, że Wyatt pauzuje od paru tygodni – nieoficjalnie mówi się o jakichś problemach zdrowotnych zawodnika, które wykluczają go z akcji.

Zapowiedź SmackDown:
- Rey Mysterio chce pożegnać LA Knighta
- Cody Rhodes zawalczy z Ludwigiem Kaiserem
- Dominik Mysterio skonfrontuje się ze swoją rodziną.


----------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!


Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>

Zmiana kolejności gal premium WWE to pomysł:

dobry, bo wprowadza coś nowego.
niemający w ogóle znaczenia.
zły, bo wprowadza zamęt.7. października 2023


1. października 20232. września 2023


3. września 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.