wrestling wwe tna aew


Zdecydowanie przypadło Wam do gustu ponowne wprowadzenie mistrzostwa świata wagi ciężkiej WWE. Oto wyniki.
SONDA
Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:
Dobrą (1488) 93%
Złą (112) 7%
Łącznie oddano
1600 głosów

Nową Sondę poświęcimy galom premium WWE, czyli dawnym PPV. Jak wiadomo, ich kolejność jest co pewien czas zmieniana. Choć pewne pozostają niezmienne, niektóre wędrują z marca na wrzesień itp. Tak więc, stą pytanie. Czy Waszym zdaniem to dobry, zły, czy może nie mający znaczenia pomysł? Zapraszamy do głosowania.


24 sierpnia w wieku zaledwie 36 lat zmarł gwiazdor WWE, Bray Wyatt. Do jego przedwczesnej śmierci przyczyniły się problemy z sercem, które pogłębiły się po tym jak na początku tego roku, Wyatt zachorował z powikłaniami na COVID-19. Bray odszedł po tym jak w trakcie snu doznał rozległego zawału serca.

Świat wrestlingu pożegnał wielką legendę w osobie Terry'ego Funka, który zmarł w wieku 79 lat. Jego odejście nie było niespodziewane, ponieważ Funk od lat miał poważne problemy zdrowotne, zmagając się m.in. z chorobą Parkinsona czy demencją. Legenda Hardcore wrestlingu została uhonorowana przez wszystkie wiodące federacje, na czele z WWE.

AEW All In na Wembley w Londynie zakończyło się ogromnym sukcesem. Gala ustanowiła nowy wrestlingowy rekord jeżeli chodzi o frekwencję wśród fanów, którzy zapłacili za bilety, których pojawiło się ponad 81 tysięcy. AEW pobiło tym samym dotychczasowy rekord WWE z WrestleManii 32. AEW potwierdziło jednocześnie, że 25 sierpnia 2024 roku odbędzie się kolejna edycja All In, także na brytyjskim Wembley.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Payback 2023
Premiera:

Środa
11. października 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Bobby Fish o kulisach odejścia z AEW, Jack Gallagher zadebiutował w MMA, Status kontraktowy Kenny'ego Omegi, Zawodnik NXT na tapingach RAW, Zapowiedź RAW
Dodano: 19-12-2022, 21:00
Podczas wizyty w podcaście „Wrestling Perspective” Bobby Fish zdradził, że do jego rozstania z AEW przyczyniły się najzwyczajniej w świecie kwestie finansowe. Fish stwierdził, że po zwolnieniu z NXT miał dość specyficzną sytuację życiową, a przede wszystkim finansową, ponieważ miał zaplanowany ślub, a do tego spłacał nowy dom. Z tego względu potrzebował stałego zatrudnienia, więc szybko zgodził się na kontrakt z AEW, który opiewał jednak na kwotę daleką od jego normalnych oczekiwań. Dlatego zgodził się tylko na roczną umowę, ponieważ nie zamierzał pracować za takie pieniądze w dłuższej perspektywie. Gdy przyszły rozmowy o nowej umowie okazało się, że AEW nie zamierza się nawet zbliżyć do jego obecnych oczekiwań, więc po prostu podjął decyzję o odejściu.

Były zawodnik WWE, Jack Gallagher, zadebiutował w miniony weekend w MMA na gali FCC 32. Gallagher wystąpił w wadze koguciej pod swoim prawdziwym imieniem i nazwiskiem Jack Claffey. Zawodnik nie będzie miał jednak dobrych wspomnień, ponieważ przegrał z Marlonem Jonesem przez TKO już w pierwszej rundzie.

Kenny Omega podpisał 4-letni kontrakt z AEW w 2019 roku, więc teoretycznie jego umowa powinna wygasnąć w styczniu przyszłego roku. Dave Meltzer uspokoił fanów zawodnika podczas „Wrestling Observer Radio”, że AEW automatycznie wydłużyło kontrakt zawodnika o miesiące podczas których pauzował on z powodu swoich problemów zdrowotnych. Obecnie nie ma sygnałów, żeby obie strony podjęły już rozmowy o nowej umowie. Bardzo prawdopodobne wydaje się, że Omega zacznie od krótkoterminowego przedłużenia kontraktu, żeby zaczekać z ostateczną decyzją do końca 2023 roku, gdy wygasają umowy Young Bucksów. Wtedy cała trójka będzie mogła podjąć wspólną decyzję co dalej – panowie zrobili tak choćby w 2018 roku, gdy zdecydowali się opuścić NJPW.

PWInsider informuje, że na tapingach RAW pojawił się zawodnik NXT, Andre Chase. Prawdopodobnie nie pojawi się on na samym RAW, ale bardzo możliwe, że zawalczy na nagraniach programu Main Event, gdzie regularnie pojawiają się ostatnio właśnie osoby z NXT.

Zapowiedź RAW:
- Street Profits zmierzą się z Damianem Priestem i Finnem Balorem
- Dexter Lumis kontra The Miz w „Winner Takes All” Ladder Matchu
- Becky Lynch zawalczy z Bayley.


-----------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>

Zmiana kolejności gal premium WWE to pomysł:

dobry, bo wprowadza coś nowego.
niemający w ogóle znaczenia.
zły, bo wprowadza zamęt.7. października 2023


1. października 20232. września 2023


3. września 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.