wrestling wwe tna aew


Zdecydowanie przypadło Wam do gustu ponowne wprowadzenie mistrzostwa świata wagi ciężkiej WWE. Oto wyniki.
SONDA
Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:
Dobrą (1488) 93%
Złą (112) 7%
Łącznie oddano
1600 głosów

Nową Sondę poświęcimy galom premium WWE, czyli dawnym PPV. Jak wiadomo, ich kolejność jest co pewien czas zmieniana. Choć pewne pozostają niezmienne, niektóre wędrują z marca na wrzesień itp. Tak więc, stą pytanie. Czy Waszym zdaniem to dobry, zły, czy może nie mający znaczenia pomysł? Zapraszamy do głosowania.


Od września pełną kontrolę nad sferą kreatywną w WWE otrzymał Triple H. Jednocześnie od działań w tym obszarze odsunięto całkowicie Vince'a McMahona, który odpowiada obecnie tylko za decyzje biznesowe w WWE i całej spółce TKO Group. Takie roszady miał podjąć CEO spółki TKO, Ari Emanuel, który jest obecnie najwyżej w hierarchii i jest szefem pracującego dla niego McMahona.

Po próbach w roli producenta na zapleczu, Nick Aldis podpisał kontrakt z WWE i zadebiutował jako nowy generalny menedżer SmackDown. Były mistrz TNA czy NWA prawdopodobnie będzie łączył rolę telewizyjną z pracą na zapleczu przy produkcji samych gal WWE.

Po bardzo długiej przerwie prawdopodobnie zbliżamy się w końcu do powrotu Randy'ego Ortona. Ten bardzo utytułowany zawodnik kończy już rehabilitację i ma być coraz bliżej otrzymania zielonego światła od lekarzy w kontekście powrotu do ringu WWE. Do tego może dojść pod koniec listopada na Survivor Series lub najpóźniej w styczniu na Royal Rumble.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Crown Jewel 2023
Premiera:

Środa
8. listopada 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Więcej o nowej umowie Tashy Steelz z Impact Wrestling, Oglądalność programu IW, Uwaga na spoilery z RAW: nietypowy pojedynek, powrót zawodnika, potencjalny heel turn zawodniczki, wydarzenia z udziałem Bloodline, w przyszłym tygodniu odcinek "Best of 2022", dwie walki mistrzowskie na pierwsze RAW w 2023 roku
Dodano: 20-12-2022, 10:44
Pod koniec ubiegłego miesiąca Tasha Steelz przedłużyła kontrakt z Impact Wrestling, a według „Fightful Select” jej nowa umowa jest kilkuletnia, wiążąc ją z IW na długi czas. Ponoć poprzednia umowa wygasała dopiero w kwietniu 2023 roku, ale IW bardzo zależało na zatrzymaniu Steelz, stąd podjęto rozmowy dużo wcześniej, żeby nie dopuścić nawet do negocjacji Tashy z innymi federacjami. Ostatecznie taki ruch popłacił, gdyż Steelz przedłużyła współpracę z IW o kolejne lata.

Oglądalność ostatniego Impact Wrestling wyniosła 86 tysięcy widzów przy ratingu 0.01 w grupie wiekowej 18-49, odnotowując tym samym spadki względem 107 tysięcy oglądających i ratingu 0.02 sprzed tygodnia.

Uwaga na spoilery z RAW.
|
|
|
|
Na RAW doszło do wciąż nietypowej jak na standardy WWE walki kobiety z mężczyzną. Po tym jak Akira Tozawa przyczynił się do tego, że Street Profits pokonali Judgment Day, Rhea Ripley rzuciła mu wyzwanie i doszło do oficjalnego pojedynku w którym Rhea pokonała zresztą Akirę. Poprzednia walka kobieta vs. mężczyzna w WWE TV miała miejsce w maju 2021 roku, gdy Shayna Baszler pokonała Reginalda.

Do WWE powrócił Bronson Reed, który ingerował w Ladder Matchu w którym The Miz i Dexter Lumis walczyli o dwie torby pieniędzy. Reed powstrzymał w pewnym momencie Dextera Lumisa i przyczynił się do triumfu Miza.
Reed powrócił do WWE po zwolnieniu w lipcu 2021 roku. Od tego czasu zawodnik z powodzeniem pracował pod pseudonimem JONAH dla Impact Wrestling czy NJPW.


Na gali zaznaczono prawdopodobny heel turn Alexy Bliss, która uczestniczyła w wywiadzie z Biancą Belair przed ich walką mistrzowską. Prowadził go Byron Saxton, ale gdy zamierzał kończyć na ekranie za zawodniczkami mignęło logo Bray’a Wyatta, a Alexa chwyciła stojący obok wazon i uderzyła nim Belair.


Jednym z motywów przewodnich tego RAW były ataki ze strony The Bloodline, którzy przygotowując się do walki Kevina Owensa i Johna Ceny z Romanem Reignsem i Samim Zaynem, postanowili zaprowadzić pewne „porządki”, żeby wyeliminować ewentualnych sojuszników Owensa i wysłać mu jasny sygnał kto tu dominuje. W trakcie gali Bloodline zaatakowali Mustafę Ali’ego, Dolpha Zigglera czy The O.C.
Nie zabrakło przy tym osób, które się postawiły. Jedną z nich był AJ Styles, który otrzymał w związku z tym solową walkę z Samim Zaynem, ale przegrał, po tym jak Zaynowi pomógł Solo Sikoa. W walce wieczoru doszło natomiast do starcia Kevina Owensa i Setha Rollinsa z The Usos. Był to Non-Title Match w którym triumfowali ostatecznie Owens i Rollins. Po walce na ring wparował Sami Zayn, ale skończyło się na wymianie spojrzeń z Kevinem Owensem, po której Zayn wycofał się z ringu.


WWE potwierdziło ostatnie pogłoski, że RAW z 26 grudnia będzie odcinkiem „Best of 2022”. Tym samym za tydzień na RAW nie zobaczymy żadnej nowej akcji, a przypomnimy sobie za to najciekawsze momenty z czerwonego brandu z ostatnich dwunastu miesięcy.


WWE ogłosiło już natomiast atrakcje na pierwsze RAW w 2023 roku, które wypadnie 2 stycznia. Tego dnia zobaczymy dwie walki mistrzowskie:
- RAW Women’s Championship: Bianca Belair vs. Alexa Bliss
- WWE United States Championship: Austin Theory vs. Seth Rollins.
------------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>

Zmiana kolejności gal premium WWE to pomysł:

dobry, bo wprowadza coś nowego.
niemający w ogóle znaczenia.
zły, bo wprowadza zamęt.4. listopada 2023


18. listopada 20237. października 2023


1. października 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.