wrestling wwe tna ecw


SummerSlam daleko za nami, więc czasu na ocenę Summerslam było pod dostatkiem. Największą imprezę lata WWE oceniliście następująco:
SONDA
Tegoroczne WWE SummerSlam było:
bardzo dobre (88) 12%  
dobre (272) 37%  
średnie (239) 33%  
słabe (79) 11%  
bardzo słabe (53) 7%  
Łącznie oddano
731 głosów

Przed nami szereg dużych wydarzeń WWE, które odbędą się aż na trzech kontynentach. Tym razem wskazujecie, które PPV Waszym zdaniem wydaje się najciekawsze.


Powrót Shawna Michaelsa na ring jest prawie przesądzony i w tej chwili WWE ma już dla niego dwie potencjalne walki - jedną tag teamową, a drugą solową z Undertakerem. W przypadku tej drugiej pytaniem nie ma być, czy do niej dojdzie, a kiedy - WWE ma rozważać Survivor Series lub Royal Rumble, raczej z akcentem na listopadowe PPV.


Rey Mysterio po podpisaniu kontraktu z WWE powróci na ring tej federacji przy okazji gali Crown Jewel w Arabii Saudyjskiej. Mówi się, że Rey powalczy z Shinsuke Nakamurą, prawdopodobnie o mistrzostwo Stanów Zjednoczonych. 

Sasha Banks doznała kontuzji i nie wystąpi w Mixed Match Challenge, gdzie jej miejsce zajmie Mickie James. Nie znane są szczegóły urazu, lecz ponoć jest to coś na tyle poważnego, że pod znakiem zapytania stanął jej występ na WWE Evolution.
WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Super Show-Down
Środa 10.10.2018
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Omówienie wydarzeń z WWE Hell in a Cell 2018 PPV
Dodano: 17-09-2018, 17:47
Pełną relację z WWE Hell in a Cell 2018 możecie przeczytać w opublikowanym już na stronie raporcie. Poniżej skrót wydarzeń.

Galę oglądał z poziomu trybun komplet 15 216 widzów.

Podczas Kick-Off The New Day obronili SmackDown Tag Team Championship, a ich kolejnymi przeciwnikami będą The Bar, z którymi zmierzą się na gali WWE Super Show-Down.

Główna karta rozpoczęła się od brutalnej walki Hell in a Cell pomiędzy Randym Ortonem, a Jeffem Hardym. Pod koniec Hardy stanął na drabinie i złapał się konstrukcji dachu klatki, po czym zwisając chciał z niej spaść na leżącego na stole Ortona, lecz ten odskoczył i Jeff sam rozbił się na stole. Orton odliczył rywala do trzech, a Hardy opuścił arenę na noszach. Sam Orton też odczuł skutki tej walki, po której pozostało mu rozcięcie na nodze i kilka mniejszych obrażeń na plecach, które Hardy uderzył paskiem z metalowymi ozdobami.


Kolejna była potyczka o SmackDown Women’s Championship i poznaliśmy nową mistrzynię, bowiem Becky Lynch w dość szczęśliwych okolicznościach odliczyła pod koniec Charlotte. Panowanie Charlotte trwało zatem tylko 29 dni, a dla Lynch to drugie mistrzostwo kobiet SmackDown w karierze, po tym jak była pierwszą posiadaczką tego tytułu. Kolejna potyczka tych pań już została zapowiedziana na Super Show-Down, a jej przedsmak mieliśmy też po walce, gdy Charlotte mimo wszystko chciała podać Becky rękę, ale ta odmówiła.


Znakomite widowisko zaserwowały drużyny walczące o RAW Tag Team Championship. Tytuły pozostały ostatecznie w rękach Drew McIntyre’a i Dolpha Zigglera, którzy pokonali Deana Ambrose’a i Setha Rollinsa. Główną rolę odegrał McIntyre, który pod koniec znokautował Rollinsa swoim Claymore.


AJ Styles pozostaje mistrzem WWE, choć obronił tytuł w tle kontrowersji i błędnej decyzji sędziego. AJ zmienił pozycję w trakcie Rear Naked Choke w wykonaniu Samoa Joe i łopatki pretendenta przylegały do maty, więc sędzia doliczył do trzech, lecz jak pokazały powtórki w momencie, gdy sędzia doliczył do dwóch, AJ poddał się, lecz odklepywał ręką, której sędzia nie widział i stąd błędna decyzja.


Po walce Joe szalał oczywiście ze złości, a potem skonfrontował się z Paige i ta na jego prośbę ustaliła, iż kolejna walka Stylesa z Joe, do jakiej dojdzie na WWE Super Show-Down, będzie pojedynkiem bez dyskwalifikacji i wyliczeń.

The Miz i Maryse dość niespodziewanie znów okazali się górą w rywalizacji z Danielem Bryanem i Brie Bellą, po tym jak Maryse przechytrzyła w końcówce Brie.


Walka o RAW Women’s Championship była już zdecydowanie bardziej wyrównana niż na SummerSlam, ale koniec końców i tak Ronda Rousey odesłała Alexę Bliss z kwitkiem.


Walka wieczoru zakończyła się chaotycznie i bez rozstrzygnięcia. Podczas gdy Braun Strowman i Roman Reigns leżeli w ringu po akcji ze Spearem przez stół w narożniku, wokół klatki, a potem na niej, doszło do ponownej rywalizacji Drew McIntyre’a i Dolpha Zigglera z Deanem Ambrosem oraz Sethem Rollinsem. Ostatecznie McIntyre i Ambrose załatwili się nawzajem na szczycie klatki, a tymczasem Rollins i Ziggler walcząc na boku klatki spadli z połowy jej wysokości i rozbili się na stołach komentatorskich. Wtedy niespodziewanie zjawił się Brock Lesnar, który wyważył drzwi klatki i wparował do Hell in a Cell demolując obolałych Strowmana oraz Reignsa, po czym zawodnicy nie byli w stanie kontynuować walki i gala dobiegła końca.
-------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>


Najciekawsze nadchodzące WWE PPV to:

Super Show-Down
Evolution
Crown Jewel


6. października 2018


Mistrzostwo WWE 
No Disqualification Match

AJ Style
vs
Samoa Joe

Walka o miano pretendenta do mistrzostwa WWE
The Miz
vs
Daniel Bryan


Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Becky Lynch
vs
Charlotte
Flair

6-Man Tag Team Match
The Shield
vs
Braun Strowman
Dolph Ziggler
i Drew McIntyre

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
The New Day
vs
Rusev Day

Mistrzostwo Cruiserweight
Cedric Alexander
vs
Buddy Murphy

Undertaker
vs
Triple H

Tag Team Match
John Cena i Bobby Lashley
vs
Kevin Owens i Elias

Six-woman Tag Team Match
Bella Twins i Ronda Rousey
vs
The Riott Squad

Tag Team Match
Asuka i Naomi
vs
The IIconics
16. września 2018


Mistrzostwo WWE Universal 
Roman Reigns
vs
Braun Strowman 

bez rezultatu

Mistrzostwo WWE 
AJ Style
pokonał
Samoa Joe 


Mistrzostwo Kobiet RAW 
Ronda Rousey
pokonała
Alexę Bliss


Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Becky Lynch
pokonała
Charlotte


Mistrzostwo Tag Teamów RAW
Dolph Ziggler
i Drew McIntyre
pokonali
Setha Rollinsa
i Deana Ambrose'a

Hell in a Cell Match
Randy Orton
pokonał
Jeffa Hardy'ego

Mixed Tag Team Match 
The Miz i Maryse 
pokonali
Daniela Bryana i Brie Bellę

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
Pre-show
The New Day
pokonali
Rusev Day
Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.