wrestling wwe tna ecw


Za nami głosowanie dotyczące podziału rosteru. Waszym zdaniem najlepiej jest tak, jak jest, czyli część gwiazd ma pozostać na RAW, a druga część na SmackDown.
SONDA
Czy uważasz, że WWE powinno zrezygnować z podziału rosterów na RAW i SmackDown?
Tak, gwiazdy powinny się pojawiać w obu programach. (371) 25%
Nie, obecna sytuacja jest optymalna. (1132) 75%
Łącznie oddano
1503 głosy

Zdecydowanie czas na kolejną sondę, która także dotyczyć będzie gorącego tematu, jakim jest przeniesienie dużych gal WWE do Amway Center w Orlando, czyli tzw. WWE Thunderdome.


Na przełomie sierpnia i września wygasła umowa Brocka Lesnara z WWE. Obie strony nie doszły do porozumienia w sprawie nowego kontraktu, więc Brock został wolnym agentem. Na razie nie wiadomo jaki będzie kolejny krok "Bestii", lecz spekuluje się, że zwiąże się on z nowym pracodawcą dopiero w 2021 roku.

Seth Rollins zaliczy prawdopodobnie przynajmniej parę miesięcy przerwy od występów w WWE. Zawodnik planuje wziąć wolne w okresie, w którym termin porodu ma wyznaczony jego partnerka, także zawodniczka WWE - Becky Lynch. Lynch ma urodzić w grudniu, więc spekuluje się, że Seth zniknie z WWE TV w listopadzie i powróci już podczas "Road to WrestleMania 37".

Z WWE pożegnał się dotychczasowy komentator NXT, Mauro Ranallo. Kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron, które rozeszły się w pełnej zgodzie. Mauro zmaga się z problemami natury mentalnej (m.in. chorobą dwubiegunową), a do tego zajmuje się obecnie chorą matką, dlatego chciał zrezygnować ze stresującej i wymagającej pod względem grafiku pracy w WWE.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

Spore cięcia w stacjach emitujących tygodniówki WWE, Osoba odpowiedzialna za przeciek w NXT przeprosiła roster, Informacje dotyczące oglądalności Impact Wrestling w 2020 roku, Matt Hardy zapowiada porzucenie dotychczasowych gimmicków i prawdziwą wersję siebie w nadchodzących programach AEW
Dodano: 26-07-2020, 11:40
„The Wrap” informuje, że partnerzy telewizyjni WWE, a więc FOX Sports oraz NBCUniversal (właściciel USA Network) przechodzą obecnie pewne cięcia i restrukturyzacje, związane z przedłużającą się pandemią koronawirusa. W kontekście grupy FOX Sports łączne cięcia (razem z tymi już podjętymi) mają sięgnąć do 10% wszystkich pracowników. Zrezygnowano również z mniej istotnych programów, w tym choćby WWE Backstage.
Jeśli chodzi o NBCUniversal to nie wiemy dokładnie jaka będzie skala zmian, natomiast według „Variety” również będą to cięcia w dużej skali, które mają uwzględnić zwolnienia oraz redukcje płac. Na razie nie ma sygnałów jakoby sama emisja programów RAW, NXT czy SmackDown na dotychczasowych stacjach miała być w jakikolwiek sposób zagrożona.

„Fightful” donosi, że zawodnik z NXT, Saurav Gurjar, oficjalnie przeprosił roster NXT przy okazji ostatnich nagrań. Chodziło o wyciek dotyczący rezultatu walki Adama Cole’a z Keithem Lee o dwa tytuły mistrzowskie – to właśnie Gurjar miał być osobą, która jako pierwsza dopuściła się przecieku, a wiadomość obiegła potem wszystkie branżowe portale. Ostatecznie wiele wskazuje na to, że samo WWE postanowiło jednak nie wyciągać wobec niego żadnych konsekwencji.

Po raz pierwszy w tym roku pojawiły się wiadomości jak wygląda oglądalność programu Impact Wrestling na AXS TV w 2020 roku. Ostatni odcinek oglądało 163 tysiące widzów, przed tygodniem 156 tysięcy widzów, a dwa tygodnie temu 135 tysięcy osób. Według informacji „PWTorch” średnia oglądalność w okresie styczeń-marzec wynosiła 174 tysiące widzów. Podobnie jak inne programy wrestlingowe, show odnotowało spory spadek widowni po wybuchu pandemii i konieczności produkcji gal bez publiczności. Od kwietnia średnia widownia na epizod ma sięgać pułapu 147 tysięcy widzów. Wiadomości z ostatnich dwóch odcinków są jednak optymistyczne i dają IW nadzieję na powrót do rezultatów sprzed początku pandemii.

Matt Hardy zamieścił ciekawe wideo na YouTube, w którym twierdzi, że postanowił porzucić wszelkie dotychczasowe gimmicki i od najbliższej środy będzie się pojawiał w AEW po prostu jako Matthew Hardy. Matt stwierdził, że bardzo zależy mu również na tym, żeby poprawiła się sytuacja w całym kraju, gdyż nastroje w Stanach Zjednoczonych nigdy nie były tak napięte, a kraj jest pogrążony w podziałach, chaosie oraz niesprawiedliwościach rasowych i społecznych. Jeśli chodzi o niego to postanowił, że po tych wszystkich przeżyciach może po prostu nadszedł czas, żeby być sobą i pokazać jaki naprawdę jest Matthew Hardy – taki zamierza być teraz w programach AEW.

---------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

WWE Thunderdome oceniam:

Pozytywnie
Negatywnie27. września 2020


Mistrzostwo WWE
Drew McIntyre
vs
Randy Orton

Mistrzostwo Universal
Roman Reigns
vs
Jey Uso

30. sierpnia 2020


Mistrzostwo Universal
No Holds Barred Triple Threat
Roman Reigns
pokonał
"The Fienda" Braya Wyatta
Braun Strowman

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Bobby Lashley
pokonał
Apollo Crewsa

Mistrzostwo Tag Teamowe Kobiet
Shayna Baszler i Nia Jax
pokonały
Bayley i Sashę Banks

Tag Team Match
Rey i Dominik Mysterio
pokonali
Setha Rollinsa i Murphy'ego

Keith Lee
pokonał
Randy'ego Ortona

Big E
pokonał
Sheamusa

Matt Riddle
pokonał
Kinga Corbina

Kick-off
Tag Team Match

Riott Squad
pokonały
The IIconics23. maja 2020


Mistrzostwo Świata AEW
Jon Moxley
pokonał
Brodiego Lee

Stadium Stampede 
Matt Hardy & The Elite
pokonali
The Inner Circle


Mistrzostwo Kobiet AEW
Hikaru Shida
pokonała
Nylę Rose

Mistrzostwo TNT
Cody
pokonał
Lance'a Archera

Miano pretendentów do mistrzostwa Tag Teamowego AEW
Private Party
vs
Best Friends 

Casino Ladder Match
Brian Cage
pokonał
Darby'ego Allina
Colta Cabanę
Orange'a Cassidy'ego
Joeya Janela
Scorpio Sky'a
Kipa Sabiana

Frankiego Kazaiana
Luchasaurusa


Dustin Rhodes
pokonał
Shawna Spearsa

Kris Statlander
pokonała
Britt Baker


MJF
pokonał
Jungle Boya 


Miano pretendentów
do mistrzostwa
Tag Teamowego AEW

Pre-show
Best Friends
pokonali
Private PartyDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.