wrestling wwe tna ecw


Trzy duże wydarzenia za nami. Każdej z tych gal towarzyszył unikalny klimat. Wy głosowaliście, która z nich wydawała się Waszym zdaniem najciekawsza. Tak prezentując się ostateczne wyniki:
SONDA
Najciekawsze nadchodzące WWE PPV to:
Super Show-Down (513) 37%  
Evolution (393) 28%  
Crown Jewel (483) 35%  
Łącznie oddano
1389 głosów

Przed nami natomiast WWE TLC oraz potwierdzona konfrontacja o mistrzostwo Interkontynentalne pomiędzy Sethem Rollinsem i Deanem Ambrosem. Rozpoczynamy głosowanie, który z nich ma większe szanse na zwycięstwo!


Pod koniec grudnia John Cena powróci do pracy w WWE. Na razie wiadomo, że Cena wystąpi na przestrzeni kilku tygodni na kilkunastu live eventach, a do tego dołoży występ na jednym RAW oraz prawdopodobnie na gali Royal Rumble. Na razie nie wiadomo czy Cena przepracuje całe "Road to WrestleMania 35".

NXT UK doczeka się swojej pierwszej gali TakeOver, która odbędzie się 12 stycznia 2019 roku w Empress Ballroom w Blackpool. Zainteresowanie wydarzeniem jest tak duże, że bilety na galę zostały wyprzedane w niecałe trzy godziny.

W dalszym ciągu niepewne są losy tygodniówki Impact Wrestling względem 2019 roku. Federacja negocjuje z kilkoma stacjami telewizyjnymi, jednak rozmowy są dalekie od finalizacji. W związku z tym możliwe jest przedłużenie współpracy z POP TV przynajmniej na okres kilku pierwszych miesięcy 2019 roku.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE TLC 2018
Środa 19.12.2018
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

WWE ma prawo wykupić i zamknąć niektóre brytyjskie federacje, Były mistrz NXT wkrótce w głównym rosterze?, Duże wyróżnienie dla Johna Ceny, Elias miał zdobyć mistrzostwo Interkontynentalne?, Sukces Rondy Rousey w WWE, Podsumowanie oglądalności ósmego sezonu Total Divas, Jim Ross o All Elite Wrestling
Dodano: 30-11-2018, 07:11
WWE zagwarantowało sobie ponoć prawo do zakupienia i zamknięcia niektórych brytyjskich federacji, z którymi aktualnie współpracuje. Na pewno mowa o PROGRESS Wrestling oraz Insane Championship Wrestling. W umowach o współpracy zawarto ponoć klauzule z określoną kwotą za którą WWE mogłoby je wykupić i następnie zamknąć. Mają to być klauzule prewencyjne, na wypadek gdyby NXT UK rozrosło się w pewnym momencie do takiego poziomu, że gale innych federacji staną się niejako konkurentami dla brandu. Należy podkreślić, że choć WWE zabezpieczyło sobie taką opcję to zamierza z niej skorzystać tylko jeśli naprawdę zajdzie taka konieczność i na pewno nic takiego nie będzie szykowane w najbliższym czasie.

„Wrestling Observer” informuje, że Aleister Black jest już o krok od promocji z NXT do któregoś z głównych rosterów. Pytaniem pozostaje jedynie czy WWE znajdzie dla niego plany już na czas „Road to WrestleMania” czy poczeka do tygodniówek po WM.

Sports Illustrated zdecydowało się wyróżnić Johna Cenę nagrodą Muhammad Ali Legacy. Cena napisał na Twitterze, że jest to dla niego wielki zaszczyt i zrobi co w swojej mocy by okazać się godnym tej nagrody. Wspomniana nagroda przyznawana jest sportowcom/atletom, którzy wykazują się szlachetną postawą i wyróżniają się swoją działalnością na rzecz poprawy sytuacji na świecie. Cenę doceniono między innymi za spełnienie ponad pół tysiąca życzeń w ramach Make-A-Wish, a także za bycie przykładem dla młodych fanów.

Ponoć oryginalne plany WWE zakładały, że Elias zdobędzie pod koniec 2018 roku mistrzostwo Interkontynentalne, ale wycofano się z tego, uznając, iż tytuł powinien być na razie stawką feudu Setha Rollinsa z Deanem Ambrosem. Wcześniejszy plan był taki, że Ambrose przyczyni się do utraty pasa przez Rollinsa, właśnie na rzecz Eliasa.

Ronda Rousey jako trzecia zawodniczka w historii przekroczyła 100 dni panowania z tytułem mistrzowskim kobiet RAW. Wcześniej udało się to jedynie Charlotte oraz Alexie Bliss.

Finałowy odcinek ósmej serii „Total Divas” oglądało 412 tysięcy widzów. Już wiadomo, że powstanie kolejna seria, choć nie wiadomo jeszcze kiedy nastąpi jej emisja. Poniżej podsumowanie oglądalności tego sezonu z uwzględnieniem widowni poszczególnych odcinków i średniej dla całego sezonu.
- odcinek 1: 454 tysiące widzów
- odcinek 2: 390 tysięcy
- odcinek 3: 367 tysięcy
- odcinek 4: 380 tysięcy
- odcinek 5: 340 tysięcy
- odcinek 6: 390 tysięcy
- odcinek 7: 385 tysięcy
- odcinek 8: 387 tysięcy
- odcinek 9: 412 tysięcy
- odcinek 10: 412 tysięcy
- średnia ósmego sezonu: 391 700 widzów.

Jim Ross odniósł się w swoim podcaście do plotek o All Elite Wrestling i z jego wypowiedzi wynika, że rzeczywiście coś jest na rzeczy. Ross wspomniał o tym, że wszystko będzie się rozbijało o umowę telewizyjną, w sprawie której mają już być prowadzone rozmowy – jeśli zostanie ona sfinalizowana to może powstać naprawdę duża federacja, natomiast w przeciwnym wypadku projekt w ogóle nie ruszy. „JR” mocno na okrętkę krążył już wokół tego czy sam bierze w tym projekcie jakiś udział, natomiast zdementował stanowczo plotki jakoby sami z Chrisem Jericho mieli stworzyć federację, bo jak stwierdził nie są na tyle głupi by przeznaczyć teraz na to wszystkie pieniądze, które odkładali przez lata swoich karier.

-----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>


Pojedynek o mistrzostwo Interkontynentalne WWE na TLC zwycięży:

Dean Ambrose
Seth Rollins16. grudnia 2018


Mistrzostwo WWE
Daniel Bryan
vs
AJ Styles

Mistrzostwo Interkontynentalne WWE
Seth Rollins
vs
Dean Ambrose

Mistrzostwo Kobiet RAW
Ronda Rousey
vs
Nia Jax

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Triple Threat TLC Match
Becky Lynch
vs
Charlotte Flair
vs
Asuka

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
Triple Threat Match

The Bar
vs
The Usos
vs
The New Day

TLC Match
/o miano pretendenta do mistrzostwa Universal

Braun Stroman
vs
Baron Corbin
/o stanowisko generalnego menadżera RAW

Finn Balor
vs
Drew McIntyre

Elias
vs
Bobby Lashley

Tables Match
Natalya
vs
Ruby Riott

Mixed Match Challenge
Finał
o udział w Royal Rumble
z #30 swojej dywizji

18. listopada 2018


Mistrz Universal
Brock Lesnar
pokonał
Mistrza WWE
Daniela Bryan

Mistrz Interkontynentalny
Seth Rollins
pokonał
Mistrza Stanów Zjednoczonych
Shinsuke Nakamurę

Mistrzyni Kobiet RAW
Ronda Rousey
pokonała (DQ)
Charlotte Flair

Mistrzowie Tag Teamów RAW
Authors of Pain
pokonali
Mistrzów Tag Teamowych
SmackDown

The Bar

5-on-5 Survivor Series
Tag Team Match
Team RAW
pokonało
Team SmackDown

5-on-5 Survivor Series Woman Tag Team Match
Team RAW
pokonało
Team SmackDown

Mistrzostwo Cruiserweight
Buddy Murphy
pokonał
Mustafę Ali

10-on-10 Survivor Series Woman Tag Team Division Match
Kick-off
Team SmackDown
pokonało
Team RAW

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.