wrestling wwe tna aew


Oto, jak postrzegacie zmianę kolejności gal premiurm WWE przez WWE w ciągu kolejnych lat.
SONDA
Zmiana kolejności gal premiu WWE to pomysł:
dobry, bo wprowadza coś nowego. (172) 27%
niemający w ogóle znaczenia. (313) 50%
zły, bo wprowadza zamęt. (144) 23%
Łącznie oddano
629 głosów

Nie często kontynuujemy temat, ale zrobimy tak bym razem pozostając przy galach Premium.Tym razem chodzi jednak o zwiększającą się ilość tych gal w Europie.


Survivor Series przyniosło wyczekiwany powrót Randy'ego Ortona, natomiast dużą niespodzianką okazał się powrót do WWE CM Punka. Zawodnik zwolniony w tym roku z AEW, podpisał kilkuletni kontrakt z WWE, wiążąc się tym samym z federacją na dłuższy czas.

AEW zakontraktowało Rica Flaira, który ma towarzyszyć Stingowi w ostatnich miesiącach jego kariery. Oznacza to, że Flair będzie obecny w telewizji przynajmniej do marca przyszłego roku. Wkrótce pojawiły się natomiast doniesienia, że WWE Hall of Famer podpisał ostatecznie kilkuletni kontrakt z AEW, więc może tam pozostać na zdecydowanie dłużej.

WWE idzie mocno w kierunku eksploracji rynku europejskiego pod swoje gale Premium Live Event. Federacja potwierdziła wcześniej galę Bash in Berlin w Niemczech, ale okazuje się, że w przyszłym roku w sobotę 4 maja odbędzie się Backlash w LDLC Arenie w Lyonie we Francji.

WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


NXT Deadline 2023
Premiera:

piątek
15. grudnia 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Nowe informacje o statusie Johna Ceny względem WrestleManii, Czy WWE jest już pewne występu The Rocka na WM?, Tony Khan rozmawiał o emisji ROH tylko z Warner Bros. Discovery?, Zapowiedź SmackDown i AEW Rampage
Dodano: 23-12-2022, 22:17
John Cena prawdopodobnie zawalczy na przyszłorocznej WrestleManii, lecz podbudowa jego walki może być sporym wyzwaniem, gdyż Cena spędzi luty i marzec na planie zdjęciowym kolejnego filmu. „Wrestling Observer Newsletter” informuje jednak, że Cena chce sobie ułożyć grafik tak, żeby wygospodarować czas na okazjonalne pokazanie się w WWE TV w sezonie „Road to WrestleMania”. Przed ustąpieniem Vince’a McMahona, WWE przymierzało się do ewentualnej walki Ceny z Austinem Theorym. Nie wiemy jakie plany ma nowe kierownictwo. Jedną z opcji może być Logan Paul, co mogłoby być dla WWE o tyle korzystne, że wtedy część podbudowy walki będzie zapewne można przenieść do sieci, co ułatwiłoby promocję walki, nawet przy ograniczonych występach Ceny.

Według tego samego źródła status The Rocka względem WrestleManii 39 stoi jeszcze pod znakiem zapytania. WWE czeka na ostateczną odpowiedź od zawodnika, który jeszcze w styczniu ma zadeklarować czy zawalczy na WM. W takim przypadku zabookowana zostanie jego walka z Romanem Reignsem. Ponoć WWE przygotowuje się jednak na scenariusz w którym The Rocka zabraknie na gali i obecnie opracowano już plany rezerwowe dla Romana w kontekście przyszłorocznej WrestleManii.

Jak wiemy Ring of Honor nie udało się ostatecznie uzyskać umowy telewizyjnej na cotygodniowy program, a takowy będzie się ukazywał jedynie poprzez serwis Honor Club. „Wrestling Observer Newsletter” donosi, że taki rozwój sytuacji jest mocno związany z tym, iż Tony Khan chciał rozmawiać o emisji programu ROH tylko z Warner Bros. Discovery i nie podjął negocjacji z żadną stacją telewizyjną z innych koncernów medialnych. Ma to wynikać z tego, że Khan chciał pozostać lojalny Warnerowi, na którego stacjach ukazują się programy AEW Dynamite i AEW Rampage. Ostatecznie jednak włodarze Warnera nie byli w tej chwili zainteresowani dodaniem do swojej oferty kolejnego produktu wrestlingowego.

Zapowiedź SmackDown:
- Gauntlet Match wyłoni nową rywalkę dla Rondy Rousey
- Hit Row kontra The Usos o Undisputed WWE Tag Team Championship
- Braun Strowman i Ricochet zmierzą się z Imperium w Miracle on 34th Street Fight.


W AEW Rampage zobaczymy:
- Jay Lethal & Jeff Jarrett vs. Anthony Boewns & Daddy Ass
- AEW TBS Championship: Jade Cargill vs. VertVixen
- $300,000 Three Kings Christmas Casino Trios Royale: Blackpool Combat Club vs. Top Flight & AR Fox vs. The SAP vs. The Dark Order vs. LFI vs. Best Friends vs. Kip Sabian, The Butcher & The Blade vs. Trustbusters.


-----------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>

Więcej gal WWE Premium w Europie:

poprawi ich widowiskowość.
nie wniesie nic nowego.
pogorszy produkt.9. grudnia 2023


30. grudnia 20234. listopada 2023


18. listopada 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.