wrestling wwe tna aew


Zdecydowanie przypadło Wam do gustu ponowne wprowadzenie mistrzostwa świata wagi ciężkiej WWE. Oto wyniki.
SONDA
Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:
Dobrą (1488) 93%
Złą (112) 7%
Łącznie oddano
1600 głosów

Nową Sondę poświęcimy galom premium WWE, czyli dawnym PPV. Jak wiadomo, ich kolejność jest co pewien czas zmieniana. Choć pewne pozostają niezmienne, niektóre wędrują z marca na wrzesień itp. Tak więc, stą pytanie. Czy Waszym zdaniem to dobry, zły, czy może nie mający znaczenia pomysł? Zapraszamy do głosowania.


24 sierpnia w wieku zaledwie 36 lat zmarł gwiazdor WWE, Bray Wyatt. Do jego przedwczesnej śmierci przyczyniły się problemy z sercem, które pogłębiły się po tym jak na początku tego roku, Wyatt zachorował z powikłaniami na COVID-19. Bray odszedł po tym jak w trakcie snu doznał rozległego zawału serca.

Świat wrestlingu pożegnał wielką legendę w osobie Terry'ego Funka, który zmarł w wieku 79 lat. Jego odejście nie było niespodziewane, ponieważ Funk od lat miał poważne problemy zdrowotne, zmagając się m.in. z chorobą Parkinsona czy demencją. Legenda Hardcore wrestlingu została uhonorowana przez wszystkie wiodące federacje, na czele z WWE.

AEW All In na Wembley w Londynie zakończyło się ogromnym sukcesem. Gala ustanowiła nowy wrestlingowy rekord jeżeli chodzi o frekwencję wśród fanów, którzy zapłacili za bilety, których pojawiło się ponad 81 tysięcy. AEW pobiło tym samym dotychczasowy rekord WWE z WrestleManii 32. AEW potwierdziło jednocześnie, że 25 sierpnia 2024 roku odbędzie się kolejna edycja All In, także na brytyjskim Wembley.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Payback 2023
Premiera:

Środa
11. października 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00AEW zadowolone z Jamie Hayter, Ślub zawodniczki NXT, Komplety widzów na niektórych z nadchodzących gal WWE, NWA potwierdziło kolejne PPV, Uwaga na spoilery ze SmackDown i AEW Rampage: wyniki niektórych walk na SmackDown i atrakcje na przyszły tydzień, rezultaty walk z AEW Rampage i aktualna karta przyszłotygodniowego AEW Dynamite
Dodano: 24-12-2022, 10:34
„Fightful Select” donosi, że Jamie Hayter i Hikaru Shida zebrały ponoć bardzo pozytywne reakcje na zapleczu po swojej walce na AEW Dynamite. Generalnie mówi się o tym, że AEW jest obecnie wręcz zachwycone tym jak prezentuje się Hayter jako aktualna mistrzyni kobiet AEW. Oprócz tego pochwały zebrał BJ Whitmer, który jest obecnie producentem w zasadzie wszystkich walk czy segmentów z udziałem Hayter.

W ostatnich dniach doszło do ślubu zawodniczki NXT, Ivy Nile. Ivy zaręczyła się z Arim Levym w lutym tego roku, a wczoraj na profilu Nile na Twitterze pojawiły się już zdjęcia z sesji ślubnej.


„Wrestling Observer Newsletter” informuje, że na kilku nadchodzących galach WWE można oczekiwać kompletu widzów na trybunach. Pierwszą z takich gal będzie przyszłotygodniowe SmackDown w Tampie – po tym jak tydzień temu ogłoszono, że na gali zawalczy John Cena, sprzedaż biletów ruszyła „z kopyta” i obecnie pozostało już tylko kilkaset biletów, a na trybunach pojawi się komplet ponad 12 500 fanów. Wyprzedane jest już praktycznie RAW z 23 stycznia w Filadelfii, gdy celebrowane będzie 30-lecie czerwonego brandu. Na miejscu pojawi się blisko 13 000 fanów WWE. Oprócz tego doskonale idzie sprzedaż biletów na SmackDown i Elimination Chamber, które odbędą się 17 i 18 lutego w Montrealu – na obu galach ma się zameldować komplet blisko 13 000 fanów.

NWA ogłosiło, że 11 lutego w Tampie odbędzie się kolejna gala PPV od tej federacji, pod nazwą Nuff Said. Ostatnia gala NWA PPV miała miejsce w listopadzie i było to Hard Times.


Uwaga na spoilery ze SmackDown i AEW Rampage.
|
|
|
|
|
The Usos pokonali Hit Row w skutecznej obronie Undisputed WWE Tag Team Championship.

W dywizji kobiet odbył się Gauntlet Match o miano pretendentki do SmackDown Women’s Championship. Walkę wygrała Raquel Rodriguez, która uporała się nawet z końcową niespodzianką, gdy bez wcześniejszej zapowiedzi, do walki dołączyła jeszcze Shayna Baszler. Triumf Rodriguez oznacza, że to ona zmierzy się o tytuł z Rondą Rousey, a walka ma się odbyć już w przyszłym tygodniu, na ostatnim w tym roku SmackDown.


Bray Wyatt pojawił się w segmencie w którym domagał się, żeby LA Knight przeprosił go za wcześniejsze pomówienia, jakoby to on był Uncle Howdym. W pewnym momencie Bray niespodziewanie rzucił się na jednego z kamerzystów, łapiąc go w Mandible Claw, a sytuację opanowali dopiero Adam Pearce z ochroną.

Walką wieczoru był Miracle on 34th Street Fight w którym Ricochet i Braun Strowman pokonali Giovanni’ego Vinci’ego i Ludwiga Kaisera z Imperium. Swoją rolę odegrali w tym także The New Day, którzy jak się okazało schowali się w jednym z dużych prezentów na scenie i w swoim czasie zaatakowali Imperium.


Na przyszłotygodniowym SmackDown zobaczymy:
- powrót Lacey Evans
- Solo Sikoa vs. Sheamus
- SmackDown Women’s Championship: Ronda Rousey vs. Raquel Rodriguez
- Roman Reigns & Sami Zayn vs. Kevin Owens & John Cena.


Tymczasem na AEW Rampage, AR Fox i Top Flight wygrali $300,000 Three Kings Christmas Casino Battle Royal. Jako ostatni wyeliminowani zostali Blackpool Combat Club, a w walce wzięły też udział takie zespoły jak: Best Friends, Dark Order, La Faccion Ingobernable, S.A.P., Ari Daivari & Varsity Athletes oraz The Butcher, The Blade & Kip Sabian.


W walce wieczoru Jay Lethal i Jeff Jarrett pokonali Anthony’ego Bowensa i Billy’ego Gunna, w czym pomógł Sonjay Dutt, który wykorzystał chwilę nieuwagi pani arbiter, uderzając Gunna poniżej pasa.

Po Rampage aktualne atrakcje potwierdzone na przyszłotygodniowe AEW Dynamite są następujące:
- Ruby Soho & Willow Nightingale vs. Tay Melo & Anna Jay
- Jon Moxley & Claudio Castagnoli vs. Top Flight
- Best of 7 Series, Falls Count Anywhere Match: Death Triangle vs. The Elite
- AEW TNT Championship: Samoa Joe vs. Wardlow
- Bryan Danielson vs. Ethan Page.


----------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>

Zmiana kolejności gal premium WWE to pomysł:

dobry, bo wprowadza coś nowego.
niemający w ogóle znaczenia.
zły, bo wprowadza zamęt.7. października 2023


1. października 20232. września 2023


3. września 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.