wrestling wwe tna ecw


Za nami głosowanie dotyczące podziału rosteru. Waszym zdaniem najlepiej jest tak, jak jest, czyli część gwiazd ma pozostać na RAW, a druga część na SmackDown.
SONDA
Czy uważasz, że WWE powinno zrezygnować z podziału rosterów na RAW i SmackDown?
Tak, gwiazdy powinny się pojawiać w obu programach. (371) 25%
Nie, obecna sytuacja jest optymalna. (1132) 75%
Łącznie oddano
1503 głosy

Zdecydowanie czas na kolejną sondę, która także dotyczyć będzie gorącego tematu, jakim jest przeniesienie dużych gal WWE do Amway Center w Orlando, czyli tzw. WWE Thunderdome.


Na przełomie sierpnia i września wygasła umowa Brocka Lesnara z WWE. Obie strony nie doszły do porozumienia w sprawie nowego kontraktu, więc Brock został wolnym agentem. Na razie nie wiadomo jaki będzie kolejny krok "Bestii", lecz spekuluje się, że zwiąże się on z nowym pracodawcą dopiero w 2021 roku.

Seth Rollins zaliczy prawdopodobnie przynajmniej parę miesięcy przerwy od występów w WWE. Zawodnik planuje wziąć wolne w okresie, w którym termin porodu ma wyznaczony jego partnerka, także zawodniczka WWE - Becky Lynch. Lynch ma urodzić w grudniu, więc spekuluje się, że Seth zniknie z WWE TV w listopadzie i powróci już podczas "Road to WrestleMania 37".

Z WWE pożegnał się dotychczasowy komentator NXT, Mauro Ranallo. Kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron, które rozeszły się w pełnej zgodzie. Mauro zmaga się z problemami natury mentalnej (m.in. chorobą dwubiegunową), a do tego zajmuje się obecnie chorą matką, dlatego chciał zrezygnować ze stresującej i wymagającej pod względem grafiku pracy w WWE.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE może zorganizować w tym roku galę w Arabii Saudyjskiej, AJ Styles o tym czemu odrzucił propozycję dołączenia do Impact Hall of Fame, Kairi Sane oficjalnie zakończyła przygodę z WWE, Uwaga na spoilery z RAW: dwie pierwsze walki na SummerSlam, powrót zawodniczki, zmiana mistrzowska
Dodano: 28-07-2020, 09:23
„Wrestlenomics” podaje, że podczas niedawnej wideokonferencji udziałowców WWE, Vince McMahon miał powiedzieć, że istnieje szansa, iż jeszcze w 2020 roku, WWE zorganizuje jedną galę w Arabii Saudyjskiej. Szef WWE miał powiedzieć, że Arabia radzi sobie z COVID-19 lepiej niż Stany Zjednoczone, więc taka opcja może się pojawić i chętnie by z niej wtedy skorzystali.

Podczas sesji pytań i odpowiedzi na swoim kanale na Twitchu, AJ Styles przyznał, że jeszcze pracując dla ROH i NJPW, odrzucił propozycję dołączenia do Impact Hall of Fame. Dodał, że podobną decyzję podjąłby teraz, gdy jest w WWE. AJ wspomniał, że po pierwsze nie podoba mu się koncepcja włączania do takiego Hall of Fame osób, które są jeszcze aktywne w ringu, a po drugie kompletnie nie czuje tego, żeby być włączonym do Impact HoF, gdy jest związany z inną federacją. Nie wyklucza, że kiedyś przyjmie taką propozycję, ale będzie to możliwe dopiero, gdy zakończy karierę i nie będzie już związany z WWE.

Wczorajszym RAW, Kairi Sane oficjalnie zakończyła swoją przygodę z WWE, przynajmniej jako aktywna zawodniczka. WWE sondowało ponoć możliwość zaangażowania jej w roli ambasadorki federacji w Japonii, lecz nie wiemy ostatecznie czy coś z tego wyszło. Po emisji gali, Sane podziękowała na Twitterze zarówno WWE, jak i wszystkim współpracownikom oraz fanom. Doniesienia o końcu tej przygody potwierdziło również samo WWE, publikując na swojej stronie internetowej rzeczoną wiadomość Kairi Sane, dziękując zawodniczce za ten czas i życząc jej powodzenia na dalszym etapie życia.

Uwaga na spoilery z RAW.
|
|
|
|
|
Potwierdziły się plotki o programie Drew McIntyre’a z Randym Ortonem w kontekście SummerSlam. Orton obrał McIntyre’a na celownik na wczorajszym RAW, podkreślając to atakiem na koniec odcinka, po wygranej przez Drew walce z Dolphem Zigglerem. Co więcej starcie obu panów o mistrzostwo WWE, trafiło już do oficjalnej karty gali.

To nie jedyny pojedynek umieszczony w karcie SummerSlam. Zgodnie z zapowiedziami na RAW odbyło się starcie trzech zespołów, które miało wyłonić tag team, który zawalczy o pasy mistrzowskie właśnie na nadchodzącym PPV. Wygrali Angel Garza i Andrade, więc to oni zmierzą się na SummerSlam ze Street Profits o RAW Tag Team Championship.

Przy okazji RAW do akcji powróciła Nia Jax, która szybko wdała się również w konflikt z Shayną Baszler.

Mamy nową mistrzynię kobiet RAW, którą została Sasha Banks. Banks wygrała z Asuką z pomocą Bayley, która zaatakowała na zapleczu Kairi Sane. Asuka ruszyła na pomoc przyjaciółce i została wyliczona, a zgodnie z zasadami w celu zdobycia pasa, pojedynek można było wygrać nie tylko przez poddanie czy odliczenie, ale także DQ czy właśnie Count-Out. Tym samym wszystkie obecne pasy kobiet znajdują się w rękach Bayley i Sashy Banks, gdyż są one mistrzyniami tag teamowymi kobiet, a do tego Sasha ma teraz mistrzostwo kobiet RAW, a Bayley mistrzostwo kobiet SmackDown.

------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

WWE Thunderdome oceniam:

Pozytywnie
Negatywnie27. września 2020


Mistrzostwo WWE
Drew McIntyre
vs
Randy Orton

Mistrzostwo Universal
Roman Reigns
vs
Jey Uso

30. sierpnia 2020


Mistrzostwo Universal
No Holds Barred Triple Threat
Roman Reigns
pokonał
"The Fienda" Braya Wyatta
Braun Strowman

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Bobby Lashley
pokonał
Apollo Crewsa

Mistrzostwo Tag Teamowe Kobiet
Shayna Baszler i Nia Jax
pokonały
Bayley i Sashę Banks

Tag Team Match
Rey i Dominik Mysterio
pokonali
Setha Rollinsa i Murphy'ego

Keith Lee
pokonał
Randy'ego Ortona

Big E
pokonał
Sheamusa

Matt Riddle
pokonał
Kinga Corbina

Kick-off
Tag Team Match

Riott Squad
pokonały
The IIconics23. maja 2020


Mistrzostwo Świata AEW
Jon Moxley
pokonał
Brodiego Lee

Stadium Stampede 
Matt Hardy & The Elite
pokonali
The Inner Circle


Mistrzostwo Kobiet AEW
Hikaru Shida
pokonała
Nylę Rose

Mistrzostwo TNT
Cody
pokonał
Lance'a Archera

Miano pretendentów do mistrzostwa Tag Teamowego AEW
Private Party
vs
Best Friends 

Casino Ladder Match
Brian Cage
pokonał
Darby'ego Allina
Colta Cabanę
Orange'a Cassidy'ego
Joeya Janela
Scorpio Sky'a
Kipa Sabiana

Frankiego Kazaiana
Luchasaurusa


Dustin Rhodes
pokonał
Shawna Spearsa

Kris Statlander
pokonała
Britt Baker


MJF
pokonał
Jungle Boya 


Miano pretendentów
do mistrzostwa
Tag Teamowego AEW

Pre-show
Best Friends
pokonali
Private PartyDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.