wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


Drew McIntyre został zwycięzcą Royal Rumble Matchu mężczyzn i wkrótce ogłosił, że na WrestleManii 36 chce zawalczyć z Brockiem Lesnarem o WWE Championship. Takie starcie trafiło już oficjalnie do karty WM i zostanie tam podtrzymane, o ile oczywiście Lesnar utrzyma tytuł do tego czasu.

AJ Styles doznał urazu zwichnięcia barku i wypadł z akcji na kilka tygodni. Ostatecznie nie był potrzebny żaden zabieg i skala kontuzji wskazuje na to, że AJ powinien być gotowy do akcji w marcu, pod warunkiem, że nie dojdzie do żadnych komplikacji na etapie rehabilitacji. Z tego względu występ Stylesa na WrestleManii raczej nie jest zagrożony.

WWE oficjalnie potwierdziło podpisanie kontraktów z Timothym Thatcherem oraz Killerem Krossem. Obaj panowie zameldowali się już w WWE Performance Center i swoją przygodę z federacją rozpoczną prawdopodobnie od NXT. Thatcher jest weteranem sceny niezależnej, natomiast Kross zabłysnął przede wszystkim występami w AAA i Impact Wrestling.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Super ShowDown
Środa 11.03.2020
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Walka kobiet na najbliższe RAW, NWA World Champion na Supercard of Honor, Rey Mysterio z chęcią zmierzyłby się z Andrade na WrestleManii, Goście najbliższego odcinka WWE Backstage, Zmarł były mistrz CZW, Kolejna gala PPV od NWA, Następni uczestnicy Royal Rumble Matchów, Spoilery dotyczące wyników walk mistrzowskich na NWA Hard Times PPV
Dodano: 25-01-2020, 11:58
WWE zapowiedziało na najbliższe RAW pojedynek Lany z Liv Morgan. Dla tej drugiej będzie to pierwsza solowa walka od przeszło pół roku. Federacja zapowiedziała też, że Rusev i Bobby Lashley mają zakaz przebywania przy ringu na czas tego starcia.

Mamy oficjalne potwierdzenie, że obecny NWA Heavyweight Champion, Nick Aldis, wystąpi 4 kwietnia na gali ROH Supercard of Honor XIV, podczas weekendu WrestleManii. To oczywiście dalsza część porozumienia o współpracy na linii ROH-NWA.

W rozmowie z „TV Insider” Rey Mysterio zasugerował, że jego feud z Andrade wcale może nie być zakończony. Mysterio stwierdził, że jeśli program ma trwać to musieliby oczywiście podbić stawkę i on widzi na to rozwiązanie. Z chęcią zmierzyłby się z Andrade na WrestleManii w dość klasycznej walce dla kultury z której się wywodzą, gdyż mógłby to być Hair vs. Mask Match.

WWE ogłosiło, że gośćmi specjalnymi przyszłotygodniowego odcinka WWE Backstage będą Roman Reigns i The New Day. Przypomnę, że program wyjątkowo odbędzie się w Miami, gdzie w kolejny weekend odbędzie się tegoroczne Super Bowl.

Combat Zone Wrestling poinformowało, że w wieku 41 lat zmarł były mistrz tej federacji, Chris Wilson, znany jako Justice Pain. Zawodnik jest uważany za jedną z legend CZW, gdzie pięciokrotnie sięgał po tytuł World Heavyweight, dwa razy zdobywał Iron Man Championship i notował też triumfy tag teamowe, między innymi ze swoim bratem, Nickiem Gagem.

NWA poinformowało, że w kwietniu odbędzie się ich kolejna gala PPV i będzie to powracający Crockett Cup. Więcej szczegółów o tej gali ma zostać podanych już wkrótce.

Przy okazji SmackDown, John Morrison i The Miz potwierdzili swój udział w Royal Rumble Matchu. W walce mężczyzn pozostały zatem tylko cztery niewiadome, gdyż do pojedynku ogłoszono już 26 zawodników. W kontekście walki kobiet znamy na ten moment dziewięć uczestniczek: Charlotte Flair, Alexę Bliss, Nikki Cross, Natalyę, Sarah Logan, Sonyę Deville, Mandy Rose, Carmellę i Danę Brooke.

Uwaga na spoilery z NWA Hard Times PPV.
|
|
|
|
Wczorajsza gala Hard Times przyniosła dwie zmiany mistrzowskie w NWA. James Storm i Eli Drake zwyciężyli w Triple Threat Tag Team Matchu i zdobyli NWA Tag Team Championship. Doszło także do zmiany mistrzyni kobiet NWA, po tym jak Thunder Rosa pokonała Allysin Kay.Oprócz tego wyłoniono NWA TV Championa, a po tytuł sięgnął Ricky Starks, który w finale turnieju mistrzowskiego pokonał Trevora Murdocha.

----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>
27. lutego 2020


Mistrzostwo WWE
Brock Lesnar
vs
Ricochet

Mistrzostwo Universal
"The Fiend" Bray Wyatt
vs
Goldberg

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown

New Day
vs
Miz i John Morrison

Steel Cage Match
Roman Reigns
vs
King Corbin

Gauntlet Match
o Trofeum Tuwaiq

Andrade
vs
AJ Styles
vs
Bobby Lashley
vs
Erick Rowan
vs
R-Truth
vs
Rusev
26. stycznia 2020


Royal Rumble Match Mężczyzn
Zwycięzca:
Drew McIntyre

Royal Rumble Match
Kobiet
Zwyciężczyni:
Charlotte Flair

Mistrzostwo Universal
Strap Match
"The Fiend" Bray Wyatt
pokonał
Daniel Bryan

Mistrzostwo Kobiet RAW
Becky Lynch
pokonała
Asukę

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
pokonała
Lacey Evans

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Andrade
pokonał
Humberto Carillo

Falls Count Anywhere
Roman Reigns
pokonał
Kinga Corbina

Sheamus
pokonał
Shorty'ego G
9. listopada 2019


AEW World Championship 
*jeśli po 60-minutach będzie remis to werdykt wydadzą sędziowie 
*jeżeli Cody przegra to nie zawalczy więcej o tytuł

Chris Jericho
pokonał
Cody
'ego

AEW Tag Team Championship 
SCU
pokonali
Lucha Bros
Private Party

AEW Women's Championship 
Riho
pokonała
Emi Sakurę


Unsanctioned Lights Out Match 
Jon Moxley
pokonał
Kenny'ego Omegę


Tag Team Match
Proud and Powerful
pokonali
Young Bucks

Shawn Spears
pokonał
Joeya Janela


Hangman Page
pokonał
PAC'a


Buy-In Match 
Dr Britt Baker
pokonała
Beę PriestleyDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.