wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


Drew McIntyre został zwycięzcą Royal Rumble Matchu mężczyzn i wkrótce ogłosił, że na WrestleManii 36 chce zawalczyć z Brockiem Lesnarem o WWE Championship. Takie starcie trafiło już oficjalnie do karty WM i zostanie tam podtrzymane, o ile oczywiście Lesnar utrzyma tytuł do tego czasu.

AJ Styles doznał urazu zwichnięcia barku i wypadł z akcji na kilka tygodni. Ostatecznie nie był potrzebny żaden zabieg i skala kontuzji wskazuje na to, że AJ powinien być gotowy do akcji w marcu, pod warunkiem, że nie dojdzie do żadnych komplikacji na etapie rehabilitacji. Z tego względu występ Stylesa na WrestleManii raczej nie jest zagrożony.

WWE oficjalnie potwierdziło podpisanie kontraktów z Timothym Thatcherem oraz Killerem Krossem. Obaj panowie zameldowali się już w WWE Performance Center i swoją przygodę z federacją rozpoczną prawdopodobnie od NXT. Thatcher jest weteranem sceny niezależnej, natomiast Kross zabłysnął przede wszystkim występami w AAA i Impact Wrestling.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Super ShowDown
Środa 11.03.2020
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Omówienie wydarzeń z WWE Worlds Collide 2020
Dodano: 26-01-2020, 10:29
Paczka zawiera otwarte wiadomości, a co za tym idzie spoilery, z wczorajszej gali WWE Worlds Collide, podczas której NXT rywalizowało z NXT UK.

Przed niedzielnym Royal Rumble PPV, okazję do pokazania swoich umiejętności miały gwiazdy NXT oraz NXT UK. Podczas głównej karty odbyło się pięć pojedynków, z czego dwa mistrzowskie. Przed główną częścią eventu odbył się jednak także 30-minutowy Pre-Show, w trakcie którego miała miejsce dodatkowa walka. NXT UK Women’s Champion Kay Lee Ray, pokonała w niej Mię Yim. Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami pas nie był w tej walce na szali, natomiast mistrzyni i tak pokonała swoją rywalkę.

W starciu otwierającym główną kartę Worlds Collide 2020, Finn Balor wyszedł zwycięsko ze starcia z Ilją Dragunovem, choć ten również zaprezentował się z bardzo dobrej strony.

Jeszcze przed galą w mediach społecznościowych WWE opublikowało wideo, w którym Triple H i William Regal wręczyli Angelowi Garzie nowy tytuł mistrzowski NXT Cruiserweight, którego wygląd został nieco zmodyfikowany. Garza tak czy siak nie nacieszył się nowym pasem, gdyż Fatal 4-Way o tytuł wygrał Jordan Devlin, który odliczył Isaiah Scotta. Dla Devlina to pierwszy tytuł mistrzowski w WWE.Po znakomitej walce DIY pokonali Moustache Mountain. Widowisko trwało trochę ponad 20 minut i stało na najwyższym poziomie. Po walce Gargano i Ciampa docenili przeciwników, wymieniając uściski dłoni z Trentem Seven i Tylerem Batem, po czym oba zespoły pozowały jeszcze chwilę dla fanów, którzy zgotowali im oczywiście owację.

Druga walka mistrzowska podczas Worlds Collide nie przyniosła już zmiany, gdyż Rhea Ripley pewnie pokonała Toni Storm. Przypomnę, że wcześniej wyłoniono już kolejną pretendentkę do NXT Women’s Championship, którą została Bianca Belair. Tym samym na NXT TakeOver: Portland mamy już ustaloną walkę Ripley z Belair o tytuł mistrzowski kobiet.

Walka wieczoru rozpoczęła się dość pechowo, gdyż w pierwszych minutach Alexander Wolfe przyjął kopnięcie na szczękę, po którym był wyraźnie znokautowany. Na szczęście bardzo przytomnie zachował się sędzia, który od razu dostrzegł, że Wolfe ma problem z odkopaniem z próby liczenia i osłonił zawodnika przed dalszym atakiem, przerywając na chwilę pojedynek. Wolfe został wycofany z ringu i sztab medyczny szybko ocenił, iż nie jest on w stanie kontynuować walki, więc zabrano go na zaplecze, a pojedynek przerodził się w starcie trzech przedstawicieli Imperium z czwórką z Undisputed Ery. Zawodnicy pokazali klasę i wciąż zaprezentowali doskonałe widowisko i koniec końców triumfowało Imperium, a zwycięstwo dla swojej drużyny uzyskał WALTER.

Podsumowując całą galę można powiedzieć, iż między NXT i NXT UK padł remis, gdyż każdy z brandów zainkasował po trzy zwycięstwa. Z ramienia NXT wygrywali Finn Balor, Rhea Ripley i DIY, natomiast dla NXT UK triumfowali Kay Lee Ray, Jordan Devlin oraz Imperium.

---------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>
27. lutego 2020


Mistrzostwo WWE
Brock Lesnar
vs
Ricochet

Mistrzostwo Universal
"The Fiend" Bray Wyatt
vs
Goldberg

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown

New Day
vs
Miz i John Morrison

Steel Cage Match
Roman Reigns
vs
King Corbin

Gauntlet Match
o Trofeum Tuwaiq

Andrade
vs
AJ Styles
vs
Bobby Lashley
vs
Erick Rowan
vs
R-Truth
vs
Rusev
26. stycznia 2020


Royal Rumble Match Mężczyzn
Zwycięzca:
Drew McIntyre

Royal Rumble Match
Kobiet
Zwyciężczyni:
Charlotte Flair

Mistrzostwo Universal
Strap Match
"The Fiend" Bray Wyatt
pokonał
Daniel Bryan

Mistrzostwo Kobiet RAW
Becky Lynch
pokonała
Asukę

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
pokonała
Lacey Evans

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Andrade
pokonał
Humberto Carillo

Falls Count Anywhere
Roman Reigns
pokonał
Kinga Corbina

Sheamus
pokonał
Shorty'ego G
9. listopada 2019


AEW World Championship 
*jeśli po 60-minutach będzie remis to werdykt wydadzą sędziowie 
*jeżeli Cody przegra to nie zawalczy więcej o tytuł

Chris Jericho
pokonał
Cody
'ego

AEW Tag Team Championship 
SCU
pokonali
Lucha Bros
Private Party

AEW Women's Championship 
Riho
pokonała
Emi Sakurę


Unsanctioned Lights Out Match 
Jon Moxley
pokonał
Kenny'ego Omegę


Tag Team Match
Proud and Powerful
pokonali
Young Bucks

Shawn Spears
pokonał
Joeya Janela


Hangman Page
pokonał
PAC'a


Buy-In Match 
Dr Britt Baker
pokonała
Beę PriestleyDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.