wrestling wwe tna ecw


Za nami głosowanie dotyczące podziału rosteru. Waszym zdaniem najlepiej jest tak, jak jest, czyli część gwiazd ma pozostać na RAW, a druga część na SmackDown.
SONDA
Czy uważasz, że WWE powinno zrezygnować z podziału rosterów na RAW i SmackDown?
Tak, gwiazdy powinny się pojawiać w obu programach. (371) 25%
Nie, obecna sytuacja jest optymalna. (1132) 75%
Łącznie oddano
1503 głosy

Zdecydowanie czas na kolejną sondę, która także dotyczyć będzie gorącego tematu, jakim jest przeniesienie dużych gal WWE do Amway Center w Orlando, czyli tzw. WWE Thunderdome.


Na przełomie sierpnia i września wygasła umowa Brocka Lesnara z WWE. Obie strony nie doszły do porozumienia w sprawie nowego kontraktu, więc Brock został wolnym agentem. Na razie nie wiadomo jaki będzie kolejny krok "Bestii", lecz spekuluje się, że zwiąże się on z nowym pracodawcą dopiero w 2021 roku.

Seth Rollins zaliczy prawdopodobnie przynajmniej parę miesięcy przerwy od występów w WWE. Zawodnik planuje wziąć wolne w okresie, w którym termin porodu ma wyznaczony jego partnerka, także zawodniczka WWE - Becky Lynch. Lynch ma urodzić w grudniu, więc spekuluje się, że Seth zniknie z WWE TV w listopadzie i powróci już podczas "Road to WrestleMania 37".

Z WWE pożegnał się dotychczasowy komentator NXT, Mauro Ranallo. Kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron, które rozeszły się w pełnej zgodzie. Mauro zmaga się z problemami natury mentalnej (m.in. chorobą dwubiegunową), a do tego zajmuje się obecnie chorą matką, dlatego chciał zrezygnować ze stresującej i wymagającej pod względem grafiku pracy w WWE.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

Jubileusz Stone Colda, EC3 o najbliższej przyszłości oraz rozmowach z Vincem McMahonem, obrona mistrzostwa kobiet NWA, kontuzja gwiazdy NJPW, cena akcji WWE
Dodano: 29-07-2020, 19:56
* WWE poinformowało, że zamierza w identyczny sposób uczcić dorobek Stone Colda Steve'a Austina, jak Triple H'a. Wliczyć w to można zarówno występ na żywo, jak i jubileuszowy towar w sklepie WWE.

* EC3 wypowiedział się w jednym z ostatnich wywiadów na temat swojej najbliższej przyszłości oraz relacji z Vincem McMahonem. Nie ukrywa, że chce obecnie zachować niezależność.

O tym, dlaczego w tej chwili sensowne jest zachowanie jego wolności: „Nie sądzę, żeby to zaszkodziło w świecie COVID, a to jest swego rodzaju przepaść tych negocjacji. Na tym świecie nie wiemy, co stanie się jutro, nie mówiąc już za trzy miesiące, więc firmy będą się wahać, nie będą chciały podpisywać kontraktów długoterminowych, dopóki świat się nie uspokoi. Myślę identycznie odnośnie kontraktów. Nie chciałbym wskakiwać na długoterminową, ekskluzywną ofertę, kiedy nie wiem, jaki będzie świat. Więc myślę, że dla mnie i dla postaci, czyli rzeczywistości, którą przedstawiam, nie widzę tego faceta jako kogoś, kto zatrzymałby się w jednym miejscu i nazwał to miejsce domem. Jak powiedziałem, nie mam domu, naprawdę go nie mam. I zdaję sobie z tego sprawę osobiście bardziej niż kiedykolwiek. Nie mam nic. To jest zajebiste. Jestem jak prawdziwy Batman bez pieniędzy. To jest spoko."

O jego interakcjach z Vincem McMahonem: „Miałem spotkania jeden na jednego z Vincem. Czekałem po cztery godziny na korytarzach i zawsze były one dobre i pouczające, a on widział mnie takim, jakim jestem. Wyglądam dobrze, dobrze pracuję, ale nie jestem koniem roboczym, a on nie robi pieniędzy na takich facetach. Zarabia na facetach z charyzmą, którą mam, naturalnymi zdolnościami. Niezależnie od tego, w czym mnie widział, dostrzegał jedyne promo. Pomyślałem „To przesada i to mnie dołuje, ale przecież to twój program człowieku". Były to więc spotkania, gdzie czułeś, że to to, ale potem nic z tego nie wychodziło.

* Mistrzyni świata kobiet NWA Thunder Rosa stanie w obronie tytułu podczas planowanej na 18. sierpnia gali Mission Pro Wrestling. Zmierzy się z “The American Kaiju” Lindsay Snow. Rosa jest w posiadaniu tego tytułu od stycznia br., a zdobyła go na NWA Hard Times pokonując Allysin Kay.

* Tymczasem Hiromu Takahashi wyeliminowany został z najbliższych gal NJPW ze względu na kontuzję ramienia.

* Niektórzy podważali, po co pisać o akcjach WWE. Tak się składa, iż w tamtym okresie osoby bardziej obrotne były w stanie nawet zdziesięciokrotnić swój majątek. Cena akcji wahała się bowiem pomiędzy niespełna dziesięcioma, a stoma dolarami. Obecnie jesteśmy mniej więcej po środku, bowiem cena akcji WWE waha się wokół 45 dolarów. Dzisiaj na otwarcie było dokładnie 45.12$.

Autor:
Paweł Borkowski<<< newsboard WrestleFans >>>

WWE Thunderdome oceniam:

Pozytywnie
Negatywnie27. września 2020


Mistrzostwo WWE
Drew McIntyre
vs
Randy Orton

Mistrzostwo Universal
Roman Reigns
vs
Jey Uso

30. sierpnia 2020


Mistrzostwo Universal
No Holds Barred Triple Threat
Roman Reigns
pokonał
"The Fienda" Braya Wyatta
Braun Strowman

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Bobby Lashley
pokonał
Apollo Crewsa

Mistrzostwo Tag Teamowe Kobiet
Shayna Baszler i Nia Jax
pokonały
Bayley i Sashę Banks

Tag Team Match
Rey i Dominik Mysterio
pokonali
Setha Rollinsa i Murphy'ego

Keith Lee
pokonał
Randy'ego Ortona

Big E
pokonał
Sheamusa

Matt Riddle
pokonał
Kinga Corbina

Kick-off
Tag Team Match

Riott Squad
pokonały
The IIconics23. maja 2020


Mistrzostwo Świata AEW
Jon Moxley
pokonał
Brodiego Lee

Stadium Stampede 
Matt Hardy & The Elite
pokonali
The Inner Circle


Mistrzostwo Kobiet AEW
Hikaru Shida
pokonała
Nylę Rose

Mistrzostwo TNT
Cody
pokonał
Lance'a Archera

Miano pretendentów do mistrzostwa Tag Teamowego AEW
Private Party
vs
Best Friends 

Casino Ladder Match
Brian Cage
pokonał
Darby'ego Allina
Colta Cabanę
Orange'a Cassidy'ego
Joeya Janela
Scorpio Sky'a
Kipa Sabiana

Frankiego Kazaiana
Luchasaurusa


Dustin Rhodes
pokonał
Shawna Spearsa

Kris Statlander
pokonała
Britt Baker


MJF
pokonał
Jungle Boya 


Miano pretendentów
do mistrzostwa
Tag Teamowego AEW

Pre-show
Best Friends
pokonali
Private PartyDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.