wrestling wwe tna aew


Zdecydowanie przypadło Wam do gustu ponowne wprowadzenie mistrzostwa świata wagi ciężkiej WWE. Oto wyniki.
SONDA
Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:
Dobrą (1488) 93%
Złą (112) 7%
Łącznie oddano
1600 głosów

Nową Sondę poświęcimy galom premium WWE, czyli dawnym PPV. Jak wiadomo, ich kolejność jest co pewien czas zmieniana. Choć pewne pozostają niezmienne, niektóre wędrują z marca na wrzesień itp. Tak więc, stą pytanie. Czy Waszym zdaniem to dobry, zły, czy może nie mający znaczenia pomysł? Zapraszamy do głosowania.


24 sierpnia w wieku zaledwie 36 lat zmarł gwiazdor WWE, Bray Wyatt. Do jego przedwczesnej śmierci przyczyniły się problemy z sercem, które pogłębiły się po tym jak na początku tego roku, Wyatt zachorował z powikłaniami na COVID-19. Bray odszedł po tym jak w trakcie snu doznał rozległego zawału serca.

Świat wrestlingu pożegnał wielką legendę w osobie Terry'ego Funka, który zmarł w wieku 79 lat. Jego odejście nie było niespodziewane, ponieważ Funk od lat miał poważne problemy zdrowotne, zmagając się m.in. z chorobą Parkinsona czy demencją. Legenda Hardcore wrestlingu została uhonorowana przez wszystkie wiodące federacje, na czele z WWE.

AEW All In na Wembley w Londynie zakończyło się ogromnym sukcesem. Gala ustanowiła nowy wrestlingowy rekord jeżeli chodzi o frekwencję wśród fanów, którzy zapłacili za bilety, których pojawiło się ponad 81 tysięcy. AEW pobiło tym samym dotychczasowy rekord WWE z WrestleManii 32. AEW potwierdziło jednocześnie, że 25 sierpnia 2024 roku odbędzie się kolejna edycja All In, także na brytyjskim Wembley.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Payback 2023
Premiera:

Środa
11. października 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Problemy wizowe Tysona Fury'ego przekreślą plany WWE na jego walkę na WrestleManii?, Odcinek Best of Impact Wrestling, Oglądalność SmackDown i AEW Rampage, Uwaga na spoilery z NXT: walka tag teamowa na New Year's Evil, rezultat starcia o NXT North American Championship, atrakcje na przyszły tydzień
Dodano: 28-12-2022, 09:47
„The Sun” donosi, że WWE chciało zabookować Tysona Fury’ego na sezon WrestleManii, ale mogą w tym przeszkodzić problemy wizowe. WWE planowało, żeby Fury wystąpił na Royal Rumble 2023, a potem stoczył walkę na WrestleManii 39. Aktualnie Fury ma zakaz wjazdu do Stanów Zjednoczonych przez rzekome koneksje z Danielem Kinahanem, czyli promotorem boksu, oskarżanym też jednak o kierowanie grupą przestępczą. Kinahan był współwłaścicielem MTK Global, które reprezentowało Fury’ego. Po sieci krążą też wspólne zdjęcia obu panów. Fury podkreślał w wywiadach, że nie ma nic wspólnego z Kinahanem, a to, że jest z nim na zdjęciu nie czyni go kryminalistą. Fury ma się jednak znajdować na liście ponad 600 osób podejrzanych o koneksje z Kinahanem, które aktualnie nie mogą przez to liczyć na wydanie wizy do USA.

Impact Wrestling ogłosiło, że odcinek ich tygodniówki z najbliższego czwartku będzie epizodem specjalnym z podsumowaniem najlepszych momentów 2022 roku w IW. Rzecz jasna w związku z tym w odcinku nie ukażą się żadne nowe segmenty czy walki.

Oglądalność ostatniego SmackDown wyniosła 2.376 miliona widzów przy ratingu 0.55 w grupie wiekowej 18-49, odnotowując tym samym wzrosty względem 2.191 miliona oglądających i ratingu 0.52 z poprzedniego tygodnia.

Poprawę odnotowało także AEW Rampage, które obejrzało tym razem 566 tysięcy widzów przy ratingu 0.18 w przedziale wiekowym 18-49. Tydzień wcześniej było to 464 tysiące widzów i rating 0.15.

Uwaga na spoilery z NXT.
|
|
|
|
W walce otwierającej show Julius Creed pokonał JD McDonagha. Po walce pojawili się Indus Sher, którzy stwierdzili, że bracia Creed udowodnili, iż są gotowi, więc zgadzają się na walkę na New Year’s Evil (10 stycznia).

W walce wieczoru tego odcinka Wes Lee pokonał Tony’ego D’Angelo w obronie NXT North American Championship. Swój udział miał w tym Dijak, który pojawił się w końcówce i złapał Stacksa, co odwróciło uwagę D’Angelo i otworzyło Wesowi drogę do zwycięstwa.

Na przyszłotygodniowe, pierwsze NXT w 2023 roku potwierdzono tymczasem:
- Charlie Dempsey vs. Hank Walker
- Trick Williams vs. Axiom
- Carmelo Hayes vs. Apollo Crews
- „Grayson Waller Effect” z Bronem Breakkerem
- Extreme Resolution Match: Alba Fyre vs. Isla Dawn.


------------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>

Zmiana kolejności gal premium WWE to pomysł:

dobry, bo wprowadza coś nowego.
niemający w ogóle znaczenia.
zły, bo wprowadza zamęt.7. października 2023


1. października 20232. września 2023


3. września 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.