wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


Drew McIntyre został zwycięzcą Royal Rumble Matchu mężczyzn i wkrótce ogłosił, że na WrestleManii 36 chce zawalczyć z Brockiem Lesnarem o WWE Championship. Takie starcie trafiło już oficjalnie do karty WM i zostanie tam podtrzymane, o ile oczywiście Lesnar utrzyma tytuł do tego czasu.

AJ Styles doznał urazu zwichnięcia barku i wypadł z akcji na kilka tygodni. Ostatecznie nie był potrzebny żaden zabieg i skala kontuzji wskazuje na to, że AJ powinien być gotowy do akcji w marcu, pod warunkiem, że nie dojdzie do żadnych komplikacji na etapie rehabilitacji. Z tego względu występ Stylesa na WrestleManii raczej nie jest zagrożony.

WWE oficjalnie potwierdziło podpisanie kontraktów z Timothym Thatcherem oraz Killerem Krossem. Obaj panowie zameldowali się już w WWE Performance Center i swoją przygodę z federacją rozpoczną prawdopodobnie od NXT. Thatcher jest weteranem sceny niezależnej, natomiast Kross zabłysnął przede wszystkim występami w AAA i Impact Wrestling.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Super ShowDown
Środa 11.03.2020
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Omówienie wydarzeń z WWE Royal Rumble 2020 PPV
Dodano: 27-01-2020, 09:36
Paczka zawiera otwarte spoilery z wczorajszego Royal Rumble 2020 PPV.

Za nami pierwsza gala WWE PPV w 2020 roku, a mianowicie Royal Rumble, otwierające nam przy okazji sezon WrestleManii. Gala odbyła się na stadionie Minute Maid Park w Houston, a galę oglądało 42 715 osób, co stanowi nowy rekord tego obiektu – poprzedni należał do Taylor Swift, której koncert na Minute Maid Park oglądało w 2011 roku 42 095 osób.

Do Pre-Show gali przesunięto ostatecznie starcie Shorty’ego G z Sheamusem oraz Andrade z Humberto Carillo. W pierwszej z walk triumfował Sheamus, a w drugiej Andrade obronił WWE United States Championship.

W walce, która otworzyła główną kartę, Roman Reigns pokonał Barona Corbina w Falls Count Anywhere Matchu. W trakcie starcia ingerowali też Robert Roode, Dolph Ziggler i The Usos.

Następnie nadszedł czas na pierwszy z Royal Rumble Matchów, ten w wykonaniu kobiet. W walce brało udział wiele zawodniczek z NXT i doszło do sporej liczby powrotów. Z NXT w walce wystąpiły Bianca Belair, Mercedes Martinez, Candice LeRae, Mia Yim, Dakota Kai, Chelsea Green, Toni Storm, Xia Li, Shotzi Blackheart, Tegan Nox i Shayna Baszler. Po kontuzji powróciły Naomi i Tamina, a z byłych zawodniczek w walce wzięły udział Molly Holly, Beth Phoenix i Kelly Kelly (ta ostatnia została ponoć sprowadzona w zastępstwie za kontuzjowaną Sashę Banks). Oprócz tego pojawił się Santino Marella w swojej dawnej postaci Santiny Marelli.
W walce z bardzo dobrej strony pokazały się Bianca Belair (8 eliminacji) i Shayna Baszler (8 eliminacji), lecz triumfowała… Charlotte Flair. Córka Rica Flaira na koniec wyrzuciła właśnie Baszler i triumfowała w Royal Rumble Matchu po raz pierwszy w swojej karierze. Charlotte zawalczy w związku z tym o RAW Women’s Championship lub SmackDown Women’s Championship na WrestleManii 36.

W kolejnych walkach widzieliśmy skuteczne obrony mistrzowskie, gdyż Bayley pokonała Lacey Evans w starciu o SmackDown Women’s Championship, „The Fiend” Bray Wyatt wygrał Strap Match o WWE Universal Championship z Danielem Bryanem, a Becky Lynch zrewanżowała się Asuce za ubiegły rok i obroniła RAW Women’s Championship.

W Royal Rumble Matchu mężczyzn przewidziano mniej niespodzianek niż u pań, lecz jedna z nich była bardzo dużego kalibru, gdyż z numerem 21 zjawił się WWE Hall of Famer, Edge, który w 2011 roku był zmuszony do zakończenia kariery z powodu urazu. Od tego czasu jego status uległ poprawie i w zeszłym roku zaczął on przygotowania do powrotu na ring WWE. Inną byłą gwiazdą, która wystąpiła w Rumble Matchu był MVP. Z niespodzianek zobaczyliśmy jeszcze udział dwóch przedstawicieli NXT, Keitha Lee i Matta Riddle’a.
Pierwsza część walki była zupełnie zdominowana przez Brocka Lesnara, który zgodnie z zapowiedziami rozpoczął pojedynek i sukcesywnie eliminował kolejnych rywali. Wyrzucono go dopiero po dłuższym czasie, gdy Ricochet uderzył go poniżej pasa, a Drew McIntyre posłał Lesnara poza ring swoim Claymore. Jak się miało okazać była to w ogóle wielka noc dla McIntyre’a, gdyż ten wygrał cały Royal Rumble Match. Na koniec wyrzucił Romana Reignsa, a w finałowej trójce poza nimi był też Edge. McIntyre ma zatem zagwarantowaną walkę o WWE Championship lub WWE Universal Championship na WrestleManii 36, choć po wydarzeniach z Rumble mamy już niemal pewność, iż w Tampie zobaczymy starcie Brock Lesnar vs. Drew McIntyre.
------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>
27. lutego 2020


Mistrzostwo WWE
Brock Lesnar
vs
Ricochet

Mistrzostwo Universal
"The Fiend" Bray Wyatt
vs
Goldberg

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown

New Day
vs
Miz i John Morrison

Steel Cage Match
Roman Reigns
vs
King Corbin

Gauntlet Match
o Trofeum Tuwaiq

Andrade
vs
AJ Styles
vs
Bobby Lashley
vs
Erick Rowan
vs
R-Truth
vs
Rusev
26. stycznia 2020


Royal Rumble Match Mężczyzn
Zwycięzca:
Drew McIntyre

Royal Rumble Match
Kobiet
Zwyciężczyni:
Charlotte Flair

Mistrzostwo Universal
Strap Match
"The Fiend" Bray Wyatt
pokonał
Daniel Bryan

Mistrzostwo Kobiet RAW
Becky Lynch
pokonała
Asukę

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
pokonała
Lacey Evans

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Andrade
pokonał
Humberto Carillo

Falls Count Anywhere
Roman Reigns
pokonał
Kinga Corbina

Sheamus
pokonał
Shorty'ego G
9. listopada 2019


AEW World Championship 
*jeśli po 60-minutach będzie remis to werdykt wydadzą sędziowie 
*jeżeli Cody przegra to nie zawalczy więcej o tytuł

Chris Jericho
pokonał
Cody
'ego

AEW Tag Team Championship 
SCU
pokonali
Lucha Bros
Private Party

AEW Women's Championship 
Riho
pokonała
Emi Sakurę


Unsanctioned Lights Out Match 
Jon Moxley
pokonał
Kenny'ego Omegę


Tag Team Match
Proud and Powerful
pokonali
Young Bucks

Shawn Spears
pokonał
Joeya Janela


Hangman Page
pokonał
PAC'a


Buy-In Match 
Dr Britt Baker
pokonała
Beę PriestleyDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.