wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


Drew McIntyre został zwycięzcą Royal Rumble Matchu mężczyzn i wkrótce ogłosił, że na WrestleManii 36 chce zawalczyć z Brockiem Lesnarem o WWE Championship. Takie starcie trafiło już oficjalnie do karty WM i zostanie tam podtrzymane, o ile oczywiście Lesnar utrzyma tytuł do tego czasu.

AJ Styles doznał urazu zwichnięcia barku i wypadł z akcji na kilka tygodni. Ostatecznie nie był potrzebny żaden zabieg i skala kontuzji wskazuje na to, że AJ powinien być gotowy do akcji w marcu, pod warunkiem, że nie dojdzie do żadnych komplikacji na etapie rehabilitacji. Z tego względu występ Stylesa na WrestleManii raczej nie jest zagrożony.

WWE oficjalnie potwierdziło podpisanie kontraktów z Timothym Thatcherem oraz Killerem Krossem. Obaj panowie zameldowali się już w WWE Performance Center i swoją przygodę z federacją rozpoczną prawdopodobnie od NXT. Thatcher jest weteranem sceny niezależnej, natomiast Kross zabłysnął przede wszystkim występami w AAA i Impact Wrestling.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Super ShowDown
Środa 11.03.2020
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Io Shirai kontuzjowana, The Briscoes przedłużyli umowy z ROH, Zawodnik AEW parodiował inwazję DX przy okazji Royal Rumble, Spięcie między Brockiem Lesnarem i Mattem Riddlem na zapleczu Royal Rumble, WWE potwierdziło lutową galę w Arabii Saudyjskiej, Zmiana w składzie komentatorskim RAW, Sasha Banks znów z problemami zdrowotnymi, Spoilery z Royal Rumble: status powracającego zawodnika, kontuzja jednej z czołowych gwiazd RAW
Dodano: 27-01-2020, 13:15
Według aktualnych wieści Io Shirai doznała kontuzji podczas ostatniego odcinka NXT. Początkowo sądzono, że to element storyline’u, gdyż o Io wspomniano w raporcie medycznym po odcinku NXT, w którym podawane są głównie historie związane z programami. Parę źródeł potwierdza jednak, że Shirai naprawdę miała uszkodzić kolano i czekają ją prawdopodobnie przynajmniej dwa miesiące przerwy od występów.

The Briscoes opublikowali na Twitterze wideo, w którym informują, że podpisali nowe kontrakty z Ring of Honor.

Sammy Guevara z AEW postanowił zabawić się w „inwazję” na Royal Rumble. Guevara zjawił się przed Minute Maid Park, gdzie odbyło się PPV, z zabawkowym czołgiem dla dzieci. Oczywiście była to parodia inwazji DX na WCW Monday Nitro z końcówki lat 90-tych. Warto zaznaczyć, że Sammy na co dzień mieszka w Houston, gdzie odbywała się gala.

„Pro Wrestling Sheet” informuje, że na zapleczu Royal Rumble miało dojść do spięcia na linii Brock Lesnar-Matt Riddle, które ponoć nie było w żaden sposób częścią show czy przyszłego programu. Obaj panowie mają za sobą przeszłość w MMA i w swoich wywiadach Riddle nie raz mówił o Lesnarze. Riddle kilkukrotnie twierdził choćby, że powinien być zawodnikiem, który zakończy karierę Lesnara i zostanie jego naturalnym następcą. Podczas Rumble panowie przechodzili obok siebie na zapleczu i Brock miał zaczepić Matta, chcąc wyjaśnić niektóre z jego wypowiedzi w mediach. Cała sytuacja miała się skończyć dość głośną wymianą zdań na linii Riddle-Lesnar, choć obyło się bez żadnych rękoczynów.

WWE potwierdziło oficjalnie kolejną galę w Arabii Saudyjskiej, jaką będzie WWE Super ShowDown 2020, w czwartek 27 lutego w Riyadh na King Fahd International Stadium. Poprzednie Super ShowDown odbyło się 7 czerwca 2019 roku na King Abdullah International Stadium w Jeddah.

PWInsider informuje, że Tom Phillips zastąpi Vica Josepha jako główny komentator RAW. Z tego względu Josepha zabrakło już na Royal Rumble. Na razie nie wiadomo dlaczego WWE podjęło taką decyzję, gdyż początkowo federacja była ponoć bardzo zadowolona z pracy komentatora przy RAW.

Okazuje się, że absencja Sashy Banks względem Royal Rumble była związana z kolejnymi problemami zdrowotnymi zawodniczki. Aktualnie nie wiemy dokładnie z jakimi problemami zmaga się Banks, lecz ponoć nie ma zgody lekarzy na występy w ringu. Warto zaznaczyć, że Sasha nie stoczyła żadnej walki od 3 stycznia bieżącego roku.

Uwaga na spoilery z Royal Rumble.
|
|
|
|
|
|
Po powrocie Edge’a podczas Royal Rumble Matchu, możemy się spodziewać jego dalszych występów w ringu WWE, choć ma on mieć status part-timera i będzie występował tylko na większych galach. Nie należy się zatem spodziewać regularnej obecności WWE Hall of Famera na tygodniówkach. Ponoć Edge związał się w zeszłym roku 3-letnim kontraktem zawodniczym z WWE, co mogłoby sugerować, że z pewnością zobaczymy jeszcze sporo jego pojedynków. Aktualnie na pewno planowane jest starcie Edge’a na WrestleManii 36, gdzie jego rywalem będzie zapewne Randy Orton lub ewentualnie AJ Styles. Nie można wykluczyć, że Edge zawalczy też wcześniej, bo pod koniec lutego na gali w Arabii Saudyjskiej.

Tymczasem AJ Styles prawdopodobnie okupił udział w Rumble Matchu urazem. Styles zaliczył dziwne lądowanie przy przyjmowaniu Speara od Edge’a i podczas tej akcji miał doznać jakiejś kontuzji ramienia. AJ trzymał się za tę część ciała po podniesieniu się i prawdopodobnie dał sygnał sędziemu, gdyż ten skontaktował się z Edgem, a chwilę potem Kanadyjczyk wyrzucił Stylesa z walki. Od razu po eliminacji, Stylesem miał się zająć sztab medyczny WWE. Na razie nie wiemy jak poważny jest to uraz i prawdopodobnie AJ przejdzie dokładne badania dopiero dzisiaj, zatem więcej o jego statusie możemy się dowiedzieć bliżej dzisiejszego RAW.

------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>
27. lutego 2020


Mistrzostwo WWE
Brock Lesnar
vs
Ricochet

Mistrzostwo Universal
"The Fiend" Bray Wyatt
vs
Goldberg

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown

New Day
vs
Miz i John Morrison

Steel Cage Match
Roman Reigns
vs
King Corbin

Gauntlet Match
o Trofeum Tuwaiq

Andrade
vs
AJ Styles
vs
Bobby Lashley
vs
Erick Rowan
vs
R-Truth
vs
Rusev
26. stycznia 2020


Royal Rumble Match Mężczyzn
Zwycięzca:
Drew McIntyre

Royal Rumble Match
Kobiet
Zwyciężczyni:
Charlotte Flair

Mistrzostwo Universal
Strap Match
"The Fiend" Bray Wyatt
pokonał
Daniel Bryan

Mistrzostwo Kobiet RAW
Becky Lynch
pokonała
Asukę

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
pokonała
Lacey Evans

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Andrade
pokonał
Humberto Carillo

Falls Count Anywhere
Roman Reigns
pokonał
Kinga Corbina

Sheamus
pokonał
Shorty'ego G
9. listopada 2019


AEW World Championship 
*jeśli po 60-minutach będzie remis to werdykt wydadzą sędziowie 
*jeżeli Cody przegra to nie zawalczy więcej o tytuł

Chris Jericho
pokonał
Cody
'ego

AEW Tag Team Championship 
SCU
pokonali
Lucha Bros
Private Party

AEW Women's Championship 
Riho
pokonała
Emi Sakurę


Unsanctioned Lights Out Match 
Jon Moxley
pokonał
Kenny'ego Omegę


Tag Team Match
Proud and Powerful
pokonali
Young Bucks

Shawn Spears
pokonał
Joeya Janela


Hangman Page
pokonał
PAC'a


Buy-In Match 
Dr Britt Baker
pokonała
Beę PriestleyDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.