wrestling wwe tna ecw


Trzeba przyznać, że Miz równie długo utrzymuje kontrakt Money in the Bank, jak się w naszej Sondzie. Sęk w tym, że są już inne, ciekawsze tematy, jak na przykład WrestleMania, czy wyniki Royal Rumble. Póki co, tak głosowaliście na reakcję Pana Money in the Bank.
SONDA
Czy uważasz, że The Miz zrealizuje kontrakt z walizki Money In The Bank przed WrestleManią 37?
Tak, zdobędzie mistrzostwo WWE (258) 19%
Tak, zdobędzie mistrzostwo Universal (63) 5%
Tak, ale przegra walkę mistrzowską (347) 26%
Nie, zaczeka do okresu po WrestleManii. (303) 23%
Utraci walizkę. (375) 28%

Łącznie oddano 1346 głosów

Wyskakujemy w Drogę na WrestleManię, więc zmieniamy także temat na związany z WrestleManią oraz wspomnianym Royal Rumble. Chodzi o Edge'a oraz wybór tytułu, o który zawalczy na "Najwspanialszej Scenie ze Wszystkich".


Dość niespodziewanie AEW ogłosiło podpisanie kontraktu z Paulem Wightem, doskonale znanym wcześniej fanom jako The Big Show z WWE. Weteran opuścił WWE po nieporozumieniach na tle finansowym i planów dotyczących jego osoby. W AEW ma pełnić rolę komentatora nowego programu Dark: Elevation, a w przyszłości okazyjnie ma również toczyć pojedynki w ringu.

NJPW podjęło ważną decyzję odnośnie swoich głównych tytułów mistrzowskich. Od dłuższego czasu mamy do czynienia z podwójnymi mistrzami IWGP Heavyweight i Intercontinental, w związku z czym federacja zadecydowała ostatecznie o unifikacji obu tytułów w jedno mistrzostwo, o nazwie IWGP World Heavyweight Championship.

WE ogłosiło rekordową jeżeli chodzi o liczebność, klasę nowych adeptów WWE Performance Center. Pośród zakontraktowanych osób znalazło się kilka ciekawych nazwisk, w tym Bronson Rechsteiner (syn Ricka Steinera), Parker Boudreaux (wypatrzony przez Paula Heymana i uważany za potencjalnego następcę Brocka Lesnara) czy doskonale znana fanom Taya Valkyrie (była zawodniczka AAA i Impact Wrestling, prywatnie żona Johna Morrisona).Omówienie wydarzeń z WWE Royal Rumble 2021 PPV
Dodano: 01-02-2021, 13:00
Paczka zawiera omówienie wydarzeń, a co za tym idzie otwarte i poważne spoilery z gali WWE Royal Rumble 2021, która odbyła się w nocy z niedzieli na poniedziałek czasu polskiego.

Jak zapewne zauważyliście we wczorajszej zapowiedzi, WWE długo nie awizowało żadnej walki do Kick-Offu Royal Rumble. Ostatecznie tuż przed jego startem potwierdzono przesunięcie do wstępu pojedynku o WWE Women’s Tag Team Championship. W tym starciu doszło też do zmiany mistrzowskiej, gdyż Nia Jax i Shayna Baszler odzyskały tytuły, pokonując Asukę oraz Charlotte Flair, po tym jak tej drugiej przeszkodzili Ric Flair i Lacey Evans. Asuka i Charlotte miały pasy zaledwie 42 dni.

Główną kartę otworzyło starcie o WWE Championship pomiędzy Drew McIntyrem i Goldbergiem. Jak to bywa w starciach Goldberga, walka opierała się na wymianie akcji kończących. Ostatecznie Drew zdołał przetrwać po Jackhammerze, a potem uniknął Spearu i wykończył rywala Claymore, zachowując tytuł. Po walce Goldberg przyznał, że McIntyre dał radę i panowie uściskali się w geście szacunku, a Goldberg wzniósł jeszcze w górę rękę Drew, uznając jego wyższość.

Zmiany mistrzowskiej nie było również w kolejnym starciu, gdzie Sasha Banks pokonała Carmellę, broniąc SmackDown Women’s Championship.

Następnie nadszedł czas na Women’s Royal Rumble Match, w którym było trochę powrotów i niespodzianek. Po kontuzjach do akcji powróciły Naomi i Lana. Z NXT pojawiły się Shotzi Blackheart, Toni Storm, Santana Garrett, Rhea Ripley, Dakota Kai oraz Ember Moon. Jeśli chodzi o występy dawnych gwiazd to zobaczyliśmy Jillian, Torrie Wilson, Alicię Fox, a przed wszystkim Victorię, która zaliczyła swój pierwszy występ w WWE od przeszło 12 lat.
W trakcie Rumble Matchu dodatkowo doszło małe zamieszanie z WWE 24/7 Championship, które na chwilę przejęła Alicia Fox, ale potem pas odzyskał R-Truth. W samym Rumble finałową czwórką okazały się Bianca Belair, Rhea Ripley, Charlotte Flair i Natalya. Zwycięstwo padło łupem Belair, która ma tym samym gwarancję, że na WrestleManii 37 zawalczy o RAW Women’s Championship, SmackDown Women’s Championship lub ewentualnie NXT Women’s Championship.

Po ostrym Last Man Standing Matchu, Roman Reigns przetrwał z mistrzostwem Universal, w ostatniej sekwencji walki podduszając Kevina Owensa gilotyną, aż do momentu, gdy ten kompletnie odpłynął i nie był potem w stanie przerwać liczenia.

Show zakończyliśmy Men’s Royal Rumble Matchem. W tym przypadku z NXT pojawił się tylko Damian Priest, a walka bazowała mocno na osobach z obecnych rosterów RAW i SmackDown, choć było parę niespodzianek. Najmniej interesującą był występ Hurricane’a, natomiast o wiele ciekawsze było już choćby pojawienie się Carlito. O jego powrocie do WWE mówiło się od dawna – obecnie nie wiemy jeszcze czy podpisał on jakąś dłuższą umowę z WWE czy był to występ jednorazowy. W kontekście innych bonusów pojawił się Kane, choć zdecydowanie największą niespodzianką był udział w walce Christiana. Ten po ponad sześciu latach zaskoczył nas występem w 2020 roku na RAW, gdy zmierzył się w Unsanctioned Matchu z Randym Ortonem, choć nie był to wtedy klasyczny pojedynek, a teraz zobaczyliśmy go już w pełnej i normalnej akcji ringowej.
Ostatnią czwórką w Rumble Matchu panów byli Edge, Christian, Seth Rollins i Braun Strowman, a przynajmniej tak się wydawało, lecz wcześniej z walki wycofał się Randy Orton, który sugerował kontuzję po ostrym ataku Edge’a. Orton formalnie nie był jednak wtedy wyeliminowany i rzeczywiście zjawił się w samej końcówce Rumble Matchu, wpadając na ring z próbą załatwienia Edge’a, lecz ten zdołał uniknąć RKO i wyrzucił Ortona z ringu, wygrywając 2021 Men’s Royal Rumble. Edge wygrał Royal Rumble Match po raz drugi w swojej karierze i został trzecim zawodnikiem w historii, który wygrał Rumble wchodząc do walki z numerem pierwszym (poprzednio dokonali tego Shawn Michaels i Chris Benoit). Edge zawalczy na WrestleManii 37 o WWE Championship lub WWE Universal Championship.

----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

O który tytuł mistrzowski zawalczy Edge na WrestleManii 37?

Mistrzostwo WWE
Mistrzostwo Universal
Mistrzostwo NXT
21. marca 2021(karta wkrótce)
21. lutego 2021Mistrzostwo WWE
Elimination Chamber Match
Drew McIntyre
pokonał
AJ Stylesa
Jeffa Hardy'ego
Kofiego Kingstona
Randy'ego Ortona
Sheamusa

Mistrzostwo WWE
kasacja Money in the Bank

Miz
pokonał
Drew McIntyre'a

Elimination Chamber Match
o miano pretendenta do mistrzostwa Universal

Daniel Bryan
pokonał
Cesaro
Jeya Uso
Kevina Owensa
Kinga Corbina
i Samiego Zayna

Mistrzostwo Universal
Roman Reigns
pokonał
Daniela Bryana

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych WWE
Triple Threat Match
Riddle
pokonał
Johna Morrisona
i Bobby'ego Lashley'ego

Mistrzostwo Tag Teamowe Kobiet RAW
Nia Jax i Shayna Baszler
pokonały
Asukę i Biancę Belair

Fatal 4 Way o miano pretendendenta do mistrzostwa Stanów Zjednoczonych
Kick-off
John Morrison
pokonał
Eliasa
Mustafę Aliego
i Ricocheta


7. listopada 2020"I quit" match
o Mistrzostwo Świata AEW

Jon Moxley
pokonał
Eddiego Kingstona

Walka o członkowstwo MJF w Inner Circle
MJF
pokonał
Chrisa Jericho

The Elite Deletion match
Matt Hardy
pokonał
Sammy'ego Guevarę

Mistrzostwo Tag Teamów AEW
The Young Bucks
pokonali
FTR

Mistrzostwo Kobiet AEW
Hikaru Shida
pokonała
Nylę Rose

Mistrzostwo AEW TNT
Darby Allin
pokonał
Cody'egp Rhodesa

Orange Cassidy
pokonał
Johna Silvera

Mistrzostwo Świata AEW Eliminator
Finał Turnieju
Kenny Omega
pokonał
"Hangmana" Adama Page'a

Mistrzostwo Kobiet NWA
Pre-show

Serena Deeb
pokonała
Allysin Kay


Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.