wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


Drew McIntyre został zwycięzcą Royal Rumble Matchu mężczyzn i wkrótce ogłosił, że na WrestleManii 36 chce zawalczyć z Brockiem Lesnarem o WWE Championship. Takie starcie trafiło już oficjalnie do karty WM i zostanie tam podtrzymane, o ile oczywiście Lesnar utrzyma tytuł do tego czasu.

AJ Styles doznał urazu zwichnięcia barku i wypadł z akcji na kilka tygodni. Ostatecznie nie był potrzebny żaden zabieg i skala kontuzji wskazuje na to, że AJ powinien być gotowy do akcji w marcu, pod warunkiem, że nie dojdzie do żadnych komplikacji na etapie rehabilitacji. Z tego względu występ Stylesa na WrestleManii raczej nie jest zagrożony.

WWE oficjalnie potwierdziło podpisanie kontraktów z Timothym Thatcherem oraz Killerem Krossem. Obaj panowie zameldowali się już w WWE Performance Center i swoją przygodę z federacją rozpoczną prawdopodobnie od NXT. Thatcher jest weteranem sceny niezależnej, natomiast Kross zabłysnął przede wszystkim występami w AAA i Impact Wrestling.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Super ShowDown
Środa 11.03.2020
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Były zawodnik WCW zatrzymany za jazdę pod wpływem alkoholu i ucieczkę z miejsca wypadku, Szczegóły dotyczące WrestleMania 36 Axxess, WWE negocjowało występy na Royal Rumble z dwoma byłymi zawodniczkami, Więcej o urazie Beth Phoenix z niedzielnego PPV, Marty Scurll wyzwał gwiazdę NJPW do walki na Supercard of Honor
Dodano: 28-01-2020, 13:49
„The Palm Beach Post” informuje, że były zawodnik WCW, Van Hammer (prawdziwe imię i nazwisko Mark Hildreth), został zatrzymany za jazdę samochodem pod wpływem alkoholu, które skutkowało potrąceniem 5-letniego chłopca. Hildreth miał jechać autem z nadmierną prędkością i uderzył w 5-latka poruszającego się na rowerku z dodatkowymi, bocznymi kółkami. Po tym zdarzeniu Hammer wyskoczył na chwilę z auta i rzucił do gromadzących się świadków zdarzenia, że chłopak wskoczył mu pod koła, po czym wsiadł do pojazdu i odjechał. Policja zatrzymała go potem i teraz oprócz zarzutu jazdy pod wpływem alkoholu, zostanie mu postawiony zarzut ucieczki z miejsca wypadku. Hildreth został już kiedyś zatrzymany za jazdę pod wpływem, dokładniej rzecz ujmując w 2004 roku. W 2013 roku przyznał się do problemów z nadużywaniem alkoholu.

WWE ogłosiło szczegóły WrestleMania 36 Axxess, które odbędzie się w Tampa Convention Center od czwartku 2 kwietnia, do poniedziałku 6 kwietnia. W czwartek odbędzie się jedna sesja, w piątek dwie, w sobotę trzy i na koniec po jednej sesji w niedzielę oraz poniedziałek. Bilety wejdą do sprzedaży 7 lutego i będą dostępne w wariancie standardowym lub Platinum (spotkanie z wybranymi gwiazdami WWE tylko dla osób z takimi biletami). W tym roku wprowadzono też nowość w postaci WrestleMania Axxess Fast Pass za 350 dolarów, które upoważnia do omijania ogólnych kolejek i szybszego dostępu do gwiazd rozdających autografy.

PWInsider informuje, że ponoć WWE sondowało występy Meliny oraz Victorii na Royal Rumble, w tytułowej walce tej gali z udziałem kobiet. Trudno powiedzieć czemu ostatecznie nic z tego nie wyszło, natomiast warto zaznaczyć, że Melina przepracowała tapingi NWA w Atlancie, więc możliwe, iż wcześniej ustaliła już po prostu inne zobowiązania.

Podczas Royal Rumble, Beth Phoenix doznała dość dużego rozcięcia na głowie, które poskutkowało sporą ilością krwi. Zawodniczka mimo tego dokończyła swój udział w pojedynku zgodnie z planem. Okazuje się, że do sytuacji doszło w mocno pechowych okolicznościach. Beth miała uderzyć głową w słupek przy narożniku, gdy odchyliła się, reagując na cios w wykonaniu Bianci Belair. Wtedy doszło do rozcięcia skóry na głowie.

Marty Scurll zjawił się podczas poniedziałkowej gali w ramach touru NJPW New Beginning i wyzwał Jaya White’a do stoczenia pojedynku w Ring of Honor. Zawodnicy mieliby się zmierzyć 4 kwietnia na ROH Supercard of Honor.

---------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>
27. lutego 2020


Mistrzostwo WWE
Brock Lesnar
vs
Ricochet

Mistrzostwo Universal
"The Fiend" Bray Wyatt
vs
Goldberg

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown

New Day
vs
Miz i John Morrison

Steel Cage Match
Roman Reigns
vs
King Corbin

Gauntlet Match
o Trofeum Tuwaiq

Andrade
vs
AJ Styles
vs
Bobby Lashley
vs
Erick Rowan
vs
R-Truth
vs
Rusev
26. stycznia 2020


Royal Rumble Match Mężczyzn
Zwycięzca:
Drew McIntyre

Royal Rumble Match
Kobiet
Zwyciężczyni:
Charlotte Flair

Mistrzostwo Universal
Strap Match
"The Fiend" Bray Wyatt
pokonał
Daniel Bryan

Mistrzostwo Kobiet RAW
Becky Lynch
pokonała
Asukę

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
pokonała
Lacey Evans

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Andrade
pokonał
Humberto Carillo

Falls Count Anywhere
Roman Reigns
pokonał
Kinga Corbina

Sheamus
pokonał
Shorty'ego G
9. listopada 2019


AEW World Championship 
*jeśli po 60-minutach będzie remis to werdykt wydadzą sędziowie 
*jeżeli Cody przegra to nie zawalczy więcej o tytuł

Chris Jericho
pokonał
Cody
'ego

AEW Tag Team Championship 
SCU
pokonali
Lucha Bros
Private Party

AEW Women's Championship 
Riho
pokonała
Emi Sakurę


Unsanctioned Lights Out Match 
Jon Moxley
pokonał
Kenny'ego Omegę


Tag Team Match
Proud and Powerful
pokonali
Young Bucks

Shawn Spears
pokonał
Joeya Janela


Hangman Page
pokonał
PAC'a


Buy-In Match 
Dr Britt Baker
pokonała
Beę PriestleyDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.