wrestling wwe tna ecw


Za nami głosowanie dotyczące podziału rosteru. Waszym zdaniem najlepiej jest tak, jak jest, czyli część gwiazd ma pozostać na RAW, a druga część na SmackDown.
SONDA
Czy uważasz, że WWE powinno zrezygnować z podziału rosterów na RAW i SmackDown?
Tak, gwiazdy powinny się pojawiać w obu programach. (371) 25%
Nie, obecna sytuacja jest optymalna. (1132) 75%
Łącznie oddano
1503 głosy

Zdecydowanie czas na kolejną sondę, która także dotyczyć będzie gorącego tematu, jakim jest przeniesienie dużych gal WWE do Amway Center w Orlando, czyli tzw. WWE Thunderdome.


Na przełomie sierpnia i września wygasła umowa Brocka Lesnara z WWE. Obie strony nie doszły do porozumienia w sprawie nowego kontraktu, więc Brock został wolnym agentem. Na razie nie wiadomo jaki będzie kolejny krok "Bestii", lecz spekuluje się, że zwiąże się on z nowym pracodawcą dopiero w 2021 roku.

Seth Rollins zaliczy prawdopodobnie przynajmniej parę miesięcy przerwy od występów w WWE. Zawodnik planuje wziąć wolne w okresie, w którym termin porodu ma wyznaczony jego partnerka, także zawodniczka WWE - Becky Lynch. Lynch ma urodzić w grudniu, więc spekuluje się, że Seth zniknie z WWE TV w listopadzie i powróci już podczas "Road to WrestleMania 37".

Z WWE pożegnał się dotychczasowy komentator NXT, Mauro Ranallo. Kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron, które rozeszły się w pełnej zgodzie. Mauro zmaga się z problemami natury mentalnej (m.in. chorobą dwubiegunową), a do tego zajmuje się obecnie chorą matką, dlatego chciał zrezygnować ze stresującej i wymagającej pod względem grafiku pracy w WWE.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

Wiadomości dotyczące SummerSlam oraz Payback PPV, nowi writerzy w NXT, rozszerzony turniej NJPW oraz kontuzja ich wrestlera, nowa data premiery filmu z The Rockiem oraz jego udział w projekcie Disneya, nowy kontrakt w AEW i mocny debiut podczas przyszłotygodniowego Dynamite, wzrost cen akcji WWE po podaniu informacji nt. wyników finansowych
Dodano: 01-08-2020, 09:09
* Pojawiły się spekulacje, jakoby tegoroczne SummerSlam miało się odbyć na plaży lub statku, jednak żadna z tych wiadomości nie została potwierdzona. Na tę chwilę w grę wchodzi jedynie Performance Center, choć podobno nadal brane są pod uwagę inne lokalizacje.

* Potwierdzone zostało, że WWE Payback PPV odbędzie się zaledwie tydzień po SummerSlam, czyli 30 sierpnia br. i także nagranie odbędzie się w WWE PC.

* Nawiązując do obu wydarzeń, ponoć planowany jest jakiś duży angle łączący obie gale wzorem Survivor Series 1991 oraz This Tuesday in Texas, kiedy najpierw Undertaker pokonał Hulka Hogana przejmując mistrzostwo WWE, a następnie utracił je dwa dni później.

* WWE zatrudniło natomiast trzech nowych bookerów do NXT. Nazwiska nie zostały jednak podane do wiadomości.

* New Japan Pro Wrestling podało do wiadomości, że rozszerza New Japan Cup o amerykańską wersję turnieju. Będzie to ośmioosobowa drabinka eliminacyjna, którą rozpocznie 7. sierpnia NJPW Strong. Zwycięzca zmierzy się o tytuł z mistrzem Stanów Zjednoczonych IWGP Jonem Moxley'em.* Pozostając w temacie, Juice Robinson nie pojawi się na NJPW Strong ze względu na kontuzję nogi. Nie wiadomo natomiast na ile poważny jest to uraz.

* Disney poinformował, że ponownie odsunął się termin premiery nowego filmu z udziałem The Rocka pt. "Jungle Cruise". Aktualna data premiery to 30 lipca 2021 r. Tytuł filmu nawiązuje do kolejki z DisneyWorld, a pozostając w temacie, Dwayne Johnson pojawi się także w filmie dokumentalnym poświęconym właśnie najpopularniejszym zjeżdżalniom w parku Disneya. W tym przypadku data premiery nie jest jeszcze znana.

* AEW podało do wiadomości, że zakontraktowany został "Mad King" Eddie Kingston. Udany debiut zaliczył podczas zeszłotygodniowego Dynamite. Kingston podjął wyzwanie Cody'ego dotyczące TNT Open Challenge. W podobny sposób kontrakt z AEW podpisał miesiąc temu Ricky Starks.* Tymczasem niewykluczone, że podczas przyszłotygodniowego Dynamite będzie miał miejsce w AEW spory debiut. Mowa o Ericu Bischoffie. Pojawi się prawdopodobnie podczas debaty Chrisa Jericho z Orangem Cassidym.

* Po informacji nt. dochodów kwartalnych, wystąpił trend wzrostowy ceny akcji WWE. Wczoraj na zamknięciu było to 46.61$ +2.6% +1.18$.

Autor:
Paweł Borkowski<<< newsboard WrestleFans >>>

WWE Thunderdome oceniam:

Pozytywnie
Negatywnie27. września 2020


Mistrzostwo WWE
Drew McIntyre
vs
Randy Orton

Mistrzostwo Universal
Roman Reigns
vs
Jey Uso

30. sierpnia 2020


Mistrzostwo Universal
No Holds Barred Triple Threat
Roman Reigns
pokonał
"The Fienda" Braya Wyatta
Braun Strowman

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Bobby Lashley
pokonał
Apollo Crewsa

Mistrzostwo Tag Teamowe Kobiet
Shayna Baszler i Nia Jax
pokonały
Bayley i Sashę Banks

Tag Team Match
Rey i Dominik Mysterio
pokonali
Setha Rollinsa i Murphy'ego

Keith Lee
pokonał
Randy'ego Ortona

Big E
pokonał
Sheamusa

Matt Riddle
pokonał
Kinga Corbina

Kick-off
Tag Team Match

Riott Squad
pokonały
The IIconics23. maja 2020


Mistrzostwo Świata AEW
Jon Moxley
pokonał
Brodiego Lee

Stadium Stampede 
Matt Hardy & The Elite
pokonali
The Inner Circle


Mistrzostwo Kobiet AEW
Hikaru Shida
pokonała
Nylę Rose

Mistrzostwo TNT
Cody
pokonał
Lance'a Archera

Miano pretendentów do mistrzostwa Tag Teamowego AEW
Private Party
vs
Best Friends 

Casino Ladder Match
Brian Cage
pokonał
Darby'ego Allina
Colta Cabanę
Orange'a Cassidy'ego
Joeya Janela
Scorpio Sky'a
Kipa Sabiana

Frankiego Kazaiana
Luchasaurusa


Dustin Rhodes
pokonał
Shawna Spearsa

Kris Statlander
pokonała
Britt Baker


MJF
pokonał
Jungle Boya 


Miano pretendentów
do mistrzostwa
Tag Teamowego AEW

Pre-show
Best Friends
pokonali
Private PartyDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.