wrestling wwe tna aew


Oto, jak postrzegacie zmianę kolejności gal premiurm WWE przez WWE w ciągu kolejnych lat.
SONDA
Zmiana kolejności gal premiu WWE to pomysł:
dobry, bo wprowadza coś nowego. (172) 27%
niemający w ogóle znaczenia. (313) 50%
zły, bo wprowadza zamęt. (144) 23%
Łącznie oddano
629 głosów

Nie często kontynuujemy temat, ale zrobimy tak bym razem pozostając przy galach Premium.Tym razem chodzi jednak o zwiększającą się ilość tych gal w Europie.


Survivor Series przyniosło wyczekiwany powrót Randy'ego Ortona, natomiast dużą niespodzianką okazał się powrót do WWE CM Punka. Zawodnik zwolniony w tym roku z AEW, podpisał kilkuletni kontrakt z WWE, wiążąc się tym samym z federacją na dłuższy czas.

AEW zakontraktowało Rica Flaira, który ma towarzyszyć Stingowi w ostatnich miesiącach jego kariery. Oznacza to, że Flair będzie obecny w telewizji przynajmniej do marca przyszłego roku. Wkrótce pojawiły się natomiast doniesienia, że WWE Hall of Famer podpisał ostatecznie kilkuletni kontrakt z AEW, więc może tam pozostać na zdecydowanie dłużej.

WWE idzie mocno w kierunku eksploracji rynku europejskiego pod swoje gale Premium Live Event. Federacja potwierdziła wcześniej galę Bash in Berlin w Niemczech, ale okazuje się, że w przyszłym roku w sobotę 4 maja odbędzie się Backlash w LDLC Arenie w Lyonie we Francji.

WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


NXT Deadline 2023
Premiera:

piątek
15. grudnia 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Cody Rhodes na pewno będzie gotowy na WrestleManię, Zwolenniczka AEW pożegnała się z Warner Bros. Discovery, Cały skład PWG BOLA 2023, Kiedy poznamy kolejność wejść w Iron Survivor Challenge?, Goldberg zapowiada powrót na ring
Dodano: 10-12-2022, 18:25
„Fightful Select” informuje, że rehabilitacja Cody’ego Rhodesa przebiega zgodnie z planem i WWE jest absolutnie pewne, że wystąpi on na przyszłorocznej WrestleManii. Sprawa ma być do tego stopnia przesądzona, że w miniony czwartek nagrano nawet jakieś materiały promocyjne do WM z udziałem Rhodesa. Obecnie wszystko wskazuje na to, że Cody powróci do akcji już pod koniec stycznia na WWE Royal Rumble 2023 – zawodnik jest jednym z głównych faworytów do wygrania Royal Rumble Matchu.

W Warner Bros. Discovery trwa restrukturyzacja wskutek której z przedsiębiorstwem pożegnała się ostatnio wieloletnia pracowniczka wysokiego szczebla, Nancy Daniels, odpowiedzialna w dużej mierze za materiały na kanałach TNT i TBS. Stanowisko przejął Jason Sarlanis, odpowiedzialny dotychczas za programy kryminalne na stacjach ID i HLN. Nie wiemy w tej chwili jak ta zmiana może wpłynąć na ewentualną sytuację telewizyjną AEW. Z tego co wiadomo Warner Bros. Discovery jest ogółem zadowolone ze współpracy z AEW i planuje przedłużyć umowę na emisję programów Dynamite i Rampage. Warto jednak zauważyć, że dla AEW jest to pewien cios, ponieważ Nancy Daniels była zdecydowaną zwolenniczką AEW i współpracowała blisko z Tonym Khanem.

PWG zamknęło oficjalnie skład przyszłorocznego turnieju Battle of Los Angeles, który odbędzie się w dniach 7-8 stycznia. W stawce znalazło się siedemnaście osób: Michael Oku, Shun Skywalker, Masha Slamovich, Mike Bailey, Komander, Alex Shelley, Jonathan Gresham, Aramis, Titus Alexander, Jordynne Grace, Lio Rush, Black Taurus, Latigo, Daniel Garcia, Bandido, Konosuke Takeshita & El Hijo del Vikingo.

Już dzisiaj w nocy odbędzie się gala NXT Deadline, podczas której po raz pierwszy w historii odbędą się walki Iron Survivor Challenge. Znamy już uczestników tych walk, ale WWE nie ujawniło dotychczas kolejności w jakiej zawodnicy i zawodniczki będą dołączać do tych starć. Ostatecznie jednak taka informacja powinna się pojawić przed rozpoczęciem walk, a konkretnie podczas 30-minutowego Pre-Show przed samą galą.

W rozmowie z Maxem Kellermanem z „929ESPN” Goldberg zdradził, że na pewno zobaczymy go jeszcze w ringu, ponieważ nie chce, żeby porażka z Romanem Reignsem na WWE Elimination Chamber była jego ostatnim pojedynkiem w karierze. Goldberg nie odniósł się jednak do tego kiedy i dla jakiej federacji mógłby jeszcze zawalczyć. Goldberg pozostaje jeszcze do końca roku pod kontraktem WWE, ale federacja skorzystała już z wszystkich walk w ramach jego umowy. W styczniu Goldberg będzie znów wolnym agentem, więc może się dogadać na dalsze występy w WWE lub poszukać angażu w innej federacji.

-----------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>

Więcej gal WWE Premium w Europie:

poprawi ich widowiskowość.
nie wniesie nic nowego.
pogorszy produkt.9. grudnia 2023


30. grudnia 20234. listopada 2023


18. listopada 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.