wrestling wwe tna ecw


Trzeba przyznać, że Miz równie długo utrzymuje kontrakt Money in the Bank, jak się w naszej Sondzie. Sęk w tym, że są już inne, ciekawsze tematy, jak na przykład WrestleMania, czy wyniki Royal Rumble. Póki co, tak głosowaliście na reakcję Pana Money in the Bank.
SONDA
Czy uważasz, że The Miz zrealizuje kontrakt z walizki Money In The Bank przed WrestleManią 37?
Tak, zdobędzie mistrzostwo WWE (258) 19%
Tak, zdobędzie mistrzostwo Universal (63) 5%
Tak, ale przegra walkę mistrzowską (347) 26%
Nie, zaczeka do okresu po WrestleManii. (303) 23%
Utraci walizkę. (375) 28%

Łącznie oddano 1346 głosów

Wyskakujemy w Drogę na WrestleManię, więc zmieniamy także temat na związany z WrestleManią oraz wspomnianym Royal Rumble. Chodzi o Edge'a oraz wybór tytułu, o który zawalczy na "Najwspanialszej Scenie ze Wszystkich".


Dość niespodziewanie AEW ogłosiło podpisanie kontraktu z Paulem Wightem, doskonale znanym wcześniej fanom jako The Big Show z WWE. Weteran opuścił WWE po nieporozumieniach na tle finansowym i planów dotyczących jego osoby. W AEW ma pełnić rolę komentatora nowego programu Dark: Elevation, a w przyszłości okazyjnie ma również toczyć pojedynki w ringu.

NJPW podjęło ważną decyzję odnośnie swoich głównych tytułów mistrzowskich. Od dłuższego czasu mamy do czynienia z podwójnymi mistrzami IWGP Heavyweight i Intercontinental, w związku z czym federacja zadecydowała ostatecznie o unifikacji obu tytułów w jedno mistrzostwo, o nazwie IWGP World Heavyweight Championship.

WE ogłosiło rekordową jeżeli chodzi o liczebność, klasę nowych adeptów WWE Performance Center. Pośród zakontraktowanych osób znalazło się kilka ciekawych nazwisk, w tym Bronson Rechsteiner (syn Ricka Steinera), Parker Boudreaux (wypatrzony przez Paula Heymana i uważany za potencjalnego następcę Brocka Lesnara) czy doskonale znana fanom Taya Valkyrie (była zawodniczka AAA i Impact Wrestling, prywatnie żona Johna Morrisona).Rey i Dominik Mysterio przeszli zakażenie COVID-19, Zamieszanie wokół statusu Otisa na Royal Rumble, WWE nie ma jeszcze planu na walkę Bianci Belair na WrestleManii 37, Christian dziękuje fanom po Royal Rumble
Dodano: 02-02-2021, 19:50
Kilkutygodniowa przerwa Rey’a i Dominika Mysterio w grudniu ubiegłego roku i na początku stycznia bieżącego roku nie była przypadkowa, gdyż panowie zdradzili podczas „Start Today Podcast”, iż obaj przechodzili zakażenie COVID-19. Rey przyznał, że oprócz nich zakażona była jego żona, natomiast choroby uniknęła z kolei Aalyah. Rey i Dominik stwierdzili, że przez parę dni czuli się źle, lecz nie mieli poważniejszych objawów – w przypadku Rey’a doszło jedynie do dużego osłabienia organizmu, co utrzymywało się jeszcze przez jakiś czas.

„Wrestling Observer” sugeruje, że mimo zapowiedzi z początku stycznia, bliżej samego Royal Rumble zapadła decyzja, iż Otis nie weźmie udziału w Royal Rumble Matchu. Zawodnika ostatecznie zobaczyliśmy w niedzielę, co miało być decyzją podjętą na ostatnią chwilę – prawdopodobnie Otis zastąpił w walce Jey’a Uso, gdy okazało się definitywnie, że lekarze nie dadzą mu zielonego światła do występu na PPV.

Choć WWE ma mieć jasno określony plan na walkę Edge’a na WrestleManii, to inaczej jest w przypadku zwyciężczyni kobiecego Royal Rumble Matchu. Jak podaje „Wrestling Observer” tutaj WWE zdecydowało jedynie, że chce zwycięstwa Bianci Belair, lecz nie wiązało się to z jakimś gotowym zamysłem na WM – w tej chwili nikt w federacji nie wie zatem jeszcze ostatecznie nie tylko z kim zawalczy Bianca, ale i o który tytuł będzie rywalizować. W grę mają natomiast wchodzić tylko RAW Women’s Championship lub SmackDown Women’s Championship, więc federacja nie zamierza raczej powtarzać scenariusza sprzed roku, gdy po wygraniu Rumble, Charlotte Flair podjęła się na WrestleManii walki o NXT Women’s Championship.

Christian podziękował na Twitterze fanom za bardzo ciepły odbiór jego występu na Royal Rumble. Zawodnik stwierdził, że jeśli był to jego ostatni występ w ringu, to cieszy się, iż mógł ostatecznie pożegnać się z ringiem na własnych warunkach. W dalszej części wpisu zasugerował jednak, że możemy go jeszcze zobaczyć w akcji.
Przypomnę, że jak podawałem wcześniej – zagraniczne portale twierdzą, iż Christian jest dogadany z WWE na powrót na późniejszym etapie „Road to WrestleMania 37” i stoczenie pojedynku na WM.

----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

O który tytuł mistrzowski zawalczy Edge na WrestleManii 37?

Mistrzostwo WWE
Mistrzostwo Universal
Mistrzostwo NXT
21. marca 2021(karta wkrótce)
21. lutego 2021Mistrzostwo WWE
Elimination Chamber Match
Drew McIntyre
pokonał
AJ Stylesa
Jeffa Hardy'ego
Kofiego Kingstona
Randy'ego Ortona
Sheamusa

Mistrzostwo WWE
kasacja Money in the Bank

Miz
pokonał
Drew McIntyre'a

Elimination Chamber Match
o miano pretendenta do mistrzostwa Universal

Daniel Bryan
pokonał
Cesaro
Jeya Uso
Kevina Owensa
Kinga Corbina
i Samiego Zayna

Mistrzostwo Universal
Roman Reigns
pokonał
Daniela Bryana

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych WWE
Triple Threat Match
Riddle
pokonał
Johna Morrisona
i Bobby'ego Lashley'ego

Mistrzostwo Tag Teamowe Kobiet RAW
Nia Jax i Shayna Baszler
pokonały
Asukę i Biancę Belair

Fatal 4 Way o miano pretendendenta do mistrzostwa Stanów Zjednoczonych
Kick-off
John Morrison
pokonał
Eliasa
Mustafę Aliego
i Ricocheta


7. listopada 2020"I quit" match
o Mistrzostwo Świata AEW

Jon Moxley
pokonał
Eddiego Kingstona

Walka o członkowstwo MJF w Inner Circle
MJF
pokonał
Chrisa Jericho

The Elite Deletion match
Matt Hardy
pokonał
Sammy'ego Guevarę

Mistrzostwo Tag Teamów AEW
The Young Bucks
pokonali
FTR

Mistrzostwo Kobiet AEW
Hikaru Shida
pokonała
Nylę Rose

Mistrzostwo AEW TNT
Darby Allin
pokonał
Cody'egp Rhodesa

Orange Cassidy
pokonał
Johna Silvera

Mistrzostwo Świata AEW Eliminator
Finał Turnieju
Kenny Omega
pokonał
"Hangmana" Adama Page'a

Mistrzostwo Kobiet NWA
Pre-show

Serena Deeb
pokonała
Allysin Kay


Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.