wrestling wwe tna aew


Ostatnia Sonda poświęcona była pojedynkowi Brocka Lesnara z Bobbym Lashleyem na WWE Crown Jewel. Oto wyniki:
SONDA
Walka Brocka Lesnara z Bobbym Lashleyem na WWE Crown Jewel zakończy się:
zwycięstwem Brocka Lesnara. (145) 64%
zwycięstwem Bobby'ego Lashleya. (55) 24%
remisem. (26) 12%

Łącznie oddano 226 głosów

Tym razem przeprowadzamy błyskawiczną sondę na temat WarGames mężczyzn na Survivor Series glosując, czy Waszym zdaniem wygra Bloodline, czy może ekipa Brawling Brutes?


W mediach pojawiło się mnóstwo spekulacji jakoby WWE zwróciło się do Steve'a Austina z propozycją walki na WrestleManii 39. W gronie ewentualnych rywali dla "Stone Colda" mają się znajdować: Baron Corbin, Austin Theory, John Cena i Brock Lesnar.

Po dłuższej przerwie Kenny Omega na powrócić do NJPW. Podczas NJPW x STARDOM Historic X-Over wyemitowano promo w którym Omega wyzwał Willa Ospreay'a do walki na styczniowym Wrestle Kingdom 17. W listopadzie Omega i Young Bucks powrócili już do akcji w AEW po okresie zawieszenia za incydent z CM Punkiem.

Według aktualnych informacji WWE SummerSlam 2023 odbędzie się prawdopodobnie w Detroit w Michigan. Faworytem do organizacji wydarzenia będzie położony w tym mieście stadion Ford Field Mniejsze wydarzenia z weekendu SummerSlam mogłyby się wtedy odbyć w Little Caesars Arenie.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Survivor Series
WarGames
Premiera:

Środa
30. listopada 2022
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 14:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Oryginalne plany względem AEW Women's Championship, Potencjalna kontuzja na nagraniach AEW Rampage, NJPW zapowiedziało drugą galę pod szyldem Wrestle Kingdom 17, Kiedy NJPW zdejmie zakaz wznoszenia okrzyków?, Ric Flair zaproszony na gale WWE, Dominik Mysterio i Rhea Ripley zaatakowali Rey'a Mysterio w Święto Dziękczynienia, Były zawodnik AEW na stałe w Impact Wrestling, Nowe informacje w sprawie przyszłości WWE Money In The Bank
Dodano: 25-11-2022, 10:07
Według „Wrestling Observer Radio” oryginalne plany AEW zakładały, że Toni Storm pokona Thunder Rosę zostając niekwestionowaną mistrzynią kobiet AEW. Takie plany obowiązywały jednak tylko w zamyśle, zgodnie z którym AEW spodziewało się, że Rosa będzie gotowa do akcji już w listopadzie – taka walka odbyłaby się zapewne na Full Gear. Rzeczywistość okazała się zgoła inna i Rosa jest jeszcze przynajmniej kilka tygodni od powrotu, stąd zapadła decyzja o pozbawieniu jej tytułu. W międzyczasie AEW zdecydowało się pójść na fali ostatniej popularności Jamie Hayter, która pokonała Storm.
Co ciekawe według „Wrestling Observera” mimo fiaska z tymczasowym tytułem kobiet, AEW nie zamierza całkowicie rezygnować z koncepcji tymczasowych pasów mistrzowskich. Motyw ten ma być jednak wykorzystywany tylko jeśli będzie pewność, iż przerwa mistrza nie potrwa więcej niż 2-3 miesiące.

Emitowany dzisiaj odcinek Rampage był nagrany w środę po Dynamite, a jak się okazuje podczas tapingów doszło do potencjalnej kontuzji u Dante Martina. Po stoczonej przez niego walce zawodnikiem zaopiekował się sztab medyczny. Ostatecznie Martin miał opuścić halę o własnych siłach, ale szedł bardzo powoli i niepewnie, w asekuracji lekarzy. Bryan Alvarez przekazał na łamach „Wrestling Observer Radio”, że może chodzić o uraz głowy, potencjalnie wstrząśnienia mózgu.

Choć wydawało się, że po ostatnich eksperymentach NJPW powróci w 2023 roku do koncepcji tylko jednego dnia z Wrestle Kingdom 17, ostatecznie będzie inaczej. Jak wiemy już wcześniej najnowsza edycja WK została potwierdzona na 4 stycznia w Tokyo Dome. Wczoraj NJPW zapowiedziało jednak, że zobaczymy ostatecznie drugi dzień Wrestle Kingdom 17, choć w sporym odstępie czasowym, gdyż odbędzie się on 21 stycznia w Yokohama Arenie.


NJPW poinformowało w specjalnym komunikacie, że od 11 lutego 2023 roku federacja zdejmie w końcu zakaz wznoszenia okrzyków na swoich galach, który wprowadzono ponad dwa lata temu, gdy wybuchła pandemia. Aktualnie fani dalej mogą się ograniczać tylko do klaskania, a termin zniesienia regulacji oznacza, że takie zasady będą panowały także przy styczniowych galach Wrestle Kingdom.

Podczas podcastu „To Be The Man” Ric Flair zdradził, że WWE zaprosiło go na Royal Rumble 2023 oraz styczniowy odcinek specjalny RAW z celebracją 30-lecia tego brandu. Flair nie sprecyzował czy WWE zaprosiło go na wydarzenia w roli obserwatora czy być może pojawi się on w jakimś charakterze w WWE TV.

W czwartek w Stanach Zjednoczonych obchodzone było Święto Dziękczynienia, a WWE skorzystało z okazji do pewnego wykorzystania tego motywu w ramach trwającego storyline’u. W ramach filmików shorts w serwisie YouTube, WWE wypuściło nagranie w którym Dominik Mysterio i Rhea Ripley przerywają świąteczne spotkanie rodziny Mysterio. Rey widząc ich nie chce ich wpuścić, ale Ripley siłą wchodzi do środka, a Dominik rzuca się z ciosami na ojca i atakuje specjalnie jego kontuzjowaną, znajdującą się w usztywnieniu nogę. Nagranie znajdziecie tutaj.

Impact Wrestling poinformowało w czwartkowym komunikacie, że Alan Angels podpisał kontrakt z federacją. Zawodnik będzie teraz przedstawiany w programach po prostu jako Angels.

Według „Fightful Select” ich źródła w WWE wskazują na to, że ostatnie spekulacje o zlikwidowaniu oddzielnej gali Money In The Bank i powrocie tej walki na WrestleManię nie są prawdziwe. Część oficjeli miała im powiedzieć, że nie wykluczają tego zupełnie, ale taki ruch absolutnie nie był dotychczas omawiany wewnętrznie w WWE i są to czysto medialne spekulacje. Według „Fightful” również plotki jakoby LA Knight miał być kolejnym Mr. Money In The Bank nie mają na razie żadnego podłoża względem tego o czym rozmawiało się za kulisami WWE.

-----------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Już 26 listopada w Warszawie odbędzie się duża gala wrestlingu polskiej federacji Kinguin Prime Time Wrestling. To gala na której nie może zabraknąć żadnego sympatyka wrestlingu! W akcji m.in. Samuray Del Sol (Kalisto), Matt Sydal, Trent Seven, Diana Strong, Robert Star czy Justin Joy i wielu wielu innych!
Bilety na Kinguin PTW #3: Legends znajdziecie tutaj!

Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>

WarGames zwycięży:

Bloodline
Brawling Brutes26. listopada 2022


WarGames Mężczyzn
Brawling Brutes
vs
Bloodline

WarGames Kobiet
Bianca Belair
Alexa Bliss
Asuka
Mia Yim
???
vs
Damage CTRL,
Nikki Cross
Rhea Ripley

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Ronda Rousey
vs
Shotzi

Mistrzostwo WWE Stanów Zjednoczonych
Triple Threat Match
Seth Rollins
vs
Bobby Lashley
vs
Austin Theory

AJ Styles
vs
Finn Balor

19. listopada 2022


Mistrzostwo Świata AEW
MJF
pokonał
Jona Moxleya

Mistrzostwo Świata Tag Teamów AEW
The Acclaimed
pokonali
Swerve In Our Glory

Mistrzostwo Świata Kobiet AEW

Jamie Hayter
pokonała
Toni Storm

No-DQ Tag Team Match

Sting i Darby Allin
pokonali
Jeffa Jarretta i Jaya Lethala

Mistrzostwo AEW TNT
Three-Way Match

Samoa Joe
pokonał
Wardlowa
i Powerhouse Hobbsa

Saraya
pokonała
Dr. Britt Baker

Mistrzostwo Świata RoH
Four Way Match

Chris Jericho
pokonał
Bryana Danielsona
Claudio Castagnolliego
i Sammy'ego Guevarę

Mistrzostwo AEW TBS
Jade Cargill
pokonała
Nylę Rose

Mistrzostwo Świata Trios AEW
Death Triangle
pokonali
The Elite
i Young Bucks

Steel Cage Match
"Jungle Boy" Jack Perry
pokonał
Luchasaurusa

Pre-show
Eddie Kingston
pokonał
Juna Akiyamę

Półfinał Turnieju o Mistrzostwo Świata AEW
Pre-show

Ricky Starks
pokonał
Briana Cage'a

10-Man Tag Team Match
Pre-show

Best Friends
pokonali
The Factory
5. listopada 2022


Mistrzostwo WWE Universal
Roman Reigns
pokonał
Logana Paula

Mistrzostwo Kobiet RAW
Last Woman Standing

Bianca Belair
pokonała
Bayley

Mistrzostwo Tag Teamowe WWE
Usos
pokonali
Brawling Brutes

Mistrzostwo Tag Teamowe Kobiet WWE

Damage CTRL
pokonały
Alexę Bliss i Asukę

Brock Lesnar
pokonał
Bobby'ego Lashleya

Steel Cage Match

Drew McIntyre
pokonał
Karriona Krossa

Six-man Tag Team Match
Judgment Day
pokonało
The O.C.

Braun Strowman
pokonał
OmosaDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.