wrestling wwe tna ecw


WWE Survivor Series już za nami. W ostatniej Sondzie Waszym zdaniem miało zwyciężyć SmackDown. Głosowaliście następująco:
SONDA
Tegoroczne WWE Survivor Series zwycięży:
RAW (247) 48%
SmackDown (265) 52%
Łącznie oddano
512 głosów

W najbliższym czasie skupimy się na osobie The Miza oraz posiadanym przez niego kontrakcie Money in the Bank. Głosujecie, jak Waszym zdaniem dalej potoczą się jego losy.


WWE startuje z większym projektem w Indiach, który docelowo ma prowadzić do nowego brandu NXT w tym kraju, wzorem tego brytyjskiego. W przedsięwzięcie zaangażowany jest Jeff Jarrett, a początkiem projektu ma być gala WWE Superstar Spectacle, która zostanie wyemitowana pod koniec stycznia w tamtejszej telewizji oraz na WWE Network.

Jay White może wkrótce opuścić NJPW i rozpocząć występy w Stanach Zjednoczonych. Jego dotychczasowa umowa wygaśnie pod koniec stycznia i White nie jest przekonany do podpisania nowego kontraktu. O zawodnika bardzo mocno zabiega WWE i w tej chwili wszystko wskazuje na to, że White wybierze między NJPW i WWE.

Sean "X-Pac" Waltman podda się operacjom więzadła krzyżowego przedniego oraz łąkotki, które mają pomóc w zaleczeniu doskwierających mu od dawna urazów. Zabiegi mają też przygotować WWE Hall of Famera do powrotu na ring, gdyż X-Pac chce w 2021 roku wznowić karierę. W grę wchodzą tutaj raczej występy na scenie niezależnej.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

Uwaga!
Dni i godziny emisji ulegają obecnie zmianie w związku z premierami zaległych gal.
Program znajdziecie tutaj.

Plany AEW dla Stinga, Skład Pure Rules Tag Team Matchu i jeszcze jedna walka na ROH Final Battle, Oglądalność RAW, Nowa promocja na WWE Network, Amway Center dziękuje WWE za współpracę, Uwaga na spoilery z Impact Wrestling: reklama AEW podczas transmisji, pojawienie się Kenny'ego Omegi, ostateczna karta gali Final Resolution
Dodano: 09-12-2020, 09:08
„Sports Illustrated” podaje, że AEW ma konkretne plany na Stinga i nie obejmują one kompletnego wyłączenia go z akcji zawodniczej. Jak wiadomo stan zdrowia Stinga nie jest najlepszy i nie może on już toczyć pełnych pojedynków – w WWE sztab medyczny nawet całkowicie zakazał mu występów. Pojawiały się głosy, że w AEW będzie podobnie, lecz według najnowszych sygnałów nie jest to do końca prawda. Wedle tych doniesień Sting mógłby uczestniczyć w walkach kręconych w stylu kinowym czy nawet starciach tag teamowych, przy czym akcje z jego udziałem będą starannie zaplanowane, żeby minimalizować ryzyko. Plan jest taki, żeby przede wszystkim wykorzystać Stinga w celu promocji młodszych zawodników.
Choć roster AEW miał od pewnego czasu sygnały, że Sting może trafić do federacji, to same rozmowy były prowadzone za zamkniętymi drzwiami i pracownicy nie wiedzieli niczego na pewno. Negocjacje ze Stingiem miał prowadzić osobiście Tony Khan, a Sting był ponoć pod wrażeniem jego podejścia. To także Khan miał ustalić, żeby debiut Stinga w AEW na pewno skomentował Tony Schiavone ze swoim charakterystycznym „It’s Sting!”.

ROH poinformowało, że w Pure Rules Tag Team Matchu na Final Battle zmierzą się Fred Yehi i Wheeler Yuta z Tracym Williamsem i Rhettem Titusem. Oprócz tego do karty PPV dodano jeszcze jeden pojedynek: Danhausen vs. Brian Johnson.
Przy okazji warto wspomnieć, że ogłoszenie już teraz w zasadzie całej karty nie jest przypadkowe. Choć gala ogłoszona jest na 18 grudnia, to PPV od ROH nie odbędzie się na żywo, lecz tego dnia zostanie po prostu udostępnione. Z informacji „Fightful Select” wynika, że Final Battle będzie nagrywane już jutro.

Oglądalność ostatniego RAW wyniosła 1.736 miliona widzów, co jest wynikiem bardzo zbliżonym do 1.741 miliona sprzed tygodnia. Rating w przedziale wiekowym 18-49 wyniósł 0.51, podczas gdy tydzień temu było to 0.52. Godzinowo widownia RAW układała się następująco:
+ pierwsza godzina – 1.852 miliona widzów
+ druga godzina – 1.775 miliona
+ trzecia godzina – 1.583 miliona.

WWE proponuje teraz nową promocję na WWE Network z pierwszym miesiącem w promocyjnej cenie zaledwie 99 centów. Kiedyś obowiązywała akcja na mocy której ten pierwszy miesiąc był całkowicie darmowy, lecz WWE zrezygnowało z tego wcześniej w tym roku, po tym jak poza głównym i płatnym serwisem WWE Network, wprowadzono dodatkowo wariant WWE Network z darmowymi materiałami.

Na profilu Amway Center na Twitterze pojawiły się podziękowania dla WWE za minionych 119 dni współpracy. W tym okresie na obiekcie, w oprawie WWE ThunderDome, odbyło się aż 37 gal federacji. Przypomnę, że od najbliższego piątku, gale RAW, SmackDown i WWE PPV będą się już odbywać w oprawie ThunderDome, ale na stadionie Tropicana Field.

Uwaga na spoilery z wczorajszego odcinka Impact Wrestling.
|
|
|
|
Podczas transmisji nowego odcinka wyświetlono „płatną reklamę” All Elite Wrestling. Wystąpili w niej Tony Khan i Tony Schiavone, zapraszając na najnowsze AEW Dynamite. Cała reklama była przygotowana w stylu nawiązującym do lat 80-tych.

Zgodnie z zapowiedziami ukazał się też segment z wywiadem z AEW World Championem, Kennym Omegą. Ten ogłosił, że na Dynamite będzie miał jakąś ważną wiadomość do przekazania, po czym zasugerował też delikatnie jakoby mógł się pokusić o próbę zdobycia Impact World Championship.

Już teraz wiemy, że odcinek z pojawieniem się gwiazdy AEW, wzbudził duże zainteresowanie fanów. Epizod Impact Wrestling na Twitchu śledziło 55 tysięcy osób, co jest rekordem federacji na tej platformie i to bez porównania do jakichkolwiek dotychczasowych wyników – wystarczy wspomnieć, że standardowo nowe odcinki IW na Twitchu śledzi 2500-3500 osób. Oczywiście dopiero przekonamy się jaka liczba widzów obejrzała Impact Wrestling na AXS TV.

Tymczasem jeśli chodzi już o wydarzenia stricte z Impact Wrestling, to poznaliśmy nowe walki na sobotnią galę Final Resolution na Impact! Plus, której finalna karta jest następująca:
* Impact World Championship Match: Rich Swann vs. Chris Bey
* Impact Knockouts Championship Match: Deonna Purrazzo vs. Rosemary
* Impact X-Division Championship ‘Defeat Rohit’ Open Challenge: Rohit Raju vs. ???
* The North Gets Tag Title Shot If Ethan Page Wins: Ethan Page vs. Karl Anderson
* Larry D’s Freedom On The Line, Old School Rules Match: Tommy Dreamer vs. Larry D.
* Havok & Nevaeh vs. The Sea Stars
* Tenille Dashwood & Kaleb vs. Alisha & Eddie Edwards
* Eric Young vs. Rhino
* Hernandez vs. Fallah Bahh (pojedynek będzie sędziować Kiera Hogan).

----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

Czy uważasz, że The Miz zrealizuje kontrakt z walizki Money In The Bank przed WrestleManią 37?

Tak, zdobędzie mistrzostwo WWE
Tak, zdobędzie mistrzostwo Universal
Tak, ale przegra walkę mistrzowską
Nie, zaczeka do okresu po WrestleManii.
Utraci walizkę.


31. stycznia 2021Royal Rumble Match
Mężczyzn

Royal Rumble Match
Kobiet
20. grudnia 2020Mistrzostwo WWE
Triple Theat TLC Match
Drew McIntyre
pokonał
AJ Stylesa
i Johna Morrisona

Mistrzostwo Universal
Roman Reigns
pokonał
Kevina Owensa

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Sasha Banks
pokonała
Carmellę

Mistrzostwo Tag Teamów RAW
Hurt Business
pokonali
New Day

Mistrzostwo Tag Teamów Kobiet WWE
Asuka i Charlotte Flair
pokonały
Shaynę Baszler i Nię Jax

Firefly Inferno Match
Randy Orton
pokonał
"Fienda" Braya Wyatta

8 Man Tag Team Match
Big E, Daniel Bryan,
Chad Gable i Otis
pokonali
Kinga Corbina,
Samiego Zaynz, Cesaro
i Shinsuke Nakamurę7. listopada 2020"I quit" match
o Mistrzostwo Świata AEW

Jon Moxley
pokonał
Eddiego Kingstona

Walka o członkowstwo MJF w Inner Circle
MJF
pokonał
Chrisa Jericho

The Elite Deletion match
Matt Hardy
pokonał
Sammy'ego Guevarę

Mistrzostwo Tag Teamów AEW
The Young Bucks
pokonali
FTR

Mistrzostwo Kobiet AEW
Hikaru Shida
pokonała
Nylę Rose

Mistrzostwo AEW TNT
Darby Allin
pokonał
Cody'egp Rhodesa

Orange Cassidy
pokonał
Johna Silvera

Mistrzostwo Świata AEW Eliminator
Finał Turnieju
Kenny Omega
pokonał
"Hangmana" Adama Page'a

Mistrzostwo Kobiet NWA
Pre-show

Serena Deeb
pokonała
Allysin KayDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.