wrestling wwe tna aew


Troszkę przykurzyła się nam Sonda, więc najwyższy czas ją zmienić. Ostatnim razem głosowaliście na zwycięzcę walki o mistrzostwo WWE Universal.
SONDA
Mistrzostwo WWE Universal na WrestleManii 39 zwycięży:
Roman Reigns (303) 34%
Cody Rhodes (577) 66%
Łącznie oddano
880 głosów

Ostatnią mocną wiadomością w WWE było wprowadzenie, a raczej reaktywowanie, mistrzostwa świata wagi ciężkiej. Tym razem zabieracie głos, czy było to słuszne posunięcie WWE.


AEW zapowiedziało oficjalnie powrót CM Punka, który nastąpi 17 czerwca, przy okazji premierowego odcinka nowego programu AEW Collision, który będzie emitowany na antenie TNT.

Mercedes Mone nabawiła się kontuzji kostki, co przekreśliło plany na zdobycie przez nią tytułu mistrzowskiego w NJPW. Zawodniczkę czeka przynajmniej kilka tygodni przerwy od występów. Z tego względu wątpliwe jest również jej pojawienie się na gali AEW i NJPW Forbidden Door, co było uwzględnione w oryginalnych planach na to wydarzenie.

W wieku 79 lat zmarł "Superstar" Billy Graham, który od dłuższego czasu zmagał się z całą serią poważnych problemów zdrowotnych, od miesięcy przebywając w zasadzie głównie w placówkach medycznych. W swoich ostatnich dniach Graham był już podłączony do aparatury podtrzymującej życie.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Money in the Bank
Premiera:

Środa
5. lipca 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Will Ospreay planuje pozostać w NJPW, Naomi pojawi się z Sashą Banks na Wrestle Kingdom 17?, Status WWE w sprawie zmiany siedziby federacji, Zapowiedź RAW
Dodano: 02-01-2023, 20:52
W rozmowie z „Fightful” Will Ospreay ujawnił, że jego umowa z NJPW obowiązuje do początku przyszłego roku, ale jego serce jest w New Japan i nastawia się na pozostanie w tej federacji na dłużej. Ospreay stwierdził, że raczej nie myśli o regularnych występach w Stanach Zjednoczonych i lepiej czuje się w występach w Japonii, więc będzie chciał podpisać nowy kontrakt z NJPW.

PWInsider donosi, że Trinity Fatu (Naomi) ma towarzyszyć Sashy Banks przy okazji jej debiutu na Wrestle Kingdom 17. Nie wiadomo czy Naomi też miałaby wystąpić na gali, czy jedynie towarzyszyć Sashy na zapleczu.

„CT Insider” informuje, że po wielu pracach nowa siedziba WWE ma być gotowa już wkrótce, a federacja zacznie w niej funkcjonować jeszcze w pierwszym kwartale 2023 roku. W tym terminie otworzone będą pierwsze sekcje – kolejne będą otwierane na przestrzeni tego roku. WWE pozostaje w Stamford (Connecticut), ale przenosi się z Titan Towers do obiektu zlokalizowanego przy 707 Washington Blvd.
Nowy kompleks jest ogromny, mając ponad 370 tysięcy metrów kwadratowych dostępnej powierzchni. Z tego tytułu pojawi się tam mnóstwo udogodnień, w tym nawet prywatne studio nagraniowe WWE, które będzie mogło służyć pod przygotowywanie programów na Peacock/WWE Network, ale w awaryjnych sytuacjach nawet do organizacji gal. WWE miało zmienić siedzibę dużo wcześniej, ale prace nad nowym budynkiem były opóźnione przez pandemię, w trakcie której WWE szukając oszczędności wstrzymało część budżetu związanego z tym projektem.

Na dzisiejsze, pierwsze w 2023 roku RAW zapowiedziano dwie walki mistrzowskie:
- Bianca Belair broni tytułu kobiet RAW przeciwko Alexie Bliss
- Seth Rollins chce odebrać mistrzostwo Stanów Zjednoczonych z rąk Austina Theory’ego.


---------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>

Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:

dobrą
złą1. lipca 2023


25. czerwca 20236. maja 2023


5. marca 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.