wrestling wwe tna ecw


WWE Survivor Series już za nami. W ostatniej Sondzie Waszym zdaniem miało zwyciężyć SmackDown. Głosowaliście następująco:
SONDA
Tegoroczne WWE Survivor Series zwycięży:
RAW (247) 48%
SmackDown (265) 52%
Łącznie oddano
512 głosów

W najbliższym czasie skupimy się na osobie The Miza oraz posiadanym przez niego kontrakcie Money in the Bank. Głosujecie, jak Waszym zdaniem dalej potoczą się jego losy.


WWE startuje z większym projektem w Indiach, który docelowo ma prowadzić do nowego brandu NXT w tym kraju, wzorem tego brytyjskiego. W przedsięwzięcie zaangażowany jest Jeff Jarrett, a początkiem projektu ma być gala WWE Superstar Spectacle, która zostanie wyemitowana pod koniec stycznia w tamtejszej telewizji oraz na WWE Network.

Jay White może wkrótce opuścić NJPW i rozpocząć występy w Stanach Zjednoczonych. Jego dotychczasowa umowa wygaśnie pod koniec stycznia i White nie jest przekonany do podpisania nowego kontraktu. O zawodnika bardzo mocno zabiega WWE i w tej chwili wszystko wskazuje na to, że White wybierze między NJPW i WWE.

Sean "X-Pac" Waltman podda się operacjom więzadła krzyżowego przedniego oraz łąkotki, które mają pomóc w zaleczeniu doskwierających mu od dawna urazów. Zabiegi mają też przygotować WWE Hall of Famera do powrotu na ring, gdyż X-Pac chce w 2021 roku wznowić karierę. W grę wchodzą tutaj raczej występy na scenie niezależnej.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

Uwaga!
Dni i godziny emisji ulegają obecnie zmianie w związku z premierami zaległych gal.
Program znajdziecie tutaj.

Walka Goldberga z Romanem Reignsem na Royal Rumble lub WrestleManii?, Oglądalność Impact Wrestling, AEW potwierdziło trzy specjalne odcinki Dynamite, Uwaga na spoilery z AEW Dynamite i NXT: segment z udziałem Shaquille'a O'Neala, kto wygrał Dynamite Diamond Ring?, angle z kontuzją, walki na przyszłotygodniowe Dynamite, duży powrót w NXT, walka tag teamowa na kolejne NXT
Dodano: 10-12-2020, 09:35
Mocna deklaracja Goldberga z „The Bump” o której wspominałem wczoraj, może być nieprzypadkowa. Nie wiemy w tej chwili czy była to inicjatywa zawodnika, czy podpowiedziało mu to samo WWE, lecz tej drugiej opcji zdecydowanie nie można wykluczyć, zwłaszcza, że temat szybko został podjęty w mediach społecznościowych czy na samej stronie internetowej WWE.
Spekuluje się, że może to prowadzić do walki Romana Reignsa z Goldbergiem na Royal Rumble 2021. Ewentualnie może to być początek większego storyline’u, jeśli ostatecznie WWE myśli o starciu Reigns-Goldberg na WrestleManii 37. Nieoficjalnie spekulowano, że jest to jeden z planów zastępczych dla Reignsa, jeśli na WM nie uda się doprowadzić do jego walki z The Rockiem.

Oglądalność ostatniego Impact Wrestling z zapowiadanym pojawieniem się AEW World Championa, Kenny’ego Omegi, wyniosła 221 tysięcy widzów z ratingiem 0.08 w grupie wiekowej 18-49. To poprawa względem 166 tysięcy osób i ratingu 0.05 z poprzedniego tygodnia oraz najlepsze liczby programu IW od ponad dwóch lat. Ostatni raz tygodniówka Impact Wrestling osiągnęła lepszą widownię 12 lipca 2018 roku, a rating we wspomnianej grupie 27 września 2018 roku – warto dodać, że wtedy program nadawany był jeszcze na kanale POP TV.
Przypomnę, że IW odnotowało też ogromny wzrost osób oglądających na Twitchu – po program sięgnęło tam 50 tysięcy osób, podczas gdy zwykle są to 2-3 tysiące. Impact Wrestling zamieściło też w środę pełen odcinek IW z wtorku na swoim kanale na YouTube, gdzie do teraz osiągnął on już blisko 250 tysięcy wyświetleń.

AEW przekazało, że na przełomie 2020 i 2021 roku czekają nas aż trzy odcinki specjalne Dynamite. Ostatecznie mimo emisji meczu NBA, w środę 23 grudnia ukaże się Dynamite z podtytułem Holiday Bash – ze względu na mecz będzie ono jednak nadawane dopiero po jego zakończeniu, czyli wstępnie około godziny 22.00 czasu wschodniego. W kolejnych dwóch tygodniach AEW powróci do swojego normalnego czasu antenowego, a więc 20-22, a odcinki z 30 grudnia i 6 stycznia będą opatrzone nazwą New Year’s Smash. Podczas odcinka z 30 grudnia przy stoliku komentatorskim pojawi się Chris Jericho, a na odcinek z 6 stycznia zapowiedziano gościnny występ Snoop Dogga. Oczywiście można się tu dopatrywać dodatkowego smaczku, gdyż Snoop Dogg pojawiał się kilkukrotnie w WWE, a w 2016 roku został włączony do skrzydła dla celebrytów w WWE Hall of Fame.

Uwaga na spoilery z AEW Dynamite i NXT.
|
|
|
|
Zgodnie z zapowiedziami podczas Dynamite pojawił się Shaquille O’Neal, który zasiadł do rozmowy z Tonym Schiavone i Brandi Rhodes. Pod koniec segmentu Shaq radził Brandi uważać na Jade, co skończyło się tym, że Brandi obraziła go i oblała drinkiem.

MJF drugi rok z rzędu wygrał Dynamite Diamond Ring, pokonując w finałowym starciu Orange Cassidy’ego.

Przed zapowiadaną walką Lucha Bros i Lance’a Archera z Eddiem Kingstonem, The Butcherem i The Bladem, zorganizowano angle z wyeliminowaniem Penta El Zero M. Według doniesień medialnych zrobiono to w celu przykrycia prawdziwej kontuzji Penty, której ten miał się nabawić podczas treningu. Wiemy jedynie, że Penta miał doznać urazu nogi, ale nie wiemy ile będzie pauzował.

Na przyszłotygodniowe AEW Dynamite zapowiedziano natomiast szereg pojedynków:
* The Inner Circle vs. Top Flight, Brandon Cutler, Varsity Blondes, Best Friends
* Matt Hardy & Private Party vs. Hangman Page & Dark Order
* Cody Rhodes vs. Angelico
* The Acclaimed vs. Frankie Kazarian & Christopher Daniels
* Serena Deeb & Big Swole vs. Ivelisse & Diamante.

Tymczasem w NXT doszło do powrotu Karriona Krossa, który zaatakował Damiana Priesta. Jego pojawienie się zasugerowano jednak już wcześniej, w segmencie w którym Kyle O’Reilly, Pete Dunne i Priest zgłaszali akces do walki z Finnem Balorem o mistrzostwo NXT. Scarlett zjawiła się pod koniec tego segmentu, by skonfrontować się z Balorem. Przypomnę oczywiście, że Kross jest po wymuszonej przerwie spowodowanej kontuzją, przez którą musiał zrzec się zdobytego dopiero co tytułu mistrzowskiego NXT.
Warto dodać, że do walki o mistrzostwo NXT ma dojść w odcinku z 6 stycznia 2021 roku. Na razie William Regal wstrzymał się jednak z ogłoszeniem tego kto będzie wtedy przeciwnikiem Finna Balora.Z kolei na przyszłotygodniowe NXT ustalono walkę tag teamową: Johnny Gargano & Austin Theory vs. Leon Ruff & KUSHIDA.

----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

Czy uważasz, że The Miz zrealizuje kontrakt z walizki Money In The Bank przed WrestleManią 37?

Tak, zdobędzie mistrzostwo WWE
Tak, zdobędzie mistrzostwo Universal
Tak, ale przegra walkę mistrzowską
Nie, zaczeka do okresu po WrestleManii.
Utraci walizkę.


31. stycznia 2021Royal Rumble Match
Mężczyzn

Royal Rumble Match
Kobiet
20. grudnia 2020Mistrzostwo WWE
Triple Theat TLC Match
Drew McIntyre
pokonał
AJ Stylesa
i Johna Morrisona

Mistrzostwo Universal
Roman Reigns
pokonał
Kevina Owensa

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Sasha Banks
pokonała
Carmellę

Mistrzostwo Tag Teamów RAW
Hurt Business
pokonali
New Day

Mistrzostwo Tag Teamów Kobiet WWE
Asuka i Charlotte Flair
pokonały
Shaynę Baszler i Nię Jax

Firefly Inferno Match
Randy Orton
pokonał
"Fienda" Braya Wyatta

8 Man Tag Team Match
Big E, Daniel Bryan,
Chad Gable i Otis
pokonali
Kinga Corbina,
Samiego Zaynz, Cesaro
i Shinsuke Nakamurę7. listopada 2020"I quit" match
o Mistrzostwo Świata AEW

Jon Moxley
pokonał
Eddiego Kingstona

Walka o członkowstwo MJF w Inner Circle
MJF
pokonał
Chrisa Jericho

The Elite Deletion match
Matt Hardy
pokonał
Sammy'ego Guevarę

Mistrzostwo Tag Teamów AEW
The Young Bucks
pokonali
FTR

Mistrzostwo Kobiet AEW
Hikaru Shida
pokonała
Nylę Rose

Mistrzostwo AEW TNT
Darby Allin
pokonał
Cody'egp Rhodesa

Orange Cassidy
pokonał
Johna Silvera

Mistrzostwo Świata AEW Eliminator
Finał Turnieju
Kenny Omega
pokonał
"Hangmana" Adama Page'a

Mistrzostwo Kobiet NWA
Pre-show

Serena Deeb
pokonała
Allysin KayDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.