wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


Drew McIntyre został zwycięzcą Royal Rumble Matchu mężczyzn i wkrótce ogłosił, że na WrestleManii 36 chce zawalczyć z Brockiem Lesnarem o WWE Championship. Takie starcie trafiło już oficjalnie do karty WM i zostanie tam podtrzymane, o ile oczywiście Lesnar utrzyma tytuł do tego czasu.

AJ Styles doznał urazu zwichnięcia barku i wypadł z akcji na kilka tygodni. Ostatecznie nie był potrzebny żaden zabieg i skala kontuzji wskazuje na to, że AJ powinien być gotowy do akcji w marcu, pod warunkiem, że nie dojdzie do żadnych komplikacji na etapie rehabilitacji. Z tego względu występ Stylesa na WrestleManii raczej nie jest zagrożony.

WWE oficjalnie potwierdziło podpisanie kontraktów z Timothym Thatcherem oraz Killerem Krossem. Obaj panowie zameldowali się już w WWE Performance Center i swoją przygodę z federacją rozpoczną prawdopodobnie od NXT. Thatcher jest weteranem sceny niezależnej, natomiast Kross zabłysnął przede wszystkim występami w AAA i Impact Wrestling.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Super ShowDown
Środa 11.03.2020
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Luke Harper wkrótce w All Elite Wrestling, Fit Finlay podda się operacji, WWE zapewniło rosterowi lżejszy grafik przed WrestleManią
Dodano: 30-01-2020, 14:18
All Elite Wrestling powinno wkrótce podpisać kontrakt z byłym zawodnikiem WWE, Lukiem Harperem. Obecnie planowany jest jego debiut na AEW Dynamite z 18 marca, które odbędzie się w Rochester, a więc rodzinnym mieście zawodnika. Formalnie zawodnik może rozpocząć występy telewizyjne dla innych federacji od 8 marca, gdy wygaśnie jego 3-miesięczna klauzula zakazu występów po rozwiązaniu umowy z WWE. AEW prawdopodobnie odpuści jednak występ zawodnika już 11 marca, pozostawiając jego debiut na z pewnością gorącą owację ze strony publiczności z jego miasta. Harper ma na poczet występów w AEW powrócić do swojego starego przydomka, Brodie Lee. Zawodnik zarejestrował znów prawa do tego pseudonimu w listopadzie ubiegłego roku, tuż przed rozstaniem z WWE.

„Wrestling Observer” informuje, że Fit Finlay, który od ośmiu lat pełni rolę producenta na zapleczu gal WWE, podda się wkrótce operacji. Ma to być zabieg endoprotezoplastyki stawu ramiennego.

WWE zmieniło obecnie podejście do grafiku, ograniczając liczbę live eventów, w związku z wieloma urazami, które przytrafiały się przy zwiększonej liczbie gal nietelewizyjnych. Oprócz samego ograniczenia liczby gal, WWE dogadało się z poszczególnymi zawodnikami i zawodniczkami odnośnie przydzielania im dłuższych okresów wolnego, w dogadanych przez obie strony terminach. Federacja połączyła też niektóre live eventy RAW i SmackDown w gale dla obu brandów, co pozwala im na większą rotację względem występujących osób. W efekcie pracownicy WWE zdecydowanie nie będą mieli na co narzekać i okres przed WrestleManią 36 będzie w tym roku wyjątkowo komfortowy. W lutym osoby z głównych rosterów będą miały do przepracowania maksymalnie dziesięć gal. Dogodny będzie też grafik w marcu, gdy gwiazdy obu brandów będą miały po maksimum czternaście występów, a biorąc pod uwagę parę łączonych live eventów, dla większości osób liczba przepracowanych gal znów będzie oscylowała w okolicy dziesięciu.
W porównaniu z ostatnimi latami, gwiazdy WWE mają w tym roku naprawdę lekki grafik podczas „Road to WrestleMania”, dzięki czemu WWE liczy też na mniejszą liczbę problemów zdrowotnych członków rosteru, które mogłyby krzyżować plany na galę w Tampie. Kolejny bardziej intensywny okres czeka gwiazdy WWE dopiero na przełomie kwietnia i maja, gdy odbędzie się kilkudniowy tour po Republice Południowej Afryki, z którego rostery udadzą się od razu na tradycyjny tour po Europie.

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>
27. lutego 2020


Mistrzostwo WWE
Brock Lesnar
vs
Ricochet

Mistrzostwo Universal
"The Fiend" Bray Wyatt
vs
Goldberg

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown

New Day
vs
Miz i John Morrison

Steel Cage Match
Roman Reigns
vs
King Corbin

Gauntlet Match
o Trofeum Tuwaiq

Andrade
vs
AJ Styles
vs
Bobby Lashley
vs
Erick Rowan
vs
R-Truth
vs
Rusev
26. stycznia 2020


Royal Rumble Match Mężczyzn
Zwycięzca:
Drew McIntyre

Royal Rumble Match
Kobiet
Zwyciężczyni:
Charlotte Flair

Mistrzostwo Universal
Strap Match
"The Fiend" Bray Wyatt
pokonał
Daniel Bryan

Mistrzostwo Kobiet RAW
Becky Lynch
pokonała
Asukę

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
pokonała
Lacey Evans

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Andrade
pokonał
Humberto Carillo

Falls Count Anywhere
Roman Reigns
pokonał
Kinga Corbina

Sheamus
pokonał
Shorty'ego G
9. listopada 2019


AEW World Championship 
*jeśli po 60-minutach będzie remis to werdykt wydadzą sędziowie 
*jeżeli Cody przegra to nie zawalczy więcej o tytuł

Chris Jericho
pokonał
Cody
'ego

AEW Tag Team Championship 
SCU
pokonali
Lucha Bros
Private Party

AEW Women's Championship 
Riho
pokonała
Emi Sakurę


Unsanctioned Lights Out Match 
Jon Moxley
pokonał
Kenny'ego Omegę


Tag Team Match
Proud and Powerful
pokonali
Young Bucks

Shawn Spears
pokonał
Joeya Janela


Hangman Page
pokonał
PAC'a


Buy-In Match 
Dr Britt Baker
pokonała
Beę PriestleyDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.