wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


Drew McIntyre został zwycięzcą Royal Rumble Matchu mężczyzn i wkrótce ogłosił, że na WrestleManii 36 chce zawalczyć z Brockiem Lesnarem o WWE Championship. Takie starcie trafiło już oficjalnie do karty WM i zostanie tam podtrzymane, o ile oczywiście Lesnar utrzyma tytuł do tego czasu.

AJ Styles doznał urazu zwichnięcia barku i wypadł z akcji na kilka tygodni. Ostatecznie nie był potrzebny żaden zabieg i skala kontuzji wskazuje na to, że AJ powinien być gotowy do akcji w marcu, pod warunkiem, że nie dojdzie do żadnych komplikacji na etapie rehabilitacji. Z tego względu występ Stylesa na WrestleManii raczej nie jest zagrożony.

WWE oficjalnie potwierdziło podpisanie kontraktów z Timothym Thatcherem oraz Killerem Krossem. Obaj panowie zameldowali się już w WWE Performance Center i swoją przygodę z federacją rozpoczną prawdopodobnie od NXT. Thatcher jest weteranem sceny niezależnej, natomiast Kross zabłysnął przede wszystkim występami w AAA i Impact Wrestling.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Super ShowDown
Środa 11.03.2020
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Występ AJ Stylesa na WrestleManii raczej nie będzie zagrożony, Hulk Hogan wystąpi na Super ShowDown w Arabii Saudyjskiej?, Ruszyła produkcja dokumentu o Chynie, Cztery walki na SmackDown, AEW Dynamite znów z lepszą oglądalnością od NXT, Mauro Ranallo o swoich problemach i zachowaniu Coreya Gravesem
Dodano: 31-01-2020, 08:49
Według najnowszych wieści potwierdziła się diagnoza zwichniętego barku u AJ Stylesa, lecz raczej nie będzie żadnych komplikacji i Styles powinien wrócić do akcji w marcu. Jak podaje „Fightful” sam zawodnik powiedział w tym tygodniu, że na pewno nie opuści WrestleManii i powinien powrócić szybciej niż spodziewa się większość osób. Dodał też, że do urazu w żaden sposób nie przyczynił się Edge, tylko był to jego błąd. Wspomniał również, że w przyszłości chętnie stoczyłby solową walkę z Edgem.

PWInsider informuje, że Hulk Hogan ma przepracować galę Super ShowDown w Arabii Saudyjskiej (27 lutego), lecz nie do końca wiadomo jeszcze w jakim charakterze. Przypomnę, że Hogan poddał się w ubiegłym roku kolejnej operacji pleców i od pewnego czasu intensywnie trenuje, w nadziei, że doprowadzi swojego ciało do stanu, w którym lekarze WWE dopuszczą go jeszcze na ring. Hogan ma ogromną nadzieję na stoczenie walki na WrestleManii 36 w Tampie. Gdyby rzeczywiście miało do tego dojść, to gala w Arabii mogłaby być okazją do zapoczątkowania storyline’u pod ewentualny pojedynek, choć oczywiście nie należy się spodziewać, żeby były wielkie szanse na to, iż WWE da jeszcze Hoganowi zielone światło na występy w ringu.

Rozpoczęła się produkcja filmu dokumentalnego na temat Chyny, który został autoryzowany przez jej matkę, Jan LaQue. Film będzie zatytułowany „The Joanie Laurer Story”.

WWE ustaliło cztery walki na dzisiejsze SmackDown:
- WWE IC Championship: Shinsuke Nakamura vs. Braun Strowman
- Shorty G vs. Sheamus
- Roman Reigns & The Usos vs. King Corbin, Dolph Ziggler & Robert Roode
- #1 Contender’s Match for SmackDown Tag Team Championship: Heavy Machinery vs. Lucha House Party vs. The Miz & John Morrison vs. The Revival.

AEW Dynamite ponownie osiągnęło wyższą oglądalność niż NXT, gdyż show oglądało 828 tysięcy osób, podczas gdy NXT 712 tysięcy. Oba programy zanotowały spadki względem ubiegłego tygodnia, odpowiednio o 43 tysiące widzów przy programie AEW i 57 tysięcy w kontekście show od WWE.

W rozmowie z „TSN 1040” Mauro Ranallo wypowiedział się o swoich problemach mentalnych i ostatnim incydencie jego choroby, który był wywołany przez zachowanie Coreya Gravesa na Twitterze. Mauro zaczął od tego, że choć świadomość dotycząca chorób na podłożu psychicznym znacznie wzrosła, to wiele osób wciąż nie zdaje sobie sprawy, iż takie dolegliwości jak choroba dwubiegunowa, to coś przewlekłego, czego nie da się wyleczyć. W praktyce ciągle musi nad sobą pracować i wydaje wiele środków na terapie, które mają na celu podtrzymanie go na życiu.
Jeśli chodzi o incydent z Gravesem to było to niejako szczęście w nieszczęściu. Oczywiście każdy ma prawo do dzielenia się swoimi opiniami i krytykowania innych, choć on akurat nigdy nie zrobiłby czegoś takiego współpracownikowi. Nie mniej dosyć było już na ten temat, a cała sytuacja może finalnie wyszła mu nawet na dobre. Zrozumiał ile negatywnych i często niebezpiecznych rzeczy ma związek z aktywnościami w mediach społecznościowych. Z tego względu postanowił się z nich całkowicie wycofać i poleca to innym, a już specjalnie osobom, które także zmagają się z problemami o podłożu mentalnym.

--------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>
27. lutego 2020


Mistrzostwo WWE
Brock Lesnar
vs
Ricochet

Mistrzostwo Universal
"The Fiend" Bray Wyatt
vs
Goldberg

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown

New Day
vs
Miz i John Morrison

Steel Cage Match
Roman Reigns
vs
King Corbin

Gauntlet Match
o Trofeum Tuwaiq

Andrade
vs
AJ Styles
vs
Bobby Lashley
vs
Erick Rowan
vs
R-Truth
vs
Rusev
26. stycznia 2020


Royal Rumble Match Mężczyzn
Zwycięzca:
Drew McIntyre

Royal Rumble Match
Kobiet
Zwyciężczyni:
Charlotte Flair

Mistrzostwo Universal
Strap Match
"The Fiend" Bray Wyatt
pokonał
Daniel Bryan

Mistrzostwo Kobiet RAW
Becky Lynch
pokonała
Asukę

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
pokonała
Lacey Evans

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Andrade
pokonał
Humberto Carillo

Falls Count Anywhere
Roman Reigns
pokonał
Kinga Corbina

Sheamus
pokonał
Shorty'ego G
9. listopada 2019


AEW World Championship 
*jeśli po 60-minutach będzie remis to werdykt wydadzą sędziowie 
*jeżeli Cody przegra to nie zawalczy więcej o tytuł

Chris Jericho
pokonał
Cody
'ego

AEW Tag Team Championship 
SCU
pokonali
Lucha Bros
Private Party

AEW Women's Championship 
Riho
pokonała
Emi Sakurę


Unsanctioned Lights Out Match 
Jon Moxley
pokonał
Kenny'ego Omegę


Tag Team Match
Proud and Powerful
pokonali
Young Bucks

Shawn Spears
pokonał
Joeya Janela


Hangman Page
pokonał
PAC'a


Buy-In Match 
Dr Britt Baker
pokonała
Beę PriestleyDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.