wrestling wwe tna ecw


Trzeba przyznać, że Miz równie długo utrzymuje kontrakt Money in the Bank, jak się w naszej Sondzie. Sęk w tym, że są już inne, ciekawsze tematy, jak na przykład WrestleMania, czy wyniki Royal Rumble. Póki co, tak głosowaliście na reakcję Pana Money in the Bank.
SONDA
Czy uważasz, że The Miz zrealizuje kontrakt z walizki Money In The Bank przed WrestleManią 37?
Tak, zdobędzie mistrzostwo WWE (258) 19%
Tak, zdobędzie mistrzostwo Universal (63) 5%
Tak, ale przegra walkę mistrzowską (347) 26%
Nie, zaczeka do okresu po WrestleManii. (303) 23%
Utraci walizkę. (375) 28%

Łącznie oddano 1346 głosów

Wyskakujemy w Drogę na WrestleManię, więc zmieniamy także temat na związany z WrestleManią oraz wspomnianym Royal Rumble. Chodzi o Edge'a oraz wybór tytułu, o który zawalczy na "Najwspanialszej Scenie ze Wszystkich".


Dość niespodziewanie AEW ogłosiło podpisanie kontraktu z Paulem Wightem, doskonale znanym wcześniej fanom jako The Big Show z WWE. Weteran opuścił WWE po nieporozumieniach na tle finansowym i planów dotyczących jego osoby. W AEW ma pełnić rolę komentatora nowego programu Dark: Elevation, a w przyszłości okazyjnie ma również toczyć pojedynki w ringu.

NJPW podjęło ważną decyzję odnośnie swoich głównych tytułów mistrzowskich. Od dłuższego czasu mamy do czynienia z podwójnymi mistrzami IWGP Heavyweight i Intercontinental, w związku z czym federacja zadecydowała ostatecznie o unifikacji obu tytułów w jedno mistrzostwo, o nazwie IWGP World Heavyweight Championship.

WE ogłosiło rekordową jeżeli chodzi o liczebność, klasę nowych adeptów WWE Performance Center. Pośród zakontraktowanych osób znalazło się kilka ciekawych nazwisk, w tym Bronson Rechsteiner (syn Ricka Steinera), Parker Boudreaux (wypatrzony przez Paula Heymana i uważany za potencjalnego następcę Brocka Lesnara) czy doskonale znana fanom Taya Valkyrie (była zawodniczka AAA i Impact Wrestling, prywatnie żona Johna Morrisona).Większa współpraca na linii AEW-NJPW?, Karrion Kross może niedługo trafić na RAW lub SmackDown, D-Von Dudley przeszedł udar, NJPW ogłosiło umowę z Roku Channel, Nowa walka na Impact Wrestling No Surrender, Toni Storm była zastępstwem na Royal Rumble
Dodano: 04-02-2021, 19:06
Dave Meltzer sugeruje, że pojawienie się Kenty w AEW będzie ostatecznie związane nie tylko z programem z Jonem Moxley’em, ale i potencjalnie większą współpracą na linii AEW-NJPW. Oczywiście wiele zależy od tego na ile pozwolą restrykcje związane z koronawirusem, lecz w nadchodzących miesiącach można oczekiwać, iż więcej osób może się pojawiać w obu federacjach.

Według aktualnych wieści Karrion Kross może nie spędzić już zbyt dużo czasu w NXT, gdyż coraz więcej ważnych osób w WWE naciska na jego promocję na RAW lub SmackDown. W przypadku Krossa raczej nie będzie zatem mowy o dłuższym pobycie w żółtym brandzie, gdyż jego postać jest uważana za gotową do debiutu w głównych rosterach, co może nastąpić tuż po tegorocznej WrestleManii.

Pod koniec ubiegłego roku D-Von Dudley zaliczył przerwę od pracy na zapleczu WWE i mówiło się o jego problemach zdrowotnych. Jak ujawnił teraz sam zainteresowany podczas „Table Talk”, D-Von doznał udaru mózgu. Nie sprecyzował on dokładnie kiedy to nastąpiło, lecz poinformował, że czuje się już teraz o wiele lepiej i wraca do normalnego funkcjonowania.

NJPW poinformowało o zawarciu umowy z Roku Channel, na mocy której od 11 lutego będzie tam pokazywany cotygodniowy program, dostępny tym samym w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Wielkiej Brytanii. Oprócz tego NJPW udostępni tam swoją bibliotekę wideo w ramach serwisu oglądania na życzenie.

Impact Wrestling zapowiedziało walkę tag teamową na galę No Surrender, która odbędzie się 13 lutego: Matt Cardona & Eddie Edwards vs. Hernandez & Brian Myers.

„Fightful Select” informuje, że WWE nie planowało występu Toni Storm w Royal Rumble Matchu, lecz wskoczyła ona do tej walki w zastępstwie za Mię Yim, po tym jak u Yim wykryto koronawirusa, co oczywiście wykluczyło jej występ.

----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

O który tytuł mistrzowski zawalczy Edge na WrestleManii 37?

Mistrzostwo WWE
Mistrzostwo Universal
Mistrzostwo NXT
21. marca 2021(karta wkrótce)
21. lutego 2021Mistrzostwo WWE
Elimination Chamber Match
Drew McIntyre
pokonał
AJ Stylesa
Jeffa Hardy'ego
Kofiego Kingstona
Randy'ego Ortona
Sheamusa

Mistrzostwo WWE
kasacja Money in the Bank

Miz
pokonał
Drew McIntyre'a

Elimination Chamber Match
o miano pretendenta do mistrzostwa Universal

Daniel Bryan
pokonał
Cesaro
Jeya Uso
Kevina Owensa
Kinga Corbina
i Samiego Zayna

Mistrzostwo Universal
Roman Reigns
pokonał
Daniela Bryana

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych WWE
Triple Threat Match
Riddle
pokonał
Johna Morrisona
i Bobby'ego Lashley'ego

Mistrzostwo Tag Teamowe Kobiet RAW
Nia Jax i Shayna Baszler
pokonały
Asukę i Biancę Belair

Fatal 4 Way o miano pretendendenta do mistrzostwa Stanów Zjednoczonych
Kick-off
John Morrison
pokonał
Eliasa
Mustafę Aliego
i Ricocheta


7. listopada 2020"I quit" match
o Mistrzostwo Świata AEW

Jon Moxley
pokonał
Eddiego Kingstona

Walka o członkowstwo MJF w Inner Circle
MJF
pokonał
Chrisa Jericho

The Elite Deletion match
Matt Hardy
pokonał
Sammy'ego Guevarę

Mistrzostwo Tag Teamów AEW
The Young Bucks
pokonali
FTR

Mistrzostwo Kobiet AEW
Hikaru Shida
pokonała
Nylę Rose

Mistrzostwo AEW TNT
Darby Allin
pokonał
Cody'egp Rhodesa

Orange Cassidy
pokonał
Johna Silvera

Mistrzostwo Świata AEW Eliminator
Finał Turnieju
Kenny Omega
pokonał
"Hangmana" Adama Page'a

Mistrzostwo Kobiet NWA
Pre-show

Serena Deeb
pokonała
Allysin Kay


Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.