wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


Drew McIntyre został zwycięzcą Royal Rumble Matchu mężczyzn i wkrótce ogłosił, że na WrestleManii 36 chce zawalczyć z Brockiem Lesnarem o WWE Championship. Takie starcie trafiło już oficjalnie do karty WM i zostanie tam podtrzymane, o ile oczywiście Lesnar utrzyma tytuł do tego czasu.

AJ Styles doznał urazu zwichnięcia barku i wypadł z akcji na kilka tygodni. Ostatecznie nie był potrzebny żaden zabieg i skala kontuzji wskazuje na to, że AJ powinien być gotowy do akcji w marcu, pod warunkiem, że nie dojdzie do żadnych komplikacji na etapie rehabilitacji. Z tego względu występ Stylesa na WrestleManii raczej nie jest zagrożony.

WWE oficjalnie potwierdziło podpisanie kontraktów z Timothym Thatcherem oraz Killerem Krossem. Obaj panowie zameldowali się już w WWE Performance Center i swoją przygodę z federacją rozpoczną prawdopodobnie od NXT. Thatcher jest weteranem sceny niezależnej, natomiast Kross zabłysnął przede wszystkim występami w AAA i Impact Wrestling.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Super ShowDown
Środa 11.03.2020
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

WrestleMania 36 bez Undertakera i Rondy Rousey?, Zmiany w strukturach korporacyjnych WWE - pożegnanie wiceprezesów z federacją, Spadek ceny akcji po zmianach na szczeblach kierowniczych WWE, Kiedy znowu zobaczymy CM Punka w WWE Backstage?, Bret Hart z nowotworem, Kto zajmował się produkcją Royal Rumble Matchów?
Dodano: 31-01-2020, 11:18
Pojawiły się informacje, że drugi rok z rzędu może nas czekać WrestleMania bez walki Undertakera. Zawodnik nie pojawił się w ubiegłym roku, co było pierwszą WM bez jego walki od czasu WrestleManii 2000. Na ten moment trwają jeszcze rozmowy z Undertakerem, lecz do tej pory nie udało się dojść do porozumienia odnośnie jego występu na 36 edycji tej gali, która odbędzie się w Tampie.
Z aktualnych informacji wynika również, że WWE nie udało się ostatecznie zabookować Rondy Rousey. Federacja chciała ją sprowadzić już na Royal Rumble i doprowadzić do późniejszego występu Rousey na WM36, lecz Ronda uznała ostatecznie, iż nie chce powracać w tej chwili na ring.

Nadeszły spore zmiany w strukturach korporacyjnych WWE, gdyż wczoraj z posadami wiceprezesów pożegnali się George Barrios i Michelle Wilson. W ostatnim czasie były to najwyżej postawione osoby w działach korporacyjnych WWE, odpowiedzialne za kwestie finansów, marketingu i strategii rozwoju. W ogłoszeniu odnośnie ich odejścia, Vince McMahon wspomniał, że zmiany są związane z tym, iż wraz z zarządem uznał, że ich wizja strategicznych priorytetów i długofalowej strategii, odbiegała od tej prezentowanej przez dotychczasowych wiceprezesów. Tymczasowo jako CFO będzie pracował Frank A. Riddick III, natomiast pełne zmiany w strukturach WWE zostaną dokonane dopiero za jakiś czas.
Barrios pracował w WWE od 2008 roku, natomiast Wilson od 2009. Nieoficjalnie mówi się, że do ich pożegnania przyczyniły się rozczarowujące wyniki finansowe WWE za ostatni kwartał 2019 roku. Więcej na ten temat dowiemy się w przyszłym tygodniu, gdyż na kolejny czwartek zaplanowana jest konferencja z ujawnieniem tych wyników.

Tak gwałtowne zmiany w strukturach WWE szybko odbiły się na giełdowej cenie akcji federacji. W godzinach po ogłoszeniu zmian, cena akcji WWE spadła z 62 do mniej niż 50 dolarów, co oznaczało najniższą cenę od maja 2018 roku.

CM Punk zdradził na Twitterze, że jego kolejny występ w WWE Backstage wypadnie w odcinku z 11 lutego.

Bret Hart poinformował, że zdiagnozowano u niego raka podstawnokomórkowego (BCC), który jest bardzo często spotykaną formą nowotworu, która każdego roku jest diagnozowana u około 4 milionów osób. WWE Hall of Famer wkrótce podda się leczeniu chirurgicznemu. Ten rodzaj nowotworu rzadko skutkuje przerzutami i tylko w bardzo wyjątkowych przypadkach zagraża życiu pacjentów.

Podobno nad produkcją Royal Rumble Matchu mężczyzn pracowali w tym roku Shane McMahon, Chris Park (Abyss), Jamie Noble oraz Lance Storm. Dodatkowo przy pierwszej połowie walki udzielali się Brock Lesnar oraz Paul Heyman. Oczywiście końcowe sekwencje były już ustalane przez Vince’a McMahona.
Jeśli chodzi natomiast o Royal Rumble Match kobiet, to walkę opracowywali Adam Pearce, Tyson Kidd, Mickie James i Michael „PS” Hayes”. W dniu gali przy walce pracował też Triple H, z uwagi na dużą liczbę uczestniczek z ramienia NXT.

---------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.euAutor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>
27. lutego 2020


Mistrzostwo WWE
Brock Lesnar
vs
Ricochet

Mistrzostwo Universal
"The Fiend" Bray Wyatt
vs
Goldberg

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown

New Day
vs
Miz i John Morrison

Steel Cage Match
Roman Reigns
vs
King Corbin

Gauntlet Match
o Trofeum Tuwaiq

Andrade
vs
AJ Styles
vs
Bobby Lashley
vs
Erick Rowan
vs
R-Truth
vs
Rusev
26. stycznia 2020


Royal Rumble Match Mężczyzn
Zwycięzca:
Drew McIntyre

Royal Rumble Match
Kobiet
Zwyciężczyni:
Charlotte Flair

Mistrzostwo Universal
Strap Match
"The Fiend" Bray Wyatt
pokonał
Daniel Bryan

Mistrzostwo Kobiet RAW
Becky Lynch
pokonała
Asukę

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
pokonała
Lacey Evans

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Andrade
pokonał
Humberto Carillo

Falls Count Anywhere
Roman Reigns
pokonał
Kinga Corbina

Sheamus
pokonał
Shorty'ego G
9. listopada 2019


AEW World Championship 
*jeśli po 60-minutach będzie remis to werdykt wydadzą sędziowie 
*jeżeli Cody przegra to nie zawalczy więcej o tytuł

Chris Jericho
pokonał
Cody
'ego

AEW Tag Team Championship 
SCU
pokonali
Lucha Bros
Private Party

AEW Women's Championship 
Riho
pokonała
Emi Sakurę


Unsanctioned Lights Out Match 
Jon Moxley
pokonał
Kenny'ego Omegę


Tag Team Match
Proud and Powerful
pokonali
Young Bucks

Shawn Spears
pokonał
Joeya Janela


Hangman Page
pokonał
PAC'a


Buy-In Match 
Dr Britt Baker
pokonała
Beę PriestleyDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.