wrestling wwe tna ecw


Za nami głosowanie dotyczące podziału rosteru. Waszym zdaniem najlepiej jest tak, jak jest, czyli część gwiazd ma pozostać na RAW, a druga część na SmackDown.
SONDA
Czy uważasz, że WWE powinno zrezygnować z podziału rosterów na RAW i SmackDown?
Tak, gwiazdy powinny się pojawiać w obu programach. (371) 25%
Nie, obecna sytuacja jest optymalna. (1132) 75%
Łącznie oddano
1503 głosy

Zdecydowanie czas na kolejną sondę, która także dotyczyć będzie gorącego tematu, jakim jest przeniesienie dużych gal WWE do Amway Center w Orlando, czyli tzw. WWE Thunderdome.


Na przełomie sierpnia i września wygasła umowa Brocka Lesnara z WWE. Obie strony nie doszły do porozumienia w sprawie nowego kontraktu, więc Brock został wolnym agentem. Na razie nie wiadomo jaki będzie kolejny krok "Bestii", lecz spekuluje się, że zwiąże się on z nowym pracodawcą dopiero w 2021 roku.

Seth Rollins zaliczy prawdopodobnie przynajmniej parę miesięcy przerwy od występów w WWE. Zawodnik planuje wziąć wolne w okresie, w którym termin porodu ma wyznaczony jego partnerka, także zawodniczka WWE - Becky Lynch. Lynch ma urodzić w grudniu, więc spekuluje się, że Seth zniknie z WWE TV w listopadzie i powróci już podczas "Road to WrestleMania 37".

Z WWE pożegnał się dotychczasowy komentator NXT, Mauro Ranallo. Kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron, które rozeszły się w pełnej zgodzie. Mauro zmaga się z problemami natury mentalnej (m.in. chorobą dwubiegunową), a do tego zajmuje się obecnie chorą matką, dlatego chciał zrezygnować ze stresującej i wymagającej pod względem grafiku pracy w WWE.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

The Rock zaangażował się w dużą transakcję i został współwłaścicielem XFL, Uwaga na spoilery z RAW: kto został niekwestionowanym mistrzem Stanów Zjednoczonych?, aktualna karta SummerSlam, zmiana mistrzowska, nowa koncepcja RAW Underground + debiut z NXT, tajemnicza grupa zadebiutowała na wczorajszym RAW, dwie duże walki na przyszłotygodniowy odcinek
Dodano: 04-08-2020, 10:23
Wcześniej w tym roku Vince McMahon przekazał XFL na sprzedaż, po wcześniejszym ogłoszeniu bankructwa i zamknięciu działalności ligi, ale wiemy już, że to nie koniec projektu XFL, który trafił w nowe ręce i to na swój sposób, przynajmniej historycznie, połączone z WWE. Otóż na zakup XFL zdecydował się Dwayne „The Rock” Johnson, który dokonał transakcji zakupu za kwotę 15 milionów dolarów we współpracy z partnerami z Redbird Capital. Po ogłoszeniu zakupu, The Rock opublikował krótką wiadomość na swoim Instagramie, w której przyznał, że jego pasja do futbolu nigdy nie wygasła i choć sam nie zrobił w nim wielkiej kariery, teraz chce stworzyć warunki do tego, żeby umożliwić to innym zawodnikom.

Uwaga na spoilery z RAW.
|
|
|
|
|
Podczas RAW wyjaśniliśmy wszelkie niejasności wobec WWE United States Championship. Niekwestionowanym mistrzem jest Apollo Crews, który pokonał MVP i obronił pas, do którego prawo przypisywał sobie MVP, po nieodbytej walce na Extreme Rules PPV. Później WWE zapowiedziało jednak, że to nie koniec rywalizacji, gdyż kolejna odsłona feudu Apollo Crews vs. MVP, została zapowiedziana na galę SummerSlam.

Aktualna karta SummerSlam (23 sierpnia):

Seth Rollins vs. Dominick Mysterio

WWE United States Championship
Apollo Crews vs. MVP

RAW Tag Team Championship
Street Profits vs. Andrade & Angel Garza

WWE Championship
Drew McIntyre vs. Randy Orton

W trakcie wczorajszej tygodniówki zmienił nam się mistrz WWE 24/7, gdyż tytuł trafił w ręce Akiry Tozawy, po Triple Threat Matchu z udziałem także Sheltona Benjamina i R-Trutha. Tozawa zdobył ten tytuł po raz trzeci.

Przed RAW ogłoszono, że na gali powróci Shane McMahon, co szybko wywołało sporo dyskusji, głównie o krytycznym podłożu. Okazało się, że Shane zadebiutował z nowymi segmentami RAW Underground - według koncepcji są to walki jeden na jeden bardziej na zasadach MMA, odbywające się na macie bez lin, gdzieś na zapleczu WWE Performance Center. Warte odnotowania jest to, że podczas jednego z segmentów RAW Underground pojawił się Babatunde, zapowiedziany jako Dabba-Kato. Polak od kilku lat trenuje w WWE Performance Center, natomiast nie debiutował jeszcze w NXT - pojawił się kiedyś natomiast na gali Greatest Royal Rumble w Arabii Saudyjskiej.

Wreszcie na RAW zadebiutowała tajemnicza nowa stajnia, która zaatakowała generator zasilania. Grupa składała się z pięciu zamaskowanych osób, więc na ten moment nie wiemy zbyt wiele. „Pro Wrestling Sheet” informuje, że koncepcja grupy nie będzie odnosiła się do obecnej sytuacji polityczno-społecznej (szybko pojawiły się porównania choćby do Antify), lecz prawdopodobnie będzie to stajnia, która ma za zadanie wywoływać „chaos”, żeby wymusić zmiany organizacyjne w WWE i zagwarantować gwiazdom więcej swobody.

WWE zapowiedziało dwie spore walki na przyszłotygodniowe RAW. Po pierwsze Randy Orton zmierzy się na tej gali z Kevinem Owensem. Po drugie dojdzie do walki Asuki z Bayley. Tytuł mistrzowski kobiet SmackDown nie znajdzie się w tej walce na szali, natomiast jeżeli Asuka pokona Bayley, to zyska walkę o RAW Women’s Championship na SummerSlam, przeciwko Sashy Banks.

------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

WWE Thunderdome oceniam:

Pozytywnie
Negatywnie27. września 2020


Mistrzostwo WWE
Drew McIntyre
vs
Randy Orton

Mistrzostwo Universal
Roman Reigns
vs
Jey Uso

30. sierpnia 2020


Mistrzostwo Universal
No Holds Barred Triple Threat
Roman Reigns
pokonał
"The Fienda" Braya Wyatta
Braun Strowman

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Bobby Lashley
pokonał
Apollo Crewsa

Mistrzostwo Tag Teamowe Kobiet
Shayna Baszler i Nia Jax
pokonały
Bayley i Sashę Banks

Tag Team Match
Rey i Dominik Mysterio
pokonali
Setha Rollinsa i Murphy'ego

Keith Lee
pokonał
Randy'ego Ortona

Big E
pokonał
Sheamusa

Matt Riddle
pokonał
Kinga Corbina

Kick-off
Tag Team Match

Riott Squad
pokonały
The IIconics23. maja 2020


Mistrzostwo Świata AEW
Jon Moxley
pokonał
Brodiego Lee

Stadium Stampede 
Matt Hardy & The Elite
pokonali
The Inner Circle


Mistrzostwo Kobiet AEW
Hikaru Shida
pokonała
Nylę Rose

Mistrzostwo TNT
Cody
pokonał
Lance'a Archera

Miano pretendentów do mistrzostwa Tag Teamowego AEW
Private Party
vs
Best Friends 

Casino Ladder Match
Brian Cage
pokonał
Darby'ego Allina
Colta Cabanę
Orange'a Cassidy'ego
Joeya Janela
Scorpio Sky'a
Kipa Sabiana

Frankiego Kazaiana
Luchasaurusa


Dustin Rhodes
pokonał
Shawna Spearsa

Kris Statlander
pokonała
Britt Baker


MJF
pokonał
Jungle Boya 


Miano pretendentów
do mistrzostwa
Tag Teamowego AEW

Pre-show
Best Friends
pokonali
Private PartyDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.