wrestling wwe tna aew


Oto, jak postrzegacie zmianę kolejności gal premiurm WWE przez WWE w ciągu kolejnych lat.
SONDA
Zmiana kolejności gal premiu WWE to pomysł:
dobry, bo wprowadza coś nowego. (172) 27%
niemający w ogóle znaczenia. (313) 50%
zły, bo wprowadza zamęt. (144) 23%
Łącznie oddano
629 głosów

Nie często kontynuujemy temat, ale zrobimy tak bym razem pozostając przy galach Premium.Tym razem chodzi jednak o zwiększającą się ilość tych gal w Europie.


Survivor Series przyniosło wyczekiwany powrót Randy'ego Ortona, natomiast dużą niespodzianką okazał się powrót do WWE CM Punka. Zawodnik zwolniony w tym roku z AEW, podpisał kilkuletni kontrakt z WWE, wiążąc się tym samym z federacją na dłuższy czas.

AEW zakontraktowało Rica Flaira, który ma towarzyszyć Stingowi w ostatnich miesiącach jego kariery. Oznacza to, że Flair będzie obecny w telewizji przynajmniej do marca przyszłego roku. Wkrótce pojawiły się natomiast doniesienia, że WWE Hall of Famer podpisał ostatecznie kilkuletni kontrakt z AEW, więc może tam pozostać na zdecydowanie dłużej.

WWE idzie mocno w kierunku eksploracji rynku europejskiego pod swoje gale Premium Live Event. Federacja potwierdziła wcześniej galę Bash in Berlin w Niemczech, ale okazuje się, że w przyszłym roku w sobotę 4 maja odbędzie się Backlash w LDLC Arenie w Lyonie we Francji.

WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


NXT Deadline 2023
Premiera:

piątek
15. grudnia 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00CM Punk celuje w powrót do WWE? - spekulacje dotyczące klauzuli po rozwiązaniu umowy przez AEW, Koniec rozdzielania zawodników między Dynamite i Collision, Kevin Kelly żegna się z NJPW, Zapowiedź NXT
Dodano: 05-09-2023, 18:35
„Fightful Select” donosi, że ze środowiska CM Punka dochodzą głosy, iż ten już w ubiegłym roku poważnie rozważał kwestię powrotu do WWE. Ponoć w grudniu Punk mocno myślał o rozwiązaniu kontraktu z AEW i próbie powrotu na czas Royal Rumble 2023, choć ostatecznie nie było żadnych ruchów w tym kierunku, bo Punk nie wiedział czy dostanie angaż w WWE. Obecnie wysoce prawdopodobne jest to, że Punk będzie próbował wrócić do WWE – jego wizyta na zapleczu RAW sprzed paru miesięcy nie była rzecz jasna przypadkowa i Punk robił już sobie podwaliny pod taki transfer. W dalszym ciągu ciężko powiedzieć jednak czy taki ruch jest do zrealizowania, bo CM Punk dalej ma mnóstwo przeciwników w samym WWE, w tym na bardzo wysokim szczeblu.
Warto dodać, że w tej chwili Punk może mieć również problem z klauzulą o zakazie konkurencji. Takie stosuje WWE, które uniemożliwia debiuty w innych federacjach przez trzy miesiące po zwolnieniach. Spekuluje się, że podobny zapis zastosowało tym razem AEW. Tony Khan zapytany o to na konferencji po All Out powiedział jedynie wymijająco, iż nie chce się wypowiadać, bo pozostawia kwestie kontraktowe prawnikom. Nie zaprzeczył jednak, że taka klauzula może istnieć.

Według „Wrestling Observer Radio” wobec odejścia CM Punka, AEW zrezygnuje z dzielenia rosteru pomiędzy programy Dynamite i Collision, co w pewnym stopniu obowiązywało do tej pory. Być może niektórzy wciąż będą się pojawiać głównie w którymś z programów, ale ma to być podyktowane już tylko indywidualnymi preferencjami, jak choćby w przypadku Bryana Danielsona, który uzgodnił z AEW grafik, który ma zakładać głównie występy na Collision. Reszta rosteru może się jednak wymieniać płynnie między programami. The Elite także będą już występować na Collision. Zmiana jest podyktowana oczywistym faktem, że dotychczasowy podział wynikał tak naprawdę tylko z osoby CM Punka, który nie chciał pracować z częścią zawodników, przez co tamtych ograniczano do występów na Dynamite.

Kevin Kelly poinformował na Twitterze, że wkrótce opuści NJPW, choć planuje jeszcze skomentować galę Destruction at Ryogoku z przyszłego miesiąca oraz przyszłoroczne edycje Wrestle Kingdom 18 i New Year Dash. Kelly wyjaśnił, że jest to podyktowane względami rodzinnymi, bo po wielu latach chce poświęcić więcej czasu swojej żonie, co nie jest możliwe w obecnym układzie pracy.

Zapowiedź NXT:
- powrócą Angel Garza i Humberto Carillo
- No DQ Match: Bron Breakker vs. Von Wagner
- #1 Contender’s Match for NXT North American Championship: Dragon Lee vs. Mustafa Ali (sędzia specjalny: Dominik Mysterio)
- NXT Women’s Championship: Tiffany Stratton vs. Kiana James.

---------

Kontakt:
E-mail: sabinq@onet.eu
Facebook


Profil WrestleFans.pl na Facebooku

Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>

Więcej gal WWE Premium w Europie:

poprawi ich widowiskowość.
nie wniesie nic nowego.
pogorszy produkt.9. grudnia 2023


30. grudnia 20234. listopada 2023


18. listopada 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.