wrestling wwe tna ecw


WWE Survivor Series już za nami. W ostatniej Sondzie Waszym zdaniem miało zwyciężyć SmackDown. Głosowaliście następująco:
SONDA
Tegoroczne WWE Survivor Series zwycięży:
RAW (247) 48%
SmackDown (265) 52%
Łącznie oddano
512 głosów

W najbliższym czasie skupimy się na osobie The Miza oraz posiadanym przez niego kontrakcie Money in the Bank. Głosujecie, jak Waszym zdaniem dalej potoczą się jego losy.


WWE startuje z większym projektem w Indiach, który docelowo ma prowadzić do nowego brandu NXT w tym kraju, wzorem tego brytyjskiego. W przedsięwzięcie zaangażowany jest Jeff Jarrett, a początkiem projektu ma być gala WWE Superstar Spectacle, która zostanie wyemitowana pod koniec stycznia w tamtejszej telewizji oraz na WWE Network.

Jay White może wkrótce opuścić NJPW i rozpocząć występy w Stanach Zjednoczonych. Jego dotychczasowa umowa wygaśnie pod koniec stycznia i White nie jest przekonany do podpisania nowego kontraktu. O zawodnika bardzo mocno zabiega WWE i w tej chwili wszystko wskazuje na to, że White wybierze między NJPW i WWE.

Sean "X-Pac" Waltman podda się operacjom więzadła krzyżowego przedniego oraz łąkotki, które mają pomóc w zaleczeniu doskwierających mu od dawna urazów. Zabiegi mają też przygotować WWE Hall of Famera do powrotu na ring, gdyż X-Pac chce w 2021 roku wznowić karierę. W grę wchodzą tutaj raczej występy na scenie niezależnej.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

Uwaga!
Dni i godziny emisji ulegają obecnie zmianie w związku z premierami zaległych gal.
Program znajdziecie tutaj.

Potencjalne trzy główne walki WrestleManii 37, Zmarł aktor znany z występów jako Zeus w WWF, Bobby Fish po operacji, Dlaczego PAC znów jest nieobecny w AEW?, Walki i segment na SmackDown, AEW Dynamite ponownie z dużo wyższą oglądalnością od NXT, Uwaga na spoilery z NXT UK: duży powrót, walka mistrzowska na przyszły tydzień
Dodano: 11-12-2020, 09:35
„WrestleVotes” informuje o trzech walkach, które mają być na ten moment planowane w kontekście głównych pojedynków na WrestleManię 37. O dwóch z nich już spekulowano, natomiast jedno zestawienie może być dość zaskakujące i oznaczałoby duży powrót do WWE. Wedle tych informacji na WM miałoby dojść do walki Romana Reignsa z Goldbergiem, Randy’ego Ortona z Edgem oraz… Triple Threat Matchu z udziałem Drew McIntyre’a, Brocka Lesnara i Keitha Lee. Stawką tego ostatniego pojedynku miałoby być mistrzostwo WWE, czyli Edge i Orton spotkaliby się w Non-Title Matchu, rozstrzygającym jednak ich feud, przerwany przez kontuzję Kanadyjczyka. Rzecz jasna we wspomnianym starciu trzech rywali widzimy Lesnara, co oznaczałoby, że miałby on wrócić do WWE podczas „Road to WrestleMania”. Oczywiście należy nadmienić, że na razie opieramy się na przeciekach i nie podjęto jeszcze żadnych ostatecznych czy tym bardziej oficjalnych decyzji.

W wieku 62 lat zmarł aktor Thomas „Tiny” Lister, który grał choćby w takich produkcjach jak „Piątek” czy „Piąty element”. Fanom wrestlingu jest jednak znany z okazjonalnych występów jako Zeus w WWF i WWC, czy Z-Gangsta w WCW. Jego przygoda z wrestlingiem zaczęła się od zagrania w filmie „No Holds Barred” z Hulkiem Hoganem. Na ten moment nie znamy przyczyny śmierci aktora, natomiast ostatnio miał on mieć symptomy COVID-19, które zdaniem jego agentki ustąpiły, lecz potem pojawiły się u niego problemy z oddychaniem. Znaleziono go martwego w jego posiadłości w Kalifornii.

Okazuje się, że sytuacja z Bobbym Fishem jest dość poważna. Zawodnik doznał kontuzji tricepsu podczas NXT TakeOver: WarGames 2020 i po gali trafił do szpitala. Ostatecznie potrzebny był zabieg operacyjny. W tej chwili nie wiemy jeszcze jak długa będzie przerwa Fisha od występów.

Po tym jak PAC powrócił do AEW, zabrakło go na dwóch ostatnich Dynamite. Ostatnio z jego kolegami z Death Triangle, a więc Penta El Zero M i Rey’em Fenixem, wystąpił Lance Archer. Jak podaje „Fightful Select”, PAC nie był w ogóle obecny na nagraniach. Nieoficjalnie mówi się o tym, że PAC postanowił wrócić do rodziny w Wielkiej Brytanii na czas świąteczny, a przez procedury związane z kwarantannami po podróżach, zawodnik zostanie tam na dłużej i znów będzie trochę pauzował w AEW – wynika z tego, że jego kolejnych występów można się spodziewać dopiero po Nowym Roku.

WWE zapowiedziało na SmackDown pojedynek Big E z Samim Zaynem w Non-Title Matchu i potyczkę Monteza Forda z Dolphem Zigglerem. Oprócz tego na tygodniówce ma dojść do oficjalnego podpisania kontraktu na walkę Sashy Banks z Carmellą na TLC PPV.

AEW idzie za ciosem, gdyż oglądalność ostatniego Dynamite wyniosła 995 tysięcy z ratingiem 0.45 w grupie wiekowej 18-49, przebijając jeszcze i tak dobry rezultat z ubiegłego tygodnia, gdy było to 913 tysięcy osób i rating 0.42. Show ponownie zdystansowało galę NXT, po którą sięgnęło 659 tysięcy widzów (tydzień temu 658 tysięcy), przy ratingu 0.17 (poprawa względem 0.16) w rzeczonej grupie.

Ring of Honor poinformowało, że pierwsza godzina Final Battle będzie transmitowana za darmo, m.in. na Facebooku czy YouTube. W tej części ma się odbyć choćby Fatal 4-Way o miano pretendenta do ROH TV Championship. Gala odbędzie się w piątek 18 grudnia.

Uwaga na spoilery z wczorajszego NXT UK.
|
|
|
|
Podczas najnowszego odcinka NXT UK do akcji powrócił Tyler Bate, który nie występował na galach w dobie pandemii, choć NXT UK wznowiło działalność już jakiś czas temu. Bate jeszcze podczas tej gali zmierzył się z A-Kidem o NXT UK Heritage Cup i przegrał ten pojedynek.

Tymczasem na przyszłotygodniowe NXT UK zapowiedziana została walka o NXT UK Tag Team Championship: Gallus vs. The Hunt.

----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

Czy uważasz, że The Miz zrealizuje kontrakt z walizki Money In The Bank przed WrestleManią 37?

Tak, zdobędzie mistrzostwo WWE
Tak, zdobędzie mistrzostwo Universal
Tak, ale przegra walkę mistrzowską
Nie, zaczeka do okresu po WrestleManii.
Utraci walizkę.


31. stycznia 2021Royal Rumble Match
Mężczyzn

Royal Rumble Match
Kobiet
20. grudnia 2020Mistrzostwo WWE
Triple Theat TLC Match
Drew McIntyre
pokonał
AJ Stylesa
i Johna Morrisona

Mistrzostwo Universal
Roman Reigns
pokonał
Kevina Owensa

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Sasha Banks
pokonała
Carmellę

Mistrzostwo Tag Teamów RAW
Hurt Business
pokonali
New Day

Mistrzostwo Tag Teamów Kobiet WWE
Asuka i Charlotte Flair
pokonały
Shaynę Baszler i Nię Jax

Firefly Inferno Match
Randy Orton
pokonał
"Fienda" Braya Wyatta

8 Man Tag Team Match
Big E, Daniel Bryan,
Chad Gable i Otis
pokonali
Kinga Corbina,
Samiego Zaynz, Cesaro
i Shinsuke Nakamurę7. listopada 2020"I quit" match
o Mistrzostwo Świata AEW

Jon Moxley
pokonał
Eddiego Kingstona

Walka o członkowstwo MJF w Inner Circle
MJF
pokonał
Chrisa Jericho

The Elite Deletion match
Matt Hardy
pokonał
Sammy'ego Guevarę

Mistrzostwo Tag Teamów AEW
The Young Bucks
pokonali
FTR

Mistrzostwo Kobiet AEW
Hikaru Shida
pokonała
Nylę Rose

Mistrzostwo AEW TNT
Darby Allin
pokonał
Cody'egp Rhodesa

Orange Cassidy
pokonał
Johna Silvera

Mistrzostwo Świata AEW Eliminator
Finał Turnieju
Kenny Omega
pokonał
"Hangmana" Adama Page'a

Mistrzostwo Kobiet NWA
Pre-show

Serena Deeb
pokonała
Allysin KayDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.