wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


Drew McIntyre został zwycięzcą Royal Rumble Matchu mężczyzn i wkrótce ogłosił, że na WrestleManii 36 chce zawalczyć z Brockiem Lesnarem o WWE Championship. Takie starcie trafiło już oficjalnie do karty WM i zostanie tam podtrzymane, o ile oczywiście Lesnar utrzyma tytuł do tego czasu.

AJ Styles doznał urazu zwichnięcia barku i wypadł z akcji na kilka tygodni. Ostatecznie nie był potrzebny żaden zabieg i skala kontuzji wskazuje na to, że AJ powinien być gotowy do akcji w marcu, pod warunkiem, że nie dojdzie do żadnych komplikacji na etapie rehabilitacji. Z tego względu występ Stylesa na WrestleManii raczej nie jest zagrożony.

WWE oficjalnie potwierdziło podpisanie kontraktów z Timothym Thatcherem oraz Killerem Krossem. Obaj panowie zameldowali się już w WWE Performance Center i swoją przygodę z federacją rozpoczną prawdopodobnie od NXT. Thatcher jest weteranem sceny niezależnej, natomiast Kross zabłysnął przede wszystkim występami w AAA i Impact Wrestling.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Super ShowDown
Środa 11.03.2020
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

WWE zakontraktowało pięć osób do NXT UK, Taya Valkyrie ma 2-letni kontrakt z Impact Wrestling, Więcej o rozstaniu WWE z wiceprezesami, MVP wyszedł z inicjatywą występu na Royal Rumble, Zapowiedź SmackDown
Dodano: 31-01-2020, 20:42
WWE poinformowało o zakontraktowaniu pięciu osób, które dołączą na stałe do rosteru NXT UK: Levi Muir, Candy Floss, Dani Luna i tag team Pretty Deadly (Sam Stoker & Lewis Howley). Floss i Pretty Deadly zaliczali już występy w programie NXT UK, lecz teraz podpisali już pełnoprawne kontrakty.

Po powrocie Johna Morrisona do WWE, pojawiło się wiele dyskusji odnośnie statusu jego partnerki, Tayi Valkyrie. Okazuje się jednak, że Taya na pewno nie opuści w najbliższym czasie Impact Wrestling, gdyż w zeszłym roku podpisała 2-letnią umowę, co oznacza, iż jej kontrakt wygaśnie dopiero w 2021 roku. Nie wiemy natomiast w którym miesiącu, gdyż Valkyrie nie przekazała takiej informacji.

Ponoć rozstanie z Michelle Wilson i Georgem Barriosem wywołało duże zamieszanie i pewien niepokój w szeregach WWE. Działy korporacyjne mają spore obawy, gdyż to właśnie Wilson i Barrios rozdzielali im większość zadań, gdyż oni odpowiadali za codzienne procesy związane z funkcjonowaniem WWE pod względem organizacyjnym. Ta dwójka była też odpowiedzialna za WWE Network, więc nie wiadomo czy dalej będą realizowane planowane zmiany odnośnie tej platformy, gdzie miały się pojawić różne poziomy abonamentu.
Z tego co wiadomo, oficjalnie o kulisach rozstania Wilson i Barriosa z WWE możemy się nigdy nie dowiedzieć, a przynajmniej nie nastąpi to w najbliższym czasie, gdyż przy pożegnaniu podpisano stosowne klauzule poufności, a sprawa nie została też przedstawiona szeregowym pracownikom. Pewne jest, że na pożegnanie byli wiceprezesi mogli liczyć na 7-cyfrowe odprawy. Nieoficjalnie mówi się, że Wilson i Barrios mocno poróżnili się z Vincem McMahonem, a jak wiadomo szef WWE nie zwykł przegrywać sporów, więc nacisnął na zarząd w celu pożegnania „oponentów”. Pojawiają się informacje, że mogło to mieć związek z dwoma sprawami. Według jednego scenariusza Wilson i Barrios wytknęli McMahonowi powrót XFL, twierdząc, że trwoni pieniądze, które powinien inwestować w WWE i za mało skupia się na tej federacji. Zgodnie z innymi doniesieniami mieli pójść o krok dalej i zasugerować McMahonowi, że nadeszła pora, by sprzedał WWE, a obecnie są dwa poważne podmioty zainteresowane taką transakcją, a mianowicie FOX i Disney.

Okazuje się, że MVP wystąpił na Royal Rumble na własne życzenie i to on wyszedł do WWE z taką inicjatywą. Skontaktował się on w tym celu z Paulem Heymanem, który załatwił mu występ. MVP zdradził, że jego 5-letni syn bardzo zainteresował się wrestlingiem, a ten utożsamia z WWE i cały czas mówił, że chciałby zobaczyć jeszcze swojego tatę w ringu tej federacji. Z tego względu zdecydował się skontaktować z WWE, zwłaszcza, że mieszka obecnie w Houston, gdzie odbywała się gala.

Zapowiedź SmackDown:
- Roman Reigns i King Corbin zbierają żołnierzy na bitwę rewanżową na SmackDown
- Braun Strowman ma szansę na tytuł Interkontynentalny w starciu z Shinsuke Nakamurą
- Shorty G mierzy się w rewanżu z Sheamusem
- Heavy Machinery, Lucha House Party, Miz & Morrison oraz Revival walczą o miano pretendentów do SmackDown Tag Team Championship.


------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>
27. lutego 2020


Mistrzostwo WWE
Brock Lesnar
vs
Ricochet

Mistrzostwo Universal
"The Fiend" Bray Wyatt
vs
Goldberg

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown

New Day
vs
Miz i John Morrison

Steel Cage Match
Roman Reigns
vs
King Corbin

Gauntlet Match
o Trofeum Tuwaiq

Andrade
vs
AJ Styles
vs
Bobby Lashley
vs
Erick Rowan
vs
R-Truth
vs
Rusev
26. stycznia 2020


Royal Rumble Match Mężczyzn
Zwycięzca:
Drew McIntyre

Royal Rumble Match
Kobiet
Zwyciężczyni:
Charlotte Flair

Mistrzostwo Universal
Strap Match
"The Fiend" Bray Wyatt
pokonał
Daniel Bryan

Mistrzostwo Kobiet RAW
Becky Lynch
pokonała
Asukę

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
pokonała
Lacey Evans

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Andrade
pokonał
Humberto Carillo

Falls Count Anywhere
Roman Reigns
pokonał
Kinga Corbina

Sheamus
pokonał
Shorty'ego G
9. listopada 2019


AEW World Championship 
*jeśli po 60-minutach będzie remis to werdykt wydadzą sędziowie 
*jeżeli Cody przegra to nie zawalczy więcej o tytuł

Chris Jericho
pokonał
Cody
'ego

AEW Tag Team Championship 
SCU
pokonali
Lucha Bros
Private Party

AEW Women's Championship 
Riho
pokonała
Emi Sakurę


Unsanctioned Lights Out Match 
Jon Moxley
pokonał
Kenny'ego Omegę


Tag Team Match
Proud and Powerful
pokonali
Young Bucks

Shawn Spears
pokonał
Joeya Janela


Hangman Page
pokonał
PAC'a


Buy-In Match 
Dr Britt Baker
pokonała
Beę PriestleyDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.